>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1 kolejka Ligue 1 [12-14 sierpnia 2016]

nole 6,1K

nole

Forum VIP

No to zaczynamy !
Czy w tym sezonie uda Nam się rozkręcić ten dział trochę bardziej ? Ligue 1 pozyskała w tym oknie transferowym Glika, Krychowiaka, Rybusa...W zasadzie w 3 najlepszych francuskich zespołach mamy swoich piłkarzy...
Czy to Was trochę rozrusza w tym dziale ? ????
Jak będzie wygądał ten sezon ? Czy PSG znów rozpocznie marsz od 1 kolejki po kolejny z rzędu tytuł mistrzowski ? Czy może Lyon, Monako lub ktoś inny nawiąże walkę o Mistrza ?
W pierwszej kolejce nie zapowiada się na żaden hit piłkarski, ale w takich meczach jak Nancy-Lyon, czy Bordeaux - St.Etienne nie powinno zabraknąć emocji.

SERDECZNIE WAS ZAPRASZAM DO OBSZERNYCH DYSKUSJI ORAZ CIEKAWYCH SPOSTRZEŻEŃ ZWIĄZANYCH Z KAŻDĄ KOLEJKĄ !
 
k@jt3k 5

k@jt3k

Użytkownik
Myślę, że warto już grać na PSG kurs wynosi ok. 1.50 i z dnia na dzień spada, a po tym co pokazali w meczach towarzyskich (inter 1:3, Real 1:3 oraz leicester 0:4) oraz wczorajszym superpucharze jestem spokojny o ich wygraną i to zapewne wysoka, także polecam brać póki kurs w miarę przyzwoity.
A co myślicie o Monako ? Chciałem zagrac dubel z PSG, ale możliwe, że mogę sobie trochę odpuścić przed ciężkim meczem z Villarealem w kwalifikacjach do Ligii Europy.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Myślę, że warto już grać na PSG kurs wynosi ok. 1.50 i z dnia na dzień spada, a po tym co pokazali w meczach towarzyskich (inter 1:3, Real 1:3 oraz leicester 0:4) oraz wczorajszym superpucharze jestem spokojny o ich wygraną i to zapewne wysoka, także polecam brać póki kurs w miarę przyzwoity.
A co myślicie o Monako ? Chciałem zagrac dubel z PSG, ale możliwe, że mogę sobie trochę odpuścić przed ciężkim meczem z Villarealem w kwalifikacjach do Ligii Europy.
To prawda, Monaco gra w nastepna środe na wyjezdzie z Villarrealem ale w eliminacjach do Ligi Mistrzów.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
12.08. piątek
AS Monaco - Guingamp

Pomimo waznego spotkania w nastepna w środę 17.08 z Villarrealem na wyjezdzie, pomimo braku kilku ważnych graczy (Moutinho, Falcao, Germain), pomimo porazki w ostanim sparingu (0-5 z Napoli ... z Glikiem w skladzie Monaco), pomimo wielu zmian jakie zaszly w klubie zwiazanymi z tegorocznymi transferami, uważam że Guingamp jest druzyna o dwie klasy gorszą i nie mają czego tu szukać.
Z Guingamp odeszli 3 kluczowi gracze: Mathis, Sankhare i bramkarz Loissl ktoremu zespol zawdzieczal kilka punktow w poprzednim sezonie.
Guingamp (na 16 spotkan w Monaco) nigdy w tym wieku nie wygral meczu w księstwie, 2 remisy i 14 porażek.
Monaco 1 (-1 AH) @ 2,26 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Francuska Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bastia - PSG
Typ: 2 (handi -1.5)
Kurs: 2.10
Bukmacher: 365
Analiza:

Przed nami inauguracja Ligi Francuskiej, zespół Bastii podejmie u siebie obecnego mistrza Francji, mowa tu oczywiście o PSG.
Gospodarze to ligowy średniak, zeszły sezon zakończyli z dorobkiem 50 punktów (11pkt nad strefą spadkową i 8pkt za drużynami łapiącymi się do europejskich pucharów). Podczas letnich przygotowań rozegrali 4 spotkania, wygrywając zaledwie jedno (4:0 z Ajaccsio) i przegrywając trzy (0:4 z Ajaccsio, 0:1 z Braunshweig i 1:2 z Genoa). Podczas letniego okienka transferowego, korsykański zespól wzmocnił się o 5 piłkarzy: Thievy Bifouma, Paul Charruau, Lenny Nangis, Allan Saint-Maximin oraz Enzo Crivelli. Po drugiej stronie mamy zespół z Paryża. Czyli ekipa, która od trzech lat dominuje na arenie krajowej, jednak mimo tego, zarząd klubu podjął decyzję o zwolnieniu ze stanowiska trenera Laurent Blanc&#39;a i zastąpieniu go hiszpańskim szkoleniowcem Unaiem Emerym. Decyzja tłumaczona była brakiem sukcesów na arenie europejskiej. Patrząc na to co Emery osiągnął z Sevillą, można mieć nadzieję, że w najbliższym czasie do klubowej gabloty z pucharami trafi tytuł za LM bądź LE. Jeśli chodzi o piłkarzy, którzy odeszli z klubu to na samym początku trzeba wspomnieć o Zlatanie, który latem zasilił szeregi ManU. Pytanie czy będzie to osłabienie zespołu PSG czy wmocnienie? :mrgreen: Po odejściu &quot;Boga&quot; w końcu większe pole do popisu będą mieli tacy gracze jak Cavani i Di Maria. Z klubu odeszli także Gregory van der Wiel, Nicolas Douchez i Jordan Ikoko. Natomiast jeśli chodzi o wzmocnienia, to niewątpliwie największym jest pozystkanie Grzegorza Krychowiaka. Do klubu dołączyli także Giovani lo Celso, Thomas Meounier, Hatem Ben Arfa i Jese. W sezonie 15/16 piłkarze z Parc des Princes, zdominowali ligę zdobywając tytuł mistrza kraju z przewagą aż 31 oczek na drugim Lyonem. Podczas letnich przygotowań drużyna ze stolicy Francji rozegrała 4 mecze towarzyskie, wygrywając wszystkie (2:1 West Brom, 3:1 Inter, 3:1 Real, 4:0 Leincester), a kilka dni temu dołożyła wygraną z Lyonem w finale Superpucharu Francji, gdzie nie dała żadnych szans przeciwnikom pokonując ich 4:1. Patrząc na formę obu drużyn w ostatnich dwóch miesiącach ciężko spodziewać, się że w piątkowym meczu drużyna gospodarzy będzie się w stanie przeciwstawić ekipie Krychowiaka. Dodatkowo patrząc na h2h obu zespołów jak na tacy widać, że PSG lubi grać z Bastia. Ostatnich 10 spotkań (lata 2008-2016) między tymi drużynami to 9 wygranych paryżan i zaledwie jedno korsykańczyków. Tylko w jednym przypadku na wspomnianych dziewięć handi -1.5 nie zostało pokryte. Myślę, że piłkarze Emerego będa chcieli wejść w nowy sezon z przytupem i spokojnie wygrają to wyjazdowe spotkanie.

⛔

Dodatkowe typy:
over 2.5 @1.95 ⛔
PSG over 1.5 @1.53 ⛔
over 4 RR w I połowie @1.83 ⛔
 
otobet 115

otobet

Użytkownik


Bastia - PSG
Czas na rozpoczęcie sezonu w Lique 1. W pierwszym spotkaniu pierwszej kolejki Bastia podejmie mistrza kraju PSG. W zespole gospodarzy na stanowisku pozostał Ciccolini, który otrzyma szansę prowadzenia zespołu od początku sezonu. Postawiono na wzmocnienia i pozyskano Bifoumę, Cabrala, Charruau, Crivelliego, Maximina, El Kaoutariego oraz wypożyczono Nangis z Lille. Klub opuścili natomiast Kamano, Ayite oraz Hansen. Przyjeżdża mistrz Francji, który w ostatnim tygodniu zdemolował Lyon 4:1. Gracze Emeryego pokazali, że będą zmierzać po kolejny tytuł mistrzowski. PSG pozyskało do drużyny Jese z Realu Madryt, który ma wzmocnić siłę ofensywną zespołu. W dzisiejszym spotkaniu na placu gry w PSG powinniśmy zobaczyć debiutującego Grzegorza Krychowiaka który jest awizowany w podstawowym składzie, niestety na plac gry nie wybiegną Thiago Silva, Cavani i Marquinhos

Bastia (1-4-2-3-1): Leca – Marange, Peybernes, Squillaci, Djiku – Mostefa, Cahuzac – Danic, Saint-Maximin, Nangis - Thievy
PSG (1-4-2-3-1): Areola – Kurzawa, Kimpembe, Luiz, Aurier – Motta, Krychowiak – Di Maria, Pastore, Lucas Moura – Ben Arfa
▶ over 2,5 gola
▶ Kurs : 1.90
▶ Otobet
 
G 10

gszegoszw

Użytkownik
Over pewnie wejdzie, ale jakoś tak patrząc na wyniki przed sezonowe i różnice poziomów drużyn, to myśle, że w podobnych pieniądzach mamy
Bastia - PSG handi (1:0) 2 2,04
no wynik 0-2 to raczej najniższy wymiar kary. ja biore w ciemno.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
A mnie właśnie over zdziwił ... PSG bez Cavaniego, Jese tez pewnie jeszcze za szybko żeby dziś zagrał a w Bastii wszystkim bardzo cięzko się gra.
FT: TYLKO 0-1 ;)
 
abc86 9

abc86

Użytkownik
Sam wczoraj postawiłem handicap azjatycki -1,25gola w stronę PSG i to tak z 12% tego czym obracam, czyli sporo. Widziałem poprzednie mecze towarzyskie PSG. Znam podejscie ich nowego trenera, jak dogłebnie analizuje przeciwników. Wchodze na forum i widze, że wszyscy jak jeden mąż stawiają tak samo jak ja. To sprawia, że typ wydaje mi się coraz mniej pewny. Takie masówki źle się kończa. Na pewno do tego zakładu nie dorzucę, a myślałem o tym.
 
mastermaciej 173

mastermaciej

Użytkownik
Bastia - PSG
Będzie krótko, bo wszystko zostało napisane. Ja rozumiem, że ciężki teren i te sprawy, ale to jest PSG! Aktualnie jedna z najlepszych drużyn na świecie i nie widzę innego rozwiązania jak ich zwycięstwo na inaugurację. Goście przewyższają tę ligę i pewnie będzie powtórka sprzed roku, czyli szybkie zdystansowanie stawki i skupienie się na LM. Do tego fajny kurs w Betssonie na to, że padną przynajmniej dwie bramki. Wchodzę w to dosyć mocniej na dublu. Polecam!

typ: PSG + over 1,5 @1,70 //Betsson
 
D 30

dadycool

Użytkownik
czy ktoś wie czemu Krycha nie gra dziś? I nie ma go nawet na ławce? Na oficjalnej PSG nic nie znalazłem tylko że był awizowany do składu
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Strasznie małe zainteresowanie tym tematem...

Dziś widzę wielkie value w jednym spotkaniu chodzi o mecz:
Marseille - Toulouse
Uważam że typ na gości wygląda całkiem ciekawie, w Marsylii od 2-3 sezonów trwa głównie wyprzedaż, w obecnym sezonie odeszło kilka filarów drużyny:
Najlepszy Strzelec Michy Batshuayi do Chelsea
Filar defensywy Nicolas N’Koulou do rywala z Lyonu
Podstawowy bramkarz od kilku sezonów Steve Mandanda do Crystal Palace
I perspektywiczny młody lewy obrońca który w zeszłym sezonie grał w podstawowym składzie Benjamin Mendy odszedł do Monaco.
Przyszło oczywiście kilku nowych zawodników, nie będę wymieniał ich nazwisk bo pewnie nie wielu one coś powiedzą...
Poprzedni sezon był bardzo słaby w wykonaniu tej drużyny i jedynym argumentem za gospodarzami to własne boisko. Chociaż z dopingiem może być ciężko, kibice nie są w najlepszych nastrojach.

Jeśli chodzi o zespół gości to jest to ligowy średniak który w zeszłym sezonie musiał do końca walczyć o utrzymanie. Z drużyny nie odeszedł nikt znaczący a za to przeprowadzili kilka ciekawych transferów. Do drużyny dołączył bardzo doświadczony Ola Toivonen, czy Christopher Jullien który pomógł wejść do elity zespołowij Dijon. Do zespołu dołączył na zasadzie wypożyczenia z PSG 18-letni Odsonne Édouard napastnik który ma spory talent.

Według mnie kurs 3,80 (BWIN) jest warty grania za nie wielką stawkę, bezpieczniej można spróbować X2 po kursie 1,78 (BWIN)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Z drużyny nie odeszedł nikt znaczący a za to przeprowadzili kilka ciekawych transferów.
Duży błąd. Zespół Tuluzy opuścił jej najlepszy zawodnik - Wissam Ben Yedder, który przeszedł do Sevilli. To bardzo duża strata.
Owszem Marsylia jak mówisz w rozsypce, włączono tryb oszczędności. Ale też kilku ciekawych graczy nadal posiadają w swoich szeregach. Kadra wąska, ale pierwszy skład wcale źle nie wygląda. Sprowadzenie Bafetimbi Gomisa na szpicę w miejsce Batshauyi może okazać się strzałem w dychę. Do tego jest Allessandrini, Thauvin czy Bouna Sarr na skrzydłach. No i przede wszystkim został Lassanna Diarra, który w całym poprzednim sezonie spisywał się najlepiej w całej OM. Na tych podwalinach można coś zbudować ciekawego, wiadomo top3 nierealne się wydaje, ale jakieś 5-10 miejsce powinno być dla OM.
Marseille : Y.Pelé – Sakai, Hubocan, Doria, Bedimo – L.Diarra (cap), Zambo Anguissa, Thauvin, Cabella, B.Sarr – B.Gomis
Toulouse : Lafont – Amian, I.Diop, Jullien, Moubandjé – Trejo, Blin, Somalia, Toivonen, I.Sylla – Braithwaite (cap)

Dzisiejszego meczu nie typuję, bo wolę najpierw zobaczyć nową Marsylię w akcji.
Powodzenia i fajnie, że się wpisałeś w dziale. Liczymy na kolejne posty z Twojej strony by dział rozwinąć jeszcze bardzeij ;)
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Kto ogladał wczoraj OM ?
Wydaje mi sie ze jesli klub nie zmieni wlascicieli to niewiele sie tu zmieni, szarzyzna az zal bylo patrzec, jak tak dalej pojdzie to bedzie powtorka z poprzedniego sezonu, w ciemo mozna brac 3/4 spotkan OM u siebie to beda undery pewnie...
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Kto ogladał wczoraj OM ?
Wydaje mi sie ze jesli klub nie zmieni wlascicieli to niewiele sie tu zmieni, szarzyzna az zal bylo patrzec, jak tak dalej pojdzie to bedzie powtorka z poprzedniego sezonu, w ciemo mozna brac 3/4 spotkan OM u siebie to beda undery pewnie...
ogladalem, a w sumie nie dalo sie tego ogladac. tragedia, zero skladu i ladu. kopanina jedna wielka. najpredzej w meczu OM grac X bo ladnie placa i szanse 50do50 czy wygra OM czy padnie remis
 
Do góry Bottom