>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 - Typy Długoterminowe

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Igrzyska Olimpijskie - Rio 2016

W tym temacie podajemy typy długoterminowe. Posty będą kopiowane z pojedynczych tematów w celu zebrania informacji o longtermach w jedno miejsce. Prosimy o w miarę możliwości wklejanie postów do obu tematów, co pozwoli zaoszczędzić pracę moderatorom. Typy długoterminowe ze sportów drużynowych nas przede wszystkim interesują, z takich, które trwają kilka dni, również. Jeżeli ktoś gra np. na zwycięzcę biegu na 100 metrów już dziś, to bardzo proszę o wklejenie takiego typu wraz z analizą. Natomiast jeśli ktoś gra takie typy z dnia na dzień, pod wpływem, nie wiem, intuicji, impulsu czy wcześniejszego startu, dzień przed czy w dzień zawodów, to nie musi wklejać tutaj analizy.

Zapraszam do dyskusji i podawania typów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak będzie gdzieś oferta, niech ktoś podrzuci na klasyfikację medalową, ogólnie mi chodzi o zakłady na Brazylię.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Jak będzie gdzieś oferta, niech ktoś podrzuci na klasyfikację medalową, ogólnie mi chodzi o zakłady na Brazylię.
W Toto-Mix masz następujące zakłady dotyczące Brazylii:
Ilość medali łącznie:
Poniżej 24,5 - @2,00
Powyżej 24,5 - @1,60
Ilość złotych medali:
Poniżej 7,5 - @2,20
Powyżej 7,5 - @1,50
Klasyfikacja medalowa - zwycięzca - Brazylia - @40,00

W Marathonbecie masz następujące zakłady dotyczące Brazylii:
Medals. Medal Table. 1st Place - Brazil - @151,00
Medals. Total Gold Medals:
Poniżej 7,5 - @2,12
Powyżej 7,5 - @1,72
Medals. Medal Table. Match-Up:
Brazil - Cuba @1,75 - @2,08
Brazil - New Zealand @2,15 - @1,70
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Parę dni temu w stsie zobaczyłem zdarzenie:
U. Bolt zdobędzie 3 złote medale, kurs był @2,2 Dziś patrzę i kurs już spadł do @1,9
Jakby ktoś chciał zagrać podobne zdarzenie, to proponuje uderzyć z tym do fortuny, kurs @3,22
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Klasyfikacja medalowa - zwycięzca - Brazylia - @40,00



W Marathonbecie masz następujące zakłady dotyczące Brazylii:

Medals. Medal Table. 1st Place - Brazil - @151,00

Medals. Total Gold Medals:
Poniżej 7,5 - @2,12
Powyżej 7,5 - @1,72

Medals. Medal Table. Match-Up:
Brazil - Cuba @1,75 - @2,08
Brazil - New Zealand @2,15 - @1,70
Daj sobie spokoj z tym. USA i Chiny zdystansuja konkurencje, Wlk Brytania po degradacji Rosji mocny kandydat na 3 miejsce, Brazylia? Z czym? Siatkarzami? Pilkarzami ktorych i tak jakis Meksyk czy USA zaskoczy w finale?
W lekkiej atletyce o nich nie slyszeli, w plywniu maja szesciu Phelpsow kazdy inna specjalizacja? A moze kolarstwo? Tam Wlk Brytania pozamiata. Ciezary, judo, zapasy?

oXi Bolt dopiero co sie zastanawial czy wystartowac, w formie nie jest za dobrej, nie zdobedzie tylu zlotych medali, sa lepsi na setke teraz

To nie ten sam Bolt co w Pekinie czy Londynie, ostatnia prosta
Na dodatek dokladnie 3 medale i nie licza sie druzynowe? 4 razy 100 bedzie mocna Jamajka, zawsze jest,

A moze conajmniej 3? Nawet jak jeszcze wystartuje w skoku w dal nie ma mowy zeby trzy zdobyl zlote. Wynikow z Londynu nawet nie powacha, zestarzal sie mocno
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Over 24,5 medali Brazylii zastanawiałem się jak było po @1,6,teraz widzę po 1,8(óni) i już się nie zastanawiam.
Nie jestem w stanie wymienić ani jednego kandydata do medalu z Brazylii,ale wystarczy,że wiem gdzie są rozgrywane.
17 medali 4 lata temu,więc potrzeba tylko dodatkowych 8 - biorąc pod uwagę,że gospodarze mają prawo obsadzić wszystkie konkurencje,znają trasy,stadiony,akweny.
Handicap sprzyjającej publiczności,sędziów oraz przyzwyczajenie do klimatu - zwłaszcza to - większość ważnych wydarzeń sportowych odbywa się w Europie,tym razem niektórzy będą musieli spędzić kilkanaście dni w temperaturze i wilgotności w których prawdopodobnie nigdy nie startowali,do tego dochodzą kłopoty z fatalnymi warunkami zakwaterowania.
Wiadomo,że gospodarze zawsze zdobywają więcej medali niż statystyka pokazuje z poprzednich imprez,klasyfikacji medalowej nie wygrają,ale chociażby brązami nadgonią.
Nie wiem jak to mogłoby nie wejść.
E: Edytuję ponieważ kurs na over jest już @2,1,potem jak wejdzie to pewnie powiedzą,że kursy były pomyłkowo odwrócone.
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Viren, na 200m Bolt złotko zgarnie @1,4 dobry kurs ???? na 100m no jedynie bedzie problem z Gatlinem, a 4x100m również sądzę że Jamajka złoto zdobędzie. Chodziło mi tylko o różnice w kursach ????
PS. Kiedyś jakiś wódz, czy byk miał taki sam avatar??
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Żeby grać po 1.4 bolta po kontuzji gdzie gatlin w formie to trzeba być niezłym ignorantem. 2.5 gatlin na 100 to promocja. Widziałem ostatnio bolta na 200 i strasznie ciężko mu to szło więc nawet tu bym nie był taki jego pewien a co dopiero na 100
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Z jednym się zgodzę, Bolt w fenomenalnej formie nie jest. Ale już na ostatnich MŚ miał przegrać z Gatlinem. Miał gorszy czas, miał z nim przegrany bezpośredni bieg bodajże w Sztokholmie, a na samej imprezie faworyzowany Gatlin się po prostu spalił. Wydaje mi się, że sama obecność Usaina powoduje u Justina drżenie nóg. I to mimo tego, że Gatlin jest o wiele bardziej doświadczony od Jamajczyka. W Rio może być podobnie, choć nie musi. Z tego co widziałem na Diamentowej lidze w Londynie to najlepszy wynik w tym roku to 9.80 i podejrzewam, że to czas Gatlina. Jak na ostatnie lata to wynik nie jest zachwycający, a samego Gatlina w tym roku nie widziałem ani razu. No i dochodzi kwestia czy bieżnia jest szybka. Jeśli bieg będzie prowadzony w czasie ok. 9.80 to wygra Bolt. Jeśli Gatlin narzuci lepsze tempo to Bolt może przegrać o ułamki sekundy. Nie zapominam też o wracającym Yohanie Blake&#39;u, który przed kontuzją był jedynym zawodnikiem na świecie, który zagrażał Boltowi. Jego forma to niewiadoma, ale również może sprawić sensację i pogodzić ich obu
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Żeby grać po 1.4 bolta po kontuzji gdzie gatlin w formie to trzeba być niezłym ignorantem. 2.5 gatlin na 100 to promocja. Widziałem ostatnio bolta na 200 i strasznie ciężko mu to szło więc nawet tu bym nie był taki jego pewien a co dopiero na 100
Gatlin w formie i jego czas na 200m to 19,74 a Bolt po kontuzji 19,89... Jamajczyk ma jeszcze pare tygodni zeby podszlifowac swoja forme, i moim zdaniem lyknie spokojnie Justina 200m, Setki nie obstawiam, bo Gatlin bedzie bardzo mocny i nawet moze wygrac, ale jesli chodzi o 200m to podtrzymuje swoja decyzje i pojdzie pare $$ na bolta
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
No wlasnie Gatlin 19,74 Bolt 19,89 . Bolt biega straszliwie ociezale, widac brak formy, no i nie wiem czy motywacja jest ta sama co kiedys. Nie mowie ze Gatlin jest faworytem , bo pewnie jest nim dalej bolt (na 200m) ale kurs 4.50?! na Gatlina nie uwazasz w tym przypadku za przesade? Gram value. Natomiast 100m to inna bajka, nie wiem jak mozna wystawic 1.50 Boltowi i 2,87 Gatlinowi wystawilbym tu conajmniej rowne kursy, z delikatnie nizszym dla Gatlina

Tak wogole zaskakujaca wzrosl kurs na Malachowskiego do 2,50 przy 1.90 Hartinga, zupelnie tego nie rozumiem, gram Malachowskiego
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Widzieliście kurs na Davida Rudishę? 2.00!!!
Przecież to jest jakaś pomyłka bo tak ogromnego value na tych igrzyskach to wątpię czy da się znaleźć. Od kilku lat do Rudishy nie ma nikt startu, a co dopiero na najważniejszej imprezie w sezonie gdzie będzie przygotowany najlepiej jak tylko może. Jak dla mnie to na razie typ igrzysk. Poszukam jeszcze czegoś i się podzielę
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Bo buki patrzac po stawianiu Kszczota na 2 miejscu i tak wysokim kursie na Rudishe chyba mysla ze bieg bedzie wolny. Otoz nie, Rudisha nada tempo na czas okolo 1.42 a moze i delikatnie ponizej, i wytrzymaja go tylko najlepsi a Rudisha wygra. Zaklady na Rudisha Win i Kszczot Brak medalu to sa mega value
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
STS daje 2,5!!! Również uważam, że nie będzie miał sobie równych. Już jakiś czas temu grubiej to zagrałem.
W oko wpadł mi także typ na złoto Kovacsa w pchnięciu kulą . Kurs wynosi 2,00 co według mnie jest świetną opcją. Na drugim miejscu wśród bukmacherów stawiany jest drugi z Amerykanów Crouser, jednak on rewelacyjne wyniki osiągał u siebie w Stanach i nie wiadomo jak zaprezentuje się w Rio. Kovacs bije go doświadczeniem na głowę.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Znalazłem jeszcze coś o wiele lepszego od Stefanidi.
Brittney Reese - 2.62. Totalna dominacja w tym sezonie. W wieku 29 lat pobić rekord życiowy to naprawdę coś niezwykłego. Jej wynik to 10 wynik w historii. Poza tym jest to trzykrotna mistrzyni świata, i mistrzyni olimpijska z Londynu. W dodatku w tym roku złoto MŚ w hali również kapitalnym wynikiem 7.22. Jak dla mnie bezkonkurencyjna. Jedyna, która może jej zagrozić gdy Brittney nie przekroczy 7 metrów to Ivana Spanovic
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Węgry łączna liczba złotych medali więcej niż 5.5 @1.60 Unibet ✅
Nasi bracia zawsze byli mocni na Igrzyskach czy to w tym wieku czy w ubiegłym. W Londynie zdobyli 8 złotych medali! Na tych igrzyskach prognozowani do złota są:
-László Cseh ma wszystko oprócz Olimpijskiego złota, teraz albo nigdy.
-Reprezentacja Węgier w szermierkę.
-Dániel Gyurta też jeszcze złota nie ma
-Mike/Vasbányai w kajakach
-Katinka Hosszú na 200m i 400m
Nawet słynny portal infostradasports typuje że Węgrzy zdobędą więcej niż 5 złotych krążków.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Ciekawy typ. W samym pływaniu mogą wyrobić połowę tej linii, ale czy w innych sportach dadzą radę? Wydaje mi się, że over 3,5 złotych medali reprezentacji Polski to też dobra opcja. Sama lekkoatletyka powinna dać nam 3, a może i 4 się znajdzie. Fajdek, Włodarczyk, Małachowski no i...?
Myszka, może Zieliński lub Bonk, może Naja/Mikołajczyk, może Walczykiewicz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom