>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Rio 2016: Piłka nożna kobiet [3-19 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP


PIŁKA NOŻNA KOBIET





Strona poświęcona piłce nożnej kobiet na IO -&gt; http://www.fifa.com/womensolympic/

Piłka nożna kobiet, ciekawe spotkania, sporo walki. Tytułu bronią Amerykanki, które pokonały w finale Japonię, a trzecie miejsce zdobyła Kanada.

Faworytkami podobnie jak w męskiej piłce Niemki, Amerykanki, groźne na własnych obiektach Brazylijki, które na pewno chciałyby wygrać turniej i dać radość kibicom.

Macie faworytki do mistrzostwa? Gospodynie, USA, a może Niemki? Zapraszam do dyskusji ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Brazylia - Chiny
Gospodynie turnieju Brazylijki w dzisiejszy spotkaniu podejmą Chinki, Brazylijki zagrały ostatnio jedno spotkanie towarzyskie z Australia wygrany 3:1, natomiast Chinki przegrały z Francja 3:0 i wygrały z Zimbabwe. Sportowo lepiej zdecydowanie prezentują się Brazylijki. Igrzyska odbywają się w ich państwie co będzie dodatkową motywacją. Szczególnie ze zobaczymy niesamowitą Marte w reprezentacji Brazylii. Obstawiam w kierunku gospodyń.
Zwycięstwo Brazylia @@ 1.42 Otobet
 
mastermaciej 173

mastermaciej

Użytkownik
Szwecja - RPA 1 @1,16 ✅
Brazylia - Chiny 1 @1,45
✅
Zimbabwe - parzysta ilość bramek @1,20
⛔ // to jest jakaś parodia, jeden strzał w meczu i gol...
AKO: 2,03 w bet365 ⛔
Myślę, że można śmiało atakować ten trebel. Szwedki i Niemki spokojnie rozprawią się z Afrykankami. Zimbabwe dzisiaj będzie chciało wyjść z połowy parę razy, a co dopiero próbować strzelić bramkę. Brazylijki jako gospodynie nie mogą sobie pozwolić na wtopę w pierwszym meczu. Nie ma co szaleć ze stawką, bo oczywiście to piłka kobiet, ale wydaje mi się, że to w miarę fajny pakiet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Niemcy vs Zimbabwe 6:1 (2:0)
Over 6.5 @ 1.90 bet365 ✅
Szwecja vs RPA 1:0 (0:0)
Over 2.5 @ 1.53 bet365 ⛔

Nic dodać nic ująć. Niemki jedne z faworytek do wygranej w turniej zagrają z Zimbabwe, dla której to już sam udział w igrzyskach jest ogromnym wydarzeniem.
Szczerze mówiąc myślałem, że linia będzie wyższa koło 8.5 może, a tutaj miłe zaskoczenie. Niemki będą atakować cały mecz i myślę, że spokojnie te 7:0 jest do ugrania. Przed turniejem w meczu towarzyskim pokonały Ghanę 11:0.
Szwedki, podobnie, ciężko im będzie o medale, jednak z przeciętnym RPA powinny wygrać, grały na poprzedniej olimpiadzie - oczywiście to nie jest wyznacznik.
Spodziewam się tutaj wygranej Szwedek - 3:0, a może wyżej.
To proponuję do zagrania. Podoba mi się kurs na Kanadę, ale nie jestem pewny i przekonany czy sobie poradzą, patrząc po sparingach pokazały się z dobrej strony, ale ciężko powiedzieć.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
To i ja dorzucę swoje 3 grosze. Jeśli chodzi o kobiecą piłkę to polecam granie małymi stawkami, ponieważ dla niektórych piłkarek celny strzał z pięciu metrów od bramki w dogodnej sytuacji może stanowić nie lada wyczyn. ;)
Brazylia vs. Chiny, kurs: 1.47 (Superoferta/STS) ✅
Przed igrzyskami w Pekinie, Chińczycy postawili na szkolenie sportowców, którzy dość często mają codziennie mordercze treningi. Myślę, że reprezentacja Chinek może się pokazać z dobrej strony ale nie na tyle żeby pokonać Martę i spółkę. Gospodynie zajmują obecnie 8. miejsce w rankingu FIFA, są to srebrne medalistki IO z 2004 i 2008 roku. Mają dość zgrany skład, więc myślę, że na tych IO powinny stanąć na pudle, a w pierwszym meczu pokonać rywalki z Azji.

Niemcy (-4.5), kurs: 1.35 (STS)
✅
Wiceliderki rankingu FIFA, żadnym zaskoczeniem w meczu z Zimbabwe będzie dwucyfrówka zdobyta przez Niemki. Ja gram mniejszy, według mnie bezpieczniejszy kurs. Piłkarki z Czarnego Lądu będą mogły mówić o sukcesie, gdy strzelą bramkę naszym zachodnim sąsiadkom. Niemki bez żadnych skrupułów zawsze ogrywają rywalki z Afryki (m. in. 12:0 z Ghaną, 10:0 z WKS) a do tego przeważają o kilka klas jeśli chodzi o zgranie, technikę oraz doświadczenie.
Grane lekko bez większej analizy:
Szwecja (vs. RPA) + USA (vs. Nowa Zelandia) + Francja (vs. Kolumbia) + Niemcy (-4.5) + USA (vs. Chiny), kurs: 3.02 (STS) ✅ ✅ ✅
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Australia-Kanada under 2,5 @ 1,61 unibet ✅

W IO mamy trzy grupy po 4 ekipy. Wychodza po 2 i dodatkowo dwie z trzecich miejsc.
Majac w grupie jeszcze GER , nie sadze by dzis sie zabijaly o zwyciestwo za wszelka cene. Porazka w tym meczu moze bardzo , ale to bardzo skomplikowac awans jednej z druzyn. Kobiety potrafia juz kalkulowac , potrafia grac underowo , mecz moze sie potoczyc roznie , jednak mysle , ze nikt sie dzis nie otworzy. Dzisiejszy punkt + wysokie win z najslabsza ekipa jaka jest Zimbabwe daje pewny awans. Nie zdziwie sie jak padnie tutaj 0-0. Zagram baaardzo bezpiecznie na under.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Główne dwa typy + tasiemka weszły, czyli wszystko na plus więc można jakiś % wygranej zainwestować na kolejne typy. ???? Niemki dość szczęśliwie siadły, no ale bramka samobójcza Zimbabwe klasy światowej :mrgreen:
Na początek typ klasyfikację końcową grupy F:
Niemcy wygrają grupę, @1.40 (STS)
Na to, że wczoraj Niemki stracą bramkę był kurs 4.15, więc tę stratę bramki można uznać za wtopę. Jednak Niemki pokazały na co je stać, świetna gra Marozsan, cały mecz kontrolowały tempo, więc na pewno grając piłką zmęczyły się mniej niż ich przyszłe rywalki. Oczywiście to jest kobieca piłka i np. wczoraj z mojego punktu widzenia mieliśmy dwa zaskoczenia, mianowicie:
1. Wspomniana już strata bramki Niemek w meczu z Zimbabwe.
2. Skromne 1:0 Szwecji. (Tutaj akurat RPA miało szczęście w stawianiu autobusu)
Do tego mecz z Zimbabwe to też dość słabe odzwierciedlenie tego co potrafią nasze sąsiadki, bo tak naprawdę mecz z lepszymi drużynami pokaże jaką formę mają podopieczne Silvii Neid. Niemki na pewno celują w pierwsze miejsce grupie, aby w rundzie pucharowej trafić na teoretycznie łatwiejsze rywalki, więc kurs 1.40 przy stawce 4/10 jest jak najbardziej do grania.
Czy Zimbabwe trafi gola z Kanadą? NIE, @1.80 (STS) ⛔
Tutaj spodziewałem się kursu max 1.50, więc widzę dość fajne value. Podejrzewam, że gdyby nie wczorajsza bramka strzelona przez Basopo to kurs byłby zdecydowanie mniejszy. Kanadyjki wczoraj przy nieporadności piłkarek z najmniejszego kontynentu świata pokazały że nawet w osłabieniu potrafią pracować w obronie i dowieźć czyste konto do końcowego gwizdka. Z drugiej strony jak to sportowcy z Afryki - Zimbabweńki pokazały wczoraj że są dobrze przygotowane fizycznie na ten turniej, mianowicie chodzi mi o szybkość i wytrzymałość. W sumie nie ma co się dziwić, zazwyczaj sportowcy z Czarnego Lądu nie wykazują braków jeśli chodzi o motoryczność, widać za to wyraźne deficyty w atrybutach technicznych i psychicznych.

----------
EDYCJA (21:51): Ale jaaaaaja. Kurs spadł z 1.40 na 1.37 i z 1.80 na 1.30. Czekałem do 21 żeby zagrać większą stawką a tu takie coś... Można zagrać Kanada wygra do 0 po 1.85! ????
----------
Najbardziej idiotyczna interwencja bramkarki jaka mogła się zdarzyć...
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
KANADA-ZIMBABWE
RR OVER 9.5 - 1.90
RR HT OVER 4.5 - 1.90
KANADA AH -3.75 - 1.65
B365

Niemki z Zimbabwe zrobily 14 roznych (13-1) tutaj podejrzewam, ze bedze podobnie.W kobiecej pilce roznica klas jest bardzo widoczna,takze skomasowany atak Kanady+slaba obrona Zimabawe polegajaca na wybijaniu pilki ze swojego pola karnego gdzie sie tylko da = spora ilosc roznych.Banalne ,ale prawdziwe.Mozna zaatakowac rowniez rozne na 1 polowe linia wprawdzie ustawiona prawidlowo, ale te 5 powinno byc na spokojnie, tymbardziej ze Kanadyjki rzuca sie do ataku od samego poczatku,jesli nie bedzie roznych w pierwszej fazie spotkania polecam rowniez polowac na nie na LIVE,tak bylo w przypadku Niemek gdzie bodajze 1 rozny byl w 22 minucie a skonczylo sie na 4 do HT.Kolejny moj typ to oczywiscie roznica wygranej.Powtorze sie.Roznica klas, wprawdzie druzyny z Afryki sa dobrz eprzygotowane fizycznie, ale na tym sie konczy.Technika zerowa,taktyka zerowa, atrybuty psychiczne zerowe.Czasem maja jakis zryw,ale to za malo na kogokolwiek na tych igrzyskach.Z Niemkami wprawdzie strzelily gola, ale to tylko same Niemki wiedza jak to sie stalo, no coz przeciez to kobiety ???? , ale powaznie mowiac handi jak najbardziej do gry.Kanadyjki z Australia mimo ze graly od 20 minuty w oslabieniu wygraly mecz 2-0, a mogly jeszcze strzelic z karnego.Solidna druzna, dobrze wygladajaca na tym turnieju od samego poczatku.Przypominam, ze Kanadyjki na ostatnich IO w Londynie zdobyly brazowy medal! a odpadly w polfinale po fenomenalnym spotkaniu z USA(pozniejszy zwyciezca, porazka 3-4)Szkielet druzyny zachowany, tutaj tez moga zajsc wysoko.Typuje jakies 5-0 lub 6-0, a najbardziej licze na gwiazde druzny Kanady, czyli Christine Sinclair, ktora mimo uplywajacego wieku caly czas w wysokiej formie,tutaj ze 2-3 brameczki moze pyknac

Jesli ktos chce sobie poczytac o Zimabawe, o jej drodze na IO wklejam link
http://www.okayafrica.com/sports/rio2016-zimbabwe-womens-football-team-olympics-history/
Główne dwa typy + tasiemka weszły, czyli wszystko na plus więc można jakiś % wygranej zainwestować na kolejne typy. ???? Niemki dość szczęśliwie siadły, no ale bramka samobójcza Zimbabwe klasy światowej :mrgreen:
Na początek typ klasyfikację końcową grupy F:
Niemcy wygrają grupę, @1.40 (STS)
Na to, że wczoraj Niemki stracą bramkę był kurs 4.15, więc tę stratę bramki można uznać za wtopę. Jednak Niemki pokazały na co je stać, świetna gra Marozsan, cały mecz kontrolowały tempo, więc na pewno grając piłką zmęczyły się mniej niż ich przyszłe rywalki. Oczywiście to jest kobieca piłka i np. wczoraj z mojego punktu widzenia mieliśmy dwa zaskoczenia, mianowicie:
1. Wspomniana już strata bramki Niemek w meczu z Zimbabwe.
2. Skromne 1:0 Szwecji. (Tutaj akurat RPA miało szczęście w stawianiu autobusu)
Do tego mecz z Zimbabwe to też dość słabe odzwierciedlenie tego co potrafią nasze sąsiadki, bo tak naprawdę mecz z lepszymi drużynami pokaże jaką formę mają podopieczne Silvii Neid. Niemki na pewno celują w pierwsze miejsce grupie, aby w rundzie pucharowej trafić na teoretycznie łatwiejsze rywalki, więc kurs 1.40 przy stawce 4/10 jest jak najbardziej do grania.
Czy Zimbabwe trafi gola z Kanadą? NIE, @1.80 (STS)
Tutaj spodziewałem się kursu max 1.50, więc widzę dość fajne value. Podejrzewam, że gdyby nie wczorajsza bramka strzelona przez Basopo to kurs byłby zdecydowanie mniejszy. Kanadyjki wczoraj przy nieporadności piłkarek z najmniejszego kontynentu świata pokazały że nawet w osłabieniu potrafią pracować w obronie i dowieźć czyste konto do końcowego gwizdka. Z drugiej strony jak to sportowcy z Afryki - Zimbabweńki pokazały wczoraj że są dobrze przygotowane fizycznie na ten turniej, mianowicie chodzi mi o szybkość i wytrzymałość. W sumie nie ma co się dziwić, zazwyczaj sportowcy z Czarnego Lądu nie wykazują braków jeśli chodzi o motoryczność, widać za to wyraźne deficyty w atrybutach technicznych i psychicznych.

----------
EDYCJA (21:51): Ale jaaaaaja. Kurs spadł z 1.40 na 1.37 i z 1.80 na 1.30. Czekałem do 21 żeby zagrać większą stawką a tu takie coś... Można zagrać Kanada wygra do 0 po 1.85! ????
To faktycznie STS dal prezent heh, a przeciez swieto dopiero 15 sierpnia ???? Tak jak piszesz Kanada z solidna Australia grajac w oslabieniu nie dala sobie wbic gola to tez nie straca z Zimbabwe, ktore juz strzelilo gola na tych IO i to Niemkom, takze nie wierze w ich druga bramke na tej imprezie, ba powiem nawet ze juz do konca nic nie strzela
NIEMCY-AUSTRALIA
NIEMCY AH -1.5 -1.80
NIEMCY HT/FT - 1.72
B365

Nie rozumiem tego handi na Niemki wedlug mnie powinno byc jakies - 2.5 albo -2.75 no ale to juz nie moja sprawa.Z Zimbabwe nasze sasiadki zagraly sobie sparing i bylo ewidentnie widac, ze zostawija sily na dalsze spotkania, co akurat nie dziwi.Dzisiaj juz powazniejszy przeciwnik, solida ekipa w zenskim futbolu szczegolnie w Azji, ale caly czas slabsza o co najmniej klase od dzisiejszych rywalek.Niby Australia wygrala swoje(rzecz jasna graja w strefie Azjatyckiej) kwalifikacje do IO(dziwne kwale na ktorych beznadziejnie zagraly Koreanki z Polnocy i Japonki i nie awansowaly), ale to nie zmienia faktu ze dzis nie maja wiekszych szans z Niemkami.Z Kanada zagraly slabo(porazka 0:2), mimo ze graly w przewadze jednej zawodniczki i nawet nie potrafily strzelic gola ba jeszcze mogly stracic z karnego.Na koniec banalne porownanie Niemcy&gt;Kanada&gt;Australia, takze win 2 golami bardzo prawdopodobny

USA-FRANCJA
USA DNB 1.62
B365

Mozna lekko sprobowac.Wiadomo USA najlepsza ekipa w zenskim futbolu na swiecie.Obroncy, a raczej obronczynie tytulu z Londynu.Francja TOP 5 , bardzo dobra ekipa, swietne pilkarki(Necib,Le Sommer) czyli mamy mecz na szczycie juz w fazie grupowej.Czemu warto sprobowac USA?Ano dlatego, ze na ten moment nie ma druzyny, ktora moglaby im zagrozic no moze Niemki.Mysle ze znow zdobeda zloto.Bedzie to druga kolejka spotkan i tutaj USA na pewno zagra na 100%(czesto sobie lekko odpuszczaja, szczegolnie w trzecich meczach grupowych gdy juz wszystko jest jasne) a to dlatego, iz druzyna ktora zajmie 2 miejsce w tej grupie w kolejnej fazie turnieju trafi na..Niemki.Mysle, ze Amerykanki nie maja ochoty w takiej fazie imprezy grac juz z Niemkami, takze 3 punkty mocno przybliza je do 1 miejsca w grupie.Oczywiscie Francuzki mysla podobnie, ale sa slabsze.H2H zdecydowanie po stronie USA z tego co pamietam 8-1-1 .Mimo wszystko daje bezpiecznie DNB
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Niemcy(-1,5) - Australia 1 @ 1.83 Pinek 4/10j

Niemki w spotkaniu z Zimbabwe nie pokazały wszystkiego co potrafią, a mimo tego wygrały gładko 6-1. Dużo niewykorzystanych sytuacji, spokojnie mogło to skończyć się dwu-cyfrówką.

Australia pierwsze spotkanie grała z Kanadą. Wydawało się, że po czerwonej kartce dla Kanady to Australia powinna wygrać. Tymczasem Kanadyjki, które grały w 10 wygrały 2-0, niewykorzystujący przy tym 1 karnego.

Myślę, że dziś Niemki zepną się dużo bardziej, bo rywal wymagający i udowodnią swoją przewagę. Typuje 3-0/3-1.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP


Kolejny zestaw spotkań.

Zastanawiam się nad handi na Kanadę, Niemki z Australią zagrały bardzo słabo i ten remis im się nie należał.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Abstrahując od piłki nożnej, te Igrzyska są ciężkie do obstawiania. Łatwo wtopić, dość dużo sensacji, faworyci zawodzą, ale no cóż ja tam się jeszcze o jakąś analizę pokuszę. ????
Handi na Kanadę to jest być może ciekawa opcja, jednak ja trzymam stronę Niemek potwierdzając typ rzucony kilka dni temu, że nasze sąsiadki wygrają grupę. A żeby tak się stało muszą ograć ekipę z Ameryki Północnej.

Niemcy vs. Kanada, typ: Niemcy, kurs: 1.60 (Ónibet)

Niemki zdecydowanie poniżej oczekiwań (jak już wspomniał @Robson1416 ledwo uciułany punkt z Australijkami) , za to Kanadyjki z kompletem punktów. Zacznijmy od tego, że Zimbabwe w tej grupie nie ma co szukać punktów więc każdy ich rywal z automatu powinien mieć te 3 punkty.
Niemki może nie grają aż tak tragicznie, ale nie mają pomysłu jak się przebić przez obronę rywalek, które dość szczelnie chronią dostępu do swojej bramki. Co więcej z mojego punktu widzenia nie spodziewały się dość ofensywnej taktyki Australijek na mecz, które oddały 14 strzałów na bramkę Niemek co w końcowym efekcie mogło przynieść sensację. Myślę, że teraz z Kanadyjkami piłkarki z Europy uszczelnią bardziej defensywę, a w ofensywie zastosują bardziej efektowne rozwiązania niż klepanie od prawej do lewej i szybka centra z nadzieją wbicia futbolówki do bramki. Moim zdaniem 2:0 lub 2:1 jest bardzo realne, a kurs jest dość ciekawy. ????
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Handi na Kanadę to jest być może ciekawa opcja, jednak ja trzymam stronę Niemek potwierdzając typ rzucony kilka dni temu, że nasze sąsiadki wygrają grupę. A żeby tak się stało muszą ograć ekipę z Ameryki Północnej.
na tym w sumie można by zakończyć... tak naprawdę wiesz że grają syf ale zagrasz dalej na nie bo mają ci grupę wygrać... no jak już &quot;rzuciłeś&quot; takie nic to faktycznie twardo się trzymasz ????
Niemcy vs. Kanada, typ: Niemcy, kurs: 1.60 (Ónibet)
Niemki zdecydowanie poniżej oczekiwań (jak już wspomniał @Robson1416 ledwo uciułany punkt z Australijkami) , za to Kanadyjki z kompletem punktów. Zacznijmy od tego, że Zimbabwe w tej grupie nie ma co szukać punktów więc każdy ich rywal z automatu powinien mieć te 3 punkty.
Niemki może nie grają aż tak tragicznie, ale nie mają pomysłu jak się przebić przez obronę rywalek, które dość szczelnie chronią dostępu do swojej bramki. Co więcej z mojego punktu widzenia nie spodziewały się dość ofensywnej taktyki Australijek na mecz, które oddały 14 strzałów na bramkę Niemek co w końcowym efekcie mogło przynieść sensację. Myślę, że teraz z Kanadyjkami piłkarki z Europy uszczelnią bardziej defensywę, a w ofensywie zastosują bardziej efektowne rozwiązania niż klepanie od prawej do lewej i szybka centra z nadzieją wbicia futbolówki do bramki. Moim zdaniem 2:0 lub 2:1 jest bardzo realne, a kurs jest dość ciekawy. ????
praktycznie ta cała analiza mówi o tym że Niemki grają piach i na koniec piszesz że grasz na nie ????
małe podsumowanie:
Abstrahując od piłki nożnej, te Igrzyska są ciężkie do obstawiania. Łatwo wtopić, dość dużo sensacji, faworyci zawodzą, ale no cóż ja tam się jeszcze o jakąś analizę pokuszę. ????
czasem jak nie wiesz co grać to nie graj i nie pisz bzdur byleby coś napisać.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Myślę, że teraz z Kanadyjkami piłkarki z Europy uszczelnią bardziej defensywę, a w ofensywie zastosują bardziej efektowne rozwiązania
Grają piach, aczkolwiek znam ich potencjał i wierzę, że w tym meczu się to zmieni więc stawiam na nie.
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
BRAZYLIA-RPA
AH -2.5 1.85 B365
AH -1 HT 1.75 B365
OVER(AZJAN) 9 RR - 1.80 B365
BBRAZYLIA WYGRA OBIE POLOWY 1.80 FORBET
BRAZYLIA STRZELI W OBU POŁOWACH 1.50 FORBET


Brazylia poki co gniecie wszystkich jak chce.Pewnie pokonane Chinki 3:0 i Szwedki 5:1.Marta gra turniej zycia.RPA wedlug mnie gorsze od Zimbabwe na tym turnieju, ze Szwedkami tylko 0:1 w plecy, ale to wynikalo ze slabej skutecznosci Szwedek.Z Chinkami 0:2 w plecy, slabymi Chinkami na tym turnieju bym powiedzial, a tez moglobyc wiecej.Reasumujac.Jesli tylko bedzie sie &quot;chcialo&quot; gospodyniom to rozniosa to RPA.Awans juz maja,ale nie wierze, ze przed wlasna publicznoscia i w takiej dyspozycji dzis odpuszcza sobie i nagle zgraja slabo.Jesli chodzi o rozne, to podam troche statystyk z poprzednich spotkan.
Brazylia ze Szwecja 7 roznych (6-1 dla Brazil)
Brazylia z Chinami 19 roznych (15-4 dla Brazil)
RPA ze Szwecja 14 roznych (2-12 dla Szwecji)
RPA z Chinami 13 roznych (4-9 dla Chinek)
Wiadomo Brazylijki dominuja w kazdym meczu i nabiajaja tych roznych duzo.RPA nie ma nic do powiedzenia i jak sie broni to przewaznie konczy sie roznymi dla rywali.Dla mnie over(azjan) 9 jet rowniez bardzo dobrym wyborem na to spotkanie, bo tak naprawde same Brazylijki moga tu nabic 10 roznych albo i jeszcze wiecej, skoro Chinki mialy 9, a Szwedki 12.Wszystkie typy zagrane mocniej

AUSTRALIA- ZIMBABWE
OVER 4.5 - 1.70
RR OVER 9.5 - 1.85
B365

No coz Australijki z Niemkami sprawily duza niespodzianke i zremisowaly 2:2.Wcale, zle w tym meczu nie graly, choc ja bym jednak rzekl, ze to Niemki mialy slabszy dzien.Nie wazne.Na koniec zmagan w grupie najlatwiejszy przeciwnik.Zimbabwe juz ma na tym turnieju strzelone 2 bramki to juz duzy wyczyn i wcale bym sie nie zdziwil gdyby dzisiaj strzeliy trzecia, bo jesli udala im sie ta sztuka z naprawde dobrymi defensywami jakie maja Niemki i Kanadyjki to czemu nie dzis,co nie zmienia faktu iz na tyle rywalek so poprostu slabe.Z kanadyjkami skonczylo sie tylko 3:1, no ale to tylko dlatego ze Kanadyjkom juz za bardzo nie chcialo sie grac w drugiej polowie(wynik 3:0 do HT) i do tego byly nieskuteczne.Ogolnie wynik moglbyc znacznie wyzszy.Australijki z Kanadyjkami graly w ofensywie slabiutko, z mocnymi Niemkami 2 strzelone gole, widze tu spory progres.5 goli w tym meczu powinno pasc tymbardziej ze to niedoceniane (w ataku) Zimbabwe moze cos wrzucic, a defensywa Australii nie jest zadnym wielkim monolitem.Australii powinno zalezec na golach bo przeciez beda walczyly o awans do dalszej fazy z klasyfikacji 3 miejsc, a w niej na ten moment sa na ostatnim miejscu(brak awansu). Jesli chodzi o RR zdania nie zmieniam, jak sie Zimabawe przycisnie mocniej to sie wtedy gubia i te 10 roznych w meczu moze pasc.Ze 3-4 RR same Afrykanki sa wstanie dorzucic (3 rr z Kanada).Wszystkie typy zagrane mocniej

NIEMCY-KANADA
NIEMCY 1.61 BET365

Tuatak krotko_Ok z Aussie zagraly slabo jak na nie.Drugi taki mecz z rzedu na wielkiej imprezie Niemkom sie po prostu nie zdarzy.Kanadyjki to nie jest slaba ekipa, ale caly czas slabsza od Niemel.W kobiecej pilce ta hierarchia ma naprawde spore znaczenie.Dzis Niemki wygraja i zajma 1 miejsce w grupie.Jedyne, czego mialbym sie bac przy tym typie, to to, ze jesli dzis Niemki zremisuja i zajma 2 miejsce w grupie to w 1/4 trafia na kogos z pary Szwecja/Chiny i omina tym samym Francuzki(bo nie wierze ze NZ wygra dzis z Francja i awansuje z 2 miejsca).Francuzki na pewno mocniejsze od Szwedek czy to Chinek, ale wierze w profesjonalizm Niemek i chec poprawy po ostatnim nieudanym spotkaniu.Zagrane oczywiscie lekko

KOLUMBIA-USA
USA - 2.5 AH - 1.95 B365


Tutaj wynik tez bedzie zalezal tylko i wylacznie od podejscia Amerykanek.Awans juz maja, wiem o tym, ze w trzecich meczach na turniejach graja nieco slabiej(bo maja juz wlasnie wtedy zapewniony awans), ale na tych IO jeszcze nie odpalily, tazke wydaje mi sie, ze tego meczu nie zleja i tutaj wlasnie beda chcialy pokazac swoja sile, bo ok NZ 2:0, ale to nie bylo to.Z Francja tez zwyciestwo, ale zupelnie bez przekonaia ba nawet to Francuzki wedlug mnie byly w tamtym meczu lepsze i mialy wiecej sytuacji.Dzis USA pokaze swoja sile i takie 3:0 badz 4:0 wcale mnie nie zdziwi.Francuzki wlasnie 4:0 pokonaly Kolumbijki w pierwszym meczu na tym turnieju, czemu USA mialoby nie powtorzyc takiego wyniku.Zawodniczki z Ameryki Pld. slabiutkie na tym turnieju 0 pkt, bilans 0:5 w golach nic nie pokazuja ciekawego.W kwietniu w sparingach USA ogralo je dwukrotnie w stosunku 7:0 i 3:0.Srednia stawka

NOWA ZELANDIA-FRANCJA
FRANCJA - 1.5 AH 1.80 B365


NZ na pewno powalczy, tymbardziej, ze ma szanse nawet na 2 meisjce w grupie, ale typuje tutaj zwyciestwo Francuzek dwoma golami.Tak jak pisalem wczesniej, Francuzki zagraly bardzo dobre zawody z USA, no ale nieestety wygralo wieksze doswiadczenie Amerykanek.Na tym turnieju Le Sommer i spolka wygladaja naprawde dobrze, pewne zwyciestwo z Kolumbijkami 4:0 i tak jak wspomnialem dobry mecz z USA.Lekko, ale mozna sprobowac
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
BRAZYLIA-RPA
AH -2.5 1.85 B365
AH -1 HT 1.75 B365
OVER(AZJAN) 9 RR - 1.80 B365
BBRAZYLIA WYGRA OBIE POLOWY 1.80 FORBET
BRAZYLIA STRZELI W OBU POŁOWACH 1.50 FORBET


Brazylia poki co gniecie wszystkich jak chce.Pewnie pokonane Chinki 3:0 i Szwedki 5:1.Marta gra turniej zycia.RPA wedlug mnie gorsze od Zimbabwe na tym turnieju, ze Szwedkami tylko 0:1 w plecy, ale to wynikalo ze slabej skutecznosci Szwedek.Z Chinkami 0:2 w plecy, slabymi Chinkami na tym turnieju bym powiedzial, a tez moglobyc wiecej.Reasumujac.Jesli tylko bedzie sie &quot;chcialo&quot; gospodyniom to rozniosa to RPA.Awans juz maja,ale nie wierze, ze przed wlasna publicznoscia i w takiej dyspozycji dzis odpuszcza sobie i nagle zgraja slabo.Jesli chodzi o rozne, to podam troche statystyk z poprzednich spotkan.
Brazylia ze Szwecja 7 roznych (6-1 dla Brazil)
Brazylia z Chinami 19 roznych (15-4 dla Brazil)
RPA ze Szwecja 14 roznych (2-12 dla Szwecji)
RPA z Chinami 13 roznych (4-9 dla Chinek)
Wiadomo Brazylijki dominuja w kazdym meczu i nabiajaja tych roznych duzo.RPA nie ma nic do powiedzenia i jak sie broni to przewaznie konczy sie roznymi dla rywali.Dla mnie over(azjan) 9 jet rowniez bardzo dobrym wyborem na to spotkanie, bo tak naprawde same Brazylijki moga tu nabic 10 roznych albo i jeszcze wiecej, skoro Chinki mialy 9, a Szwedki 12
nie chcę się odnosić do samego typu bo nie wiem czy wejdzie, ale nie napisałeś bardzo ważnej informacji od której całe analizowanie należy rozpocząć, tj. od faktu że Brazylijki mają już zapewniony awans i w dzisiejszym meczu zagrają rezerwowe by oszczędzać najlepsze zawodniczki na dalszą część turnieju.
nie ma sensu pisanie o tym ile nabiły z kim rożnych brazylijki i jak dobrze grała Marta skoro dziś zagrają zupełnie inne piłkarki.
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
nie chcę się odnosić do samego typu bo nie wiem czy wejdzie, ale nie napisałeś bardzo ważnej informacji od której całe analizowanie należy rozpocząć, tj. od faktu że Brazylijki mają już zapewniony awans i w dzisiejszym meczu zagrają rezerwowe by oszczędzać najlepsze zawodniczki na dalszą część turnieju.
nie ma sensu pisanie o tym ile nabiły z kim rożnych brazylijki i jak dobrze grała Marta skoro dziś zagrają zupełnie inne piłkarki.
A znasz juz sklady bo jak tak to poprosze.Nie napisalem, ze maja juz pewny awans?Widze, ze niedokladnie czytasz ???? .Jest tam tez zdanie &quot;jesli bedzie im sie chcialo&quot;, ktore w futbolu kobiet ma spore znaczenie ???? .Nie wierze, ze wyjdzie zupelnie rezerwowy sklad bo po 1 gospodynie maja duzy glod na tych IO, a po drugie nie wiem czym mialyby sie zmeczyc po tych dwoch pierwszych spotkaniach.Nawet jesli Marta bedzie odpoczywala to sa jeszcze Beatriz,Cristane czy Fabiana.Choc mysle, ze Marta zagra dzis bo na pewno bedzie walczyla o krolowa strzelczyn
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
A znasz juz sklady bo jak tak to poprosze.Nie napisalem, ze maja juz pewny awans?Widze, ze niedokladnie czytasz ???? .Jest tam tez zdanie &quot;jesli bedzie im sie chcialo&quot;, ktore w futbolu kobiet ma spore znaczenie ???? .Nie wierze, ze wyjdzie zupelnie rezerwowy sklad bo po 1 gospodynie maja duzy glod na tych IO, a po drugie nie wiem czym mialyby sie zmeczyc po tych dwoch pierwszych spotkaniach.Nawet jesli Marta bedzie odpoczywala to sa jeszcze Beatriz,Cristane czy Fabiana.Choc mysle, ze Marta zagra dzis bo na pewno bedzie walczyla o krolowa strzelczyn
w każdym turnieju mistrzowskim jest tak, że drużyna, która wywalczyła awans po 2 meczach w ostatnim nic nie znaczącym gra rezerwowymi a nie ty tu piszesz że jakiś głód mają albo czym miałyby się zmęczyć.

to normalne że na turnieju oszczędza się zdrowie najlepszych zawodniczek i podobnie będzie dziś. Więc będzie to zupełnie inny zespół od dwóch pierwszych spotkań. Co oznacza że twoja analiza jest &quot;trochę&quot; bez sensu bo nie tyczy się tego co powinna.
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
w każdym turnieju mistrzowskim jest tak, że drużyna, która wywalczyła awans po 2 meczach w ostatnim nic nie znaczącym gra rezerwowymi a nie ty tu piszesz że jakiś głód mają albo czym miałyby się zmęczyć.
to normalne że na turnieju oszczędza się zdrowie najlepszych zawodniczek i podobnie będzie dziś. Więc będzie to zupełnie inny zespół od dwóch pierwszych spotkań. Co oznacza że twoja analiza jest &quot;trochę&quot; bez sensu bo nie tyczy się tego co powinna.
Twoj post jest raczej bez sensu bo piszesz tak jakbys znal sklady,stwierdzenie zupelnie inny zespol?Skad to wiesz?Chyba, ze jestes w sztabie ???? po drugie badz trzecie,czwarte czy uwazasz ze na turniejach KOBIET czy to na MS czy ME zawsze jest taka praktyka stosowana?Sledzisz pilke nozna kobiet??Oczywiscie, nie zaprzeczam, ze jest stosowana pewna rotacja, ale nie taka jak w przypadku turniejow z udzialem mezczyzn.Jesli nawet sklad jest nieco slabszy to i tak dysproporcja w umiejetnosciach jest mega widoczna w porownaniu z mezczyznami.
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Twoj post jest raczej bez sensu bo piszesz tak jakbys znal sklady,stwierdzenie zupelnie inny zespol?Skad to wiesz?Chyba, ze jestes w sztabie ???? po drugie badz trzecie,czwarte czy uwazasz ze na turniejach KOBIET czy to na MS czy ME zawsze jest taka praktyka stosowana?Sledzisz pilke nozna kobiet??Oczywiscie, nie zaprzeczam, ze jest stosowana pewna rotacja, ale nie taka jak w przypadku turniejow z udzialem mezczyzn.Jesli nawet sklad jest nieco slabszy to i tak dysproporcja w umiejetnosciach jest mega widoczna w porownaniu z mezczyznami.
tak, śledzę.

to będą najlepsze grać czy nie? bo widzę że się gubisz ????

jeśli najlepsze nie grają, są oszczędzane, to jest to zupełnie inny zespół czy nie?

nie ma sensu dalsza dyskusja na ten temat.

życzę powodzenia oby weszło, następnym razem pisz analizę sensowną a nie byle co.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom