>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skromne wygrane (na pizzę i piwo)

Status
Zamknięty.
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Szanowni, mój pierwszy post tutaj, tj. w ogóle na forum. Wróciłem po latach do grania. W poprzednim miesiącu stawiałem skromnie za 2 zł, ale wyszedłem na zero. Uznałem, że taka gra nie ma sensu. Zmieniam więc metody:

  • Stawka 5 zł (sporadycznie więcej)
  • 3, 4 spotkania albo 5 na kuponie, maksymalnie 6
  • Głównie piłka nożna (w tym overy i undery)
  • Komentarze i analizy, jeśli będą się pojawiać, to skromne
  • Gram na Fortunie
  • Po miesiącu podsumowanie

Przedwczoraj wpłaciłem 50 zł, zagrałem za 5 zł i przegrałem. Wczoraj za 5 zł wygrałem 18,26 zł. Aktualny stan konta wynosi więc: 58,26 zł.
Czas więc zacząć:
Piłka nożna, spotkanie towarzyskie
FC Südtirol - Augsburg over 2,5 -€“ 1,35
godz. 17:00
Augsburg, co prawda, ostatnio nie zachwycał. Z czterech ostatnich towarzyskich spotkań wygrał tylko jedno - z Illertissen (0:3), do tego raz uzyskał bezbramkowy remis (ze Spartą Rotterdam), ale liczę teraz na bramkowe przełamanie, tym bardziej że jego przeciwnikiem będzie drużyna z niższej ligi włoskiej. Klub z Bundesligi powinien tutaj coś strzelić, a że mecz jest towarzyski, a co za tym idzie, bardziej otwarty i bez spiny, to liczę na over.
Piłka nożna, Liga Europy (eliminacje)
FK Krasnodar -€“ Birkirkara over 2,5 -€“ 1,40
godz. 18:30
Zasugerowałem się analizą jednego z użytkowników. Krasnodar jest niewątpliwie w dobrej formie. W ostatnich 12 meczach przegrał raz, strzela sporo bramek, historia pokazuje, że nawet po wysokim zwycięstwie w pierwszym spotkaniu nie odpuszcza rewanżu. Różnica klas między obiema drużynami jest widoczna. Over na 2,5 możliwy.
Piłka nożna, Liga Europy (eliminacje)
AIK Sztokholm - Panathinaikos under 3,5 -€“ 1,19
godz. 19:00
Jak gra AIK, można sobie sprawdzić. W ostatnich 12 meczach przegrał raz, ale pod względem liczby bramek jest mało efektowny. Drużyna zdecydowanie defensywna. W zasadzie powinienem iść w under 2,5, ale jakieś tam obawy mam, stąd bardzo asekurancki typ.
Piłka nożna, Liga Europy (eliminacje)
Ml.Boleslaw - Shkendija 1 - 1,40
godz. 19:00
Stawiałem na Bolesława (z podparciem) w pierwszym meczu i prawdopodobnie, gdyby nie czerwona kartka, która ustawiła mecz, drużyna z Czech przynajmniej zremisowałaby to spotkanie. Nie przepadam za stawianiem na drużyny naszych południowych sąsiadów -€“ nie ufam im (o ile w tej zabawie można ufać komuś albo nie ufać) -€“ ale akurat forma Boleslawa jest na tyle dobra (wysokie wygrane w meczach towarzyskich), że typ wydawał mi się prawdopodobny. Mam nadzieję, że nie odpuści i powalczy dzisiaj o grę w LE. Piłkarsko są na pewno lepsi.
Piłka nożna, Liga Europy (eliminacje)
Rio Ave - Slavia 1X €- 1,27
godz. 21:00
A ten typ jest podyktowany wspomnianą niechęcią do czeskich drużyn. Stawiałem na Rio Ave w pierwszym meczu (z podparciem) i weszło. Statystyki wskazują, że mecz był wyrównany, nawet z lekką przewagą drużyny z Portugalii. Jeśli na wyjeździe Rio radziło sobie dobrze z chimeryczną ostatnimi czasy Slavią (zaledwie trzy wygrane w ostatnich 10 meczach), to myślę, że u siebie nie dadzą się pokonać. A kurs jest całkiem, całkiem, jak na podpórkę.
Wkład: 5 zł
Całkowity kurs: 4,14
Do wygrania: 18,22 zł
Stan konta: 53,26 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Piłka nożna, spotkanie towarzyskie
FC Südtirol - Augsburg over 2,5 -€“ 1,35 ✅
godz. 17:00
Wynik: 0:4
Piłka nożna, Liga Europy (eliminacje)
FK Krasnodar -€“ Birkirkara over 2,5 -€“ 1,40 ✅
godz. 18:30
Wynik: 3:1
Piłka nożna, Liga Europy (eliminacje)
AIK Sztokholm - Panathinaikos under 3,5 -€“ 1,19 ✅
godz. 19:00
Wynik: 0:2
Piłka nożna, Liga Europy (eliminacje)
Ml.Boleslaw - Shkendija 1 - 1,40 ✅
godz. 19:00
Wynik: 1:0
Piłka nożna, Liga Europy (eliminacje)
Rio Ave - Slavia 1X €- 1,27 ✅
godz. 21:00
Wynik: 1:1
Wkład: 5 zł
Całkowity kurs: 4,14
Do wygrania: 18,22 zł ✅
Stan konta: 71,48 zł
Komentarz: udany debiut na stronie, chociaż kupon wymęczony. Czeskie drużyny, do których, jak już wspominałem, nie mam zaufania, prawie odprawiły mnie z kwitkiem. Szczęśliwie nie grałem overa na Bolesława – niektórzy chyba tak stawiali – a podparcie dla Rio przydało się. Po czerwonej dla Portugalczyków myślałem, że już po zawodach.
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Dzisiaj będzie jeszcze skromniej. Wprawdzie zamierzałem zagrać tylko cztery mecze, ale jednak skończyło się na pięciu, tak jak wczoraj. Kupon overowy, ale ostrożny.
#2
Piłka nożna, Polska (I liga)
Górnik Zabrze – S. Mielec 1X – 1,25
godz. 20:30
Górnik w ostatnich meczach miał trochę potknięć, ale liczę, że w meczu u siebie będzie chciał pokazać się z dobrej strony i zrehabilitować za porażkę z Miedzią – gra z przybyłą z niższej ligi Stalą to dobra okazja ku temu. Przewiduję jednak, że będzie się męczyć i jeśli wygra, to ledwo, ledwo. Dlatego daję asekurację.
Piłka nożna, Polska (Ekstraklasa)
Jagiellonia – Arka G. 1. drużyna strz. – 1,21
godz. 18:00
Jaga dobrze zaczęła, Arka też daje radę. Szukałem najbezpieczniejszego typu i doszedłem do wniosku, że bramka drużyny z Białegostoku jest prawdopodobna. We wszystkich sześciu ostatnich meczach Jagiellonia coś strzelała.
Piłka nożna, Szwecja (I liga)
Helsingborg – Gefle over 1,5 – 1,15
godz. 19:30
Zasugerowałem się jednym z typów na stronie. Liga szwedzka obfituje w bramki. Dość powiedzieć, że w ostatnich 16 meczach Helsingborga ani razu nie było poniżej 1,5 gola, a w ostatnich 25 spotkaniach obu tych drużyn tylko raz było poniżej 1,5 gola. Raz na 25 meczów! Miałbym wyjątkowo pecha, gdyby dzisiaj wypadło inaczej. To nie passa, to reguła.
Piłka nożna, Niemcy (II liga)
Kaiserslautern – Hannover over 1,5 – 1,30
godz. 20:30
Tu może być ciut trudniej, ale przy takiej strzelności Hannoveru ostatnimi czasy te dwa gole powinny paść spokojnie. Kaiserlautern gra u siebie, też może coś ustrzelić.
Piłka nożna, Anglia (II liga, Championship)
Fulham – Newcastle over 1,5 – 1,23
godz. 20:45
Początkowo dawałem na Newcastle z podparciem, ale historia pokazuje, że Sroki aż tak dobre w meczach wyjazdowych z Fulham nie są. Oczywiście teraz mamy trochę inne tło – Fulham spędza drugi sezon na zapleczu ligi angielskiej, a Newcastle całkiem dobrze radziło sobie w meczach towarzyskich. Różnie może jednak być, over 1,5 wydaje się bardziej prawdopodobny, a trzy ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami, kończące się wynikiem jednobramkowym, utwierdzają mnie w tym, że przyszedł czas na zmianę. Myślę, że padnie więcej niż jedna bramka.
Wkład: 5 zł
Całkowity kurs: 2,78
Do wygrania: 12,23 zł
Fortuna
Stan konta: 66,48 zł
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
#2
Piłka nożna, Polska (I liga)
Górnik Zabrze – S. Mielec 1X – 1,25 ✅
godz. 20:30
Wynik: 1:1
Piłka nożna, Polska (Ekstraklasa)
Jagiellonia – Arka G. 1. drużyna strz. – 1,21 ✅
godz. 18:00
Wynik: 4:1
Piłka nożna, Szwecja (I liga)
Helsingborg – Gefle over 1,5 – 1,15 ✅
godz. 19:30
Wynik: 2:3
Piłka nożna, Niemcy (II liga)
Kaiserslautern – Hannover over 1,5 – 1,30 ✅
godz. 20:30
Wynik: 0:4
Piłka nożna, Anglia (II liga, Championship)
Fulham – Newcastle over 1,5 – 1,23 ⛔
godz. 20:45
Wynik: 1:0
Wkład: 5 zł
Całkowity kurs: 2,78
Do wygrania: 12,23 zł ⛔
Fortuna
Stan konta: 66,48 zł
Komentarz: Szczęścia wystarczyło na jeden kupon. Wprawdzie przeczucie mnie nie zawiodło i rzeczywiście wbrew prognozom Newcastle na wyjeździe z Fulham się nie popisało, ale zabrakło jednej bramki – czwarty mecz pomiędzy obiema drużynami, w którym pada jedna bramka. Żałuję tylko Helsingborga z Gefle. Takie mecze po prostu wypada grać przynajmniej na over 2,5, wtedy nie musiałbym się bawić w trudniejsze typy.
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Ok, próbuję dalej szczęścia w trybie: pięć za pięć. Typy prawdopodobne, jeśli coś mi zaszkodzi, to ich nadmiar, ale przy takiej stawce i kursach nie da rady inaczej. Ale po kolei:
#3
Piłka nożna, Austria (Bundesliga)
Salzburg – St. Polten 1 – 1,36
godz. 18:30
Salzburg miał ostatnio dwie wpadki w lidze, ale w eliminacjach do LM radził sobie dobrze. Wcześniej osiągał dobre wyniki w meczach towarzyskich. Myślę, że w dzisiejszym spotkaniu wróci na ścieżkę zwycięstw w lidze. Gra z beniaminkiem, który co prawda też nieźle spisuje się ostatnimi czasy, ale naprzeciw siebie będzie miał bardziej klasową drużynę. Inny wynik w tym meczu będzie sporą niespodzianką.
Piłka nożna, Francja (Superpuchar)
Paris SG – Lyon over 1,5 – 1,26
godz. 20:45
Obie drużyny w przygotowaniach do sezonu – PSG w pucharze międzynarodowym, a Lyon w meczach towarzyskich – strzelały wiele bramek. Myślę, że Superpuchar to nie jest okazja do wyjątkowego spinania się i w meczu nie zabraknie przynajmniej tych dwóch bramek. Historia pokazuje, że drużyny w tym meczu strzelały bramki. Szachów nie powinno być.
Piłka nożna, Rosja (II liga)
Dynamo M. – Volgar over 1,5 – 1,30
godz. 18:00
Zasugerowałem się typem na stronie. Dynamo z pierwszej ligi, dobrze zaczęło sezon, strzela bramki. Możliwe, że wejdzie wyższy over, ale 1,5 wydał mi się bezpieczniejszy. Musieliby ulec jakiejś niesamowitej niemocy.
Piłka nożna, Szkocja (I liga)
Ross – FC Dundee over 1,5 – 1,25
godz. 16:00
Dundee rozstrzelało się w pucharze i wierzę, że utrzymają tę strzelecką passę. Spotkania pomiędzy obiema drużynami dość często obfitują w bramki, natomiast jeśli chodzi o ostatnie pięćdziesiąt meczów każdej z drużyn tylko 7 i 8 razy było mniej niż 1,5 gola w meczu każdej z nich.
Piłka nożna, Polska (Ekstraklasa)
Nieciecza – G. Łęczna 1X – 1,25
godz. 15:30
Ludzie idą odważnie w Niecieczę. Faktycznie, powinna wygrać, gra u siebie jest w dobrej formie. Ja jednak dla bezpieczeństwa podparłem.
Wkład: 5 zł
Kurs całkowity: 3,48
Do wygrania: 15,31 zł
Stan konta: 61,48 zł
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
#3
Piłka nożna, Austria (Bundesliga)
Salzburg – St. Polten 1 – 1,36 ✅
godz. 18:30
Wynik: 2:0

Piłka nożna, Francja (Superpuchar)
Paris SG – Lyon over 1,5 – 1,26 ✅
godz. 20:45
Wynik: 4:1
Piłka nożna, Rosja (II liga)
Dynamo M. – Volgar over 1,5 – 1,30 ✅
godz. 18:00
Wynik: 5:0
Piłka nożna, Szkocja (I liga)
Ross – FC Dundee over 1,5 – 1,25 ✅
godz. 16:00
Wynik: 1:3
Piłka nożna, Polska (Ekstraklasa)
Nieciecza – G. Łęczna 1X – 1,25 ✅
godz. 15:30
Wynik: 2:1
Wkład: 5 zł
Kurs całkowity: 3,48
Do wygrania: 15,31 zł ✅
Stan konta: 76,79 zł
Komentarz: Fajnie, że kupon wszedł, tym bardziej że obok typów zasugerowanych dobrze przewidziałem i trafiłem też coś wyłącznie swojego (Dundee), ale przy tym spory niedosyt, bo wszystkie overy mogły pójść przynajmniej na 2,5, a Nieciecza na całość. Cóż... Jutro raczej też pięć spotkań, ale odrobinę odważniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Dzisiaj będą jednak cztery spotkania, a nie pięć. Nosiłem się jeszcze z zamiarem postawienia under 3,5 w meczu islandzkiego Vikingura, ale ostatecznie zdecydowałem się nie kusić losu. Typy i tak są nieco trudniejsze niż ostatnio, przynajmniej dwa z nich.
Piłka ręczna, Igrzyska Olimpijskie
PolskaBrazylia 1 – 1,65
godz. 21:40
Zasugerowałem się w pełni typem ze strony. Przekonało mnie to, że Polacy wybrali się na igrzyska z mocną kadrą, ostatnie spotkania wychodziły im dobrze, wydają się zdeterminowani, aby tym razem coś osiągnąć. To na pewno nie będzie łatwy mecz, w końcu grają z gospodarzem, ale liczę, że powalczą o zwycięstwo.
Piłka nożna, Polska (Ekstraklasa)
Zag. Lubin – Pogoń Sz. 1X – 1,21
godz. 15:30
Lubin spisuje się w lidze bardzo dobrze. Meczu z Duńczykami nie widziałem, ale ponoć lubinianie nie grali źle. Wiele osób stawia Zagłębie po całości i być może tak jak wczoraj Nieciecza, tak i dzisiaj nie będzie większej niespodzianki. Wolę jednak dać to z podparciem.
Piłka nożna, Czechy (I liga)
Liberec – Jihlava obie strzelą – 1,76
godz. 17:00
Pora na mój „wynalazek” – z ligi czeskiej, której ponoć nie lubię. Liberec jeszcze chyba nie ustabilizował formy, w lecie stracił paru zawodników, i chociaż z Admirą poradzili sobie dobrze, to już w lidze dostali w pierwszym meczu baty od Mlady Boleslav (3:0). Jihlava przegrała u siebie 1:2 z mistrzem kraju, Viktorią Pilzno. We wcześniejszych dwóch towarzyskich spotkaniach wygrali pewnie 2:0 i 5:0, jeszcze wcześniej przegrali trzy razy, ale za każdym razem strzelając bramkę. Dokładniej mówiąc, w ostatnich 10 meczach strzelali za każdym razem przynajmniej jedną bramkę. Stąd mój typ – myślę, że Jihlava w meczu z wciąż szukającym optymalnej formy, wchodzącym w sezon Liberecem podtrzyma strzelecką passę i znajdzie przynajmniej raz drogę do bramki przeciwnika. No a Liberec? Gra u siebie, jest na pewno piłkarsko lepszą drużyną i będzie chciał się zrehabilitować za porażkę w pierwszym meczu. Typ niełatwy, ale prawdopodobny.
Piłka nożna, Norwegia (I liga)
Sarpsborg – Valerenga Oslo over 1,5 – 1,18
godz. 18:00
Jeszcze over na podniesienie kursu. Sarpbsborg nie jest może jakoś wybitnie overową drużyną, ale liczę, że Valerenga rozrusza mecz. Jest w tabeli blisko pozycji spadkowych, ale dwa ostatnie spotkania to wysokie zwycięstwa, myślę więc, że nie straci impetu i determinacji, żeby wyrwać się z nieciekawego położenia, i coś ustrzeli, na co Sarpbsborg też będzie reagować. W ostatnich 12 meczach między obiema drużynami nie zdarzyło się, by padło mniej niż dwa gole.
Wkład: 5 zł
Kurs całkowity: 4,15
Do wygrania: 18,26 zł
Bukmacher: Fortuna
Stan konta: 71,79 zł
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Piłka ręczna, Igrzyska Olimpijskie
PolskaBrazylia 1 – 1,65 ⛔
godz. 21:40
Wynik: 32:34
Piłka nożna, Polska (Ekstraklasa)
Zag. Lubin – Pogoń Sz. 1X – 1,21 ✅
godz. 15:30
Wynik: 1:1
Piłka nożna, Czechy (I liga)
Liberec – Jihlava obie strzelą – 1,76 ✅
godz. 17:00
Wynik: 1:1
Piłka nożna, Norwegia (I liga)
Sarpsborg – Valerenga Oslo over 1,5 – 1,18 ✅
godz. 18:00
Wynik: 0:2

Wkład: 5 zł
Kurs całkowity: 4,15
Do wygrania: 18,26 zł ⛔
Bukmacher: Fortuna
Stan konta: 71,79 zł
Już się witałem z gąską. Szkoda tych dobrze trafionych typów, szczególnie Jihlavy – tak się zastanawiam, czy jutro Zlin powtórzy ten &quot;wyczyn&quot; i trafi do siatki w meczu ze Slavią. Jedyny z tego pozytyw taki, że przypomniałem sobie, aby nigdy nie stawiać niczego poza kopaną. Heh, a niektórzy dziwili się, że kurs taki wysoki na Polaków.
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Nie będzie dzisiaj Zlina, tj. nie będzie go wśród postawionych przeze mnie meczów, będą za to śmieszne kursy, poza jednym, który nie jest jakiś straszny, ale trochę ryzykowny. Chcę odzyskać wczorajszy wkład, stąd zabawny kupon. Pięć spotkań.
Piłka nożna, Niemcy (II liga)
Stuttgart – St. Pauli over 1,5 – 1,22
godz. 20:15
O Stuttgarcie pisano w Typach Dniach – przyszedł z pierwszej ligi i pewnie szybko będzie chciał tam wrócić (jak Newcastle w angielskiej :cool:), w meczach towarzyskich strzelał dużo bramek, a i w historii jego spotkań z St. Pauli nie zdarzały się spotkania, w których padałoby poniżej 2 dwóch goli.
Piłka nożna, Słowenia (I liga)
Maribor – O. Lublana obie strzelą – 1,61
godz. 20:15
Wicemistrz podejmuje u siebie mistrza kraju. Maribor poradził sobie w eliminacjach LE i po meczu ze szkockim Aberdeenem przeszedł dalej, Lublana nie dała rady Trencinowi, chociaż dwumecz był bardzo &quot;rozstrzelany&quot;. I na to &quot;rozstrzelanie&quot; liczę również dzisiaj. Oba zespoły mają nie najgorszą formę. Maribor nie przegrał od jedenastu spotkań i chociaż nie strzela dużo bramek, to dzisiaj gra u siebie – na jedną z jego strony na pewno są spore szanse. Lublana zwyciężyła ostatnio cztery razy i będzie chciała wykorzystać dobrą formę, dodatkową motywacją może być nadal rehabilitacja po odpadnięciu z Trencinem. W historii spotkań pomiędzy oboma zespołami stosunkowo często zdarzało się, że tylko jedna drużyna strzelała, ale myślę, że to nie będzie ten dzień.
Piłka nożna, Islandia (I liga)
Tróttur – Stjarnan over 1,5 – 1,11
godz. 21:15
Typ zasugerowany. Co tu dużo pisać? Tróttur jest w fatalnej formie i traci sporo bramek, Stjarnan znajduje się na fali wznoszącej i na pewno będzie chciał to wykorzystać. Nie wierzę, że dojdzie tu aż do takiej zapaści strzeleckiej drużyny gości, przez którą nie wszedłby bezpieczny over 1,5.
Piłka nożna, Rosja (I liga)
Sp. Moskwa – Samara under 4,5 – 1,07
godz. 18:30
W ostatnim sezonie Samara strzeliła 19 bramek w 30 meczach (!) i mimo tej strzeleckiej indolencji znalazła się mniej więcej w środku tabeli. Znalazła się tam, bo przy tym nie traciła ich zbyt wiele. Ostatnie mecze wskazują, że nie straciła swojego mało efektownego stylu. Spartakowi zdarzają się mecze overowe (ostatnio z Arsenalem Tulą 4:0), ale przeplata jest z takimi, w których nie popisuje się strzelecką formą. No a już o over 4,5 trzeba się mocniej postarać. Według mnie nie dojdzie tu do żadnego przełamania, Samara zagra swoje i festiwalu strzeleckiego nie będzie.
Piłka nożna, Rosja (I liga)
Krasnodar – T. Groznyj 1. drużyna strz. – 1,11
godz. 18:30
Jak na drużynę tak rozstrzelaną i w tak dobrej formie jak Krasnodar ostatnimi czasy typ może być zanadto bezpieczny, ale Grozny nie traci wiele bramek. Over według mnie niósłby większe ryzyko.
Wkład: 5 zł
Kurs całkowity: 2,59
Do wygrania: 11,40 zł
Stan konta: 66,79 zł
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Piłka nożna, Niemcy (II liga)
Stuttgart – St. Pauli over 1,5 – 1,22 ✅
godz. 20:15
Wynik: 2:1
Piłka nożna, Słowenia (I liga)
Maribor – O. Lublana obie strzelą – 1,61 ✅
godz. 20:15
Wynik: 1:1
Piłka nożna, Islandia (I liga)
Tróttur – Stjarnan over 1,5 – 1,11 ✅
godz. 21:15
Wynik: 1:1
Piłka nożna, Rosja (I liga)
Sp. Moskwa – Samara under 4,5 – 1,07 ✅
godz. 18:30
Wynik: 1:0
Piłka nożna, Rosja (I liga)
Krasnodar – T. Groznyj 1. drużyna strz. – 1,11 ✅
godz. 18:30
Wynik: 4:0

Wkład: 5 zł
Kurs całkowity: 2,59
Do wygrania: 11,40 zł ✅
Stan konta: 78,19 zł
No i jest zwrot wczorajszego wkładu i garść drobniaków. Ładnie Maribor z Lublaną weszły, chociaż mecz w bramki nie obfitował. Samara, zgodnie z przewidywaniami, nie dała postrzelać (ale też pewnie miała trochę szczęścia) Spartakowi, szkoda, że zabrakło mi odwagi na niższy under. Ale to i tak nic w porównaniu z tym:
tak się zastanawiam, czy jutro Zlin powtórzy ten &quot;wyczyn&quot; i trafi do siatki w meczu ze Slavią.
Nie będzie dzisiaj Zlina, tj. nie będzie go wśród postawionych przeze mnie meczów
Wczoraj wieczorem wypatrzyłem, zamierzałem go dać, ale dzisiaj wymiękłem i dokonałem &quot;przemeblowania&quot; w kuponie. Szkoda, w tym zestawie, który ułożyłem sobie ze strzałem Zlina (były tam cztery mecze: over 1,5 ze Stuttgartem, strzał Maribora i Lublany, over 1,5 Atvidabergsa z Orgryte i właśnie strzał Zlina) miałem parę złotych więcej do wygrania. I pewnie satysfakcja z tak trafionego typu byłaby większa. Ale dobrze, że ten kuponik na zwrot wszedł.
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Ok, pięć za pięć, kupon overowy i ze strzałami. Ostatnio zapomniałem o numeracji kuponów. Teraz będzie szósty.
#6
Piłka nożna, Chiny (I liga)
Guangzhou Ever. –€“ Beijing Guoan over 1,5 –€“€“ 1,18
godz. 13:35
Mam małe obawy, bo Beijing traci niewiele bramek (14 dotąd, mniej stracił tylko lider, właśnie Guangzhou), pocieszeniem może być fakt, że goście mają rozegrane trzy (w niektórych przypadkach dwa) mecze mniej niż pozostali w lidze. Dzisiaj trafiają na drużynę mistrzów i aktualnego lidera, który wie, jak bramki zdobywać. Mimo wspomnianych obaw myślę, że over 1,5 jest dość bezpieczny.
Piłka nożna, Czechy (Puchar)
Novy Jicin –€“ Karwina over 2,5 –€“€“ 1,25
godz. 17:00
Mecze pucharowe, w których grają drużyny z wyższych i niższych lig, to zawsze okazja na over. W tym spotkaniu też taką szansę dostrzegłem. Novy Jicin to zespół z dywizji E, w ostatnich 10 meczach tylko raz zdarzyło się, że w ich spotkaniu było mniej niż trzy bramki. W ostatnich dwóch padło ich 11 (raz oni strzelali pięć, raz drużyna przeciwna plus jedna na pocieszenie). Dzisiaj będą mieli naprzeciw siebie drużynę z pierwszej ligi, która w ostatnich 10 spotkaniach tylko trzy razy zanotowała wynik under 2,5. Trudno mi uwierzyć, żeby przy takich różnicach w poziomie i przy takich skłonnościach do overów (również w meczach z drużynami na tym samym poziomie) doszło w tym meczu do strzeleckiej niemocy.
Piłka nożna, Polska (Puchar)
Podbeskidzie –€“€“ Lech P. 1. drużyna strzeli –€“€“ 1,27
godz. 19:00
Lech fatalnie spisuje się w lidze, Podbeskidzie radzi sobie znacznie lepiej na zapleczu Ekstraklasy, liderując po dwóch zwycięstwach 2:0. W ostatnich 13 spotkaniach z Lechem (od 2006 r.) drużyna gospodarzy tylko trzy razy nie strzeliła gola. Myślę, że przy obecnej dyspozycji poznaniaków szansa na to, że dzisiaj Podbeskidzie nie popsuje sobie tej statystyki, jest spora.
Piłka nożna, Polska (Puchar)
Cracovia – Jagiellonia obie strzelą –€“€“ 1,59
godz. 20:30
Spotykają się zespoły w dobrej formie, czy nawet bardzo dobrej w przypadku Jagiellonii. Zespół gości strzela sporo bramek, Cracovia gra u siebie i mimo pewnych strat kadrowych na pewno nie będzie chciała przegrać tego meczu. Mecz z takim przeciwnikiem (i dla jednej i dla drugiej drużyny) powinien zadziałać motywująco.
Piłka nożna, Superpuchar Europy
Real Madryt –€“€“ FC Sevilla over 1,5 –€“€“ 1,16
godz. 20:45
Mecz w Superpucharze z reguły rządzi się nieco innymi prawami i drużyny grają bez takiego ciśnienia –€“ na ogół trochę bramek pada. Oba zespoły grały już zresztą ze sobą w Superpucharze i wówczas było 2:0 dla Realu, sezon temu Barcelona i Sewilla urządziły sobie festiwal strzelecki, ale drużyna z Andaluzji znowu przegrała (5:4). Możliwe, że do trzech razy sztuka. Tak czy inaczej over 1,5 w takim meczu wydaje mi się dość bezpieczny.
Wkład: 5 zł
Kurs całkowity: 3,46
Do wygrania: 15,22 zł
Bukmacher: Fortuna
Stan konta: 73,19 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Piłka to jednak w miarę przewidywalny sport (przynajmniej w ostatnich dniach ???? ). Wystarczyło sprawdzić, jak radzi sobie druga z chińskich drużyn.
Za wczesna godzina, by się poddać, chociaż miałem ograniczać się do jednego kuponu na dzień. Robię kontrę za dwa złote siódmym kuponikiem, wyłącznie na zwrot dzisiejszego wkładu (bez kilkudziesięciu groszy). Do pozostałych z szóstego kuponu spotkań dokładam over 2,5 w meczu Offenbacha z Leverkusen (#7). Najpierw kupon szósty.
#6

Piłka nożna, Chiny (I liga)
Guangzhou Ever. €“ Beijing Guoan over 1,5 –€“€“ 1,18 ⛔
godz. 13:35
Wynik: 0:0

Piłka nożna, Czechy (Puchar)
Novy Jicin –€“ Karwina over 2,5 –€“€“ 1,25 ✅
godz. 17:00
Wynik: 1:2

Piłka nożna, Polska (Puchar)
Podbeskidzie –€“€“ Lech P. 1. drużyna strzeli – 1,27 ⛔
godz. 19:00
Wynik: 0:3

Piłka nożna, Polska (Puchar)
Cracovia – Jagiellonia obie strzelą –€“€“ 1,59 ⛔
godz. 20:30
Wynik: 0:1

Piłka nożna, Superpuchar Europy
Real Madryt – FC Sevilla over 1,5 – 1,16 ✅
godz. 20:45
Wynik: 2:2 (w podstawowym czasie gry)
Wkład: 5 zł
Kurs całkowity: 3,46
Do wygrania: 15,22 zł ⛔
Bukmacher: Fortuna

Stan konta: 73,19 zł
Oznaczenia przy kuponie szóstym uzupełnię, kiedy skończą się mecze. Teraz kupon siódmy (kosmetyczna zmiana w kursie na mecz Realu z Sevillą):
#7
Piłka nożna, Czechy (Puchar)
Novy Jicin –€“ Karwina over 2,5 – 1,25
godz. 17:00

Piłka nożna, Polska (Puchar)
Podbeskidzie –€“€“ Lech P. 1. drużyna strzeli – 1,27
godz. 19:00
Piłka nożna, Spotkanie towarzyskie
Offenbacher Kickers – Leverkusen over 2,5 – 1,31
godz. 19:00

Piłka nożna, Polska (Puchar)
Cracovia – Jagiellonia obie strzelą – 1,59
godz. 20:30

Piłka nożna, Superpuchar Europy
Real Madryt – FC Sevilla over 1,5 – 1,15
godz. 20:45
Wkład: 2 zł
Kurs całkowity: 3,80
Do wygrania: 6,69 zł
Bukmacher: Fortuna
Stan konta: 71,19 zł
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
#7
Piłka nożna, Czechy (Puchar)
Novy Jicin –€“ Karwina over 2,5 – 1,25 ✅
godz. 17:00
Wynik: 1:2

Piłka nożna, Polska (Puchar)
Podbeskidzie –€“€“ Lech P. 1. drużyna strzeli – 1,27 ⛔
godz. 19:00
Wynik: 0:3
Piłka nożna, Spotkanie towarzyskie
Offenbacher Kickers – Leverkusen over 2,5 – 1,31 ✅
godz. 19:00
Wynik: 1:2

Piłka nożna, Polska (Puchar)
Cracovia – Jagiellonia obie strzelą – 1,59 ⛔
godz. 20:30
Wynik: 0:1

Piłka nożna, Superpuchar Europy
Real Madryt – FC Sevilla over 1,5 – 1,15 ✅
godz. 20:45
Wynik: 2:2 (w 90 minutach)
Wkład: 2 zł
Kurs całkowity: 3,80
Do wygrania: 6,69 zł ⛔
Bukmacher: Fortuna
Stan konta: 71,19 zł
Komentarz: właściwie powinien być brak komentarza. Słabe typowanie dzisiaj. Lech zaskoczył – być może teraz przyjdzie też przełamanie w lidze. Niepotrzebnie próbowałem odzyskać ten wkład. Tylko powiększyłem stratę.
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Dzisiaj takie bogactwo meczów do stawiania, szczególnie na overy, że trudno było się na coś zdecydować. W sumie aż sześć spotkań będę mieć na kuponie. Liczę na łut szczęścia.
#8
Piłka nożna, Czechy (Puchar)
Klatovy – Jihlava over 2,5 – 1,30
godz. 17:00
Dzisiaj w Czechach odbywają się rozgrywki pucharowe. Drużyny z wyższych lig grają z tymi z niższych. Mieliśmy już wczoraj próbkę konfrontacji tego typu w Słowacji – w jedenastu meczach osiem zakończyło się wynikiem overowym (+2,5). W Czechach Karvina zdołała wyciągnąć over dzięki zwycięstwu 2:1. Oczywiście w takich meczach trenerzy lepszych drużyn dają pograć zawodnikom rezerwowym, czasami jakimś młodzikom, ale różnica poziomów pozostaje, poza tym tacy piłkarze mogą być zmotywowani do pokazania się. Jihlava to zespół, który niedawno stawiałem – w meczu z Liberecem (na strzał). To był ósmy mecz z rzędu, w którym zdobyli bramkę. Dzisiaj zagrają z drużyną z niższej ligi (Dywizja A), dla której wyniki overowe nie są rzadkim zjawiskiem – taka specyfika niższych lig. Myślę, że over 2,5 Jihlava (może z pomocą gospodarzy) wyciągnie.
Piłka nożna, Czechy (Puchar)
Domazlice – Jablonec over 2,5 – 1,35
godz. 17:00
W zasadzie mógłbym powtórzyć to, co napisałem powyżej. Jablonec radzi sobie lepiej od Jihlavy, nie tylko bowiem strzela gole, i to całkiem sporo, ale wygrywa mecze. Po dwóch spotkaniach jest na drugim miejscu w lidze. Niedawno grali z drużyną z tej samej ligi, co Domazlice – z Piskiem, i wygrali 7:0. To był mecz towarzyski, ale mimo wszystko oddaje różnicę poziomów, która, mam nadzieję, znajdzie odzwierciedlenie w wynikach overowych.
Piłka nożna, spotkanie towarzyskie
Meppen – W.Brema over 2,5 – 1,35
godz. 19:00
To nie musi być łatwy mecz dla Bremeńczyków, chociaż przeciwnika mają ze znacznie niższej ligi. Ostatnio Werder gra nieprzekonująco, przegrywa i remisuje – potrafił zremisować nawet z zespołem z tego samego poziomu co Meppen (1:1 z Lubeck). Zbyt bramkostrzelny też nie jest – nie wiem, czy 13:1 z Meppen w 2011 będzie tu miało jakieś znaczenie (chociaż i wtedy Bremeńczycy byli średniakiem), zdecydowałem się jednak na ten typ. Mimo nie najlepszej gry dostają dzisiaj szansę przełamania się i postrzelania. Mecz z Lubeką bez wątpienia nie odzwierciedlał potencjałów obu lig czy drużyn.
Piłka nożna, Chorwacja (I liga)
Hajduk Split – Dynamo Z. obie strzelą – 1,73
godz. 19:00
Mecz teoretycznie, patrząc po kursie, najtrudniejszy. Dwa dni temu inne spotkanie na szczycie, w Słowenii, gdzie grał mistrz z wicemistrzem, trafiłem (i Maribor, i Lublana strzeliły). Teraz, w Chorwacji, mierzą się ze sobą trzecia drużyna ubiegłego sezonu z mistrzem kraju. Podobnie jak Maribor i Lublana, obie są w dobrej formie. Nie przegrywają meczów i strzelają bramki, szczególnie Hajduk, który nie przegrał od 12 spotkań (Dynamo od 10). W ostatnich 64 meczach między oboma zespołami 28 razy obie strzelały. Ale dzisiaj, zważywszy na formę zespołów, i początek sezonu, a więc chyba mniejszą presję, statystyka może się poprawić. Na to liczę.
Piłka nożna, spotkanie towarzyskie (Puchar Gampera)
Barcelona – Sampdoria over 2,5 – 1,20
godz. 20:30
Puchar Gampera – rozgrywki organizowane przez Katalończyków, dotąd pięćdziesięciokrotnie. Barcelona zwyciężała w nich 38 razy, ostatnio 3:0 z Romą (2015), 6:0 z Club Leon (2014) i 8:0 z Santosem (2013), ale w 2012 przegrała 1:0 z... Sampdorią. Dzisiaj mają okazję do rewanżu. Wrócili z tournée po świecie i zaprezentują się w nowym sezonie przed własną publicznością. W składzie będą najważniejsi gracze, m.in. Messi i Suarez (Neymar jest na igrzyskach). Powinni sobie postrzelać, chociażby w ramach rekompensaty kibicom za fatalny mecz z Liverpoolem.
Piłka nożna, Szwajcaria (I liga)
Basel – Young Boys over 1,5 – 1,08
godz. 20:30
Mogłem sobie dać spokój z takim kursem... w Szwajcarii strzelają wiele bramek, bardzo możliwe, że i dzisiaj tak będzie, wolałem jednak dać ten mecz tylko na nieznaczne podniesienie całkowitego kursu.
Wkład: 5 zł
Kurs całkowity: 5,31
Do wygrania: 23,36 zł
Bukmacher: Fortuna
Stan konta: 66,19 zł
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
#8
Piłka nożna, Czechy (Puchar)
Klatovy – Jihlava over 2,5 – 1,30 ✅
godz. 17:00
Wynik: 1:9
Piłka nożna, Czechy (Puchar)
Domazlice – Jablonec over 2,5 – 1,35 ✅
godz. 17:00
Wynik: 1:4
Piłka nożna, spotkanie towarzyskie
Meppen – W.Brema over 2,5 – 1,35 ⛔
godz. 19:00
Wynik: 0:2
Piłka nożna, Chorwacja (I liga)
Hajduk Split – Dynamo Z. obie strzelą – 1,73 ⛔
godz. 19:00
Wynik: 0:4
Piłka nożna, spotkanie towarzyskie (Puchar Gampera)
Barcelona – Sampdoria over 2,5 – 1,20 ✅
godz. 20:30
Wynik: 3:2
Piłka nożna, Szwajcaria (I liga)
Basel – Young Boys over 1,5 – 1,08 ✅
godz. 20:30
Wynik: 3:0
Wkład: 5 zł
Kurs całkowity: 5,31
Do wygrania: 23,36 zł ⛔
Bukmacher: Fortuna
Stan konta: 66,19 zł
Komentarz: klapa znowu. Wprawdzie dla wyniku Bremy paradoksalnie sam podałem uzasadnienie, potwierdzili bowiem swoją strzelecką niefrasobliwość w meczu z drużyną z dalszej ligi, ale wynik Hajduka jednak mnie zaskoczył, tj. rozmiary porażki. Przy 3:0 dla Zagrzebia pomyślałem, że goście zaczną grać luźniej i może wówczas coś wpadnie, ale nic z tego. Szkoda, można było dzisiaj coś wybrać. Z samego pucharu w Czechach dałoby się ułożyć kupon overowy. Nawiasem mówiąc, w typowaniu meczów czeskich, do których deklarowałem antypatię, na razie same (dokładniej: 5) trafienia, heh.
Wrzucam teraz zabawny kuponik na zwrot dzisiejszego wkładu. I tak będzie trudno, ale może przy odrobinie szczęścia wejdzie. Jutro oferta jest niewielka.
#9
Piłka nożna, Igrzyska Olimpijskie
Kolumbia – Nigeria over 1,5 – 1,16
godz. 0:00
Obie drużyny strzelają całkiem sporo bramek na igrzyskach. Nigeria ma sześć punktów i wychodzi. Liczę, że ten luz pozwoli Kolumbijczykom znaleźć drogę do bramki zespołu z Afryki, i to częściej niż raz (!).
Piłka ręczna, Igrzyska Olimpijskie
Polska (+1,5) – Egipt 1 – 1,24
godz. 16:30
Zarzekałem się już tylko piłka nożna, ale na bezrybiu i rak ryba. Zabezpieczam ten mecz handicapem dla Polaków. Ponoć z Niemcami grali już lepiej. Chyba powalczą o to, żeby wyjść z tego z twarzą?
Piłka nożna, Norwegia (I liga)
Stavanger - Trondheim over 1,5 – 1,17
godz. 19:00
Bez zbędnego komentarza. Liga norweska, a obie drużyny overów nie unikają.
Piłka nożna, Szwajcaria (I liga)
Lausanne - St.Gallen over 1,5 – 1,15
godz. 19:45
Lausanne jest w całkiem dobrej formie, a przy tym w jej meczach pada sporo goli ostatnimi czasy. St.Gallen radzi sobie gorzej, ale ukłuć potrafi, dlatego na początku myślałem o BTS-ie – zobaczymy. Over na 1,5 w Szwajcarii zawsze bardzo prawdopodobny.
Piłka nożna, Szwajcaria (I liga)
Thun - Grasshopper over 1,5 – 1,18
godz. 19:45
W zasadzie ta sama historia, co wyżej, z tą różnicą, że Thun nie jest w najlepszej dyspozycji, może nie strzeleckiej, bo bramki strzela, ale w zwyciężaniu mu to nie pomaga. Grasshopper też ostatnio strzela. Typ na bezpieczniejszy over 1,5.
Wkład: 5 zł
Kurs całkowity: 2,28
Do wygrania: 10,03 zł
Stan konta: 61,19 zł
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
#9
Piłka nożna, Igrzyska Olimpijskie
Kolumbia – Nigeria over 1,5 – 1,16 ✅
godz. 0:00
Wynik: 2:0
Piłka ręczna, Igrzyska Olimpijskie
Polska (+1,5) – Egipt 1 – 1,24 ✅
godz. 16:30
Wynik: 33:25
Piłka nożna, Norwegia (I liga)
Stavanger – Trondheim over 1,5 – 1,17 ✅
godz. 19:00
Wynik: 0:2
Piłka nożna, Szwajcaria (I liga)
Lausanne – St.Gallen over 1,5 – 1,15 ⛔
godz. 19:45
Wynik: 1:0
Piłka nożna, Szwajcaria (I liga)
Thun – Grasshopper over 1,5 – 1,18 ✅
godz. 19:45
Wynik: 2:1
Wkład: 5 zł
Kurs całkowity: 2,28
Do wygrania: 10,03 zł ⛔
Stan konta: 61,19 zł
Coraz lepiej.
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Z ciekawszych typów, których nie dałem, Rio Ave na strzał w meczu z FC Porto. Zobaczymy, czy dobrze zrobiłem, że ostatecznie nie zdecydowałem się na ten typ.
#10
Piłka nożna, Czechy (I liga)
Pribram – Pilzno X2 – 1,22
godz. 18:00
Pilzno jeszcze w nie najlepszej formie, meczów nie przegrywa (ostatni przegrany mecz, a właściwie seria, zdarzył się pod koniec zeszłego sezonu), ale trafiają się remisy, bramek też wiele nie strzela. Gospodarzem jest zespół w słabej formie, który na ostatnich dziesięć meczów przegrał siedem i jeden zremisował. Czy mistrz kraju pozwoli sobie w tym meczu na przegraną? Może do najlepszej formy trochę im brakuje, dlatego podpieram, przegrana byłaby jednak sporą niespodzianką.
Piłka nożna, Niemcy (II liga)
Nurnberg – Heidenheim 1X 1,20
godz. 18:30
Ty zasugerowany. Nurenberg dobrze spisywało się przed sezonem, ostatnio nieszczęśliwie zremisowali w Dreźnie. Dzisiaj powalczą na pewno o zwycięstwo. Z drużyną gości potrafią wygrywać – w minionym sezonie wygrali oba mecze. Podpieram dla bezpieczeństwa.
Piłka nożna, Francja (I liga)
Bastia – PSG 2/over w meczu 2,5 – 2,10
godz. 20:00
Co tu dużo mówić, przeciwnikiem Bastii jest zespół, który wygrywał ostatnio wysoko z Lyonem, Realem Madryt, Leicesterem i Interem. Nie dziwię się ludziom, że stawiają handicapy i overy na PSG. Każdy inny wynik niż wysoka wygrana PSG trzeba będzie uznać za niespodziankę. Do grania na kilku frontach jeszcze daleka droga, więc paryżanie powinni postarać się o efektywny początek sezonu, tak żeby uzbierać punkty dające bezpieczną przewagę, a przynajmniej fundament do tworzenia tej przewagi.
Piłka nożna, Dania (I liga)
Lyngby – AGF Aarhus over 1,5 – 1,22
godz. 20:15
Statystyki mówiąc, że w meczach pomiędzy tymi drużynami pada sporo goli, a i ostatnio też ich nie brakuje tak po jednej stronie, jak i drugiej. Stąd ten, ekhm, bezpieczny over – w ostatnich 19 meczach pomiędzy nimi 15 razy padało więcej niż jeden gol.
Piłka nożna, Niemcy (II liga)
Dusseldorf - Stuttgart over 1,5 – 1,22
godz. 20:30
Spotykają się dwie drużyny, które ostatnio spisują się nieźle. Bramek strzelają sporo. Mam nadzieję, że wynik sprzed czterech lat (0:0) nie powtórzy się dzisiaj.
Wkład: 5 zł
Kurs całkowity: 4,58
Do wygrania: 20,15 zł
Bukmacher: Fortuna
Stan konta: 56,19 zł
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
#10
Piłka nożna, Czechy (I liga)
Pribram – Pilzno X2 – 1,22 ✅
godz. 18:00
Wynik: 0:3
Piłka nożna, Niemcy (II liga)
Nurnberg – Heidenheim 1X – 1,20 ✅
godz. 18:30
Wynik: 1:1
Piłka nożna, Francja (I liga)
Bastia – PSG 2/over w meczu 2,5 – 2,10 ⛔
godz. 20:00
Wynik: 0:1
Piłka nożna, Dania (I liga)
Lyngby – AGF Aarhus over 1,5 – 1,22 ⛔
godz. 20:15
Wynik: 0:0
Piłka nożna, Niemcy (II liga)
Dusseldorf – Stuttgart over 1,5 – 1,22 ⛔
godz. 20:30
Wynik: 1:0

Wkład: 5 zł
Kurs całkowity: 4,58
Do wygrania: 20,15 zł ⛔
Bukmacher: Fortuna
Stan konta: 56,19 zł
Komentarz: Ech! Rio Ave strzeliło, a PSG zamierzałem postawić bez żadnych overów, ale to bez znaczenia, bo overy w meczach Stuttgartu i Lyngby to były moje „pewniaki” na ten dzień.
Teraz kolejny kupon, w sumie bez większego przekonania i wiary w końcowy sukces. Pięć czy sześć meczów to już bardzo dużo. Bez „analiz” dzisiaj.
#11
Piłka nożna, Szkocja (I liga)
FC Dundee – Gl.Rangers over 2,5 – 1,68
godz. 13:15
Piłka nożna, Czechy (I liga)
Ml.Boleslaw – Karvina 1X 1,13
godz. 17:00
Piłka nożna, Czechy (I liga)
Zlin – Liberec 1. drużyna strzeli – 1 1,36
godz. 17:00
Piłka nożna, Norwegia (I liga)
Val.Oslo – B.Bergen over 1,5 – 1,24
godz. 18:00
Piłka nożna, Holandia (I liga)
Ajax – Kerkrade over 1,5 – 1,12
godz. 19:45
Piłka nożna, Szwajcaria (Puchar)
Chaux de F. – FC Zurich over 2,5 – 1,62
godz. 20:00
Wkład: 5 zł
Kurs całkowity: 5,81
Do wygrania: 25,56 zł
Bukmacher: Fortuna
Stan konta: 51,19 zł
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Kupon przegrany. Reaguję szybko, histerycznie, trudno, będzie, co będzie:
#12
Piłka nożna, Holandia (I liga)
Ajax – Kerkrade 1/+2,5 – 1,67
godz. 19:45
Piłka nożna, Czechy (I liga)
Bohemians 1905 - Sparta over 1,5 – 1,22
godz. 20:00
Piłka nożna, Belgia (I liga)
Genk – Waasland Bev. 1 – 1,50
godz. 20:30
Piłka nożna, Węgry (I liga)
Ferencvarosz – Vasas over 1,5 – 1,14
godz. 20:30
Piłka nożna, Polska (Ekstraklasa)
Pogon Sz. – Nieciecza 1X – 1,25
godz. 20:30
Piłka nożna, Szwajcaria (Puchar)
Moutier – Lugano over 2,5 – 1,10
godz. 19:30
Wkład: 5 zł
Kurs całkowity: 4,79 zł
Do wygrania: 21,08 zł
Stan konta: 46,19 zł
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
#11
Piłka nożna, Szkocja (I liga)
FC Dundee – Gl.Rangers over 2,5 – 1,68 ✅
godz. 13:15
Wynik: 1:2
Piłka nożna, Czechy (I liga)
Ml.Boleslaw – Karvina 1X – 1,13 ⛔
godz. 17:00
Wynik: 1:2
Piłka nożna, Czechy (I liga)
Zlin – Liberec 1. drużyna strzeli – 1 1,36 ✅
godz. 17:00
Wynik: 2:1
Piłka nożna, Norwegia (I liga)
Val.Oslo – B.Bergen over 1,5 – 1,24 ✅
godz. 18:00
Wynik: 3:2
Piłka nożna, Holandia (I liga) ✅
Ajax – Kerkrade over 1,5 – 1,12
godz. 19:45
Wynik: 2:2
Piłka nożna, Szwajcaria (Puchar)
Chaux de F. – FC Zurich over 2,5 – 1,62 ⛔
godz. 20:00
Wynik: 0:2
Wkład: 5 zł
Kurs całkowity: 5,81
Do wygrania: 25,56 zł ⛔
Bukmacher: Fortuna
Stan konta: 51,19 zł
#12

Piłka nożna, Holandia (I liga)
Ajax – Kerkrade 1/+2,5 – 1,67 ⛔
godz. 19:45
Wynik: 2:2

Piłka nożna, Czechy (I liga)
Bohemians 1905 – Sparta over 1,5 – 1,22 ✅
godz. 20:00
Wynik: 0:2

Piłka nożna, Belgia (I liga)
Genk – Waasland Bev. 1 – 1,50 ⛔
godz. 20:30
Wynik: 2:2

Piłka nożna, Węgry (I liga)
Ferencvarosz – Vasas over 1,5 – 1,14 ✅
godz. 20:30
Wynik: 1:2

Piłka nożna, Polska (Ekstraklasa)
Pogon Sz. – Nieciecza 1X – 1,25 ✅
godz. 20:30
Wynik: 5:0

Piłka nożna, Szwajcaria (Puchar)
Moutier – Lugano over 2,5 – 1,10 ✅
godz. 19:30
Wynik: 0:3

Wkład: 5 zł
Kurs całkowity: 4,79 zł
Do wygrania: 21,08 zł ⛔

Stan konta: 46,19 zł
Przypałowa taśemka na zakończenie przypałowego tygodnia:
#13
Piłka nożna, Holandia (I liga)
Feyenoord – Tw. Enschede over 1,5 – 1,11
godz. 14:30
Piłka nożna, Szwecja (I liga)
Kalmar – Malmo FF over 1,5 – 1,19
godz. 15:00
Piłka nożna, Szwajcaria (Puchar)
Rapperswil Jona – Basel over 2,5 – 1,10
godz. 15:00
Piłka nożna, Czechy (I liga)
Dukla – Hr.Kralove over 1,5 – 1,31
godz. 17:00
Piłka nożna, Czechy (II liga)
Cz. Budziejowice – Vitkovice over 1,5 – 1,20
godz. 17:00
Piłka nożna, Dania (I liga)
Brondby – Sonderjyske 1. drużyna strzeli – 1,12
godz. 18:00
Piłka nożna, Bułgaria (I liga)
CSKA Sofia - Nef.Burgas over 1,5 – 1,22
godz. 20:15
Piłka nożna, Słowenia (I liga)
Ol. Lublana - Rudar V. 1 – 1,27
godz. 20:15
Piłka nożna, Chorwacja (I liga)
Osijek – Hajduk Split 2. drużyna strzeli – 1,40
godz. 21:00
Piłka nożna, Hiszpania (Superpuchar)
FC Sevilla – Barcelona over 1,5 – 1,13
godz. 22:00
+ bonusowy kurs 1,10
Wkład: 5 zł
Całkowity kurs: 6,95
Do wygrania: 30,58 zł
Bukmacher: Fortuna
Stan konta: 41,19 zł
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom