>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

wakacje, zagranica i logowanie

B 8

bc1991

Użytkownik
Siemka!

Posiadam konto na bwinie od jakiegoś czasu. Obecnie jestem na wakacjach, gdzie z Chorwacji zalogowałem się na konto. Dla odmuły wpłaciłem 200 ziko i chciałem coś pograć. Nagle mnie wylogowała i nie mogłem się zalogować. Wyskakiwał komunikat, żebym skontaktował się z obsługą klienta, co już mnie wkurwi*o, ponieważ wiem jak to w bwinie wygląda. Otrzymałem maila, że konto jest zablokowane w celach bezpieczeństwa, bo ktoś logował się z innego kraju (czyli ja). Poproszono mnie o zdjęcie paszportu, co uczyniłem w sobotę.
Dziś jest środa, wysłałem z 15 maili, i dostałem odpowiedź na jednego - &quot;proszę o wysłanie zdjęcia paszportu&quot;. Co za gamonie tam pracują, to jest żenada, nie bukmacher. Co chwila jakiś problem, z tą sytuacją pogrążyli się u mnie totalnie, radzę nie zakładać tam konta.
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Mam z nimi problem, ponieważ:
Wyjechałem na wakacje do Chorwacji, zalogowałem się na konto 15 lipca, wpłaciłem pieniądze i chciałem postawić mecze. Nagle mnie wylogowało i wyskoczył komunikat, że moje konto zostało zablokowane i żebym skonsultował się z OK. Więc zaraz do nich napisałem, odpisali po 2 dniach, że mam im dosłać kopię paszportu - tak zrobiłem, czekam i czekam - nic. Piszę do nich, ile to jeszcze potrwa, a oni znowu odpisują, żebym im dosłał zdjęcie paszportu, więc robię to po raz drugi. Dziś jest 31 lipca, ja od dwóch tygodni tym chorym kur*om z tej OK wysyłam zdjęcia paszportu, a oni odpisują, że ich nie wysłałem.
Jak mogę to załatwić?
 
Do góry Bottom