>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
To prawda, że nie jestem klientem tego buka
Ale to nie ja wprowadzam w błąd, tylko buk
Bo to oni piszą, że: forBet podwyższy wygrane o 12%
I jeśli jest tak, jak piszecie, to ten zapis w forBet jest z d...!
Powinno być, że: forBet nie odejmuje 12% od stawki

Oni piszą bzdury, a nie ja
Ja tylko pokazałem, że to nie jest to samo!
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
To prawda, że nie jestem klientem tego buka
Ale to nie ja wprowadzam w błąd, tylko buk
Bo to oni piszą, że: forBet podwyższy wygrane o 12%
I jeśli jest tak, jak piszecie, to ten zapis w forBet jest z d...!
Powinno być, że: forBet nie odejmuje 12% od stawki

Oni piszą bzdury, a nie ja
Ja tylko pokazałem, że to nie jest to samo!
&#39;podwyższa o 12%&#39; do współczynnika 0,88 jak jest np w Fortunie Sts czy Toto-Mixie tak trzeba to rozumieć ...
 
P 53

pablos

Użytkownik
Jeszcze wkurza na live, że czasami spotkanie może być nawet ponad połowę meczu zablokowane. A gdy mecz jest zablokowany to kursy normalnie się wyświetlają i podlegają wahaniom, tylko w bocznym panelu pod nazwą spotkania jest napis &quot;zablokowane&quot; i takiego meczu nie można zagrać, nawet jak się kliknie poszczególny kurs. I wcale nie chodzi tu o jakieś mało znane ligi.
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
W jakich spotkaniach piłki nożnej można spodziewać się zakładów na czas 1 i następnego gola jeśli chodzi o zakłady live ? Tzn Przedziały 15 min goli w trakcie trwania meczu ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jak brak podatku?
Nie jestem klientem tego buka, ale jak klikam w ofertę (podkreślam - ofetę 12%) to nie mogę się z nią zaznajomić, bo od razu wskakuje mi formularz rejestracyjny, co powoduje, że od razu wystawiam pazury.
Też nie jestem klientem tego buka, ale z ofertą mogę zaznajomić się bez żadnego problemu - pomimo tego formularza rejestracyjnego.
Więc nie wiem jaki masz problem.
 
B 0

blahzay

Użytkownik
Nie jestem jakims graczem eksluzywnym, ale wydaje mi sie, ze forbet moze wybic sie na pozycje lidera bukow nawet bijac tych &quot;nielegalnych&quot;, spelniajac takie warunki:
1. Nie likwidowac promocji o zwrocie podatku!
2. Minimalnie podwyzszyc kursy.
3. Wprowadzic azjany.
4. Wprowadzic jakis program lojalnosciowy (zbieranie punktow ktore mozna wymienic na pieniadze).
Spelnijcie te opcje, a przyszlosc jest Wasza ????
Zakonczenie oferty podatkowej = utrate klienteli szybciej niz ich zyskali.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przypomnę, że to temat o opiniach na temat tego bukmachera, a nie &quot;łamigłówki matematyczne&quot;.
Prosimy wpisywać tutaj tylko merytoryczne opinie na temat forbet. Posty nie związane z opiniami będą usuwane.
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
Ogólnie pozytywne wrażenie ale jak z telefonu mam znaleźć mecze kwalifikacji mś bo za nic nie mogę znaleźć. Jedynie jak wpisze drużynę i szukaj to znajduje ten jeden mecz. Biorę mecze dzisiaj piłka nożna i wszystko jest oprócz kwalifikacji
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
Co bym zmienił z mojego punktu widzenia ;
Poszerzyl pasek przewijania meczy live na stronie głównej, za nic nie mogę sobie go celnąć ani na tel ani na komputerze.
Dopracowal stronę mobilną, przy podgladzie na wydarzenia jest tylko drużyna i ilość kursów do zagrania , brak wyniku , dopiero po wejściu się wyświetla, był też problem z czerwonymi kartkami w stronie mobilnej tzn. Zamiast żółtej była wpisana czerwona u gospodarzy.
Poszerzył ofertę live , brakuje mi zakładów na przedziały czasowe gola.
Stworzył czat dla użytkowników grających zaklady live.
 
H 902

hank

Użytkownik
Tylko nie twórzcie żarnych czatów, bo tylko sama patola się tam zbiera i rzuca k i h z powodu przegranych 5 złotych.

Mobilka słabo działa, to do poprawy, nie rezygnować nigdy ze współczynnika 1,0 i powoli rozszerzać ofertę i będzie si.
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
Tak to podstawa, współczynnik 1,0 to wisienka na torcie tej firmy, mimo jak na razie odrobiny słabszej oferty i kosmetycznych błędów na stronie mobilnej.
Dajmy im czas, wiadomo, że przy zyskach firmy, oferta będzie poszerzana, na razie dopiero startują więc trzeba poczekać.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie moja propozycja jest taka aby dać tej firmie się trochę rozwinąć, Weszli z propozycją bez podatku co już jest dużym plusem. Z czasem zapowiedzieli dalszy rozwój nie odrazu można wszystko zbudować i zaprogramować do odpowiedniej funkcjonalności.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Tak to podstawa, współczynnik 1,0 to wisienka na torcie tej firmy, mimo jak na razie odrobiny słabszej oferty i kosmetycznych błędów na stronie mobilnej.
Dajmy im czas, wiadomo, że przy zyskach firmy, oferta będzie poszerzana, na razie dopiero startują więc trzeba poczekać.
dokładnie ,zgadzam się w 100% brak podatku nadrabia skromniejszą ofertę ale nie całą - dla osób grających tenis szczególnie itf-y oferta jest bardzo bogata....
 
5567 719

5567

Użytkownik
Nie wczytuje mi się do końca strona tego bukmachera mobilnie. Ktoś ma podobnie czy to u mnie problem?
 
Do góry Bottom