>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Rio 2016: Piłka ręczna kobiet [6-20 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
M 5

meydey

Użytkownik
Pisze tutaj bo nie ma tematu dotyczącego rozgrywek kobiet. Mój typ na sobotę to Norwegia z Brazylią po kursie 1.65. Moim zdaniem Norwegia obroni złoto w Rio. Zastanawiam się czemu kurs jest tak wysoki. Wiadomo Brazylia gra u siebie, a grają niezła piłkę ręczną ale Norwegia jest sportowo zdecydowanie lepsza. A kurs na Holandię z Francją @1.9 też chyba lekko przesadzony. Wie ktoś coś o jakiś kontuzjach czy innych problemach mogących zepsuć typy?
 
M 5

meydey

Użytkownik
Kolejny argument przemawiający za Norwegia. Cofnijmy się o 4 lata. Norwegia zdobywa złoto na IO w Londynie. W tym samym roku na ME w Serbii ulega w finale po dogrywce 31-34 z Czarnogora. Rok później także w Serbii tyle ze na MŚ Norwegia zalicza słaby wynik. Zajmuje 5 miejsce odpadając w ćwierćfinale z gospodyniami turnieju. W 2014 na ME Norwegia sięga po złoto, a w 2015 roku Norwegia zajmuje 1 miejsce. Do tego nagrody indywidualne: Na igrzyskach w Londynie najlepszą tytuł najlepszej bramkarki zdobyła Kari Aalvik Grimsbo. Heidi Loke przez ostatnie 4 lata była najlepsza obrotowa( oprócz 2013). Na ostatnich mistrzostwach świata i Europy Nora Mork była najlepsza na prawym rozegraniu . Do tego na dużych turniejach norweskie bramkarki broniły ze skutecznoscia 40%. Także kurs 1.65 chyba lekko przesadzony.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Podobna sytuacja jak z Polakami w rozgrywkach mężczyzn. Jest jednak subtelna różnica, że Brazylijki to nie są egzotyczne piłkarki ręczne, tylko jedna z najlepszych drużyn na świecie. Amorim, Belo, do Nascimento, Arenhart i można jeszcze tak dalej. Kraj kawy słynie z piłkarek ręcznych i jestem pewien, że gospodynie postawią twarde warunki swoim rywalkom. Nie mówię, że są faworytkami, nie mówię, że Norweżki przegrają, ale akurat tutaj mogą namieszać i uważałbym z graniem przeciwko nim.
 
M 5

meydey

Użytkownik
Do Nascimiento powoli schodzi ze sceny ale zapewne wciąż będzie grozna. Moim zdaniem mecz będzie wyrównany ale Norwegia wydaje się być stabilniejsza, co roku walczy o złoto i myślę ze tutaj obroni trofeum. Norwezki maja potencjal by pokonać Brazylijki, mimo tego ze Brazylia gra u siebie.
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Brazylijki grają w porządnych klubach europejskich, turniej w Brazylii, a wiadomo jak jest na turniejach. Za gospodarzami są ściany, kibice i sędziowie. Podzielam zdanie Maćko i uważam, że obstawianie tego meczu nie jest dobrym pomysłem.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Myślę,że kurs na Rumunki przesadzony.Angola już nie raz pokazała,że grać w ręczną potrafi.Dobre warunki fizyczne.Na ostatnich MŚ juniorek grały bardzo fajnie.Jest potencjał.Najprawdopodobniej przegrają,ale na pewno nie odpuszczą,szczególnie w pierwszej połowie.
Angola +4,5 first half
BWIN 1,6
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Napisze ktos pare zdan na temat spotkania Czarnogora - Hiszpania ??
W ogóle nie oglądałem meczu, nawet nie śledziłem wyniku, jednak moją uwagę przykuło jedno zdjęcie zamieszczone na fp hiszpańskiego komitetu olimpijskiego, bądź podobnej strony udostępnione później przez hp.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Hiszpania - Norwegia
Powyżej 48.5 @ 1.64 ✅
Powyżej 49.5 @ 1.90 ✅
Powyżej 50.5 @ 2.18 ✅


Dziś stawiam te 3 progi singlami płaską stawką. Dlaczego ? Głównie ze względu na ilość bramek które wpadały w ostatnich bezpośrednich pojedynkach pomiędzy tymi drużynami. - 54, 52, 55, 53, 55. Norweżki po porażce z gospodyniami , gdzie padło również bardzo dużo bo aż 59 bramek. Obie drużyny preferujące ofensywny handball, myślę, że dobry bet na dziś.

Brazylia - Rumunia
Brazylia -2 @ 1.55 ✅

Oglądałem kątem oka pierwsze spotkanie Brazylijek gdzie pokonały faworytki - Norweżki. Myślę że skoro z Norwegią wygrały, to z Rumunkami powinny mieć już dużo łatwiej i również widzę tutaj zwycięstwo kilku bramkowe.

kursy z b365

Proszę dopisać bukmachera, poza tym Hiszpanki ofensywny handball? Często grają bardzo mocno w obronie i na tym się bardziej skupiają./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Norwegia - Angola, Angola +5.5 UNIBET 2.02 ----
3 kolejkę czas zacząć ! Po dwóch nikt by się nie spodziewal, że Angola będzie miała komplet zwycięstw. Do tej pory grają naprawdę fajny handball. A co można powiedzieć o Norweżkach? Porażka z Brazylią co na pewno nie przynosi im chluby oraz ciężka przeprawa z Hiszpanią. Jak dotąd zbieranie pkt Norweżkom przychodzi bardzo mozolnie. W 1 meczu straciły 31 bramek! za to w drugim już defensywa wyglądała lepiej i wpadło 24. Za to bramkarka Angoli w meczu z Rumunkami zablokowała bramkę i wpadlo tylko 19. Uważam, że jesli Angola utrzyma dyspozycję z poprzednich spotkać spokojnie może pokusić się tutaj o coś więcej. Na pewno nie będzie to jednostronne spotkanie. Dlatego taki handi biorę w ciemno ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Angola +5.5 Unibet 2.02. Do tej pory grają naprawdę fajny handball. A co można powiedzieć o Norweżkach? Porażka z Brazylią co na pewno nie przynosi im chluby oraz ciężka przeprawa z Hiszpanią. Jak dotąd zbieranie pkt Norweżkom przychodzi bardzo mozolnie. W 1 meczu straciły 31 bramek! za to w drugim już defensywa wyglądała lepiej i wpadło 24. Za to bramkarka Angoli w meczu z Rumunkami zablokowała bramkę i wpadlo tylko 19. Uważam, że jesli Angola utrzyma dyspozycję z poprzednich spotkać spokojnie może pokusić się tutaj o coś więcej. Na pewno nie będzie to jednostronne spotkanie. Dlatego taki handi biorę w ciemno
9/10 że nie oglądałeś żadnego z 4 spotkań o których piszesz i naciągasz wszystko pod 5.5 na Angolki, który swoją drogą jest złym typem. +5.5 na Afrykanki z kimkolwiek w tej grupie jest nie do gry, bo wszystkie linie powinny być od -6 minimum.
Akurat Norweżki -5.5, to mogą mieć do 15minuty, więc teksty że na pewno nie będzie to jednostronne spotkanie powinny być podkreślane na czerwono, ażeby ludzie nie przegrywali kasy na typach pozbawionych jakiegokolwiek value...
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
9/10 że nie oglądałeś żadnego z 4 spotkań o których piszesz i naciągasz wszystko pod 5.5 na Angolki, który swoją drogą jest złym typem. +5.5 na Afrykanki z kimkolwiek w tej grupie jest nie do gry, bo wszystkie linie powinny być od -6 minimum.

Akurat Norweżki -5.5, to mogą mieć do 15minuty, więc teksty że na pewno nie będzie to jednostronne spotkanie powinny być podkreślane na czerwono, ażeby ludzie nie przegrywali kasy na typach pozbawionych jakiegokolwiek value...

Przekonamy sie po meczu, nie zamierzam sie z kimkolwiek sprzeczać :]
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Myślę,że z Hiszpankami już pokryją handi.
Hiszpanki w ostatnim meczu z Rumunkami były bardzo nieskuteczne.Męczyły się,traciły piłki...przegrały obie połowy.A przypominam sobie pierwszy mecz w grupie Angoli gdzie wygrały 23-19 z Rumunkami.Kurs na Angole (-1,5) był 18 !!!! Miałem wtedy nosa,ale nie skorzystałem????No cóż Brazylia,Norwegia to zbyt wysoki poziom,ale z Hiszpankami myślę,że mają szansę pokryć handi.
Spotkanie: Hiszpania-Angola
Typ: Angola +4,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: sts
✅
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Spotkanie

Norwegia - Rumunia
Typ : Norwegia i powyżej 49,5 bramek
Kurs : 2,50
Buk : forBet

No i +. Pomimo dość nerwowej końcówki ????
Bardzo fajny typ znalazłem w ofercie forBetu. Mecz za 20 minut więc krótko - Norweżki w gazie, Rumunki tak samo. Norweżki w meczach na IO zdobywały 28,27,30,28 bramek. U Rumunek trochę słabiej ( 13 z Brazylią), ale w dwóch ostatnich meczach już 24 i 25. A pokonały Hiszpanie i Czarnogórę - w żadnym spotkaniu faworytkami nie były. W grupie jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte więc obie drużyny zagrają na 100%. Typuje jednak Norweżki bo oglądałem kilka ich meczy i grają tu bardzo dobrze. Ostatnie stracie tych dwóch drużyn zakończyło się wynikiem 32: 21 dla Norwegii, która na papierze wygląda lepiej - mam nadzieję, że za 20 minut też będą lepszą drużyną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Ostatni typ trafiony to atakujemy kolejne spotkanie.
Hiszpania - Angola
Typ : Hiszpania i UNDER 50,5
Kurs : 2,0
Buk forBet

Angola to jedna wielka niewiadoma.Raz im mecz wyjdzie, a raz zagrają tragicznie.Analiza takiego zespołu po prostu nie ma sensu. Natomiast Hiszpanki to przede wszystkim świetna defensywa, dopiero później atak. Over wpadł na razie tylko w dwóch ich spotkaniach, z Brazylijkami i Norweżkami, które na tych igrzyskach zdobywają bardzo dużo punktów. Hiszpanki są oczywiście faworytkami, dodatkowo grają mecz o wyjście z grupy i na pewno go nie odpuszczą.Ostatni mecz tych drużyn spotkał się sporym overem, odbył się jednak w zeszłym roku. Liczę dziś na spokojne wygranie meczu, natomiast według mnie bramek do spełnienia overa braknie reprezentantkom Angoli.
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Mecz o brąz IO kobiet
Holandia - Norwegia over 29.5 1.86 Betsafe
Nie mam wątpliwości kto zdobędzie brąz. Norweżki przegrały finał po dogrywce z Rosją. Dużo rzucają, a przeciwniczki sporo tracą. Zmyłką może być niski wynik w półfinale z Francuzkami, ale one tak grają. Zapowiada się pojedynek z dużą ilością bramek z jednej i drugiej strony, a co za tym idzie Norweżki które są moimi kandydatkami do brązu rzucą ponad 30 bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom