>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

T 133

thorngal

Użytkownik
No ale co Ty mnie tu człowieku pouczasz w ogóle? ???? Za chwilę może jeszcze.. ???? morały mi.. prawić zaczniesz? ????

Nie masz kompletnie nic do powiedzenia w temacie, a wtryniasz się i mądrzysz. Zadając tego typu pytanie liczę na odpowiedź kogoś, kto spróbował, sprawdził i wie z doświadczenia. Owszem, zawsze możesz podzielić się swoimi przemyśleniami, to też bywa cenne i wnieść coś może sensownego, no ale to, że Tobie coś tam się li tylko wydaje, a podajesz to jako prawdę objawioną to już jakaś aberracja...
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Jakie opinie obecnie o ecopayz? bo czytajac posty w temacie to slabo to wyglada na ta chwile, mozna tym wplacac gdzies jeszcze poza dafa, ktorzy mocno promuja ta forme wplaty? jak z wyplatami i weryfikacja? czy rzeczywiscie to droga przez meke?
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Jakie opinie obecnie o ecopayz? bo czytajac posty w temacie to slabo to wyglada na ta chwile, mozna tym wplacac gdzies jeszcze poza dafa, ktorzy mocno promuja ta forme wplaty? jak z wyplatami i weryfikacja? czy rzeczywiscie to droga przez meke?
Z paru informacji wynika ,że robia problemy przy weryfikacji dowodu.
Tzn. to takie pośrednie problemy bo wymagają np. zdjęć ponad 1MB.
I choc jak masz piękną fotę a nie ma 1MB to lipa.
Więc jak ktoś kombinuje i ma skany czy starsze słabe zdjęcia to pewnie multi nie założy.
Dodatkowo jeśli założysz konto z innego kraju z IP zagranicznym a dane sa polskie to konto jest zawieszone do czasu weryfikacji.
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Skan w PDF możesz zrobić, najlepsza jakość. Telefonem właściwie w tych czasach też zawsze mnie wszędzie akceptowali.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Telefonem próbowałem i dowód i prawko, za każdym razem odrzucali.
Zeskanowałem do pdfu i przeszło ????
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Czy możesz wysłać ponownie dokument w wyższej rozdzielczości, aby wszystkie szczegóły były jasne i czytelne?
Nie możemy zaakceptować kopii dokumentu dowodowego, ponieważ typ dokumentu nie jest prawidłowy.

Wysłałem ponad 2MB mega wyraźnej zdjęcia i dalej problem.
Typ dokumentu nieprawidłowy to nie wiem o co im chodzi już...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Zagadaj na czacie. Mi zaakceptowali dokument w jpeg gdzieś 300 kb. Nie pasowało im. Ale &quot;opierniczyłem&quot; ich na czacie, że wszędzie indziej do tej pory akceptowano. Powiedziałem że jak najbardziej mogę 2 raz zeskanować, ale jak nie zaakceptują to złożę skargę. Gość powiedział, proszę jeszcze chwilę. I że jednak wszystko widać, i zaakceptował. Generalnie jakieś chore jazdy mają z tymi rozmiarami dokumentów. Przyciśnij ich trochę, to powinni zaakceptować.
 
H 8

hyip

Użytkownik
Nie wiem skąd się biorą wasze problemy z weryfikacja dokumentów. Sam robiłem zdjęcie telefonem i tylko za pierwszym razem zakwestionowali ich jakosc.
Wszystkie szczególy dokumentu muszą być widoczne, szczególnie zwracają uwagę na nr i serie dowodu osobowego.
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Zrobiłem tak wyraźne zdj po 2 MB ,że tą ich odpowiedź można było potraktować jako żart.
Serio nie poważni są. Wysyłałem ogólnie 3 razy zdjęcia.
W końcu napisałem że ta weryfikacja jest nie możliwa i nie posiadam lepszego aparatu.
To mi odpisali ,że zaakceptowali już dowód. Jeszcze rachunek trzeba.
Serio trzeba by robić zdjęcia lustrzanką z obiektywem dobrym bo ktoś ma tam okres albo zły dzień.
Teraz widzę ,że i 300kb komuś zaakceptowali a takto piszą ,że 1MB to minimum.
 
H 8

hyip

Użytkownik
@rafael1987 Jeżeli zaakceptowali dowod to już połowa sukcesu. Teraz wyślij im rachunek, wyciąg z banku w formie pdf i ciesz się nowym portfelm elektronicznym.
 
S 10

strengthh

Użytkownik
dwa pytania mam, może ktoś pomoże ????
czy wpłata przez paysafecard jest instant??
czy muszę weryfikować konto jeśli chcę tylko wpłacić paysafe i przelać to dalej do buka, nie bede wypłacać na eco,
 
5567 719

5567

Użytkownik
Założyłem konto i chce zrobic depozyt kartą. Przy dodawaniu karty okazuje się, ze do wyboru mam tylko kartę Visa, wiec moją karta MasterCard z mBanku nic nie zdziałam. Śmiech...
 
5567 719

5567

Użytkownik
dwa pytania mam, może ktoś pomoże ????
czy wpłata przez paysafecard jest instant??
czy muszę weryfikować konto jeśli chcę tylko wpłacić paysafe i przelać to dalej do buka, nie bede wypłacać na eco,
Sprawdziłem i wpłacić można natychmiastowo, bez żadnych weryfikacji, a następnie przelać do buka. Ja tak wpłaciłem do 1xbet przed chwilą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom