>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 2016/2017

Status
Zamknięty.
dudi1031 19

dudi1031

Użytkownik
Witam wszystkich bardzo serdecznie to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość jeśli coś będzie nie tak ???? Przeglądając ofertę na czwartek z LE widzę kilka ciekawych meczy które mogą dać zysk wg. mnie jest to 10 meczy ale ponieważ trzeba się liczyć z niespodziankami wybiorę 5 które uważam za najciekawsze i warte ryzyka.

Mecz nr 1
Oleksandriya- Hajduk typ 2
Według mnie faworytem jest drużyna z Chorwacji nie grają może widowiskowo ale skutecznie w LE na wyjeździe remis z Iasi drużyna również niezłą, u siebie nie pozostawili im złudzeń byli drużyną lepszą w dwumeczu i awansowali, Liga Chorwacka dopiero zaczęla Hajduk pewnie wygrał 2:0 także są podbudowani w przeciwieństwie do rywali przegrany przedsezonowy sparing z Jagielonią oraz pierwszy mecz w lidze gdzie zostali wręcz zdemolowani przez drużynę Dynama Kijów głośno mówi się o upadku ligi Ukraińskiej poza czołowymi zespołami reszta ma problemy finansowe także sytuacja niewesoła dlatego wg mnie drużyna ze Splitu powinna spokojnie to wygrać bardzo prawdopodne zdarzenia do tego meczu to także PONIŻEJ 2.5 goli oraz DOKŁADNY WYNIK 0:1 lub 0:2

Mecz nr 2
Jelgava - Beitar Jerozolima Typ 1x
Według mnie niesłusznie faworytem uznawana jest tu drużyna z Jerozolimy a dlatego iż Beitar ma wyraźne problemy na boiskach rywali i nie jest drużyną która w Lidze Europy będzie dawała z siebie 200% na wyjazdach dodatkowo drużyna z Izraela nie jest w rytmie meczów ligowych a rywale z Łotwy tak , pokonujac u siebie 3:0 Slovan pokazali że u siebie są mocni i trzeba się z nimi liczyć tymbardziej dziwi kurs na Beitar ten typ biorę w ciemno ????

Mecz 3
Zhodino- Rapid Wiedeń Typ połowa/koniec Rapid/Rapid

Różnica klas jeśli chodzi o siłe zespołów Rapid fantastycznie zaczał sezon wygrywając 5:0 na wyjeździe , drużyna z wiednia wogóle jest jednym z bardziej overowych zespołow w swojej lidze sądzę że będą chcieli do przerwy rozstrzygnąć mecz tak aby w 2 połowie spokojną grą oszczędzac siły na weekendowe starcie w lidze austriackiej ich rywale też notują niezłą serię 3 meczów wygranych jednakże wydaje mi się że Rapid to za wysokie progi na drużynę z białorusi która niedawno uległa drużynie z Soligorska 1:3 czyli drużynie która już w LE nie gra.

Mecz nr 4
Videoton-Midtjytlland typ 2
Na początek drużyna z Dani fantastycznie zaczęli sezon ostatni mecz z Nordjesland majstersztyk i to na wyjeździe druzyna gospodarzy wogóle nie istniała pewna wygrana 0:4 świadczy o sile tej ekipy są zdolni do świetnhych wyników a drużyna taka jak Videoton to doskonały rywal do ofensywnej gry nie przekonuje mnie ich gra niby wygrali 2:0 z drużyną Cukaricki jednak 3 następne mecze to porażka i 2 remisy bilans średni dlatego wydaje mi się że drużyna Danii powinna się uporać z rywalem.
Dla odważniejszych polecam połowa/koniec Midtjylland/Midjytlland.

Mecz nr 5
Admira-Liberec Typ 1
Drużyna z Austrii u siebie jest dosyć mocnym zespołem 4 ostatnie mecze to wygrane natomiast Liberec przygodę z LE dopiero zaczyna ostatnie mecze sparingowe ze zmiennym szczęściem no i to tylko mecze sparingowe nie wiadomo co drużyna zaprezentuje w meczu o stawke, jednakże jest to mecz na wyjeździe zatem nie wiem czy są aby w odpowiedniej formie aby odrazu powalczyć o cokolwiek na terenie rywali liczę na skromne 1:0 dla drużyny z Austrii .

Zapraszam do komentowania typów a także dodawania swoich propozycji do wyżej wymienionych meczów każda opinia jest cenna może się myle i ktoś ma lepsze propozycje dla tych typów , mam także pytanie czy ktoś wie skąd taki kurs na Rijeke w meczu z Tureckim Basaksehirem , potęga jakąś nie są a kursu są co najmniej jakby grała drużyna z Litwy z wicemistrzem kraju . ????
 
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Pare meczów które rzuciły mi się w oko:

Oleksandriya (Ukr) - Hajduk Split (Cro) 2
kurs: 3,1
Lok. Zagreb (Cro) - Vorskla (Ukr) 1 kurs: 2,4
Na początek pojedynek ukransko-chorwacki w dwóch meczach, jak dla mnie ukraińska piłka przez wojne w dużym kryzysie. Liga wycięta do 12 zespołów przez problemy finansowe klubów, ogólny marazm. Wydaje mi się że chorwackie drużyny są nie dość że w grze to na odpowiednim poziomie by pokonać ukraińców.

Zagłębie Lubin - Sonderjyske 1
kurs: 1,88
Tutaj chyba troche bo nasza drużyna a trochę bo przecież Lubin gra ładny skuteczny futbol w lidze widac to jak na dłoni. Z bułgarami w rewanżu u siebie tak samo. Z Partizanem futbol mocno zachowawczy by nie narazić się na kontry ale finalnie awans. Sonderjyske też wymęczyło z norweską drużyną, Lubin musi w roli gospodarza wygrać i tyle czuję że tak będzie.
Z innych meczów:
Luzern (Sui) - Sassuolo (Ita) 1 kurs: 2,8
Pandurii (Rou) - M. Tel Aviv (Isr) 1 kurs: 3
Aberdeen (Sco) - Maribor (Slo) 1 kurs: 2,15
Admira (Aut) - Liberec (Cze) 1 kurs: 2,1

Obie strzelą TAK w meczach:
Domzale (Slo) - West Ham (Eng) kurs: 2,1
Hertha (Ger) - Brondby (Den) kurs: 2,35
bukmacher Expekt
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
28.07 czwartek
AEK Larnaca - Spartak Moskwa BTS 2,04 Ónibet ✅
Lepsze to niz 1X ... na Cyprze będzie gorąco, co gorsza spotkanie juz o godz. 17, Spartak solidne wyniki w sparingach, pora sprawdzic sie w meczu o punkty. Spartak jest faworytem dwumeczu ale na Cyprze nie bedzie mu łatwo, dla pewnosci swego, licze ze beda sie starali jednak cos ustrzelić a AEK u siebie na pewno nie spasuje bo nie mają nic do stracenia, dwie poprzednie rundy z amatorami przesli na luzaku, pora na prawdziwą przeszkodę. Kurs warty gry, gdbyby był ponizej 1,75 to bym nie grał ale ponad 2 to warto sie pokusić.
IFK Goteborg - HJK Helsinki 1 (-1 AH) 1,86 Pinnacle ⛔
O wyższosci ligi szwedzkiej nad finska chyba nie ma co sie rozpisywac, obydwa zespoly w czołówce swoich lig ale to nie to samo, IFK silne u siebie, na pewno beda chcieli sobie nabic duza przewage zeby pojechac do Helsinek na luzie bo trzeba pilnowac swojej ligi gdyz Malmoe i Norrkoping uciekaja (jak sie oszczedzali w rewanzu z Piastem u siebie kazdy widział). Odnosze rowniez wrazenie ze IFK jest bardziej zmotywowane do grania w Europie, dawno na tym polu nie było o nich nic slychac. Dobry i bezpieczny kurs, w razie wygranej tylko jedna bramką będzie zwrot.
 
M 7

marbetwell

Użytkownik
5 Typów wartych uwagi!!!
Wpisałem je z analizami ale administratorzy posta nie wyświetlili więc na szybko Oleksandriya-Hajduk 2
Admira-Liberec 1
Jelgava-Beitar 1x
Zhodino-Rapid polowa/koniec - rapid/rapid
Videotom-Midyjtlland - 2
????
Ogólnie to są mecze, gdzie wszystko może się zdarzyć
1. Oleksandria-Hajduk tutaj nie ryzykowałbym 2, Hajduk poprzedni sezon miał przeciętny, skończył na 3 miejscu z ogromną stratą do Dinama Z., ponadto często remisowali na wyjazdach a w poprzedniej rundzie męczyli się w Rumunii
2. Admira-Liberec - ja tu dałem x2. Admira nie potrafiła u siebie wygrać ze Spartakiem Myjava a z Kapaz Gandza tylko 1-0 w II R.
3. Jelgava-Beitar, fakt pokonali Slovana Bratysława lecz zremisowali w 1 rundzie z Breidablikiem, do tego Beitar wyeliminował Omonię Nikozja. Tutaj osobiście x2 (mały kurs) lub under 2,5
4. Zhodino-Rapid pominąłbym jakikolwiek typ.
5. Videoton-Midtjylland tutaj skłaniam się ku remisowi, ewentualnie under 2.5
A od siebie proponuję IFK Goteborg -&gt; z fińskimi drużynami Szwedzi regularnie wygrywają w meczach u siebie, często wysoko.
Hertha-Broendby -&gt;skoro Wilczek i spółka potrafili przegrać z Hibernianem 0-1, to nie sądzę aby postawili się zespołowi z Berlina.
PAO-AIK -&gt; w ateńskim kotle PAO radzi sobie zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach także niesieni fanatycznym dopingiem powinni pokonac AIK.
Waham się jeszcze nad Grasshoppers-Apollon - niby gospodarze są faworytem, Cypryjczycy grają słabo na wyjazdach...
Będę wdzięczny jeśli ktoś się odniesie do moich typów. Życzę powodzenia.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
HJK jest zbyt doświadczoną ekipą, aby grać przeciwko nim handicapy. Na pewno nie z drużynami ze Szwecji. Bez przesady. To tylko moje zdanie jednak, mogę się mylić.
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Sonderjyske 1 @ 1,85
St. Etienne - AEK 1 @ 1,61
AKO @ 2,99

Krótko, bo się w sumie nad tym dublem mocno nie rozwodziłem. Zagłębie w bardzo dobrej formie, w lidze dwa zwycięstwa bilans 6:0, widać że dobrze weszli w sezon, jest forma, pewnie znowu powalczą o przynajmniej o top3. Rywal to zwykły, skandynawski przeciętniak, żadna wielka marka, powinni być spokojnie do oklepania.
Oglądałem kilka ostatnich meczy St. Etienne w zeszłym sezonie i pokazywali całkiem niezły futbol. Uważam, że brak awansu (a najłatwiej to zrobić wygrywając u siebie niż później męczyć się w upale w Grecji) do kolejnej rundy powinien być traktowany przez tą ekipę jak kompromitacja.
 
sekiiiv2 42

sekiiiv2

Użytkownik
Genk - Cork City 1 1,22
Gent - Viitorul 1 1,38
Idealne mecze do jakiegoś trebla czy dubla. Topowe drużyny stojącej na wysokim poziomie Belgijskiej ligi kontra Cork z Irlandzkiej ligi która jest jedną z najgorszych lig europy i rzadko kiedy któryś z Irlandzkich klubów awansuje aż tak wysoko oraz Rumuński przeciętniak o którym nie wiem za wiele, ale jestem pewien, że z Rumuńskiej ligi tylko Steaua jest zespołem na puchary. Poza tym dla Genk i Gent awans do fazy grupowej jest priorytetem, a jak wiadomo najlepiej załatwić sobie awans już w pierwszym meczu na własnym boisku.
 
dudi1031 19

dudi1031

Użytkownik
????
Ogólnie to są mecze, gdzie wszystko może się zdarzyć
1. Oleksandria-Hajduk tutaj nie ryzykowałbym 2, Hajduk poprzedni sezon miał przeciętny, skończył na 3 miejscu z ogromną stratą do Dinama Z., ponadto często remisowali na wyjazdach a w poprzedniej rundzie męczyli się w Rumunii
2. Admira-Liberec - ja tu dałem x2. Admira nie potrafiła u siebie wygrać ze Spartakiem Myjava a z Kapaz Gandza tylko 1-0 w II R.
3. Jelgava-Beitar, fakt pokonali Slovana Bratysława lecz zremisowali w 1 rundzie z Breidablikiem, do tego Beitar wyeliminował Omonię Nikozja. Tutaj osobiście x2 (mały kurs) lub under 2,5
4. Zhodino-Rapid pominąłbym jakikolwiek typ.
5. Videoton-Midtjylland tutaj skłaniam się ku remisowi, ewentualnie under 2.5

A od siebie proponuję IFK Goteborg -&gt; z fińskimi drużynami Szwedzi regularnie wygrywają w meczach u siebie, często wysoko.
Hertha-Broendby -&gt;skoro Wilczek i spółka potrafili przegrać z Hibernianem 0-1, to nie sądzę aby postawili się zespołowi z Berlina.
PAO-AIK -&gt; w ateńskim kotle PAO radzi sobie zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach także niesieni fanatycznym dopingiem powinni pokonac AIK.

Waham się jeszcze nad Grasshoppers-Apollon - niby gospodarze są faworytem, Cypryjczycy grają słabo na wyjazdach...

Będę wdzięczny jeśli ktoś się odniesie do moich typów. Życzę powodzenia.
Dzięki za przedstawienie swojego zdania ale ja obstaje przy swoim i uważam że wszystkie mecze które podałem mają szanse na powodzenie, nie mówię że są to typy 100% ale wydaje mi się że prawdopodobne ???? a kto ma racje zweryfikuje boisko
 
otobet 115

otobet

Użytkownik


Domazle - West Ham United

Zespół Domazle awansował do Ligi Europy dzięki zajęciu trzeciego miejca w swojej lidze. W poprzednich rundach pokonali Lusitans i Soligorsk. Dzisiaj do gry wejdą Młoty, które jak dotąd rozgrywali tylko spotkania towarzyskie. Na samym początku zmierzyli się z Seattle przegrywajac 3:0, następnie zremisowali z Carolina RailHawks 2:2 oraz ze Slovackiem 2:2, przegrali z Kazaniem 3:0 i zwyciężyli 3:0 z Karlsruher. Dzisiaj pierwszy poważny sprawdzian przed podopiecznymi Bilica. Z zespołu odszedł Tomkins, natomiat do zespołu dołączyli Tore, Toni Martinez, Lanzini, Feghouli oraz Nordtveit. Popularne Młoty dzisiaj będą radzić sobie bez Cresswella, Payeta, Collinsa i Ogbonny. Liczymy dziś na debiut Feghouliego, Tore oraz Nordtveita.
▶ West Ham United
▶ Kurs : 1.65
▶ Otobet
 
S 45

sinekk

Użytkownik
Ostrzegałbym przed graniem na west ham, Bilic raczej nie będzie zainteresowany grą w lidze Europy, tak jak to pokazał poprzedni sezon.
Dla angielskich klubów gra o &quot;miedzialki&quot; w LE jest po prostu nieopłacalna.
Ta runda może być potraktowana przez nich jak typowe sparingi. i szansa na zagranie 2 spotkań dla nowych piłkarzy.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Pewnie, że granie na drużynę, która zupełnie nie wiadomo z jakim nastawieniem podchodzi do rozgrywek jest tak naprawdę grą w ruletkę. Poza tym jeśli jakiś przedstawiciel bukmachera podaje - jakikolwiek - typ to nie po to żebyśmy zarobili :cool:
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Herta Berlin v Brondby / over 2,5 gola w meczu @ 2 bet365 ⛔

Z wszystkich rozgrywanych dzisiaj spotkan jedynie ten mecz wpadl mi w oko jesli chodzi o bramki. Herta zaczyna gre w europejskich pucharach, na wlasnym terenie gdzie w poprzednim sezonie byla bardzo solidnym i ciezkim do pokonania zespolem. Sklad Herty nie zmienil sie od poprzedniego sezonu, doszedl Duda i Ibisevic wiec dwa plusy w ofensywie (choc Duda w pucharze nie bedzie gral). Brooks i Pekarik nie wystapia dzisiaj z powodu kontuzji ale reszta powinna byc gotowa do gry. Sparingi Herty w krate, wygrana z amatorami, przegrana z AZ, ale to sparingi i ciezko prorokowac forme Niemcow na podstawie przedsezonowych spotkan kontrolnych. Z drugiej strony Brondby ktore gra przyzwoita ofensywna pilke i rowniez sa w stanie pokusic sie o gola na wyjezdzie. Brondby do tej pory rozegralo 2 mecze ligowe, oba wygrane z lacznym bilansem 6:0 w bramkach. W eliminacjach LE rozegrali 4 mecze - 2 z Valurem ktory wyeliminowali wygrywajac w dwumeczu 10:1 i 2 z Hibernian ktory wyeliminowali po rzutach karnych. Moim zdaniem over jest tutaj zdecydowanie uzasadniony i po calkiem ciekawym kursie. Do tego dodam, ze jakis czas temu obie ekipy spotkaly sie w el. LE i w obu poprzednich meczach padal over (3:1 w Niemczech i 2:1 w Danii).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Birkirkara (Mlt) - Krasnodar (Rus)✅ 0-3
Typ: over 2.5 bramki @1.90 Marathonbet

O ile granie na Rosjan po 1.25 się nie opłaca to overek jak najbardziej. Ktoś zaraz powie że Birkirkara to wyeliminował Szkotów no wyeliminowała, ale jak by tamci umieli strzelać karne to by inaczej to się potoczyło. Bądźmy poważni amatorzy z Malty wspierani przez paru grajków z Bałkanów to się nie uda nie ma opcji. Mecz zaplanowany na 19:30 wtedy temperatura ma mieć 26 C, więc wielkiej tragedii nie ma, im dalej w mecz tym zimniej. Krasnodar 4 drużyna ligi rosyjskiej, ze składu nikt nie odszedł, a przyszedł Stanislav Kritsyuk dobry bramkarz. W sparingach przegrali tylko raz, tutaj nie ma co kombinować dzisiaj będzie strzelanina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 9

ricotypuje

Użytkownik
Luzern - Sassuolo
Typ : over 2,5 @ 2,25 bet365
Liga szwajcarska słynie z overów zwłaszcza Luzern jest zespołem , który w ubiegłym sezonie zanotował średnią bramek 2,6 na mecz. W pre seasonie prezentowali się na prawdę solidnie i widać , że stać tą drużynę na walkę o europejskie puchary.
Z drugiej strony przyjeżdża Sassuolo , również zespół wygodny do grania overów , którego skład bardzo nie zmienił się w porównaniu do poprzedniego sezonu. Sassuolo prezentuje się bardzo dobrze grając z rywalami z wyższej półki , których często udaje im się pokonać jak Inter,Roma a nawet Juventus.
Zapewne grę prowadzić będą Szwajcarzy jednak to nie stanowi problemu dla Włochów. Obie drużyny jak już wcześniej wspomniałem słyną z overów więc myślę że over 2,5 w dzisiejszym meczu po kursie &gt;2 jest jak najbardziej wartościowy.
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Skhendija - Mlada Bolesław 1X @1.57 ✅

Ten macedoński zespół, który wybił Cracovii grę w europejskich pucharach następnie wyeliminował Neftczi Baku podejmuje dziś na własnym stadionie czeską Mladę Bolesław. Macedończycy to niezły zespół, w dwumeczu z Baku nie stracili bramki. Czesi zaczynają przygodę z europejskimi pucharami od trzeciej rundy z racji 4.miejsca w lidze czeskiej. Oczywiście umiejętności piłkarskie daleko po stronie Mlady jednak nawet bramkowy remis nie będzie dla Czechów porażką przecież mają przed sobą rewanż na swoim stadionie.

Jelgava - Beitar over 2,5 @2,18 ⛔

Spore value w tym kursie. Gdy grają łotewskie zespoły zawsze można na nich polegać, lubią chłopaki postrzelać. Jelgava dość nieoczekiwania rozbiła Slovan w 2 rundzie (0-0 i 3-0 u siebie) z kolei Beitar grał ciężkie mecze z Omonią (1-0 2-3) Śmiało można atakowac over, tudzież BTS.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
zna ktoś skład w jakim ma grać West Ham w dzisiejszym meczu ?
Kto zagra nie wiem, bo nie siedzę w głowie Bilica, ale wiem kto dziś nie zagra :p

Payet, Creswell, Ogbonna, Lanzini i James Collins są poza składem.

Debiuty będą z kolei mogli zaliczyć dziś Feghouli, Gokhan Tore czy Nordtveit.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom