>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

M 62

morskiroman

Użytkownik
Ile czekaliscie na weryfikację do Eco Silver??Wowczas mozna juz wyplacać iprzesylac na innego ecopayz??wpierw przsalalem zdjecie rachunku(bo ponoc chceili zdjecie, teraz musze w pdf bo taki tez akceptuja.Czy po przejsciu an ecosilver bd mozna spodziewac sie jakiejs dodatkowej weryfikacji??Plusem tego wydaje sie byc live chat
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Witam , mam dwa pytania . Zacznę od tego , że wypłacając 140 zł z konta w PLN , mając kartę do tego konta w EURO (na bankomacie odziwo pokazywało GBP) zabrało mi z konta 165 zł , coś duzo , stąd mam pytania by uniknąć dużych opłat .
1 . Dlaczego do konta w EURO nie mogę zamówić karty w EURO ( tylko USD i GBP)
2. Czy wypłata z konta ecoPayz w EURO na konto bankowe walutowe wiąże się tylko z opłatą 10 euro czy będą jeszcze jakieś opłaty ?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Dziwne bo ja do konta w euro zamówiłem karte euro,
Innych opłat przy wypłacie na konto nie powinno być, jedynie to 10euro, w krótce też to będę testował,
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Ecopayz to odpowiednik skrilla?
Witam , mam dwa pytania . Zacznę od tego , że wypłacając 140 zł z konta w PLN , mając kartę do tego konta w EURO (na bankomacie odziwo pokazywało GBP) zabrało mi z konta 165 zł , coś duzo , stąd mam pytania by uniknąć dużych opłat .
1 . Dlaczego do konta w EURO nie mogę zamówić karty w EURO ( tylko USD i GBP)
2. Czy wypłata z konta ecoPayz w EURO na konto bankowe walutowe wiąże się tylko z opłatą 10 euro czy będą jeszcze jakieś opłaty ?
Zapewne w grę wchodzą jakieś opłaty za przewalutowanie.
 
A 185

adikos

Użytkownik
Jak wypłaca na konto walutowe to nie ma żadnego przewalutowania(jest tylko ta opłata 5,90-10 Euro), właśnie po to wpłaca na takie konto żeby go nie było, co innego jak wypłaca na konto z inną walutą niż dostajesz, wtedy oczywiście jest przewalutowanie, ale nie w tym przypadku.
Karta ecocard jest także w euro, nie tylko w dolarach i funtach jest - tylko te 3 waluty.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ten system jest potwornie drogi, ale żale i pytania kierujcie do nich. Ktoś kto gra dużymi kwotami przełknie te opłaty, ale dla większości potrzebny jest kantor, gdzie można wymienić kasę z eco na gotówkę lub coś innego tańszego. Kiedyś napisalem o potrzebie kantoru, ale wpis poszedł do kosza.
W tej chwili najbardziej opłacalne i najbardziej bezpieczne są wpłaty i wypłaty bitcoinami
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
ecoPayz
Spytałem ich na mailu czemu tak jest i dostałem informację że można mieć jedną kartę w EURO , jedną w USD i jedną w GBP . Ja miałem kartę Euro do konta w PLN dlatego nie mogłem zamówić , ale po rozmowie prawdopodobnie będę mógł &quot;przepisać&quot; kartę Euro na Konto euro .
 
D 319

defox

Użytkownik
Ludzie nie rozumiem was... Zakłady w Polsce stały się praktycznie tylko dla ludzi dysponującym dużym portfelem w innym wypadku pozostaje granie w bukach legalnych. Gdzie by nie spojrzeć to obecnie koszty po za grą wzrosły i to kilkukrotnie a to za sprawą je*** skrillu. ecopayz to super alternatywa z której zacząłem korzystać i naprawdę można powiedzieć, że gdyby nie to opłaty to lepsze niż skrillshit
Byloby porownywalne gdyby dalo sie miec karte w PLN, bo jezeli ktos i tak wyplaca z tego na konto to juz lepiej bezposrednio przez trustly
 
P 16

przytomny

Użytkownik
Proszę o potwierdzenie lub ewentualne sprostowanie: nie zależnie od poziomu VIP-a, opłata za wypłatę gotówki w bankomacie to 2%, tak?
 
Do góry Bottom