Awatar

ecoPayz - ogólna dyskusja

nikt nie przegląda
Nie wiem jak jest teraz ale kiedys nie uznawali do celow weryfikacyjnych wyciagu bankowego ani potwierdzenia zakupu w formie PDF. W przypadku mBanku musialem zamowic cos o nazwie "zaświadczenie o posiadaniu rachunku". Koszt to chyba bylo 40zl. Niestety trzeba bylo to odbierac osobiscie w placowce. Po okazaniu dowodu osobistego wydaja takie zaswiadczenie w formie druku. Nie ma mozliwosci wysylki na emaila dlatego koniecznym jest udanie sie do nich. Jesli nie w banku to zawsze mozna taki kwit zalatwic sobie w urzedzie. Jest to potwierdzenie meldunkowe. Oczywiscie tez trzeba za takie cos zaplacic tyle, ze w banku dostaje sie takie cos od razu a w urzedzie trzeba czekac.

napisałem że nie mam nic na mnie to odpisali że przyjmują takie dokumenty:
• Polisa ubezpieczeniowa
• List referencyjny banku (potwierdzony pieczęcią i podpisem) ▶ tutaj jest koszt 80 zł
• Przypomnienie o opłacie za usługi komunalne
• Mandat karny wydany przez Policję
• Potwierdzenie zameldowania wydane przez lokalny urząd

Kwota nie jest duża bo 200 zł ale nie widzi mi się żebym płacił 80 zł żeby weryfikacja przeszła...
osvald w mBanku tyle powiedzieli, w milenium nie pytałem, bo zapytam w urzędzie miasta ile za te potwierdzenie zameldowania...

Get Rich or Die Tryin'
Przyznane punkty (0)
napisałem że nie mam nic na mnie to odpisali że przyjmują takie dokumenty:
• Polisa ubezpieczeniowa
• List referencyjny banku (potwierdzony pieczęcią i podpisem) ▶ tutaj jest koszt 80 zł
• Przypomnienie o opłacie za usługi komunalne
• Mandat karny wydany przez Policję
• Potwierdzenie zameldowania wydane przez lokalny urząd

Kwota nie jest duża bo 200 zł ale nie widzi mi się żebym płacił 80 zł żeby weryfikacja przeszła...

w jakim masz banku skoro 80zl ? ja placilem 20zl..dajcie sobie spokój z ''sieciowymi' smieciowymi' bankami, przezartymi przez lichwe..

Bukmacherka to maraton, kto tego nie rozumie niech się wogólę za to nie bierze'

Przyznane punkty (0)
do usuniecia

tylko małe, spoldziecze banki, i t najlepiej z malych miejscowosci..tam(jeszcze)lichwa łapy nie połozyła ale i to tylko chwile już niestety.. jak i ze WSZYSTKIM w Pl..

Bukmacherka to maraton, kto tego nie rozumie niech się wogólę za to nie bierze'

Przyznane punkty (0)

Witam, dzisiaj zablokowali mi kartę Ecopayz po zrobieniu kilku wypłat? Mieliście taką sytuację? Dzięki za odpowiedź, długo taka sytuacja trwa? Mam tam sporo gotównki i trochę się zmartwiłem.

Mozliwe ,ze sprawdzaja konto , były takie sytuacje opisywane w temacie

zmieniony April 15, 2019, 9:50 a.m. przez nutter93
Przyznane punkty (0)

Panowie czy Ecopayz bez karty jest darmowe? Chodzi mi o wpłaty i wypłaty, do buka , z buka, z Ecopayz na konto (?) 

zmieniony April 15, 2019, 8:16 p.m. przez mark
Przyznane punkty (0)

Jak teraz najtaniej wypłacić pieniądze kartą w bankomacie? Ostatnio wypłaciłem w PKO i za wypłatę 250 zł wzięło 16.5 prowizji.

Przyznane punkty (0)

Chcesz się wypowiedzieć w ecoPayz - ogólna dyskusja?

zaloguj się lub załóż konto