>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Książka - Biografia Sportowa

R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witam,

poszukuję prezentu dla znajomego, jest zajarany sportem - głównie piłka nożna , szukam ciekawej książki - biografii.

Przeczytał z tego co wiem książkę o Robercie Enke oraz Januszu Wójciku.

dzięki za wszelkie sugestie ;).

pzdr!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Szamo będzie teraz w Biedronce za 7,99 ???? .
Polecam Ci :
- Spowiedź Fryzjera
- Sypniewskiego
- Futbol obnażony / Obnażony jeszcze bardziej
- David Beckham Piłkarze Celebryta
 
szoky 104

szoky

Użytkownik
Ja rownież mam na sprzedaz dwie autobiografie, Kowala i Harrego Redknappa. Raz przeczytane i odlozone na polke, wyglądają jak nowe.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Biografie Sypniewskiego, Iwana oraz Grzegorza Króla to dobre pozycje, jeżeli ma żyłkę do hazardu to najlepiej Króla, jako przestroga przed nadużywaniem alkoholu to zdecydowanie &quot;ZaSYPAny&quot;, z mojej półki dodałbym jeszcze FIFA Mafia, choć to nie biografia.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Książka Rafała Jackiewicza &quot;Życie na ostrzu noża&quot;.

O książce: Najbardziej hardkorowa biografia w historii polskiego sportu! Włamania, pobicia, kradzieże. Ściąganie długów, wymuszanie odszkodowań, porwania i bójki, z których jedna skończyła się nożem wbitym w serce. To nie opis gangsterskiego filmu – to życie Rafała Jackiewicza, zanim został zawodowym bokserem.
Każda z historii, które znalazły się w tej książce, jest jak nokaut: bułgarskie prostytutki, wkurzony gangster &quot;Krakowiak&quot; i zakład ze Szpilką, Wawrzykiem i Kołodziejem o 55 tysięcy złotych. A między tym wszystkim kariera w kick-boxingu oraz ponad 430 rund przewalczonych na bokserskich ringach w drodze po tytuły mistrza świata i Europy. Niewielu ludzi przeszło tyle co on. Nikt nie zdecydował się opowiedzieć o swoim życiu tak szczerze, barwnie i z humorem.


http://www.ringpolska.pl/rafal-jackiewicz
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witam,

poszukuję prezentu dla znajomego, jest zajarany sportem - głównie piłka nożna , szukam ciekawej książki - biografii.

Przeczytał z tego co wiem książkę o Robercie Enke oraz Januszu Wójciku.

dzięki za wszelkie sugestie ;).

pzdr!
Ponawiam post, znajomy poszukuje, jakiejś ciekawej biografii.

Przeczytał oprócz tego co powyżej, biografię na temat Smolarka, Sypniewskiego, Kowala oraz Szamotulskiego.

Polecacie coś, a może ktoś ma coś na zbyciu?

pzdr!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Robson1416&gt;&gt; tu masz 103 biografie sportowców:
http://bookmaster.com.pl/ksiazki-biograficzne-biografie-sportowcy-5301
ponadto z tych które kiedyś czytałem to pamiętam &quot;Ja Lubański&quot;; kilka książek Bońka w tym &quot;Prosto z Juventusu&quot; oraz &quot;Na polu karnym&quot; czy też biografię bramkarza Józefa Młynarczyka &quot;Kochana piłeczko&quot; i wspomnienia Jana Tomaszewskiego, a będąc przy bramkarzach to warte lektury są też wspomnienia bramkarza reprezentacji Niemiec Haralda &quot;Toniego&quot; Schumachera, która to książka wyszła w aurze skandalu gdyż ujawnił w niej kulisy kadry, w tym pudrowanie nosów przez niektórych jego kolegów...
Za ciekawe uważam też wspomnienia Stanisława Terleckiego:
http://allegro.pl/pele-boniek-i-ja-stanislaw-terlecki-nahorny-i6645290718.html
 
L 0

lado

Użytkownik
Ja, Ibra - David Lagercrantz, Zlatan Ibrahimović - jeżeli chodzi o biografie piłkarzy, to jest pozycja obowiązkowa. Świetnie się czyta, mocno motywująca i zachęca do &quot;postawienia&quot; wszystkiego na siebie, bez względu co robisz i czym się zajmujesz ????
 
Do góry Bottom