>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

A 861

amigo007

Użytkownik
Wyjaśnij to z supportem. A może zjadło ci pieniądze z karty paysafecard? Trzeba było użyć zamiast tego przelewy24. To portmonetka, więc można do nich legalnie wpłacać.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Wyjaśnij to z supportem. A może zjadło ci pieniądze z karty paysafecard? Trzeba było użyć zamiast tego przelewy24. To portmonetka, więc można do nich legalnie wpłacać.
Już skorygowałem swój poprzedni post. Wina byla po mojej stronie, bo wystarczyło w ogóle nie wpisywać kodu na tamtym etapie i kliknąć &quot;confirm&quot; po wcześniejszym wybraniu opcji &quot;paysafecard&quot; z 3 możliwych. Kod wpisuje sie w kolejnym etapie po ukazaniu sie następnej strony. Tak wiec można spokojnie doładować konto za pomocą PSC i wpłacić potem do buka.

No ale w dalszym ciagu ogromny minus za to, ze nie można zasilić konta kartą MasterCard.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Można w tym czymś wpłacać przez psc i przelewać do buka bez weryfikacji ? Bo nie chce mi sie w to bawić, a w sumie potencjalnie jest mi to potrzebne tylko do wpłat na 1xbet, zadnych kart, wypłat nie potrzebuje ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tak wpłacać bez weryfikacji można. Nie wypłacisz bez weryfikacji na konto bankowe. Jak wypłacasz później z tego 1xbet? Nie robią później problemu, co do kanału wpłat/wypłat?
 
loduwa 53

loduwa

Użytkownik
Fortuna kurs 2.2 stawka 200 - wygrana 387,2
Fortuna kurs 2.5 stawka 200 - wygrana 440,0 (o tyle trzeba podnieść kurs)
Dafabet kurs 2.2 stawka 200 - wygrana 440,0 ale tak naprawdę 396,0 (przewalutowanie przy korzystaniu z karty to 10%) + ewentualny procent od wpłaty

Zastanówcie się, czy to ma sens. Lepiej już zapłacić 12% lub zmniejszyć to kursem, jeżeli płacić 10% od wygranej...
Skąd informacja że przewalutowanie kosztuje 10%?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Fortuna kurs 2.2 stawka 200 - wygrana 387,2
Fortuna kurs 2.5 stawka 200 - wygrana 440,0 (o tyle trzeba podnieść kurs)
Dafabet kurs 2.2 stawka 200 - wygrana 440,0 ale tak naprawdę 396,0 (przewalutowanie przy korzystaniu z karty to 10%) + ewentualny procent od wpłaty
Zastanówcie się, czy to ma sens. Lepiej już zapłacić 12% lub zmniejszyć to kursem, jeżeli płacić 10% od wygranej...
Domyślam się że miałeś okazji przetestować dobrze Ecopayz, w ecopayz możesz mieć walute PLN jak i zagraniczną, status gold dostajesz od ręki rejestrując się z ewallet-optimizer.com . Wpłacasz na ecopayz PLN za pomoca przelewy24 (prowizja 1,5%) i wpłacasz sobie do tego dafabet tam i z powrotem bez żadnych prowizji i przewalutowań . wypłata na konto z Ecopayz to kilka euro plus jakieś przewalutowanie jak nie masz konta walutowego. ewentulanie wypłata kartą która jest wyrabiana za darmo, prowizja od wypłaty kartą 2% + przewalutowanie
Natomiast w ziemniaku od kazdego zakłądu masz pobierane 12%. prosta logika
 
P 10

pk95

Użytkownik
Domyślam się że miałeś okazji przetestować dobrze Ecopayz, w ecopayz możesz mieć walute PLN jak i zagraniczną, status gold dostajesz od ręki rejestrując się z ewallet-optimizer.com . Wpłacasz na ecopayz PLN za pomoca przelewy24 (prowizja 1,5%) i wpłacasz sobie do tego dafabet tam i z powrotem bez żadnych prowizji i przewalutowań . wypłata na konto z Ecopayz to kilka euro plus jakieś przewalutowanie jak nie masz konta walutowego. ewentulanie wypłata kartą która jest wyrabiana za darmo, prowizja od wypłaty kartą 2% + przewalutowanie
Natomiast w ziemniaku od kazdego zakłądu masz pobierane 12%. prosta logika
Ja mam 2.9% wpłatę karta, dziwne..
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Mi się zachciało rejestracji przy włączonym VPN... Dokumenty zaakceptowali ale widzę,że teraz chcą uzasadnienia czemu nadaję z innego kraju niż kraj zamieszkania
We have reviewed your application and placed a temporary hold on your ecoAccount because you seem to be accessing it from a country other than the one registered in your account. We would be grateful if you could provide us an explanation for this. Until we have received a satisfactory explanation, we regret to inform that you will not be able to use your ecoAccount to deposit and transfer funds.
 
Do góry Bottom