>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Rio 2016: Tenis ziemny - kobiety [6-13 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Tenis ziemny - kobiety
Data: 6. sierpnia -€“ 13. sierpnia 2016
Nawierzchnia: hard
Tenis ziemny na stronie Igrzysk: https://www.rio2016.com/en/tennis
Igrzyska na stronie ITF: http://www.itftennis.com/olympics/home.aspx
Konkurencje:
Singiel kobiet
Debel kobiet
Mikst
Plan meczów na dany dzień:
Reprezentanci Polski
Singiel kobiet:
Agnieszka Radwańska
Magda Linette
Debel kobiet:
Klaudia Jans-Ignacik/Paula Kania
Mikst:
Agnieszka Radwańska / ???
System rozgrywania meczów:
Wszystkie mecze tenisowe rozgrywane podczas Igrzysk XXXI Olimpiady trwać będą dopóty, dopóki jedna ze stron nie wygra dwóch setów. Odstępstwami od tej zasady są:
-finał gry pojedynczej mężczyzn, w którym zawodnicy rywalizują w pojedynku do trzech wygranych setów
-zawody gry mieszanej, gdzie uczestnicy będą kończyli spotkanie tie-breakiem do 10 wygranych punktów wtedy, gdy żadnej ze stron nie udało się uzyskać dwusetowego prowadzenia.
Podczas igrzysk olimpijskich w Rio w 2016 roku turniej tenisowy zostanie rozegrany według formatu pucharowego, w którym zwycięzcy i przegrani z półfinałowych spotkań zagrają przeciw sobie w meczach o pozycje medalowe.
Tie-breaki w meczach możliwe będą tylko w pierwszych dwóch setach (w finale gry pojedynczej mężczyzn w pierwszych czterech) w singlu i deblu. W przypadku rozgrywania trzeciego seta, gra będzie się toczyła do chwili osiągnięcia przewagi dwóch gemów nad przeciwnikiem.
W rozgrywkach singlowych szesnastu zawodników oraz szesnaście zawodniczek będzie rozstawionych. W rozgrywkach deblowych liczba ta zmniejsza się do ośmiu, a w mikście do czterech miejsc. Rozstawienie ustalone będzie na podstawie rankingów.
Kursy na końcowe zwycięstwo w turnieju singlowym kobiet (Bet365):
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Tenisistki Magda Linette, Klaudia Jans-Ignacik i Paula Kania zostały dodatkowo powołane do składu reprezentacji Polski na igrzyska w Rio de Janeiro - poinformował Polski Komitet Olimpijski.
Dopiszcie, wiem, że pewnie 1 runda i do domu, ale warto o tym wspomnieć, w końcu są Polkami ????
Jasne, jasne. Wiedziałem o tym już kilka dni temu, ale zapomniałem dopisać. Dzięki za uwagę./Macko18
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
wrzucajmy typy.. Ostatnio mi nie idzie w typowaniu ale wierze w swojego nosa..
Keys vs Kovinic Keys 1.1 kurs bardzo maly ale do jakiejs tasmy idealny.. Keys w formie final przegrany z Halep , poza tym na hardzie niszczy..
konjuh vs Beck Konjuh 2.35
Tu juz bedzie trudniej o wygrany mecz ale Konjuh juz wrocila do treningow, w wywiadach mowi, ze spelnia jej sie marzenie i ze to skrecenie kostki z Aga na Wimbledonie moze tylko sprawic, ze bedzie silniejsza.. Jezeli Konjuh zagra tak jak z Aga ma szanse na wygrana.. minus: brak ogrania po tak dlugiej przerwie.. plus: Konjuh sie rozwija i juz na dzis dzien wg mnie jest lepsza tenisistka od Beck , ktora niczego nie pokazuje w ostatnich tygodniach ..
Bertens vs Errani Bertens 1.55 ⛔
bertens wymiata, ostatnio niezle wyniki, troszke odpoczela w ostatnich dniach ale Errani zlapala mega doła, juz nie ma tej Errani, ktora ogladalismy, solidna, waleczna.. przegrywa z gorszymi tenisistkami(wystarczy spojrzec na staty) i z KIKi ktora gra nie dosc ze ofensywnie ale tez mocno, agresywnie, bedzie jej bardzo ciezko wygrac.. 2 serwis Errani dla kiki to bedzie miod malina.. Nie ma pewnych typow ale wg mnie warto wejsc w Bertens po takim kursie..
BUKMACHER./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Suarez Navarro + Svitolina 1.55 i 1.59 Bet-at-home
Ana po slubie z Schweinim.. nie grala od porazki na Wimbledonie z Alexandrova.. Carla zaciety mecz z swietnie dysponowana tego dnia Kucova.. Waleczny mecz lecz przegrala, ale to juz wg mnie jakies ogranie na hardzie, Ana myslami w bajecznym swiecie milosci.. Carla win..
Do tego Svitolina .. H2h 2:0 dla Svitoliny .. petkovic ma dobry start, ale potem jej sie mozg wylacza.. wg mnie bedzie to ciekawy, wyrownany pojdedynek, jednakze Svitolina na hardzie miala bardziej zaciete mecze i pokazala, ze jest w lepszej formie od niemki.. ten H2h zawazy, niemka nie potrafi grac z ukrainka a i Svitolina pokazala, ze ma charakter do tego sportu..
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rysioo 66

rysioo

Użytkownik
Bertens - Sara Errani
Typ: 2-0 w setach Kiki Bertens
Kurs: 2.43⛔
Bukmacher: Unibet
Stawka: 10j

Spotkanie startuje za dosłownie 5 minut. Nie mam czasu na dłuższe analizy. Bertens ma przewagę masy i wzrostu . Jest w super dyspozycji i gotowa na Rio. Gra bardzo mocno i przy tym dobrze się porusza. Jej gra na Roland Garros palce lizać.Na hardzie też potrafi grać. Jej siła z końcowej linii kortu i wręcz meski serwis dadzą szybkie 2-0 w setach. Sara Errani jest bez formy i po kontuzjach. Już nie ma szybkości i tego błysku. To malutka tenisistka gra tylko gorzej. Top 10 dawny ranking idą w zapomnienie. Nie ma prawa wygrać seta a nawet doprowadzić do tiebreku
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis kobiety IO RIO
godzina 19.00
spotkanie : H.Wathson - S. Peng
Typ S.Peng
kurs 3,6 ⛔
WilliamHill
Analiza:
Znowu tutaj zaznaczam na wstępie że tym bardzo ryzykowny i zdziwię się jeśli wejdzie
ale po kursie 3,6 nie mogę się powstrzymać żeby za spokojną stawkę tego nie spróbować.
zacznę od H2H z dość zamierzchłych czasów bo z 2011 roku 2:0 na korzyść Peng oba mecze w dwóch setach jeden na trawie drógi na hardzie ale to wtedy w 2011 roku chinka była 14 w rankingu światowym i to chyba był jej najlepszy okres w karierze , choć w 2014 grnialnie zaprezentowała się w U.S open gdzie doszła do półfinału i w meczu z Karoliną Wozniacki zaczęły się jej kłopoty.W końcówce drugiego seta nogi odmówiły jej posłuszeństwa i po dwóch przerwach medycznych zwieziono ją na wózku z kortu w ataku chisterii.Od tamtej pory Peng zmaga się z kontuzjami i nie może wrócić do swojej choćby średniej formy.Dzisiaj w rankingu jest 264 i dzieli ją od Warson niemal 200 pozycji.Ale jak wiadomo rankingi nie grają!!!!!!!
Heather Watson jest w życiowej dyspozycji , jej tenis zyskał na dynamice i dojrzałości i myślę że jeszcze poczyni progres.Dzisiaj ona jest bezapelacyjnie faworytką.
Ale Igrzyska Olimpijskie to taka dziwna impreza na której obserwuje się wiele nagłych wystrzałów formy , powrotów mistrzów po kontuzjach i wypadkach jest na to wiele przykładów , najbardziej sztandarowy Zimmon Amman na igrzyskach w Calgary!!!
Ale nie o tym.Typ z małymi szansami na wejscie ale....kurs zacny i za drobne zagram to na trzech kuponach jako element ako.
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Tenis kobiety IO RIO Debel
godzina 22:45
spotkanie : Bacsinszky T. / Hingis M. - Gavrilova D. / Stosur S.
Typ: Gavrilova D. / Stosur S.
kurs: 3.52⛔
Betsson
Analiza: Krótko i na temat. Gavrilova i Stosur swoje mecze indywidualne grają jutro a Gavrilova za rywalkę będzie miała serene williams. Myślę że więcej uwagi przyłoży do debla. Bacsinszky zmęczona po dzisiejszym morderczym 3 setowym spotkaniu nie będzię dobrą parą dla Hingis. Tym bardziej że jeszcze ze sobą nie grały i są dobrane na ostatnią chwilę. Pomimo że kurs duży gram wysoko ????
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Po tym co Isia dziś zagrała jeszcze bardziej się umocnilem w przekonaniu ze Linette i Janowicz 2-0 w plecy. Kursy w 365 sympatyczne około 1.50. Pavlyuchenkova gra ostro i tutaj jeśli się nie zagotuje to szybki mecz w mojej opinii. Kupon zamyka jeszcze Stephens ale to typ bardziej przeciwko kanadyjskiej slicznotce która zagrała w miarę turniej na własnych śmieciach ale tutaj może być problem jak w większośći turniejów ostatnimi miesiącami.
Linette - Pavlyuchenkova 0-2 @ 1,53 bet365 +
Mecz ani przez chwilę nie zagrożony
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rysioo 66

rysioo

Użytkownik
Co takie spadki na Sloan Stephens z 2,30 na 1,80
Jaki jest tego powód ? Reakcja graczy czy coś Bouchard dolega w baniak ?
Później do usunięcia , proszę o odpowiedź ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Isia z New Yorku przez Lizbonę do Rio i może dlatego to tak się skończyło:)))
może nie sęsacja ale spora niespodzianka.
Mnie coś mówi że jeszcze jedna się może dzisiaj przydarzyć w Rio w meczu
Shmiedlova - Vinci
w unibecie na Schmiedlovą 3,7
i gram to za spokojną stawkę
w zeszłym roku w Chinach na hardzie wygrała Shmiedlova.Z robertą Vinci nigdy nic nie wiadomo ciężko odgadnąć cokolwiek gra padakę by nagle dojść do finału US open .
Co do Schmiedlovej to chyba największe rozczarowanie tego sezonu i cholera wie czy nagle się nie obudzi.Korty w Rio chyba nie za szybkie a chyba obie wolą te szybsze.
To jest WTA Radwańska , Bacsinszky za burtą Errani wszyscy skazywali na porażkę z Bertens która grała ostatnimi czasy fantastycznie i co?
Tutaj w tym meczu i w tym kursie Value i to spore moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wczoraj 4 z 5 typow weszlo.. popsulem z Bertens.. Gdybym spojrzal w h2h i 4:0 dla Errani nie gral bym na Kiki.. no ale coz, wiecej chlodnej glowy nastepnym razem..
Na dzis:

Kerber vs Duque Marino over 18.5 gema 1.9
Kerber swiatowy Top Wta.. porazka tylko z Halep w montrealu.. Duque to zaodniczka, ktora potrafi zagrac super a czasem zagra padake.. Jednakze dziewczyna posiada umiejetnosci i powinna w tym meczu te 7 gemow zdobyc.. w H2h 1:0 dla Duque, widocznie odpowiada jej tenis Kerber.. Faworytka Kerber ale licze, ze w tym meczu zobaczymy kawalek dobrego tenisa i over mam nadzieje, ze zostanie pokryty.. Wygrana Kerber 6:4 6:3 pokryje over..

Kvitova vs babos Babos wygra seta 1.95⛔
Babos pokazala ze jest w formie.. gdyby nie zagotowal jej sie mozg, smialo mogla ograc Begu we Florianapolis.. Kvitova nie gra tego co umie, porazka ze Swieta bodaj w montrealu.. Wg mnie bedzie to wyrownany pojedynek i Babos jak dobrze zacznie jak z Begu ma szanse na seta, szczegolnie teraz gdzie w sloncu brazylijskim nie gra sie zbyt komfortowo, a Kvitova ma problemy zdrowotne i gra kiepsko..
Kusi jeszcze Pironkova 1.9 z Siegemund.. Siegemund na maczce gra niezle , ale na hardzie nie radzi sobie zbyt dobrze.. Pironkova to madra i mocno grajaca zawodniczka, jak sie zbierze potrafi zagrac fantasttycznie.. Siegemund moze nie podolac raz presji a dwa, ze to nie sa korty ziemne a twarde..
Kolejny raz przypominam Ci o bukmacherze./Macko18
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
A ja dzis delikatnie coś takiego

Shvedova Y./Voskoboeva G. - Flipkens K./Wickmayer Y.

Typ: 2 Kurs: 2.45 Unibet

Jak dla mnie warto pograć na Belgijki. Pary stworzone typowe pod turniej olimpijski ale cała czwórka to są przyzwoite deblistki. Wiedzą o co chodzi w tej grze tak więc zapowiada sie ciekawe spotkanie i wyrównane,a skoro wyrównane to trzeba spróbować grać na te &quot;słabsze&quot;.
Belgijiki wczoraj grały swoje single a więc juz zapewne doszły do siebie zwłaszcza Flipkens która grała bardzo fajne meczyk z V.Williams(dodam,że wygrany).Z kolei jej partnerka się już pożegnała a więc pozostaje jej debel(nie wiem jak z mikstem).
U rywalek Shvedova dopiero co zaczęła singiel z Japonką Doi,a więc do meczu deblowego wystartuje z marszu, a wszyscy wiemy,że zima w Brazylii jest z goła odmienna do tej Polskiej. Może byc ciężko dojść do siebie. Biore typ na Belgijki

Wynik: 1:6 krecz zwrot
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Petra Kvitova - Caroline Wozniacki Typ: 2 @ 2.90 Unibet⛔
Pierwszy dzisiejszy mecz na korcie centralnym i od razu hit. H2h 6:5 na korzyść Kvitovej co już na starcie pokazuje, iż buki nie powinni aż tak faworyzować Czeszki. Tym bardziej, że turnieje olimpijskie mają to do siebie, że niektórzy, na co dzień gorzej radzący sobie zawodnicy podporządkowują im często cały sezon, co skutkuje niespodziankami. Z pewnością tak jest w przypadku Wozniackiej, która ma przeciętny, by nie powiedzieć słaby sezon. Jednak z pewnością jest to waleczna zawodniczka, której potencjał predestynują ją do znacznie wyższej lokaty w rankingu niż obecnie zajmowana 53 lokata. Główną siłą Dunki jest doskonała gra w obronie, która powinna mieć szczególnie wiele do powiedzenia na bardzo wolnych kortach w Rio. W starciu z taką strzelbą, jak Kvitova celem Karoliny będzie zapewne przebijanie piłek na drugą stronę i czekanie na błąd rywalki. Czeszka jeśli chodzi o stronę mentalną nie jest skałą nie do ruszenia. Często w czasie meczu przydarzają się jej długie przestoje, czy załamania skuteczności i seryjne niewymuszone błędy. Petra na pewno jest też gorszą zawodniczką jeśli chodzi o przygotowanie kondycyjne i wytrzymałość od Wozniackiej. Wszystko to skłania mnie by zagrać na Dunkę, a w szczególności po tak dobrym kursie.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Jedziemy dalej z tematem.
Typ na dziś:

Bacsinszky T./Hingis M. - Mattek-Sands B./Vandeweghe C.

Typ: 2 Kurs: 2.10 Bet365

Tego kursu kompletnie nie rozumie i pobieram. Jakim cudem Szwajcarki sa faworytkami?!
Jak dla mnie szykuje sie nam spokojnie zwycięstwo doga. Jak juz ktos pisał wczesniej: szwajcarski debel jest sklecony tylko na ten turniej. Fakt,że Hingis należy aktualnie to najlepszych deblistek świata ale w parze z Mirzą. Z Timeą to juz inna bajka.
Za to Amerykanki jak tylko jest okazja to grają razem i grają z bardzo dobrym skutkiem.
Jak dla mnie Ameryka górą w tym spotkaniu!

Wynik: 6:4 6:4 ⛔⛔⛔
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godz: 17:15
Spotkanie Bouchard - Kerber
Typ: Bouchard + 4,5 gema ⛔
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
h2h 3:1 da Gieni i można by rzec że Gienia ma patent na Angie.Ostatnio spotkały się tego lata w Rzymie padł wynik 6:1 5:7 7:5 dla Gieni i mimo żę Kerber nie grała źle a wręcz wyłaziła ze skóry nie to nie dało na wszystko Gienia znajdowała odpowiedz.
Czysty win Kanadyjki też chyba wart spróbowania wystawili 3,5 dla mnie Value za spokojną stawkę.:)pow all
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godz: 17:15
Spotkanie Bouchard - Kerber
Typ: Bouchard + 4,5 gema
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
h2h 3:1 da Gieni i można by rzec że Gienia ma patent na Angie.Ostatnio spotkały się tego lata w Rzymie padł wynik 6:1 5:7 7:5 dla Gieni i mimo żę Kerber nie grała źle a wręcz wyłaziła ze skóry nie to nie dało na wszystko Gienia znajdowała odpowiedz.
Czysty win Kanadyjki też chyba wart spróbowania wystawili 3,5 dla mnie Value za spokojną stawkę.:)pow all

typ na gemy dla mnie wydaje się też bardzo realny :) ale jeśli chodzi o wynik spotkania to raczej Niemka powinna to ogarnąć. RACZEJ powinieniem napisać bo to po pierwsze kobiety a po drugie olimpiada.Moim zdaniem szybkość tego kortu faworyzuje Niemkę która świetnie jak wiemy gra w defensywie i jeśli jej coś w czajnik nie strzeli i nie zacznie rzucać jak głupia (np w meczu ze Svitolina czy pierwszy i trzeci set z Halep w Montrealu) kanadyjska modelka nie wygra tego spotkania
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Y.F.Xu/S.Zheng-Errani/Vinci 2 @1.53 bet365
Ten mecz chyba dopiero jutro, ale to jeden z tych sporadycznych typow deblowych z mojej strony. Errani i Vinci byly najlepsza para swiata, numerem 1, wygraly 8 szlemow razem (w tym kazdy AO, French Open, Wimbledon i USO), po prostu dominatorki. Dla przypomnienia jednak one zakonczyly swoja wspolprace na poczatku 2015 roku, czyli jakies poltora roku temu. Cos sie wypalilo i chyba juz niewiel bylo wspolnie do wygrania. Powrot do tej kombinacji nastapil 2 tygodnie temuw Montrealu i oczywiscie pod katem igrzysk olimpijskich. Tam Wloszki przegraly w 1 meczu, ale to takie przetarcie. Tutaj w Rio bardzo pewna wygrana w 1-szym meczu nad para Keber/Petkovic i tak sadze, ze to moze byc szansa Wloch na medal. Gry deblowej sie nie zapomina, zawodniczki laczy gleboka przyjazn jak wiadomo, a przeciez one graly tez debla caly czas w kombinacjach z innymi rywalkami. Mozna mowic, ze przydaloby sie wieksze przetarcie, ale czas dzial na korzysc pary Errani i Vinci. Vinci z singlem juz sie pozegnala, Errani po swoich problemamch z anemia jeszcze brakuje do dyspozycji jaka prezentowala i wydaje mi sie, ze Wloszki moga tutaj namieszac i mobilizuja sie na wystep deblowy. Para chinska moze wygrywac pojedyncze mecze w jakis turniejach, ale na tle Wloszek ktore rzadzily swiatowym deblem jeszcze nie tak dawno to na moj gust typ na debel wloski moze okazac sie bardzo dobrym typem. Patrzac w drabinke to w wersji optymistycznej do polfinalu smialo dotrzec mozna, a tam bedzie czekac prawdopodobnie ktos z par Makarova/Vesnina lub Muguruza/Suarez. Niemniej jednak dotarcie do polfinalu i tak daje juz mozliwosc gry o conajmniej brazowy medal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
tr1xen 64

tr1xen

Użytkownik
Ktoś się wypowie na temat meczy?:
Watson - Svitolina
Stosur - Doi
Jakieś cenne uwagi odnośnie ich aktualnej formy etc.?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom