>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Umag, Kitzbuhel, Gstaad, Washington - 18.07-24.07.2016

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP

Tournament Name: KONZUM CROATIA OPEN UMAG
Location: UMAG, CROATIA
Dates: 18-24 JULY, 2016
Prize Money: €463,520/Total Financial Commitment €520,070
28 DRAW (Q16)

SURFACE: CLAY
BALL: TRETORN SERIES+
WEB SITE: Naslovnica | Croatia Open Umag

Qualifying draw: Friday, July 15, 9:00 p.m.
Main draw: Saturday, July 16, 7:30 p.m.
Doubles draw: Saturday, July 16, 2:00 p.m.

Tournament Name: GENERALI OPEN
Location: KITZBÜHEL, AUSTRIA
Dates: 18-23 JULY, 2016 (SATURDAY FINAL)
Prize Money: €463,520/Total Financial Commitment €520,070
28 DRAW (Q16)

SURFACE: CLAY
BALL: BABOLAT TEAM
WEB SITE: http://www.generaliopen.com/en/

Qualifying draw: Friday, July 15, 9:00 p.m.
Main draw: Saturday, July 16, 10:00 a.m.
Doubles draw: Saturday, July 16, 2:00 p.m.


Tournament Name: J. SAFRA SARASIN SWISS OPEN GSTAAD
Location: GSTAAD, SWITZERLAND
Dates: 18–24 JULY, 2016
Prize Money: €463,520 (Total Financial Commitment €520,070)
28 DRAW (Q16)

SURFACE: CLAY
BALL: TECNIFIBRE X-ONE
WEB SITE: Swiss Open Gstaad

Qualifying draw: Friday, July 15, 9:00 p.m.
Main draw: Saturday, July 16, 5:00 p.m.
Doubles draw: Saturday, July 16, 2:00 p.m.


Tournament Name: CITI OPEN
Location: WASHINGTON, DC, USA
Dates: 18–24 JULY, 2016 (COMBINED EVENT)
Prize Money: Prize Money USD $1,629,475 (Total Financial Commitment USD $1,877,705)
48 MAIN DRAW &amp; 24 QUALIFYING DRAW
SURFACE: HARD COURT
BALL: Penn ATP XD Tournament Select
WEB SITE: Home | Citi Open

Qualifying draw: Friday, July 15, 9:00 p.m.
Main draw: Friday, July 15, 5:30 p.m.
Qualifying doubles draw: Saturday, July 16, 2:00 p.m.
Doubles draw: Saturday, July 16, 2:00 p.m.

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Takie małe spostrzeżenie, niezłe jaja działy się w meczu Volandriego z Langerem, proszę prześledzić sobie point by point, chętnie obejrzałbym ten mecz z odtworzenia, jeśli ktoś znajdzie w co szczerze wątpie to niech zarzuci linka ????
 
bombelito 69

bombelito

Użytkownik
Te wszystkie doniesienia tylko utwierdzają mnie w przekonaiu, że gdybym nie kochał tenisa to bym nigdy nie obstawiał tej dyscypliny. Jedynie można na live kombinować i oglądać challengery w Ameryce Południowej ????

Moj ulubiony turniej w Kitzbuhel już jutro a ja zrobiłem sobie przerwę, za dużo jaj w tym roku;/ Tylko forum przeglądam.

Pozdrawiam i powodzenia panowie!
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Dominic Thiem wygra ATP Kitzbuhel @1.90 bet365 7j ⛔
Tak na dobrą sprawę nie ma o czym gadać. Turniej w Austrii jest bardzo słabo obsadzony. Dominic miał przerwę od Wimbledonu, po dłuższym maratonie mógł wreszcie dwa tygodnie wypocząć. Thiem gra u siebie i na swojej ulubionej nawierzchni. W 2014 grał w finale gdzie uległ Goffinowi, natomiast w 2015 przegrał w półfinale z późniejszym triumfatorem Kohlschreiberem. W tym roku jego forma poszybowała mega w górę- na clayu przegrywał jedynie z:
Djokoviciem w półfinale RG
Nishikorim w ćwiercfinale w Rzymie
Del Potro w Madrycie (był wtedy dwa dni po finale w Monachium)
Kohlschreiberem w finale Monachium
Nadalem w 1/16 Monte Carlo
i na początku sezonu ceglanego z Guido Pellą w półfinale Rio de Janeiro.
Pokonywał na mączce takich zawodników jak:
Nadal (1/2 Buenos Aires), Ferrer (1/4 Rio), Federer (1/16 Rzym), Goffin (1/4 RG).
Jak widać, nie licząc pojedynku z Pellą i finału z Kolbą, to Thiem przegrywał praktycznie z samym topem touru. Jednak tak samo z topem touru wygrywał.
Dominic imponuje w tym sezonie potężnym fh, który daje mu ogrom punktów. Poza tym bardzo dobrze serwuje i porusza się po korcie. Solidnie wygląda również jego gra z bh, co można było zauważyć na trawie. Widać jeszcze czasami po nim mentalność dzieciaka, jednak w porównaniu z poprzednimi sezonami wychodzi to z niego dużo rzadziej. Ten chłopak nie przez przypadek jest w TOP 10 rankingu, a z biegiem czasu będzie już tylko wyżej
Jako rozstawiony z jedynką w drugiej rundzie spotka się z kimś z pary Daniel Taro/Jurgen Melzer. Szanujmy się, żaden z tych zawodników nie jest w stanie zagrozić Thiemowi.
W 1/4 finału będzie czekał ktoś z cegłotłuków- Gimeno-Traver/Cervantes/Melzer/Montanes. W sumie Ci zawodnicy są na tak podobnym poziomie, że ciężko mi napisać który z nich ma największe szanse na dostanie się do tej rundy. Nie zmienia to faktu, że nadal nie ma tutaj zawodnika, który jakkolwiek mógłby przeciwstawić się młodemu Austriakowi.
Półfinał to pojedynek z kimś następującej grupy zawodników: Lorenzi/Carballes-Baena/Novak/Berrer/Munoz-De La Nava/Santillan/Struff. Wytłuszczyłem dwóch zawodników, którzy mogliby zagrać w tym półfinale. Struff i Lorenzi... to tylko potwierdza to, co napisałem wcześniej- turniej jest tak słabo obsadzony, że tacy zawodnicy jak zdziadziały Włoch i niespełniony niemiecki talent mają szansę na 1/2 finału turnieju ATP. Ani Lorenzi, ani Struff, ani żaden inny z wymienionych wyżej zawodników raczej nie ma szans z Thiemem.
Jesteśmy już w finale, w którym Dominic prawdopodobnie spotka się z Kolbą. Granollers i Rosol nie bronią tutaj żadnych punktów, więc mogą biegusiem polecieć. Lajovic dopiero co grał Davis Cup. Basilashvili/Sijsling/De Scheeper/Pavlasek/Gonzalez/Zverev/Volandri/Dutra Da Silva/Bagnis nie są raczej zawodnikami, którzy mają szanse na zameldowanie się w finale turnieju ATP. A nawet jeśli, to wynik takiej konfrontacji bylby znany przed początkiem spotkania...
Z wyliczanki pozostał jedynie młody Khachanov, który prawdopodobnie dostanie w 2 rundzie od Kolby...
Biorąc pod uwagę drabinkę, determinację Dominika do gry &quot;u siebie&quot; i obecną formę, tak naprawdę gramy mecz finałowy po kursie 1.9. Moim zdaniem jest to warte pieniędzy, bo jeśli z dołu drabinki do finału dojdzie ktoś inny niż Kolba, to kurs na to spotkanie nie będzie wyższy niż ~1.30.
Moim zdaniem jutro do gry nadaje się ewentualnie wspomniany wcześniej Khachanov. Volandri odstawiał takie cyrki w kwalach, że tym powinien się zająć jakiś kryminał :razz: Będący bez formy Mayer mimo wszystko również powinien sobie poradzić z challengerowcem Mekticiem.

edit. ???? ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
J 146

jazdazbukami

Użytkownik
Nikles - Youznhy
Typ 1
Kurs 13 Unibet
Typ gram ze względu na kurs, udział w meczu gospodarza i fakt że Youzhny na ziemi grać nie lub. Rok temu dostał tutaj w 1 rundzie gładko od Carbalesa, zgarnał wpisowe i do widzenia, w tym roku może być podobnie albo jakiś krecz? Nawet jakby miał się pokusić o wygraną, dostaje kogoś Belluci/Brown/Monaco więc szanse marne. Sugeruję grę w Uni, bo po kreczu i rozegranym 1 secie będzie wygrana. Teoretycznie jeśli ktoś od Generała postawi 1k euro na porażkę to zgarnie więcej niż za 1 i 2 rundę ???? Jakby się ktoś czepiał to tak, wiem że wygrywał ten turniej i biorę to pod uwagę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Gimeno-Traver 2,11 Bah✅
Hiszpan na prawdę w niezłej formie, mecz z Medvedevem na wysokim poziomie, z Klizanem też niezle zagrał gdyby 1 serwis był lepiej trafiany mógłby z nim wygrać, ogólnie zalążki dobrej formy od turnieju w Mediolanie (pokonanie tam Eliasa,Volandriego) Cervantes nie wiem jakim cudem wygrał ze Zverevem ciągle dopominam się o to żeby ktoś mi na to pytanie odpowiedział, z Robertem zagrał tragiczny mecz, ciągłe przebijanka, masa błędów, fatalne poruszanie się po korcie, marny 1 serwis, 0 uderzenia kończącego... Wątpie aby zagrał dużo lepiej na tym turnieju, nawet w Braunschweig nie grał zbyt dobrze mecz z Gombosem który oglądałem nie napawał optymizmem mógł pójść w dwie strony poza tym drabinka w tamtym turnieju same patałachy z Kamke na czele który ponoć w Poznaniu odjebał niezłą szopkę.... Traver wyglądał zdecydowanie lepiej w dwóch ostatnich spotkaniach, popełniał też sporo błędów jednak w wymianach zdecydowanie lepiej niz Cervantes, martwi mnie ciągle u niego słabsze podanie, jednak po tym co widziałem u Cervantesa to stwierdzam że Hiszpan nawet gorzej serwował w niemieckich turniejach, myślę że mecz może być zacięty i przypuszczam że możemy zobaczyć nawet 3 sety ale argumenty jakie przemawiają za Gimeno to że gra tutaj od kwalifikacji i pokonanie niezłego Donatiego to dobry prognostyk przed meczem z Cervantesem, h2h na korzyść Travera więc umie grać z Cervantesem... kurs na Cervantesa nieopłacalny widzę spore value w kursie na Travera i myślę że on wygra to spotkanie...

Bagnis 1,63 Bah
Bagnis grał już ze Zverevem podczas turnieju w Braunschweig i przegrał tam sam ze sobą z własną głową niż Miszka to wygrał, myślę że wyciągnie wnioski z tamtego spotkania i nie będzie strzelał na pałę po autach, jest zawodnikiem zdecydowanie lepszym niż Zverev na mączce i czuję że drugi raz nie zawiedzie samego siebie, w Bastad zaliczył ćwierćfinał po czym został zmieciony przez Verdasco z kortu w dosłownym tego słowa znaczeniu, tak jak wspomniałem wyżej myślę że ma tamto spotkanie w głowie i zagra dużo lepiej a jeśli zagra dużo lepiej powinien to bez problemu wygrać....
Marti 1,62 Bah ⛔ Kto widział ten mecz wyciągnie sam wnioski...
Co robi Mertl w głównej drabince turnieju ATP na ziemii? Szczerze to nie mam pojęcia jak wygrał z Bosselem ale swój warty swego, Marti w kwalifikacjach pokonał groźnego Trungelitiego i dzisiaj po 3 setach wygrał ze średniakiem Lipovskiem, Marti dużo lepszy gracz na mączce niż Mertl, do tego gra u siebie i myślę że to wygra...

Peralta/Zeballos 1,44 Bah✅
Dużo lepsza para pogranicza ATP i bardziej zgrana, w tym sezonie tytuł w Sao Paulo, Bednarek i Betov zwykli challengerowcy, już w Poznaniu odpadli w 1 rundzie ze słabiakami jakimi są w debla Krstin i Milojevic... Myślę że Zeballos wraz z Peraltą nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem takiej sklejki jaką są Bednarek i Betov... Stawka nieduża bo to debel i ostatni set jest do 10...
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
K 50

kipuch

Użytkownik
Marti - Mertl 1 @ 1.57
Mektic - Mayer 2 @ 1.28
Ako: 2 bet365
Jak wyżej, Mertl na tym etapie gry to już i tak dużo. Ogólem dziwny zawodnik, na czelkach ostatnio mało próbuje sił, ale kwali do słabych 250 już chętnie zalicza. Przeciętny zawodnik z mocnym serwisem, najlepiej gra imo w hali, dostanie wybieganego Szwajcara, którego ja osobiście sobie cenię, o wiele szerszy wachlarz zagrań, gra u siebie, spora szansa na jakieś punkty, powinno być izi.
Do dubla Leo Mayer, ostatnio kompletnie bez formy ale jest po prostu zdecydowanie lepszy niż Mektic. Trzeba korzystać z okoliczności bo w meczu z takim rywalem kurs jest promocją. Wystarczy normalny mecz Mayera i poskłada go 2:0. Mektic potrafi zaskoczyć, ale nie wychodzi poza poziom chelków. Jak wzniesie się na wyżyny umiejętności to może powalczyć ale liczę na intelegencje Leo i 1 serwis w decydujących momentach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Traver vs Cervantes
over 21.5 |1,90| bet365 20 ⛔

Idę dziś w stronę overa i nie zagrał bym w stronę żadnego z nich bo obu nie ufam. Wiadomo, obaj panowie grają głównie na cegle i wychodzi im to całkiem przyzwoicie, oczywiście zależy pod jakim kontem na to patrzeć. Podniecanie się i pisanie, że Traver jest w świetnej formie jest kompletnie nie na miejscu. Pokonał w Hamburgu Paire, ale wygrać z gościem, który na korcie jest niedorozwinięty umysłowo to czasami jest prosta sprawa. Następnie po mega ciężkim spotkaniu pokonał Medvedeva czyli wcale nikogo z wyższej półki, tylko młodego, utalentowanego chłopaka. Ostatecznie poleciał z Klizanem przegrywając 2:0. Tutaj w Austrii pokonał 2:0 Miedlera czyli mega amatora, chodź i tak drugi set mu się prawie wymknął, ale ostatecznie skończył 2:0. Wczoraj pokonał Donatiego tracąc przy tym seta a jest to gość zdecydowanie z niższej półki. Zadajmy sobie pytanie, czy starszy z Hiszpanów wygrał ostatnio z kimś lepszym od Cervantesa? Nie! Więc o jakiej formie i value na Travera mówimy. Pokonanie Pairego się nie liczy bo jaki to jest typ to wszyscy wiemy. Młodszy z Hiszpanów na pewno sprawił niespodziankę pokonując w Hamburgu Zvereva, oczywiście Aleksandra i to dość gładko bo w dwóch setach, ale następnie poleciał z Robertem po dość kuriozalnym spotkaniu. Obaj panowie są na podobnym poziomie, chodź ten młodszy jednak na ciut wyższym. Obaj serwisem nie wyróżniają się zbytnio, ale swoje gemy potrafią trzymać i po serwisie przechodzić fajnie do ofensywy, szczególnie Cervantes. Moim zdaniem over bardzo prawdopodobny. Kurs na zwycięstwo Travera w moich oczach to żadne value bo Cervantes zasłużenie jest faworytem i jeśli już ktoś kazał by mi wskazać zwycięzcę to był by nim właśnie Inigo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Cepelova-Erakovic 1 @1.9
Nie widze watku do zenskiego turnieju w Bastad, chyba ze zle szukam. Cepleova po bardzo dobrym Wimbledonie. W ubieglym tygodniu szybciutka porazka z Goerges w Gstaad, ale to wcale nie musi oznaczac, ze tym razme nie bedzie na serio. Bardzo dobry turniej dla Cepelovej w Bastad przez ostatnie dwa sezony, gdzie byly odpowiednio ciwercfinal i polfinal. Wydaje mi sie, ze Cepelova skupi sie na tym turnieju, a to dopiero przeciez kwalifikacje. Ciezka rywalka, ale mam przeczucie, ze w tym turnieju zobaczymy zupeknie inna Cepelova niz w ubieglym tygodniu. Mozna transportowac do dzialu WTA gdy bedzie watek turniejowy.

Khachanov-Volandri 2 @2.5
bet365
Oplacalnosci w graniu Khachanova nie widze, natomiast w Voladriego czemu nie. Volandri bardzo leciwy zawodnik, niby juz zbliza sie do konca kariery, ale bardzo cenie go za technike, poniewaz potrafil zagrac wspaniale mecze. Bardzo dobry turniej w Rzymie w tym roku, gdzie pokonal kwalifikacje i pomimo ze przegral w 1 rundzie z Ferrerem to pociagnal mecz w 3 sety i naprawde zagral ambitnie. Tutaj wygral dwa mecze w kwalifikacjach, wiec nie przyjechal odcinac kuponow raczej. Zna ten turniej duzo lepiej, niz debiutujacy w Kitzbuhel Khachanov. Kilka sezonow temu udalo sie Volandriemu zagrac polfinal z Kohlschreiberem, ktory ma tutaj swoja baze treningowa bodajze od dwoch lat po przenosinach z Monachium i ktory tiumfowal w Kitzbuhel w ubieglym seoznie. Skojarzenia turniejowe na pewno pozytywne, silowo na pewno duzo lepszy Khachanov, tez nie wiadomo co debiutujacy tutaj Rosjanin pokaze. Nic fajnego z typow na dzis nie wymysle, takze probuje delikatnie w strone wloskiego weterana po wysokim kursie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bedene 1,08 - lol, kurs na kogoś kto sprzedał swoją tożsamość narodową.
Gabashvili 1,06 - lol, grać Ruska po takim kursie w 1 rundzie ATP 250, porażka gwarantowana. Oczywiście dwa typy z Chorwacji gdzie nie raz słyszało się o &quot;Chorwackich fixach&quot;.
Youzhny 1,05 - Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać z takiego kursu.
Monteiro 1,05 - Gość ledwo wszedł do ATP, a kursy na niego jak na Djokovica jakiegoś.
Pella 1,10 - Kolejny as tenisa...
Jeszcze te kursy na dokładne wyniki 2:0 po 1,20. Na rywali po +10.
Evans D. - Becker B.
Becker B. ::: 2,00 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 1:0 podczas Challengera w Dallas z tego roku na początku sezonu, padło 6:1 6:4. Jednak wydaje mi się, że tam Becker odpuścił trochę na rzecz turniejów w następnych tygodniach rangi ATP, bodajże Memphis i Delray Beach. Wiem, że to było dość dawno, ale Benjamin w 2014 roku miał bilans na hardzie 20-18, a taki Evans to jest to typowy średniak. 26 lat na karku, a wyniki na poziomie ATP miał tylko na trawie, poza tym to na palcach jednej ręki można policzyć jego sukcesy w takich turniejach.
Martwi mnie jedynie porażka 6:2 6:1 w Newport Beckera z Kozlovem, ale Kozlov mecz później ugrał zaledwie 4 gemy z Johnsonem który przegrał potem 2:6 2:6 z Youngiem, więc można domyślić się, że sprawa priorytetowa to jest dla niego 500 w Waszyngtonie.
Wynik: 6:2 6:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Traver vs Cervantes over 21.5 |1,90| Bet365 Idę dziś w stronę overa i nie zagrał bym w stronę żadnego z nich bo obu nie ufam. Wiadomo, obaj panowie grają głównie na cegle i wychodzi im to całkiem przyzwoicie, oczywiście zależy pod jakim kontem na to patrzeć. Podniecanie się i pisanie, że Traver jest w świetnej formie jest kompletnie nie na miejscu. Pokonał w Hamburgu Paire, ale wygrać z gościem, który na korcie jest niedorozwinięty umysłowo to czasami jest prosta sprawa. Następnie po mega ciężkim spotkaniu pokonał Medvedeva czyli wcale nikogo z wyższej półki, tylko młodego, utalentowanego chłopaka. Ostatecznie poleciał z Klizanem przegrywając 2:0. Tutaj w Austrii pokonał 2:0 Miedlera czyli mega amatora, chodź i tak drugi set mu się prawie wymknął, ale ostatecznie skończył 2:0. Wczoraj pokonał Donatiego tracąc przy tym seta a jest to gość zdecydowanie z niższej półki. Zadajmy sobie pytanie, czy starszy z Hiszpanów wygrał ostatnio z kimś lepszym od Cervantesa? Nie! Więc o jakiej formie i value na Travera mówimy. Pokonanie Pairego się nie liczy bo jaki to jest typ to wszyscy wiemy. Młodszy z Hiszpanów na pewno sprawił niespodziankę pokonując w Hamburgu Zvereva, oczywiście Aleksandra i to dość gładko bo w dwóch setach, ale następnie poleciał z Robertem po dość kuriozalnym spotkaniu. Obaj panowie są na podobnym poziomie, chodź ten młodszy jednak na ciut wyższym. Obaj serwisem nie wyróżniają się zbytnio, ale swoje gemy potrafią trzymać i po serwisie przechodzić fajnie do ofensywy, szczególnie Cervantes. Moim zdaniem over bardzo prawdopodobny. Kurs na zwycięstwo Travera w moich oczach to żadne value bo Cervantes zasłużenie jest faworytem i jeśli już ktoś kazał by mi wskazać zwycięzcę to był by nim właśnie Inigo.
Ad 1. Nie wiem jakie ty mecze oglądasz i jak na to patrzysz ale skoro zamykasz temat z typami po 3 dniach to pewnie zbankrutowałeś bo były tam same minusy z tego co pamiętam.... Zastanawia się wiele osób ze mną (dostaje prywatne wiadomości na priv) czy Ty grasz te typy czy tylko je podajesz w co wielu użytkowników wątpi??? Jaka szeroka wiedza? Taka że po 3 dniach bankructwo???
Ad2. Żeby wygrać z Paire trzeba dobrze grać zgodzę się że gość jest słaby psychicznie ale to jest top 30 atp!!!

Ad3 Otóż moim zdaniem Medvedev grał ostatnimi tygodniami bardzo dobrze i lepiej niż Cervantes który męczył się z ogórkami podczas challengera w Braunschweig już w finale ktoś lepszy mu pokazał gdzie raki zimują, to że wygrał z nieopierzonym Zverevem to nic nie znaczy podejrzewam że Niemiec miał gorszy dzień i przejście z trawy na ziemie dla takiego młodego zawodnika nastąpiło zbyt szybko.. Jak nie oglądałeś meczu Medvedev-Traver się nie wypowiadaj i nie wprowadzaj innych w błąd!!!
Ad 4. Najpierw to trzeba mieć ten serwis a Cervantes go nie ma, jego zdobywanie punktów to bazowanie na rzezbieniu ich i liczeniu na błąd rywala, nie posiada uderzenia kończącego w przeciwieństwie do Travera!!! Jak będzie przebijał tak jak z Robertem to przegra z kretesem!!! Gimeno Traver wiele razy grał w półfinałach turniejów ATP250 finał w Maroko a Cervantes z tego co pamiętam raz!!!
 
janowiczjerzy 343

janowiczjerzy

Użytkownik
ATP 250 - Kitzbuhel, Austria
Godz: 12:30
Khachanov - Volandri ; wynik: 2:0 (6:2 6:4)
wygra Khachanov
Kurs: 1.60 ✅ ✅ ✅
PINNACLE
Stawka: 10j
Zysk: 6j ✅
Rosjanin Khachanov traktuje powaznie ten turniej. Nie pojechal du US grac na hardzie. Jego nawierzchnia to clay. Koncowka sezonu i szansa na zaistnienie dla mlodego Rosjanina. Jest w formie i bardzo dobrze sie prezentuje. Okolo 200 cm wzrostu. Jego serwis i sila z koncowej lini robia wrazenie. Dobrze biega i czuje ta nawierzchnie. Niezwykle dobry return i super ofensywna gra. Atakuje kazda slabsza pilke. Bezwglednie szuka winersow. Dzisiejszy przeciwnik Volandri to odpowiedni rywal. Slaby serwis i przebijanka z koncowej linii. Juz jest Wloch wiekowy. Jego bieganie i technika na nikim nie robia wrazenia. Volandri moze dzis wygrac ale jedynie jak postawi na Khachanova ???? to wygra zaklad. Wloch moze dzis jedynie robic za automat do podawania pilek, czyli grac same wystawki dla mlodego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Cervantes vs. Gimeno-Traver 1.61 Bet365
Nie wiem jak można iść w stronę Gimeno-Travera, który w meczu z Paire zagrali obaj patologię. To nie był mecz, a raczej cyrk z obu stron. Czasami lepszy serwis posiadają kobiety niż Ci dwaj, którzy łamali się gem po gemie. Później wygrana z Medvedevem, który na własne życzenie przegrał to spotkanie. Może tutaj Hiszpan wyglądał dobrze, ale Rusek sam sobie to przegrał.
Cervantes za to ograł Zvereva rozgrywając bardzo dobre spotkanie, później z Robertem nie wiem co się stało, ale taka porażka po prostu mu nie przystoi. Wcześniej pokazał się bardzo dobrze w Brunszwiku, gdzie dotarł do finału. Przegrał z Belluccim, ale to nie jest żadne zaskoczenie. W poprzednich fazach pokonał Gombosa, Kamke i Michona. W porównaniu do Gimeno-Travera tylko Michon odstaje znacznie poziomem od wyżej wymienionych. To, że Kamke odstawił cyrk w Poznaniu nie znaczy, że każdy mecz fixuje!
