>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher forBET - wpłaty i wypłaty

A 57

arturkus

Użytkownik
a jak to wyglada z wygranymi powyzej 2280 zl ? tez jest podatek dochodowy w wysokości 10% ?
tak, zabierają Ci te 10% jak masz wygraną powyżej 2280 (ale Ty nie musisz nic zgłaszać), ale przecież każdy gracz wie, że można to banalnie i legalnie ominąć ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
tak, zabierają Ci te 10% jak masz wygraną powyżej 2280 (ale Ty nie musisz nic zgłaszać), ale przecież każdy gracz wie, że można to banalnie i legalnie ominąć ????
Same panie w okienkach proponują by kupon robić ????
 
M 20

maciejbks

Użytkownik
Dzisiaj nie działają wpłaty, napisałem do iForbet to dostałem odpowiedź zebym sie sam skontaktował z Dotpay. Trochę nieprofesjonalnie żebym musiał sam się kontaktować z pośrednikiem płatności. Normalna firma załatwiłaby to za mnie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dzisiaj nie działają wpłaty, napisałem do iForbet to dostałem odpowiedź zebym sie sam skontaktował z Dotpay. Trochę nieprofesjonalnie żebym musiał sam się kontaktować z pośrednikiem płatności. Normalna firma załatwiłaby to za mnie.
Dokładnie mam ten sam problem. I również ta sama odpowiedź. Trzeba będzie obrócić czym prędzej środki i wypłacić.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
jeżeli dotpay nie działa to raczej nie tylko u nich ale w każdym buku i innych firmach które obsługuje, pytałem na czacie dziś o inne formy płatności, podobno niebawem mają się pojawić nowe kanały płatności (przelewy24 oraz skrill)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
jeżeli dotpay nie działa to raczej nie tylko u nich ale w każdym buku i innych firmach które obsługuje, pytałem na czacie dziś o inne formy płatności, podobno niebawem mają się pojawić nowe kanały płatności (przelewy24 oraz skrill)
Ciekawe czy Skrill tylko wpłata czy także wypłata. O tych wpłatach piszą już od 2 miesięcy.....
 
A 97

analyst

Użytkownik
Jak wygląda sprawa wypłat jeśli chodzi o czas ? Jest coś takiego, że jak np. zlecę wypłatę do jakiejś godziny to wypłata wpłynie na konto tego samego dnia ? Pozdrawiam
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
tak, z doświadczenia wypłaty są następnego dnia roboczego, a jeżeli powiedzmy zlecisz do tej godziny 10-11 to jeszcze tego samego dnia
 
Do góry Bottom