>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

MLB Season 2016 - Sierpień

Status
Zamknięty.
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Minnesota Twins vs. Cleveland Indians
(Jose Berrios vs. Danny Salazar)
Godzina: 01:10
Typ: Indians najwięcej uderzeń ⛔⛔
Kurs: 1,71
Bukamcher: Bet 365
Analiza:
-----------------------------------------------------------------------------
edit: typ na ilość uderzeń nie wszedł.
analiza formy indians i miotacza twins poprawana. 6 hits i 5 runs to poprawny wynik, jednak jest jeszcze miotacz indian:
salazar skończył imprezę po 3 zmianach, jednak zanim to nastąpiło zdążył zapisać sie w historii baseballa. wszyscy łącznie z masażystą i kierowcą autobusu odbili po home runie.
trzeba tylko pilnować jego kolejnego występu i wtedy postawić na ofensywne dokonania rywali. w takiej formie nie ma czego szukać w majors.

Przynajmniej te 5 runs po raz kolejny wsadzili.
kepler z twins miał 3 2run homers - ładnie zaczął tydzień ????

warto zanotować też debiut millera - wszedł zaliczył 1 out i oddał 1 runa. :/
chapman ostatnio blown safe - na razie przeprowadzki im nie służą.

----------------------------------------------------------------------------------------------
Dlaczego Indianie dziś? Szereg powodów:
1. Forma drużyny.
Ciężka zadyszka po meczu all star dobiegła wreszcie końca. Indianie mają dodatni bilans ostatnich gier (6-4) a na ostatnich 5 meczów w aż 4 pakowali rywalom minimum 5 runs (7,8,6,8). Jedyny wyjątek to porażka w meczu z Nats gdy narzucał dla nich jeden z najlepszych obecnie w grze - Strasburg.
3 osatnie gry to już popis. Sweep Oakland i pokrycie handicpu w każdej z gier.
2. Forma miotacza.
Mr Salazar ma bardzo dobre staty w przekroju sezonu. Era 2.97. Po genialnym czerwcu w lipcu przyszła gorsza passa. W 4 meczach z bardzo silnymi rywalami zanotował ERA powyżej 6.00. Niemniej aż 3 z tych gier zakończone zwycięstwami. Dlaczego uważam, iż dziś będzie silnym punktem drużyny?
Głównie z powodu całego progresu jaki notują Indians (w tym koledzy miotacze) oraz znacznie słabszego rywala niż Ci, którym musiał stawiać czoło w lipcu.
3. Forma Indians w występach Salazara.
Nie wiem na czym to polega - ich wzajemna chemia, jednak chłopak dostaje od nich duuużo run supportu.
- na ostatnich 10 występów Danny&#39;ego Indianie kończyli zwycięsko aż 9 gier
- w 8 z tych gier mieli więcej hits od rywali
- w 9 z tych gier Indianie zdobywali min. 5 runs.
- łącznie 73 runs w 10 gier - średnia powyżej 7 !!!
Powyższe statystyki zostały zanotowane vs. znacznie lepszym niż Twins rywalom (ofensywnie i defensywnie), co tylko pokazuje jak świetną formę mają Indians i jak dobrze układa się współpraca miotacz drużyna w tym przypadku.

4. Miotacz Twins
Rookie Berrios od kwietnia ma 4 występy z ERA 10.20. To już duuużo mówiąca statystyka.
Jego pierwszy mecz jako starter w tym sezonie to gra vs. Indians.
Jak się skończył ten występ? 4 zmiany, 6 hits i 5 runs a w efekcie porażka.
Ostatni występ miał miejsce 16 maja i nie trwał nawet 1 zmiany. W 0.2 inninga po 3 hitach oddał 7 runs i zakończył występ.
Taki zawodnik, o tak nikłym doświadczeniu i wyłącznie słabych występach nie ma prawa zanotować dobrego meczu vs. będącym w takiej formie Indians. Po prostu nie ma prawa.
5. Pomniejsze argumenty takie jak:
- indianie u siebie gdzie mają świetny bilans 30-17
- twins na wyjeździe ze słabym bilansem 17-32
- indianie pierwsi w tabeli i celują mocno w play offy (dowodem np. transfer Millera !!)
- twins w tej samej lidze siedzą na końcu tabeli
- indianie mają 2gi najlepszy bilans w całym baseballu (.588 po .606 cubs)
- twins mają 2gi najgorszy bilans w całym baseballu (gorsza tylko atlanta)
- twins odbyli ok. 1000 km podróż a indianie wczoraj grali w domu
Ponadto gram typ: Indians over 4,5 runs @ 1,86 ✅✅
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Ok. Indianie wczoraj (głównie Salazar - naprawdę najbardziej tragiczny występ miotacza jaki widziałem w tym sezonie) zawiedli zarówno moje jak i wasze zaufanie.
W życiu prywatnym kieruje się zasadą wyczytaną na pewnym murze w czasie podróży pociągiem, mianowicie: &quot;Bóg przebacza, Pogoń nigdy&quot;.
Jednakże w sprawach zawodowych obowiązuje inna zasada, którą doskonale obrazuje powiedzenie: &quot;Sorry Winnetou, biznes is biznes&quot;.
Dlatego też nie obrażam się na Indian, tylko dostrzegam możliwości.
A dziś w meczu Twins vs. Indians pojawia się kolejna i wg mnie jeszcze lepsza niż wczoraj.
Dlaczego lepsza? Otóż do argumentów o formie drużyny Indians, które pozostają jak najbardziej aktualne, dochodzą kolejne, w postaci jeszcze większej różnicy w formie miotaczy obu ekip i świeżych doświadczeń z poprzednich gier obu miotaczy z dzisiejszymi rywalami.
Po kolei:
Przyznam, iż wczoraj przeceniłem Salazara (zbagatelizowałem jego słabszy lipiec i ERA &gt; 6. Wynikało to z kolejnej pomyłki, czyli niedocenienia aktualnej formy Twins. Bo choć są drudzy najgorsi w Majors to aktualna forma jest znacznie lepsza, niż to co prezentują w przekroju całego, nieskończonego sezonu.
Dziś jednakże, narzuca Carrasco, który:
- miał świetny lipiec i jest w świetnej formie (lipiec zamknął z ERA 2,22, 26 zmianami, 16 hits, 11 runs z czego tylko 7 to ER)
- zaraz po all star game grał mecz vs. Twins i zanotował świetny występ: 6.2 zmiany, 4 hits, 2 runs i wygrana Indians 5-2 !!
(Proszę dziś o powtórkę)
Dla Twins zaś będzie narzucał Kyle Gibson.
- w przekroju sezonu staty słabiutkie: ERA 4.54, więcej hits niż zmian i dużo runs.
- w lipcu ERA 3.69, 31 zmian, 33 hits i 15 runs (13ER).
- 17 lipca, podobnie jak jego dzisiejszy oponent, mierzył się z rywalami, przeciwko którym będzie narzucał za ok. godzinę. I z tego starcia wyszedł jako srogi przegrany: 6 zmian, 10 hits i 4 runs.
Skończyło się to porażką jego teamu 1-6.

Dlatego też, dziś polecam następujące typy:
Indians most hits @ 1,80 ⛔⛔
Indians over 4,5 runs @ 1,90. ✅✅
------------------------------------------------------------------
edit: a podobno się dwa razy do tej samej rzeki nie wchodzi.. choć mnie się udało ????
Carrasco ładnie się trzymał przez dwie zmiany a później też dopadł go ten sam wirus co Salazara i w 3ciej i 4tej zmianie prawie wszyscy z line upu Twins oraz drugi trener i jeden zaprzyjaźniony kibic zaliczyli po uderzeniu i rbi. a Kepler znowu 2run home run (swoją drogą 4 HR i 8 RBI już daje mu chyba tytuł AL Player of the week?)
Przynajmniej typ na ofensywę Indians znowu wszedł. Chłopaki dalej nieźle odbijaja. 6 runs na 13 hits, 9 LOB. Jednak mało efektywnie bo tylko 2-10 z RISP.
Przez cały dzień będę kminił czy znowu dać im szansę na rehabilitację wieczorem bo zestaw miotaczy upoważnia do tych samych typów. ????

Wrzucajcie jakieś typy ludzie !! ????
------------------------------------------------------------------
Gram je ze spokojem.
Polecam i powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
U 0

Usunięty użytkownik 118192

Gość
Texas Rangers - Baltimore Orioles
Typ: Rangers WIN
Kurs: 2.00 @ Otobet

Chciałbym się z wami przywitać, jako że po raz pierwszy piszę w dziale MLB. Dosyć długo się przymierzałem korzystając z waszych typów oraz swoich i nadszedł moment, w którym chciałbym się podzielić z wami moim typem(między innymi z powodu zawołania sinobrodego ???? ).
Spóźniłem się niestety z typem w meczu Brewers, gdzie chciałem na nich postawić, ale zauważyłem fajny meczyk, który ropocznie się dzisiejszej nocy. Co by nie mówić meczyk na szczycie, bo oba zespoły znajdują się w na pierwszych miejscach w swoich dywizjach.
Po stronie Rangers stanie na górce Cole Hammels z 2.82 ERA i trzema ostatnimi wygranymi spotkaniami z 0.84 ERA na swoim koncie. Dorzućmy do tego, że na wyjazdach puścił średnio jedyne 1.71 ERA w 11 spotkaniach!
W drużynie gospodarzy natomiast wystąpi Kevin Gausman ze statystykami 2-8, 4.18 ERA, a w ostatnim piątkowym występie przeciwko Blue Jays puścił 3 home runy w pierwszym inningu(MLB.com).
Po ostatniej przegranej Rangers(3-9 w wybiciach) powinni być wystarczająco zmotywowani do dzisiejszego spotkania, szczególnie z takim miotaczem.
Jako, że to mój pierwszy post proszę o wyrozumiałość. Postaram się udoskonalać moje &quot;analizy&quot;, a w każdym razie pracować nad tym, aby to wyglądało jak analiza. ????
Powodzenia!
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Widzę, że dziś pora debiutów w tym dziale ;)
Po lupę biorę pojedynek w Colorado pomiędzy Rockies a Dodgers. Ekipy gospodarzy i ich dyspozycji u siebie chyba nie ma co przedstawiać. Na Coors Field praktycznie każdy pitcher dostaje po kilka runów bagażu. Na tym stadionie problemy mają najlepsi fachowcy z całej ligi. Dziś naprzeciw pałkarzom gospodarzy stanie Brock Stewart, który ma już za sobą debiut w MLB, gdzie dostał 5 runs i 8 hits w ciągu 5 inningów od Brewers, czyli ekipy dosyć przeciętnej. Wczoraj mieliśmy pojedynek miotaczy w bardzo dobrej formie, a finalnie i tak było 10 runów. Dziś uderzam w over i spodziewam się, że niedoświadczony starter gości zostanie srogo obity. U gospodarzy wychodzi Anderson, który ma ERA na poziomie 3.33. U siebie w tym sezonie oddaje przeważnie 2-3 runy na mecz, a warto dodać, że w Colorado bullpen jest na dosyć słabym poziomie.
Pomimo słabiutkiej ofensywy Dodgers&#39;ów zaryzykuję over runów, hitów i errorów plus over drużynowy gospodarzy.
Colorado Rockies - LA Dodgers over 31,5 r+h+e 1.7✅ oraz Rockies over 5.5 1.81 Betsafe✅
Sędziuje Jordan Baker, który w tym sezoniema średnią 9.90 runa na mecz i stosunek 9-7 na korzyść overów.
P. S. Seria underów w bezpośrednich meczach ostatnio wynosi 7-0, ale 6 spotkań rozgrywanych było w LA, a każdy wie, że Rockies to typowa ekipa własnego boiska. Dziś w końcu nastąpi odwrócenie tego trendu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
jozzy22 545,1K

jozzy22

Użytkownik
To i ja dołoże swoje 5 groszy ;-)
Powielam mecz sinobrodego
Cleveland Indians - Minnesota Twins
(Bauer T. 7-4) - Duffey T.B. 5-8)
Typ: 1 Kurs: 1.58 Bet365
Trzeci pojedynek serii. Do tej pory 0:2 na korzyść Minnesoty więc pora to zmienić zwłaszcza,że Bauer w tym sezonie całkiem sobie przyswoicie radzi.
Tym razem nie chce mi się wierzyć aby Indianie oddali kolejne spotkanie na własnych śmieciach zwłaszcza,że 2 tygodnie temu u rywala wygrali 2 z 3 spotkań.
Wchodze w to choć kurs może i nie jest jakiś mega atrakcyjny ale jak dla mnie wystarczy za grubszą kasę.
Wynik: 5:13 ⛔⛔⛔

e: nie jarze Cleveland ale dziś znów ide w ich strone.To się musi skończyć
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Chciałbym się z wami przywitać, jako że po raz pierwszy piszę w dziale MLB.
To i ja dołoże swoje 5 groszy :wink:
Witamy ???? ???? !!!
Pasjonaci baseballa zawsze mile widziani ????
Fajnie, że jest tyle analiz, wtedy zamiast przeglądać wszystkie oferty od początku, można zastosować własne kryteria do danej analizy i zobaczyć czy warto obstawić. To naprawdę pomaga, jeśli ktoś wybierze rzucający się w oczy typ i oszczędza dużo cennego czasu, dlatego piszczie proszę jak najczęściej.
Dlatego też prośba o choć kilka argumentów przy typie ;)
Mnie dziś przekonują powyższe typy, dlatego puszczę po dubelku na mecze Rangers, Rockies (oba wg mnie bardzo pewne) i Indians + Giants (wiadomo bo Cueto).
Indians over 4,5 @ 1,76 ✅✅
Giants win + Rangers + 1,5 @ 2.21 ⛔⛔ (zamknąłem z dużym zyskiem )
Rockies win + over 11 runs @ 3,43 ✅✅
Rangers most hits + Rockies most hits @ 3,94 ✅✅
Powodzenia.
Dziś na wypadek kolejnego thrillera w meczu Indians kupiłem zapas Paulanerów i innych uspokajaczy ????
Polecam posiedzieć do drugiej ????

Jak się zwróci chociaż, to gram grubiej na Boston wieczorem o 04:05.
Mr. Porcello narzuca !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
jozzy22 545,1K

jozzy22

Użytkownik
Uparcie ide swoim &quot;systemem&quot;

Tym razem taki oto meczyk

Baltimore Orioles - Texas Rangers

Typ: 2 Kurs: 2.20 Bet365

Ide w strone Texas. Griffin(Texas) radzi sobie chyba ciut lepiej niż jego rywal.
Porażka gości wiązałaby się z trzecia kolejną porażką w co nie bardzo moge uwierzyć.
Cóz taki obrałem &quot;system&quot; i tego sie będe trzymał. Wiele mądrego nie napisze w temacie. Tyle musi wystarczyć.

Wynik: 3:5 ✅✅✅

P.S Dodatkowo proponuje typ z Meksyku

Saltillo - Monclova

Typ: 2(-1.5) Kurs: 1.90 Bet365

Przedostatnia drużyna tabeli z drugą. Dotychczas 2:0 dla outsidera więc teraz wchodze w handi. Nie możliwe aby znów Monclova została pokonana.
Dzis pokażą miejsce w szeregu ekipie Salitillo

Szczerze POLECAM,wierzcie lub nie!
Ja pobieram

Wynik: 4:5 ⛔⛔⛔
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Texas Rangersvs u Baltimore Oriolers
Godzina: 01:05
Typ: Texas Rangers
Kurs: 2,15✅✅✅
Bukamcher: Bet365
Analiza:
W serii 2:0 dla gospodarzy, którzy są drużyną poprostu gorszą od Rangersów, czego niech dowodem będzie chociażby wynik poprzedniej serii - 3:1 dla Texasu. Goście wzmocnieni All-starami - Lucroy i Beltran, którzy pozyskani w trade deadline zaliczyli juz udane debiuty, muszą wrócić na właściwe tory jeśli chcą utrzymać spokojną przewage w konferencji nad sąsiadami z Houston. Co prawda Balti u siebie są bardzo groźną ekipa o czym swiadczy bilans at home 39-16, ale w tym świetnym bilansie pitcher gospodarzy milej ma staty 3-4 i ERA 4.94 co świadczy o tym, że te 3 winy zawdzięcza raczej ofensywie Balti. Co więcej miał już okazje 3 razy w tym sezonie(2x u siebie) startować przeciwko TEX, linijka z tego 2meczu to 0-2, 17IP i 14 ER co daje ERA w przybliżeniu 8.2... Jego vis-a-vis Griffin to jeszcze młody ale uznany starter, który wznawia swoją kariere po poważenej kontuzji. Przed sezonem przyszedł z Oak A&#39;s. Rok jak narazie przeciętny, może przez kontuzje która miał na przełomie maja i czerwca ale teraz juz wraca do siebie co widać po ostatnich 2 meczach (10.2 IP, 3 ER, ERA 2.9). A więc na górce przewaga wyraźna po stronie gości. Pałka wyrównana, więc nie ma się tu co rozpisywać. Myśle, że typ warty pogrania
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Krótko i na temat, gdyż zaraz wychodzę.
Wg analizy, typy które dziś znalazłem, mają dużę szanse wejścia, dlatego odchodzę od zwyczajowych singli i gram dubelki.

------------------------------------------------------
Cleveland Indians vs New York Yankees
New York Mets vs. Detroit Tigers
1. Indians + Tigers @ 3,51 ⛔✅
2. Indians most hits + Tigers most hits @ 3,64 ⛔✅
edit: indianie znów to zrobili ???? 7 runs i 11 hits a mimo to porażka bo tomlin zapomniał jak się narzuca i nyy wbili 13 runs ! (w ostatnich 10 grach tylko 3 razy przekroczyli linię 5 runs, ani razu dwucyfrówki - więc to normalne że koleś z bilansem 11-4 i era 3.48, który w tym sezonie tylko raz oddał więcej niż 4 runs tym razem daje 7, rozważam wkroczenie na wojenną ścieżkę z plemieniem ! nie obstawiam ich na razie bo coś dziwnego dzieje się z ich miotaczami !!
analiza:
Indians po tej traumie z Twins (którą zakończyli wygraną) powinni ograć Yankees.
- super ofensywa (7 gier z rzędu z min. 5 runami)
- narzuca dla nich Tomlin, który nie skalał sie w meczach z Twins
- dla NYY narzuca słaby Pineda z ERA 5.13 i 5 ER w ostatniej grze ze słabymi Tampa
- NYY już nie mają swojego magicznego bull penu
Powinna być jazda bez trzymanki i tym razem to indianie pokonają yankesów
Tigers w super formie (8-2), Mets nie (4-6)
Verlander w super formie (AL Player of the week). Synergaard nie.
Dodatkowo proponuję dubelek na 2 no brainery:
3. Cubs + Mariners @ 2,21 ✅✅

edit: tu na luzie, zgodzę się, iż felix to nie ten felix ale angels mieli linecuma ;)
bo: Lester vs. Overton i Linecum vs. powracający i rozkręcający się King Felix.
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Toronto Blue Jays u Kansas City Royals
Godzina: 02:15
Typ: Over 10.5
Kurs: 2,4⛔⛔⛔ zaczeło się niezle potem dramat
Bukamcher: Bet365
Analiza:
Zacznijmy od tego, że Kansas u siebie a Kansas na wyjeździe to 2 rózne ekipy. Gospodarze legitymują sie na własnym ballparku bilansem 32-19, jest to top 5 całej ligi. Jeśli Mistrzowie chcą sie jeszcze włączyć w walke o playoffy to jest to dla nich ostatni gwizdek tym bardziej, że wracają do siebie po długiej tułaczce wyjazdowej więc myśle, że wyjdą podwójnie zmotywowani na ten mecz. Jeśli chodzi o Toronto, wiadomo głównie niesamowita siła w ataku tego nie trzeba opisywać, a na górce dzis debiutujący w nowym teamie Liriano. Grający dramatyczny sezon pitcher ma za sobą fatalny miesiąc, a w ostatnich 2 meczach w 8.1 IP oddał 11 Runów w 14 hitach. Czy odbuduję się w nowym otoczeniu? Watpie. Uważam, że Kansas swoje runy zdobędzie, niestety na górke wysyłaja dziś równie słabego Gee. Ostatni meisiac to ERA ponad 6. Ogólnie po all star game ponad 6.2, a na przeciwko siebię bedzie miał dziś jedna z lepszych ofensyw w lidze. Podsumowując patrząc na forme pitcherów w tym sezonie myśle, że o runy nie ma co się bać, do tego Kansas musi zacząc wygrywać więc na pałce będzie pełna mobilizacja.

Uważałbym na to seattle, po takim kursie. LAA ostatnio coś tam wygrywa a Felix to cień samego siebie w tym sezonie.
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Myślę bardziej, że cleveland over 4.5. Kluber grał w tym sezonie z yankessami i oddal 1run w 8 inningow, a CC wraca do formy z ostatnich 2 sezonów
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Cleveland Indians u New York Yankess
Godzina: 19.00
Typ: Clevland -1.5
Kurs: 2,1✅✅✅
Bukamcher: Bet365
Analiza:
Indians muszą się przełamać. Jak nie teraz to kiedy? Narzuca ich as. W tym sezonie z yankessami zagral super 8 inningów i stracił 1 run. Sabathia po solidnym starcie sezonu wraca do dyspozycji z ostatnich lat kiedy zaczal rozmieniac się na drobne. Jednak problem Cle nie leży w ofensywie, a w defensywie i myśle, że dzis z Kluberem problemy się skończą.
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Miami Marlins u Colorado Rockies
Godzina: 22.10
Typ: Colorado Rockies
Kurs: 1.74⛔
Bukamcher: Bet365
Analiza:
W serii 1:1, dziś 3 mecz. Colorado ostatnio niezła forma bilans 7-3 w ostatnich meczach. Gospodarze to przede wszystkim siła ofensywna co pokazali wczoraj odpalając na 12 runów. Zespoły ogólnie wyrównane, jednak wydaję mi się ze Colorado w ataku nieco lepsze, do tego grają u siebie, są w niezłej formie a do tego widze tu delikatna przewage na górce mimo, że może ERA tego nie pokazuję ale warto zaznczyć, że Gray starter Colorado ma 5-0 w domu, a Conley starter Miami jest dużo gorszy na wyjazdach niż domu, w czym też widzę przewage na korzyść Colorado.

Myślę, że można też iść w strone Metsów✅ i Texasu✅
HAHA Colorado co początek, duża klasa !
 
jozzy22 545,1K

jozzy22

Użytkownik
Myślę, że można też iść w strone Metsów
Jak najbardziej zgadzam sie z powyższym wpisem

Detroit Tigers - New York Mets

Typ: 2 Kurs: 1.80 Bet365

Ja nadal po swojemu. Ide w strone Mets. Na górce deGrom który w tym sezonie ma 7:5 a więc w miare przyzwoicie i licze,że pociągnie swój zespół do zwycięstwa by nie wracać z kompletem 3 porażek.
Detroit ostatnio całkiem dobrą passe mają czas troche przystopować.
Ich miotacz(Sanchez) w tym sezonie szału nie robi (6-11) a to jest dla mnie znak,żeby grać na Mets

Wynik: 1:3 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Dziś mam w głowie 2 overy. Jeden w Arizonie, drugi w Colorado. Wczoraj elegancko weszły, ale dziś ten w Colorado wygląda niezbyt obiecująco. Gray w świetnej formie i brak CarGo ostatecznie odwiodły mnie od tego pomysłu. Dlatego pobieram ten w Arizonie. Wczoraj wielka strzelanina, chociaż do 6 inningu nic nie zapowiadało takiego wyniku. Brewers praktycznie w każdym inningu mieli graczy na tzw. &quot;scoring positions&quot;, ale marnowali je w beznadziejny sposób. Przyszedł 6 inning i zaczął się pokaz Braun&#39;a i już poszło. Arizona nie istniała do 7 inningu, żeby w końcu odpalić.
Dziś myślę, że od początku zobaczymy ofensywne spotkanie. Dziś naprzeciw siebie staną Nelson (ERA 3,74) i Bradley (ERA 4,75). Forma w sezonie obu panów dosyć przeciętna, ale w ostatnich meczach jest już znacznie gorzej, bo mają ERA na poziomie, kolejno: 6,59 i 6,46. Ogólnie Arizona to ekipa overowa, słaba defensywa, kilku dobrych pałkarzy, którzy jak odpalą, to potrafią zdobywać punkty seryjnie no i Paul Goldshmidt, czyli jeden z najlepszych graczy w baseball&#39;u. Taki sam pojedynek miał miejsce ok. 2 tygodnie temu i Nelson został mocno obity, kończąc mecz na 4.2 inningu i 8 oddanych runach.
Jak dla mnie, wszystko dziś przemawia za overem, ale uderzam w sumę runów, hitów i errorów.
Arizona - Milwaukee over 28,5 r + h + e 1.9 Betsafe ✅ wystarczyło 6 inningów
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Cisza w temacie, więc jedziemy dalej. Dziś znów pobieram over, tym razem w Minnesocie.
Naprzeciw siebie stają Duffey (6.21 ERA) i McCugh (4.73 ERA). Duffey jest w katastrofalnej formie. W 2 z 3 ostatnich meczów nie dotrwał nawet do 3 inningu. Łącznie w 4 meczach oddał 20 runów w 16 inningach. Żeby było śmieszniej jego rywal w przedostatnim meczu też rozegrał tylko 1.1 inningu i oddał aż 8 runów. Twins wiadomo, jedna z gorszych ekip w MLB, ale ich ofensywa potrafi odpalić i zdobywać seryjnie runy, co pokazali w niedawnej konfrontacji w Cleveland. Ich problemem jest bardzo słaba defensywa i pitching, co Astros powinni wykorzystać. Pitcher Houston w tym sezonie jest jednym ze słabszych na swojej pozycji w lidze i forma tez słaba. McCugh już raz w tym sezonie mierzył się z Twins i oddał 4 runy i 7 hitów w 5.2 inningu.
Podsumowując, ofensywa Twins ostatnio w bardzo dobrej formie, ofensywa Astros - odwrotnie. Potencjał w Houston jest, miotacz i defensywa Minnesoty - słabiutkie. Dziś widzę tzw. bounceback Houston i w końcu jakaś okazała zdobycz w ich wykonaniu. Jak dla mnie spokojny over.
Twins - Astros over 28,5 r + h + e 1.9 oraz over 8.5 1.84 Betsafe
⛔⛔⛔
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Do typów proszę podejść z rezerwą.
Ostatnio opuściła mnie czutka, straciłem mojo i próbuje je odzyskać.
Wpadły mi w oko 4 typy w czasie analizy:
1. Marlins @ 1,66 ⛔⛔
2. Marlins most hits @ 1,90 ⛔⛔
Zarówno Marlins, jak i Fernandez w lepszej formie od ich rywali.
Cueto na przestrzeni ostatnich 7 gier ma ERA 4.34. Dla kogoś, kto śledzi jego karierę od kilku lat to niewiarygodne!! Ostatnio oddaje bardzo dużo runs, a Miami potrafi odbijać. To w połączeniu z występem świetnego Fernandeza vs. dołującym Giants powinno dać łatwe zwycięstwo Marlins.
3. Twins +1,5 @ 1,66 ✅✅
4. Astros vs. Twins - over 8,5 @ 1,76 ⛔⛔
Twins w formie a Astros dołują. Pitcher Astros w 7 zmian 11 runs (vs. Detroit i Toronto). Duffy z kolei (miotacz Twins) ostatnio ładnie zaczął październik od wygranej z Indians (w jakże pamiętnej serii) ale i tak 5 runs oddał.
W dotychczasowych 3 meczach obu ekip w tym sezonie padało min. 8 runs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Okej, mecz za chwilę będzie szybko.

Rangers @ Rockies
Griffin vs Chatwood

Under 12 @ 2.00 ZWROT
- Chatwood 10-7, 3.63 ERA
- Chatwood 2-1 i 2.50 ERA w 3 ostatnich startach
- Griffin 5-1, 4.05 ERA
- Griffin 2-0, 3.31 ERA 3 ostatnie starty
- linia zdecydowanie za wysoka, wczoraj miotacze o podobnych umiejętnościach i 4-3 dla Rangers, gdzie 5 runów zdobytcyh zostało w 3 ostatnich zmianach
- sędzia underowy 6-11 O/U
- w Texas dzień wolny dostają Lucroy i Choo,
- w Colorado zaś Reynolds i Hundley, a wczoraj wypadł Gonzalez
Under is 7-0-1 in TEX last 8 road games.
Under is 15-7-1 in COL last 23 overall.
Chatwood UNDER 4-0 last 4 starts
Chatwood UNDER 6-0 last 6 home starts
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom