>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Rio 2016: Sporty Walki [6-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA


Boks [6 - 21 sierpnia]



AIBA (amatorska federacja bokserska) zdecydowała się na zmiany w męskich konkurencjach. Na igrzyskach w Rio po raz pierwszy będą mogli uczestniczyć profesjonalni bokserzy. Zrezygnowano też z kasków by ułatwić publiczności rozpoznanie bokserów i dotychczasowego systemu punktacji. Od tych Igrzysk będzie obowiązywał system z profesjonalnych turniejów.

▶ Dobry link: https://www.rio2016.com/en/boxing

Judo [6 - 12 sierpnia]



Podobnie jak podczas poprzednich igrzysk olimpijskich kwalifikacje oparte będą na liście rankingowej przygotowanej przez Międzynarodową Federację Judo z dnia 30 maja 2016. W sumie 252 zawodników zakwalifikuje się bezpośrednio poprzez ranking. Z każdej kategorii wagowej będzie to 22 mężczyzn i 14 kobiet. Przyznane zostaną również dodatkowe miejsca - po dwa w każdej kategorii otrzymają Europa, Afryka, Azja oraz Ameryka (wspólnie Północna i Południowa), zaś po jednym miejscu otrzyma Oceania. Oprócz tego w każdej kategorii przyznane będą specjalne zaproszenia. O ich liczbie zadecyduje światowa federacja.

▶ Dobry link: https://www.rio2016.com/en/judo

Taekwondo [17-20 sierpnia]



W zawodach uczestniczyć będzie w sumie 128 zawodników i zawodniczek (po 16 dla każdej kategorii wagowej i płci). Każdy kraj może wystawić maksymalnie ośmiu zawodników (po cztery osoby dla płci).

▶ Dobry link: https://www.rio2016.com/en/taekwondo

Zapasy [14-21 sierpnia]



Awans uzyska sześciu najlepszych zawodników i zawodniczek z mistrzostw świata w każdej kategorii wagowej
Po dwa miejsca przypadają na najlepszych zawodników i zawodniczki z kwalifikacji (Afryka i Oceania, Azja, Europa, obie Ameryki)
Rozegrane zostaną również dwa turnieje kwalifikacyjne. Z pierwszego awans uzyska troje zawodników i zawodniczek, a z drugiego dwoje.

▶ Dobry link: https://www.rio2016.com/en/wrestling
 
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Dyscyplina: Judo kat. -52kg
Typ: Kelmendi Majlinda zostanie Mistrzynią Olimpijską
Kurs: 4,0 ✅✅✅
Bukmacher: bet365

Typ, który wam dzisiaj zaprezentuję dotyczy dyscypliny jaką jest Judo a konkretnie na zwycięstwo reprezentantki Kosowa - Kelmendi Majlinda. Mistrzyni Świata z 2014 roku z
Czelabińska i aktualna Mistrzyni Europy z Kazania. Zawodniczka, która od początku 2014 roku wystąpiła w 15 turniejach, z czego w czternastu zajmowała 1-sze miejsce i raz była trzecia, tym samym stając się hegemonem kategorii -52kg kobiet. W tym roku na 11 stoczonych pojedynków, 11 zakończyło się jej zwycięstwem. 2014 rok to 28 pojedynków - 100% zwycięstw, natomiast 2015 - 18 pojedynków i tylko jedna porażka. Statystyka ta, pokazuje jak regularna jest Kelmendi. Zawodniczki, które spróbują jej przeszkodzić w zdobyciu chyba jedynego trofeum jakiego jeszcze nie zdobyła to głównie Rumunka Andreea Chitu, Japonka Misato Nakamura oraz reprezentantka gospodarzy Erika Miranda. Z Rumunką do tej pory mierzyła się sześciokrotnie, przy tym sześciokrotnie zwyciężając. Z cztery lata starszą Brazylijką stoczyła 5 pojedynków, trzy z nich wygrywając. Z Japonką nigdy się nie spotkała w walce. Nie można też zapomnieć o aktualnej Mistrzyni Olimpijskiej - Francuzce Priscilli Gneto, z którą Kelmendi ma bilans 4 zwycięstw i 1 porażki. Jak widać kariera 25 letniej zawodniczki z Kosowa jest naznaczona sukcesem, która jak zwykle, będzie bardzo zmotywowana, żeby podsumować ten fantastyczny okres swojej przygody z Judo, zdobyciem ZŁOTA OLIMPIJSKIEGO. Tak btw to po kursie 4,0 aż grzech nie spróbować. Zachęcam do gry! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Judo 48kg kobiety.
Typ: Menezes S. (BRA) miejsce 1-4 @1.75 STS⛔

Brazylijka po pierwsza walczy u siebie, a wiadomo ze ściany pomagają gospodarzą i sędziowie. ;) Dwa drabinkę ma zwyczajnie łatwą. W drugiej rundzie trafi zapewne na Charline Van Snick brązowa medalistkę z Londynu i mistrzynie Europy z 2015 i 2016 roku. Jednak na igrzyskach w Londynie mierzyły się w półfinale i to Brazylijka wygrała. W ewentualny ćwierc finale z dużym prawdopodobieństwem trafi na Kubankę Dayaris Mestre Álvarez, która znaczy tylko coś na sowim podwórku, na światowym gra ogony. Sarah Menezes tak jak wspominałem złoto z Londynu, do tego złoto z 2015 i 2016 roku Pan American Championships. Zwyciężczyni Grand Prix z tego roku.

Judo 60kg męzczyźni
Typ: Yeldos Smetov miejsca 1-4 @1.75 STS✅

Kazach mistrz świata z zeszłego roku, mistrz Azji z 2014 roku. Jest to młody zawodnik, tak naprawdę cała kariera przed nim i wcale by nie musiał w RIO zajść daleko, ale startuje on z Pool D, a tam nie ma zawodników dobrych, poprostu nie ma, więc automatycznie prawdopodobnie wygra swoją grupę. lądując w półfinale, a wtedy droga do medalu jest prosta.
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
60 kg M walki, Judo; Safarov O. (AZE) - Kitadai F. (BRA) @2.50 STS ⛔100-000 Ippon.

Więc tak po pierwsze kursy wystawione z 15 min temu a już Kurs na Brazylijczyka spadł. Dwa Brazylijczyk walczy u siebie a jak już wspominałem ściany pomagają gospodarzą. Ok Azer zrobił już dziś raz ippon, ale zawodnicy słabych lotów. Wiadomo Azer brąz z mistrzostw świata z 2013 roku i srebro z igrzysk Europejskich Baku 2015. Jednak z drugiej strony bardziej doświadczony Brazylijczyk Felipe Kitadai, ok dzisiaj wygrywał tylko 1 pkt, ale to on jest brązowym medalistą z Londynu. To on od sześciu lat jest złotym medalistą na mistrzostwach Pan American. I zwyczajnie jest bardziej doświadczony, nie da się nabrać tak łatwo. Nie ma co szaleć, ale moim zdaniem STS przesadził kursami, Brazylijczyk ma szanse to wygrać. Ja próbuję.

O 18 kolejna walka.: Takato N. (JPN) - Papinashvili A. (GEO) @1.62 STS ⛔ 000-100 Sumi-gaeshi...

Japończyk dzisiaj zrobił dwa skończenia, jedeo Uchi-mata w 16 sek! I w dogrywce ippon. Mistrz świata z 2013 roku i brąz z 2014 roku. Gruzin ok ma medale, ale oprócz brązu z mistrzostw świata z 2014 roku, te medale są tylko z europejskiego podwórka. I zwyczajnie dzisiaj prezentował się gorzej niż Japończyk.
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
O 20 decydująca faza kobiet 48 kg i mężczyzn 60 kg. Podzielę się z wami moimi przemyśleniami.

Safarov O. (AZE) - Smetov Y. (KAZ) Typ: 1 @1.80 STS⛔

Azer jest piekielni szybki i pokazał to w walce z gospodarzem, nie kontrolował walki, ale pyk szybko zmienił pozycje i skończył walkę przed czasem. Wspominałem że Azer jest utytułowany no jest, ale walczy z Kazachem, który jest obecnym mistrzem świata, ale fatalnie zaprezentował się w ćwierć finale wygrał go ale ze sporym szczęściem. Więc to przeważyło aby zagrać przeciwko Kazachowi. Który wyraźnie nie miał pomysłu na pokonanie Uzbeka, a Azer jak widać potrafi zrobić coś z niczego.

Kim W.J. (KOR) - Takato N. (JPN) Typ: 2 @2.05 STS✅

Mimo ze typowałem Japończyka przed chwilą i ze złym skutkiem, to nadal się uparcie przy nim upieram że on coś ugra. Opisałem go wam powyżej. dwa skończenia i Mistrz świata z 2013 roku i brąz z 2014 roku. Jego rywal Koreańczyk Kim Won-jin ok ma dwa brązowe medal mistrzostw świata, ale dzisiaj jakoś nie zawojował, nie miał tego błysku. Z Włochem wygrał tylko jednym punktem, potem kompletny no-name z Mongolii który musiał tłuc się do 1 rundy Tsogtbaataryn Tsend-Ochir urwał mu punkt. A w ćwierć finale mocny Beslan Mudranov błyskawicznie skończył walkę. Jak dla mnie Japończyk dzisiaj jeszcze się nie podda. Tym bardziej że jest &quot;świeższy&quot; bo mniej czasu walczył.

Galbadrakh O. (KAZ) - Csernoviczki E. (HUN) Typ: 2 @2.15 STS⛔

Zawodniczka z Kazachstanu jest w finale, mimo że wygrała JEDNĄ walkę startowała z koszyka D, więc dlatego tak się stało, ale pokonała tylko po DOGRYWCE zawodniczkę z Guinea-Bissau, która została ukarana żółtą kartką i przegrała, ale to ona w tej walce zdobyła pierwsze punkty, ale do rzeczy. Kazaszka potem przegrała błyskawicznie z Ami Kondo. Węgierka to Mistrzyni Europy z 2013 i 2014 roku, Brązowa medalistka z Londynu. Jak dla mnie kursy są źle wystawione.
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
52kg Kobiet, Judo
Wygra: Majlinda Kelmendi @ 3.75 STS ✅
Reprezentantka Kosowa, mistrzyni świata z 2013 roku, mistrzyni Europy z 2014 i 2016 roku. Nieprzerwana zwyciężczyni Grand Prix od 2013 roku. Murowana faworytka.
Érika Miranda miejsca 1-4 @ 1.65 STS⛔
Walczy u siebie, staruje z grupy B która jest najłatwiejsza, powinna ją wygrać i trafić na zwyciężczynie grupy A, która też nie jest mocno obsadzona, dwie wielkie faworytki są w C i D. Brazylijka to medalistka mistrzostw świata z 2013,2014 i 2015 roku.
Babamuratova G. (TKM) - Gomez L. (ESP)⛔
Typ: 1 @1.45 STS
Zawodniczka z Azji w tym roku brąz na mistrzostwach Azji. 12 potyczek wygranych przy 6 porażkach. Jej rywalka dopiero 5 miejsce na grand slam w Baku. 13 wygranych przy 11 porażkach.
Kraeh M. (GER) - Skrypnik D. (BLR) ✅
Typ: 1 @1.52 STS
Niemka brąz z mistrzostw świata w 2013 roku. W tym roku wygrane grand prix w Hawanie. Jej rywalka w tym roku wygrane tylko 6 pojedynków przy 8 porażkach. Ostatnio w Ałmatach dopiero 5 miejsce.
Gneto P. (FRA) - Tschopp E. (SUI)⛔???? Jak żyje to takiego wała nie widziałem, jak mozna zdyskwalifikować zawodniczkę za nic?! Nic dziwnego że Francuska płakała jak bóbr.
https://smsprio2016-a.akamaihd.net/_odf-documents/J/U/JUW052510_ContestResults_2016_08_07.pdf Oficlany wynik=KRYMINAŁ!
Typ: 1 @1.65 STS
Francuska ma brąz z Londynu. Drugie miejsce na mistrzostwach Europy w Kazaniu. W tym roku wygrane 11 potyczek przy 4 przegranych. Jedyny jej być może minus to że od kwietnia nie walczyła, przygotowywała się do RIO, jednak bez startów. Szwajcarka była na podium, ale w juniorach, teraz to słabiutko w tym roku 11 wygranych ale aż 9 porażek!
66kg Mężczyzn, Judo
Zantaraia G. (UKR) - Oleinic S. (POR)⛔
Typ: 1 @1.15 STS
Typ idealny do zlikwidowania podatku STS, tutaj faworyt jest jeden. Jest nim Ukrainiec. W tym roku 2 na zawodach w Madrycie, przegrał tylko jeden raz własnie tam. Medale mistrzostw świata i europy. Jego rywal w tym roku dwa razy 7 i raz 5, wynik walk? 8 wygranych 10 przegranych słabo strasznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Jak ta Kosowianka nie wygra to nie wiem co Ci zrobie:d
To jest tylko sport, wszystko się może zdarzyć ;) Jak wygra swoją ćwiartkę i przejdzie Japonkę (największą przeszkodę według mnie) to już będziemy w domu ;)

Érika Miranda miejsca 1-4 @ 1.65 STS Walczy u siebie, staruje z grupy B która jest najłatwiejsza, powinna ją wygrać i trafić na zwyciężczynie grupy A, która też nie jest mocno obsadzona, dwie wielkie faworytki są w C i D. Brazylijka to medalistka mistrzostw świata z 2013,2014 i 2015 roku.

Typu nie neguję, bo przy swojej publiczności może walnąć blachę, ale nie kumam tego jak STS wystawia zakład na miejsce 1-4? W judo są dwa trzecie i dwa piąte, nie ma czwartego, więc...? Ma być na pudle, czy w piątce?

Tak poza tym, to zapamiętaj, że w Judo grupy są jeśli w wadze jest do 8 osób. Przy drabince są ćwiartki. A w &quot;grupie&quot; A poza dwójką rankingową Chitu i świtą to rzeczywiście jest słabo obsadzona ;)
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Typu nie neguję, bo przy swojej publiczności może walnąć blachę, ale nie kumam tego jak STS wystawia zakład na miejsce 1-4? W judo są dwa trzecie i dwa piąte, nie ma czwartego, więc...? Ma być na pudle, czy w piątce?

Tak poza tym, to zapamiętaj, że w Judo grupy są jeśli w wadze jest do 8 osób. Przy drabince są ćwiartki. A w &quot;grupie&quot; A poza dwójką rankingową Chitu i świtą to rzeczywiście jest słabo obsadzona ;)
Odpowiadając na pierwsze pytanie też mnie to trochę razi, ale ich miejsca 1-4 to jest nic innego jak zawodnik zdobędzie medal. Mają 1-4 pewnie dlatego że są dwa brązy.

Dwa mój błąd, poprawię się, ale i tak chyba wiadomo o co mi chodziło.;)
 
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
jak tam Majlinda? cos juz walczyla?
Pierwsza do przodu - 25 sekund, piękna Uchi Mata.
Druga walka również wygrana, tym razem jednak w pełnym dystansie, głównie przez to, że Legentil jedynym planem było stanie na dyszlu i czekanie aż Kelmendi strzeli Uchi Matę i ta będzie mogła kontrować. Teraz czeka w półfinale na Japonkę lub Ruskę.
Po bardzo ciężkim boju i prawie 4 min dogrywki, z Kelmendi w półfinale zawalczy Japonka Nakamura. PS Ruska się zeszczała podczas walki :p
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Po bardzo ciężkim boju i prawie 4 min dogrywki, z Kelmendi w półfinale zawalczy Japonka Nakamura. PS Ruska się zeszczała podczas walki :p
Czekam na link.:cool:
Dobra o 21 są półfinały i repasaże więc lecimy.
Giuffrida O. (ITA) - Ma Y. (CHN) @1.75 STS✅
Któraś z tych pań zdobędzie medal pytanie tylko która? Ja osobiście stawiam na Włoszkę jestem świadomy że miała ciężkie boje, ale te ciężkie boje wygrała, nie dała się nabrać na sztuczki bardziej doświadczonych rywalek. Pokonała mocną Andreea Chițu i Mareen Kräh. Chinka pokonała rywalkę z Brazylii Érika Miranda. Jednak przyjrzyjmy się występom obu zawodniczek przed RIO. Zapraszam do Guadalajara, gdzie Włoszka właśnie pokonała Chinkę i zajęła 3 miejsce. Następnie zapraszam do Rzymu, finał Chinka- Włoszka, wygrała Włoszka. Uwzględniając występy w Rio to Chinka w tym roku ma bilans 13 wygranych 6 przegranych trochę słabo. Włoszka natomiast 18 wygranych 4 przegrane. Moim zdaniem Włoszka będzie w finale.
Ebinuma M. (JPN) - An B. (KOR) @1.70 STS ⛔
Koreańczyk był wielkim faworytem tego turnieju patrząc tylko na kursy, i ostatnie mistrzostwa świata. Ja jednak spojrzę na to trochę inaczej i wytypuje Japończyka. Japończyk w tym roku jeszcze nie przegrał, pojechał na turniej do Paryża wygrał wszystko co miał i szykował się do RIO. W którym zaprezentował że jest w gazie 3 skończenia. An Ba-ul mistrz świata tutaj dwa skończenia i wygrany bój z mocnym Uzbekiem, ale w tym roku przegrywał między innymi w Paryżu z Ebinumą. Następnie jak spojrzymy w bezpośrednie starcia tych zawodników to mierzyli się po jednym razie raz 2016 w wspominanym Paryżu, raz w 2015 w Astanie, i raz w 2014 w Tokio. zawsze góra był Japończyk.
 
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Giuffrida O. (ITA) - Ma Y. (CHN) @1.85 STS⛔
Ja tutaj pójdę w stronę Chinki, ale są tylko dwa powody. Po pierwsze, Azja jest totalnym hegemonem w Judo i ta ich kitajska mentalność jakoś lepiej działa :p A po drugie ta Chinka chyba jest Chińczykiem, bo na zdjęciu to raczej samiec ????
Pojedynek na styku, ale stawiam na nią/niego ;)
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Są kursy na finał:
Kelmendi M. (KOS) - Giuffrida O. (ITA) @1.45 STS✅
Wszystko o niej napisaliśmy powyżej murowana faworytka. Włoszka dzisiaj prezentuje się pięknie, ale zawodniczka z Kosowa to nie ten poziom.
 
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Są kursy na finał:

Kelmendi M. (KOS) - Giuffrida O. (ITA) @1.45 STS

Wszystko o niej napisaliśmy powyżej murowana faworytka. Włoszka dzisiaj prezentuje się pięknie, ale zawodniczka z Kosowa to nie ten poziom.
Piękny dzień dzisiaj dla rocznika &#39;94! ???? Nie spodziewałem się, że zarówno Giuffrida jak i Basile w -66kg zajdą aż do samego finału. Za czasów kiedy jeździliśmy wspólnie na turnieje po Europie, rzeczywiście był w nich duży potencjał, ale nikt by nie pomyślał, że będą mieć jakiekolwiek szanse na medal na Igrzyskach... no ale cóż, fajne zaskoczenie ???? Z rocznika &#39;94 jeszcze dzisiaj An Ba-ul, ale to kitajec, więc większego zaskoczenia nie ma ;)

Rzeczywiście, wszystko już zostało powiedziane jeśli chodzi o Kelmendi. Druga i trzecia walka to taktyka, poruszanie na nogach, walka o uchwyt i bardzo duża dojrzałość zawodniczki z Kosowa. Jest tak blisko tego jedynego tytułu, którego jeszcze nie posiada... Scenariusz pewnie będzie podobny, aczkolwiek nie zdziwiłbym się jak wystrzeli Giuffridę w powietrze ???? Włoszka i tak już zrobiła ponad miarę, gratulujemy, ale w finale będzie musiała uznać wyższość Kelmendi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Typ: Kaori Matsumoto zwycięży w kat. -57kg ⛔⛔⛔
Kurs: 4,50
Bukmacher: bet365

Kaori Matsumoto, aktualna Mistrzyni Olimpijska z Londynu i Mistrzyni Świata z Astany. Bardzo doświadczona, 28 letnia zawodniczka dołoży dzisiaj ZŁOTO do dorobku Japończyków.

Typ: Shohei Ono zwycięży w kat. -73kg ✅✅✅
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet365

Shohei Ono, aktualny Mistrz Świata z Astany, w tym roku dużo nie walczył, ale wygrał turniej w Dusseldorfie i potwornie ciężki All Japan. Czuję, że podtrzyma 100% skuteczność w tym roku i wspólnie z Kaori dołożą po złotym medalu do klasyfikacji medalowej.

Podolak Arleta - Lien Chen-Ling 1,75 STS ✅✅✅
Bardzo bym chciał, żeby Arleta sprawiła niespodziankę i poleciała w turnieju jak najdalej, ale sądzę, że niestety zatrzyma się już na pierwszej przeszkodzie. Lien jak najbardziej jest w zasięgu, ale Arli dostała się z puli kontynentalnej i w zmaganiach o Rio wygrywała raczej z zawodniczkami nie liczącymi się w walce o Igrzyska. Gram w stronę zawodniczki z Tajpej, ale mam jednak nadzieję, że się przejadę ;)

Gjakova - Amaris 1,40
Ganbaatar - Mohyeldin 1,32
Karakas - Nurjavova 1,10
~AKO: 2,03 ✅✅✅
 
G 25

grisza123

Użytkownik
Hardkorowy, a co powiesz na taka zawodniczkę jak Sumija Dorsuren z Mongolii, czy nasza Japonka w pólfinale ja pojedzie, bo to Mongolka jest faworytek zbuków...
 
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Hardkorowy, a co powiesz na taka zawodniczkę jak Sumija Dorsuren z Mongolii, czy nasza Japonka w pólfinale ja pojedzie, bo to Mongolka jest faworytek zbuków...
Mongołka jest faworytką, bo jest numerem 1 światowego rankingu w kat. -57kg. Matsumoto dla porównania jest dopiero szósta w rankingu. Oczywiście zupełnie bym się nie zdziwił jakby to ona sięgnęła po złoto, lecz ja osobiście jestem za Japonką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom