>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Rio 2016: Lekkoatletyka [12-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


LEKKOATLETYKA




Terminarz konkurencji mężczyzn:




Terminarz konkurencji kobiet:




Podczas zawodów lekkoatletycznych w Rio liczymy na kilka krążków.
Ostatnie Mistrzostwa Europy w Amsterdamie z pewnością podniosły oczekiwania kibiców. Kto ma największe szanse na medale? Jak będą wyglądały zawody w cieniu skandalu u Rosjan?
Fanów lekkiej atletyki z pewnością ucieszył komunikat z ostatnich dni. Usain Bolt zapowiedział, że wystartuje w Rio. A to tylko wzmocni zainteresowanie biegiem na 100 metrów panów.
Pytań przed zbliżającymi się zmaganiami wiele. Zachęcamy do dyskusji i pisania analiz ;)
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
100m Men Gatlin win 2,50 Unibet
Bolt w tym sezonie nie czarowal zbytnio, dwa najlepsze rezultaty na listach ma Gatlin a Boltowi doszla jeszcze kontuzja, poza tym motywacja juz chyba nie ta, na 200m tez probuje bo kurs na Gatlina 5,50 aczkolwiek nie ukrywam ze szanse juz mniejsze

800m
David Rudisha 1-3 1,65 Unibet
Jak dla mnie perełka, wiadomo ze pomimo malej aktywnosci w tym roku to bije wszystkich na glowe, a taki kurs na miejsca 1-3 kusi.
Fajne sa tez w stsie zaklady
Anita Wlodarczyk w finale wywalczy zloty medal i ustanowi rekord swiata? NIE 1,30
Bez przesady rekordow swiata sie nie bije ot tak A na takich imprezach padaja niezwykle rzadko
i jeszcze...
Pawel Fajdek w finale wygra i ustanowi rekord zyciowy NIE 1,22.
Bylyby to fajne kursy ale po odjeciu podatku nie są fajne wiec w sumie nie warto chyba
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
800m wygra David Rudisha @2.25 STS
Ja ten typ daje już teraz bo kurs spadnie i to o wiele, już spadł z 2.50. Ludzie w co wy wierzycie że Polak go wyprzedzi? Tak Kenijczyk biegał w tym roku mało, ale co zrobił 18 lipca w Székesfehérvár? Wykręcił 1:43.35, a ile zrobił Kszczot w tym roku? 1:44.49 A ile Amel Tuka? 1:45.23. Tu już jest spory zapas czasu. Kenijczyk rok temu na mistrzostwach świata też pokazał kto tu rządzi. Dla mnie pewniak.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Wygra 400 metrów przez płotki - Kerron Clement - 2.87 - Bet365
Według mnie jeden z kilku pewniaków po suuper kursach. Jest wicemistrzem olimpijskim z Pekinu i dwukrotnym MŚ, ale było to już dosyć dawno bo 9 i 7 lat temu. Ale Kerron jest jak wino. W tym roku 2 wynik na listach światowych, ale na igrzyska nie jedzie numer 1 tych list Johny Dutch. Gdyby nie fakt, że przewrócił się podczas Mistrzostw Ameryki o płotek i zajął dopiero 5 miejsce to pewniakiem do złota byłby Dutch. Biedak po biegu zakończył karierę i zdecydował poświęcić się karierze reżyserskiej. I dlatego myślę, że Kerron to wykorzysta. Pokazywał już w tym sezonie się z dobrej strony, ale kapitalną formę złapał dopiero w lipcu, gdzie wygrał Mistrzostwo Ameryki i mityng w Londynie bijąc swój najlepszy tegoroczny wynik. Wcześniej dwa razy był drugi, raz czwarty i raz na początku sezonu siódmy. Kerron wie, że to może być jego ostatnia szansa na zdobycie złota olimpijskiego. Wieku się nie oszuka, a za 4 lata, tak trudnego dystansu 35 latek nie wytrzyma.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
800m wygra David Rudisha @2.25 STS
Ja ten typ daje już teraz bo kurs spadnie i to o wiele, już spadł z 2.50. Ludzie w co wy wierzycie że Polak go wyprzedzi? Tak Kenijczyk biegał w tym roku mało, ale co zrobił 18 lipca w Székesfehérvár? Wykręcił 1:43.35, a ile zrobił Kszczot w tym roku? 1:44.49 A ile Amel Tuka? 1:45.23. Tu już jest spory zapas czasu. Kenijczyk rok temu na mistrzostwach świata też pokazał kto tu rządzi. Dla mnie pewniak.
He he jesli sugerujesz sie tylko czasami z mityngow to gratuluje.
Na IO kto bedzie zajacem?

Wytłumaczy mi ktoś co znaczy pod datą, R i P?
R - sesja poranna
P - sesja popoludniowa

Mistrz olimpijski, dwukrotny mistrz świata, rekordzista świata, co roku lider list światowych. Mało Ci jeszcze argumentów na zwycięstwo Rudishy? Jedyne co mu może przeszkodzić to upadek albo dyskwalifikacja za wyjście poza tor. A takich przypadków się nie obstawia. Nie neguj prawdopodobnie największego pewniaka na IO po kursie ok. 2.0 bo wyjdziesz na tym głupio ;)
Taaaa , a jeszcze wieksza glupota jest obstawianie zwyciezcy tak technicznej konkurencji jak 400 plotki. chlopie to nie jest zgaduj zgadula.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
He he jesli sugerujesz sie tylko czasami z mityngow to gratuluje.
Na IO kto bedzie zajacem?
Mistrz olimpijski, dwukrotny mistrz świata, rekordzista świata, co roku lider list światowych. Mało Ci jeszcze argumentów na zwycięstwo Rudishy? Jedyne co mu może przeszkodzić to upadek albo dyskwalifikacja za wyjście poza tor. A takich przypadków się nie obstawia. Nie neguj prawdopodobnie największego pewniaka na IO po kursie ok. 2.0 bo wyjdziesz na tym głupio ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ja ten typ daje już teraz bo kurs spadnie i to o wiele
ten kurs ew.wzrośnie, a nie spadnie... cały rynek ma +2, przecież nie będzie bił rekordów przed finałem, więc nie ma podstaw do spadania i zejdźcie na ziemię z tą niby lokatą, te 1-3 ww. @ 1.65 owszem db.
Juz wieksze prawdopodobienstwo ze pobije rekord swiata niz ze przegra
taaaa:zoltakartka:
 
E 118

edwardxd

Użytkownik
a cóż za kurs na złoto Dafne Schippers na 100 metrów tylko 2,87 :eek:

Podczas dwóch poprzednich IO żadna zawodniczka z Europy nie zdobyła medalu. Oczywiście szanse Dafne ma na medal, ale żeby uznawać ją za główną faworytkę do złota.... W tym roku 10,83 a to dopiero siódmy wynik na świecie.
Tu lepiej spróbować po wyższym kursie łapać inne zawodniczki, które powinny mieć więcej szans na wygraną.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
a cóż za kurs na złoto Dafne Schippers na 100 metrów tylko 2,87 :eek:

Podczas dwóch poprzednich IO żadna zawodniczka z Europy nie zdobyła medalu. Oczywiście szanse Dafne ma na medal, ale żeby uznawać ją za główną faworytkę do złota.... W tym roku 10,83 a to dopiero siódmy wynik na świecie.
Tu lepiej spróbować po wyższym kursie łapać inne zawodniczki, które powinny mieć więcej szans na wygraną.
Dokładnie. Schippers jest faworytką do złota na 200 metrów. Większość biegaczek na dwieście to po prostu biegaczki na 100 albo na 400 ????
Schippers według mnie nie zdobędzie żadnego medalu na setkę. Ta Lou, Fraser - Pryce, Elaine Thompson czy English Gardner ją wyprzedzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
Sugerowanie się czasami trialsów Jamajskich a zwłaszcza Amerykańskich z Oregonu to nie jest najlepszy pomysł na świecie.
Typ na zwyciężczynie 100m najlepiej po półfinałach zagrać, nie sądzę by kursy bardzo się zmieniły do tego czasu, chociaż pewnie małą niespodzianką będzie jeśli nie wygra Thompson lub Schippers.
English Gardner to żart.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
oczywiście z typami na Rudishę się zgadzam, to 1.65 w ónibecie na medal to w ogóle jakiś kosmos był. ogromny babol. powinien bez problemu wygrać.
osobiście gram też win Małachowskiego (2.25) bo nie wierzę w jego rywali że nagle ktoś tu rzuci nie wiadomo ile (buki wierzą mocno w Hartinga). Nasz swoje rzuci i to powinno dać złoto.
nie zgadzam się z takim graniem na 400 ppł mając na uwadze jakie niespodzianki bywają na tych dystansach, ile to już razy amerykańscy gwiazdorzy na IO zawodzili, powinny być te rzeczy live i po eliminacjach będę dopiero wyciągał wnioski kto co i jak, dla mnie to za wcześnie, a ten kurs 2.87 jak na ten dystans i tego atletę wrażenia nie robi na mnie żadnego.
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
W mojej opini typ warty ryzyka to 400m kobiet Win Caster SEMENYA @3,50 . Po perturbacjach z nadmiernym wydzielaniem się testosteronu pozwolono jej odstawić leki które miały zbijać poziom tego hormonu do poziomu naturalnego dla kobiet. Wobec tego wraca ona do rywalizacji i na 800m jest murowaną faworytką, ale startuje tez na 400m. 50.74 to jej wynik z kwietnia tego roku co niestety nie mieści się w pierwszej dziesiątce na tegorocznych listach. Myśle ze odstawiając osłabiające leki forma pujdzie szybko w góre i uda jej sie zdetronizować o 6 lat starszą Allyson Felix.
 
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Co do typu na Rudishę to zgadzam się w 100%. Mam podobną rozterkę jeśli chodzi o Joe Kovacsa w pchnięciu kulą. Na pięć najlepszych wyników w tym roku, 4 należą do niego. Jedynie Crouser ma drugi wynik w 2016 z wynikiem o 2cm gorszym od Kovacsa, no ale pchnął życiówkę, która znacznie odstawała od tego, co rzucał w tym roku, więc nie spodziewałbym się, że jakoś specjalnie zagrozi Kovacsowi. Co sądzicie?
 
Y 8

yulek

Użytkownik
Panowie czemu tak wysoki kurs na urbanek w h2h z kövágó zoltánem? Na wegra 1.57 i na polaka 2.1. Jakos odwrotnie bym myslal. Cos nie tak z polakiem??
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Panowie czemu tak wysoki kurs na urbanek w h2h z kövágó zoltánem? Na wegra 1.57 i na polaka 2.1. Jakos odwrotnie bym myslal. Cos nie tak z polakiem??

moze dlatego ze beznadziejnie wypadl na me w Amsterdamie.Co do kursow, jak nie pasuje @2.1 na urbanka,jak dobrze poszukasz znajdziesz mniejszy kurs ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom