>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Mam nieco inne pytanie,ktoś zamawiał moze ich kartę? jest ona darmowa czy kosztuje 12,5 euro ? bo raz na stronie jest napisane free a raz 12,5 euro.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Tu nie pomoge bo nie pamiętam, konto mam od dawna. Pamiętam tylko, że na pewno to mają być zdjęcia, a nie skany.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Właśnie skorzystałem pierwszy raz z ecoPayz, żeby dostać bonus w Dafabecie. Ogólnie jest w miarę spoko: wpłata przelewem z Pekao wczoraj wieczorem, dziś zaksięgowana na koncie ecoPayz, opłata 1,5%, transfer do buka natychmiastowy.

A poniżej trochę więcej o samym portfelu na podstawie rozmowy z zeszłego roku z affiliate managerem od nich:
+ można posiadać konta w max 10 walutach i uniknąć przewalutowań, jeżeli do tego posiadasz konta walutowe w banku,
- transfery między kontami własnymi w różnych walutach podlegają opłacie za przewalutowanie - 3% dla Silvera, 1,5% dla Golda,
+ darmowy Mastercard,
- ale nie ma w PLN-ach, wypłata z bankomatu kosztuje 2%,
+ wirtualne Mastercardy,
- też bez PLN, opłata za wydanie 1,80E,
- wypłata na konto bankowe za 6E.

Z tego, co pamiętam, żeby wejść na poziom Silver wystarczyło zweryfikować konto, a do Golda wpłacić 2000E (bez określonego terminu). Teraz widzę już wyższe wymagania na Golda, bo trzeba wpłacić 5000E dowolną metodą lub 2500E kartą i wykonać transfery do partnerów na aż 25000E (ale też nie ma określonego horyzontu czasowego). Tutaj myślę, że można ponegocjować, jeśli konto będzie zarejestrowane z czyjegoś linku. Oprócz mniejszych opłat za przewalutowanie poziom Gold ma jeszcze darmowe transfery między użytkownikami.

To mniej więcej tyle tak na szybko. Jak macie jakieś dodatkowe pytania, mogę spróbować się dowiedzieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja z tego z musu skorzystałem, tylko dla bonusu w dafabet. I oceniam nienajlepiej. Pierwsza rzecz, jak potrzebujecie mieć pieniądze natychmiast to tylko depozyt kartą. Ja wpłaciłem tydzień temu w piątek wieczorem. Widziałem local bank payment, patrzę jest mój bank mBank (opisany BRE Bank). I zdecydowałem się na ten depozyt. Myślałem przelew wewnętrzny, to kasa będzie błyskawicznie. No i błąd. Musiałem czekać do poniedziałku na zaksięgowanie pieniędzy. Chciałem przegrać ten bonus w dafabet do innego bukmachera. I jak to czasem bywa wszystko powchodziło w dafabet. Czyli wypłata z musu na ecopayz. Kolejny zgrzyt, to konieczna weryfikacja do konta silver aby wypłacić środki. Dowód + jakiś rachunek/ wyciąg z konta. I kolejny zgrzyt nie pasowała im jakość skanu. Pierwszy raz tak miałem, bo wszędzie do tej pory akceptowali. Dopiero po dłuższej rozmowie na czacie, jednak zaakceptowali. Kolejna przesada to koszt wypłaty na konto bankowe 10 euro (42pln). Za tą cenę oczekiwałem błyskawicznego przelewu. A co mamy. 3 dni robocze oczekiwania na wysłanie pieniędzy. Nie wliczając dnia zlecenia wypłaty. W środę zleciłem wypłatę. Dzisiaj w piątek status wypłaty mam &quot;ordered&quot;, zamówiona. No masakra. Dopiero w poniedziałek mają ją fizycznie wysłać. A później do 5 dni roboczych mam czekać na pieniądze. Mam nadzieję, że jednak szybciej. Masakra jakaś. Nie polecam. Ich karty też są tylko w walutach EURO, GBP, USD. Więc będą przewalutowania. Ja ich oceniam słabo.
Edit. rozmawiałem z nimi jeszcze przed chwilą na czacie. I potwierdzili, że pieniądze fizycznie od nich wyjdą 24.07. Wypłatę zleciłem 19.07. To moja ostatnia tranzakcja u nich.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ja ich oceniam słabo
Po przeczytaniu Twojej przygody mogę powiedzieć, że potraktowałeś ich bardzo łagodnie.
Za 10 EUR i pewnie inne opłaty oraz przepały przy weryfikacji no i &quot;błyskawiczaną&quot; wypłatę należy im się najgorsza ocena.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Bmw14.5 tak powinno być, że ocena jest tragicznie niska. Łącznie zarobili na mnie tylko za pośredniczenie 46,20zł. Plus to że przetrzymują moje pieniądze tyle dni, pewnie na jakichś lokatach. W skali całej firmy są to pewnie niemałe pieniądze. Więcej już na mnie nie zarobią. Jak to mówią chytry 2 razy traci. Wrócę do nich tylko i wyłącznie wtedy, jak dostanę gdzieś jakiś większy bonus za wpłatę przez nich. Ale wątpię, nie są zbyt popularni. No mając ich kartę sytuacja wyglądała by ciut lepiej. Ale również bardzo drogo przez przewalutowania.
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Wkurzyli mnie niesamowicie, tez mi się pierwszy raz cos takiego zdarzylo, 6 razy juz wyslalem dokumenty , w photoshopie zwiekszalem rozdzielczosc, wszystko jest widoczne na pierwszy rzut oka, a oni nadal proszą mnie o lepsza jakosc i widocznosc . Napisze zaraz na tym czacie do nich , zobaczymy co powiedza edit po rozmowie na czacie wreszcie zaakceptowali.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ddk1910 to teraz najszybciej wypłacą ci dopiero w środę. Przy pechu pieniądze będziesz miał dopiero w kolejnym tygodniu. No w sierpniu już napewno będziesz miał pieniądze. To tylko jeszcze 9 dni... Przy szczęściu może dostaniesz je do piątku.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
To juz lepiej te kartę zamowic i nawet po przewalutowaniu wyjdzie taniej niz przelew na konto bankowe?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Nie wiadomo jak długo przelewy do bukmacherów z ecoPayz będą funkcjonowały. Oni są tak jak skrill i neteler kontrolowani przez FCA. Pewnego dnia może się okazać że płatności do bukmacherów dla osób z Polski zostaną zablokowane.
 
Do góry Bottom