>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
EDIT ????
Duże pieniądze ciężko u nich wygrać grając wysokimi stawkami. Po ok miesiąca gry mam już u nich limit na wszystko 250zł -zakłady live również- na początku grałem ok 1 tys.- 2 tys. &lt; na te stawki przypadało dziennie kilka kuponów&gt;.... Jeśli ktoś jest u nich na plusie i mu dobrze idzie niestety czeka go przykra niespodzianka limity , limity i jeszcze raz limity na wszystko.... pisanie meili itd nic nie daje - nie zwiększą już limitów dla mnie .... ????
grałeś ITF-y tysiącami i dziwisz się, że dostałeś limit? w jakim ty świecie żyjesz ????
 
baba 134

baba

Użytkownik
grałeś ITF-y tysiącami i dziwisz się, że dostałeś limit? w jakim ty świecie żyjesz ????
Nie ma znaczenia co grasz. Limit dostaniesz jak zaczniesz za dużo wygrywać. Wielu już zostało zlimitowanych, a ITF-ów nie grali.
limit 200zl jeszcze nie jest najgorszy
Wszystko zależy od tego, jakimi stawkami grasz. Dla jednych i 200 zł będzie stawką za dużą, ale dla wielu to jest nic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

southmelbourne

Użytkownik
Brakuje opcji na gole drużyny. Niby są na to zakłady, ale jest dostępna tylko jedna linia. Dla faworytów jest to często tylko linia powyżej 2,5 gola(ewentualnie 1,5 gola), a dla nie-faworytów zdobędą powyżej 0,5 gola. Fajnie byłoby gdyby zostały wprowadzone różne linie od 0,5 gola do 3,5 gola dla obu drużyn
 
F 2,4K

filipekk

Użytkownik
Brakuje opcji na gole drużyny. Niby są na to zakłady, ale jest dostępna tylko jedna linia. Dla faworytów jest to często tylko linia powyżej 2,5 gola(ewentualnie 1,5 gola), a dla nie-faworytów zdobędą powyżej 0,5 gola. Fajnie byłoby gdyby zostały wprowadzone różne linie od 0,5 gola do 3,5 gola dla obu drużyn
dokladnie ???? to samo z kartkami... tylko przedziały na daną drużyne. 0-1,2,3.4+. A nie ma np. poniżej/powyżej 1.5...
szkoda ze nia ma tez żółtych kartek na danego zawodnika;/
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
grałeś ITF-y tysiącami i dziwisz się, że dostałeś limit? w jakim ty świecie żyjesz ????
nie tylko itf-y grałem , tak jak kolega BABA napisał obojętnie co bym grał a byłbym na większym plusie też bym dostał limit....i nie tysiącami tylko maks 600zł na jednym kuponie...
250zł które mogę zagrać maks i w dodatku tylko jeden raz to kiepska opcja na dalszą grę....pewnie nie tylko dla mnie
 
kadoon 383

kadoon

Użytkownik
Przydałaby się możliwość wpłat poprzez wersję mobilną na telefonie.
Czy może już jest, tylko ja nie mogę znaleźć?
 
kadoon 383

kadoon

Użytkownik
No ja właśnie jakoś na chromie nie mogę, w wersji mobilnej nie widzę takiej opcji jak przejście w wersję desktop, a nawet jak w google wpisuję normalnie, to nadal przechodzi mi do wersji mobilnej.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
No ja właśnie jakoś na chromie nie mogę, w wersji mobilnej nie widzę takiej opcji jak przejście w wersję desktop, a nawet jak w google wpisuję normalnie, to nadal przechodzi mi do wersji mobilnej.
Również mam ten problem, ostatnio sam kombinowałem na telefonie dlaczego od razu robi przekierowanie, na Chromie. Warto zgłosić im ten problem
 
H 902

hank

Użytkownik
Znajomy ma ten sam problem co Wy, ja natomiast, również grajacy przez Chroma mam odwrotnie, w ogóle nie działa mi wersja mobilna strona, mam tylko niebieskie tlo, natomiast wersja komputerowa ładuje się bez problemów. Przynajmniej jesli chodzi o tel, na tablecie mobilka dziala.
 
H 902

hank

Użytkownik
&quot;Zdarzenia nie mogą występować razem na jednym kuponie.&quot; Ale ku**** które? Taki komunikat i nic więcej, logiczne by było gdyby te zdarzenia się podświetliły, albo jakby komunikat był precyzyjniejszy.

1. Puchar Davisa - Zwycięzca
ZWYCIĘZCA
TYP: France3.20
2. Konferencja Wschodnia NBA 2016/17 - Zwycięzca
ZWYCIĘZCA
TYP: Cleveland Cavaliers1.55
3. Ekstraklasa 2016/17 - Zwycięzca
ZWYCIĘZCA
TYP: Lechia Gdańsk4.15
4. 1. Liga 2016/2017 - Najlepszy klub z Londynu
ZWYCIĘZCA
TYP: Chelsea FC2.00
5. Kwalifikacje MŚ 2018 UEFA, Grupa A - Zwycięzca
ZWYCIĘZCA
TYP: Francja1.65
6. Uefa Europa League 2016/17, Group E - Winner
ZWYCIĘZCA
TYP: AS Roma1.30
7. Liga Mistrzów - Zwycięzca 2016/17
ZWYCIĘZCA
TYP: Bayern Monachium4.45
8. Serie A 2016/17 - Top Goalscorer
ZWYCIĘZCA
TYP: Higuain, Gonzalo1.50
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Dzisiaj dostałem limit 62,50zł &lt;jeszcze zobacze za ile będe mógł zagrać w kolejnym dniu&gt; choć od ostatniego limitu 250zł nic wielkiego nie ugrałem ....śmiech na sali ????
Mimo dobrych chęci po niecałych 1,5 miesiąca gry jestem zmuszony wypłacić od nich wszystkie pieniądze ...
oj stracą klientów bo pogubili się z z tymi limitami .... ja graczem super grubo grającym nie jestem a tu takie ograniczenia.....
Nie ma podatku ale są za to takie limity że odechciewa się grać ......
Odradzam zakładania konta tym którzy chcą sobie pograć za troch większe pieniądze....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Wszystko super, ale brak polskiej Superligi mężczyzn i kobiet w ręczną u polskiego bukmachera, który posiada oferty między innymi na WHIL rozgrywki, których nie ma nawet na Bet365 to serio dramat. To jedyny minus. Mam nadzieję, że niedługo ofertę na polską ręczną poszerzycie.
 
P 53

pablos

Użytkownik
Troche się rozjeżdzają kursy na de facto to samo zdarzenie. Przykład, dzisiejszy meczy Karlsruher- St. Pauli i oczekiwany wynik 0:0
1) strzeli pierwszego gola - brak gola (8.25)
2) strzeli ostatniego gola- brak gola (7.75)
3) poniżej 0.5 gola (6.75)
4) dokładny wynik -0:0 (6.50)
5) czas pierwszego gola (kwadranse)- brak gola (7.50)
6) pierwszy gol i wynik końcowy - brak gola (7.75)
7) Drużyna ze zdobyczą bramkową - żadna (8.50)
8) czas pierwszego gola (dziesiątki minut) - brak gola (6.75)
9) X i ponizej 1.5 gola (8.00)
10) Wynik koncowy i obie strzela - X i nie (8.00)
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Coś tu jest podejrzane z tym forbetem. Jak tam możliwe, że mają tylko zakłady sportowe (żadnego kasyna czy gier karcianych) biorą podatek 12% na siebie, nie reklamują się, działają tylko w Polsce i nie bankrutują?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Coś tu jest podejrzane z tym forbetem. Jak tam możliwe, że mają tylko zakłady sportowe (żadnego kasyna czy gier karcianych) biorą podatek 12% na siebie, nie reklamują się, działają tylko w Polsce i nie bankrutują?
Ja tutaj nie widzę nic podejrzanego. Skoro weszli na nasz rynek muszą jakoś przyciągnąć klientów. Jak to sobie wyobrażasz ile osób zarejestrowało by się gdyby mieli podatek itd. Nie posiadali punktów naziemnych. Pewnie 1/3 tego co zarejestrowała.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Niestety limity na rzuty rożne i kartki do kwoty 60 zł zakłady live z dnia na dzień. Na zdarzenia przedmeczowe limit 100 zł, jeszcze dwa dni temu był limit do 1000 zł.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Niestety limity na rzuty rożne i kartki do kwoty 60 zł zakłady live z dnia na dzień. Na zdarzenia przedmeczowe limit 100 zł, jeszcze dwa dni temu był limit do 1000 zł.
dokładnie , to co zyskali na początku BARDZO szybko stracą - też mam limity na niektóre zdarzenia 60 , 100 zł a tak w ogóle maks 250zł&lt; na początku mogłem zagrać w jednym dniu np 4 x 500zł bez problemu&gt;
jeśli grasz za 100 , 200zł z limitami szansa wygrania większych pieniędzy jest minimalna...

najlepsze jest stawianie zakładów live w moim przypadku - zagrać dane zdarzenie na live mogę TYLKO RAZ!!!! i maks 150-250 zł ???? ???? - MISTRZOSTWO!!!
z oferty też tylko jeden raz mogę obstawić dany mecz!!
....kto chce grać za większe kwoty = szkoda u nich zakładać konto.
 
Do góry Bottom