Serwis jest po stronie młodszego z Hiszpanów, na returnie i z głębi kortu także jest lepszym tenisistą. Pisanie, że czeka na błąd rywala - zgodzę się z tym, ale co robi Daniel? Dokładnie to samo, a jak próbuje przejść do ofensywy to zazwyczaj wywala forehandem 3m w aut.
To nie jest mecz 50/50. Nikogo nie zamierzam przekonywać, ale 30-latek z Hiszpanii po prostu już się skończył. Zagra tak jak z Paire to dostanie lanie, jeżeli powtórzy mecz z Medvedevem to szykuje się większa walka, ale przy swoim podaniu robi za dużo prostych błędów, a jego gra przy siatce jest masakryczna.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nie wiem jak można iść w stronę Gimeno-Travera, który w meczu z Paire zagrali obaj patologię. To nie był mecz, a raczej cyrk z obu stron. Czasami lepszy serwis posiadają kobiety niż Ci dwaj, którzy łamali się gem po gemie.
Po czym to wywnioskowałeś? Po point by Point na Flashscore? Mecze na ziemii mierzyłem ilością przełamań jakieś kilka lat temu...
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Cervantes vs. Gimeno-Traver 1.61 Bet365

Nie wiem jak można iść w stronę Gimeno-Travera, który w meczu z Paire zagrali obaj patologię. To nie był mecz, a raczej cyrk z obu stron. Czasami lepszy serwis posiadają kobiety niż Ci dwaj, którzy łamali się gem po gemie. Później wygrana z Medvedevem, który na własne życzenie przegrał to spotkanie. Może tutaj Hiszpan wyglądał dobrze, ale Rusek sam sobie to przegrał.

Cervantes za to ograł Zvereva rozgrywając bardzo dobre spotkanie, później z Robertem nie wiem co się stało, ale taka porażka po prostu mu nie przystoi. Wcześniej pokazał się bardzo dobrze w Brunszwiku, gdzie dotarł do finału. Przegrał z Belluccim, ale to nie jest żadne zaskoczenie. W poprzednich fazach pokonał Gombosa, Kamke i Michona. W porównaniu do Gimeno-Travera tylko Michon odstaje znacznie poziomem od wyżej wymienionych. To, że Kamke odstawił cyrk w Poznaniu nie znaczy, że każdy mecz fixuje!

Serwis jest po stronie młodszego z Hiszpanów, na returnie i z głębi kortu także jest lepszym tenisistą. Pisanie, że czeka na błąd rywala - zgodzę się z tym, ale co robi Daniel? Dokładnie to samo, a jak próbuje przejść do ofensywy to zazwyczaj wywala forehandem 3m w aut.

To nie jest mecz 50/50. Nikogo nie zamierzam przekonywać, ale 30-latek z Hiszpanii po prostu już się skończył. Zagra tak jak z Paire to dostanie lanie, jeżeli powtórzy mecz z Medvedevem to szykuje się większa walka, ale przy swoim podaniu robi za dużo prostych błędów, a jego gra przy siatce jest masakryczna.
a oglądałeś w ogóle ten mecz Gimeno z Paire czy tak tylko sobie napisałeś? Ja oglądałem i zagrał swój tenis. Z Klizanem to moim zdaniem nie pokazał w pełni bo wcześniej miał ciężki mecz z Medvedevem. Widać było już przy pierwszych piłkach z Klizanem, że czuje &quot;wczorajszy mecz&quot;. Ja też raczej idę dzisiaj w stronę Gimeno. Póki sił mu starcza to daję radę. Ale oczywiście, bez szaleństw :p
 
M 493

milo93

Użytkownik
Petalta/Zeballos 1.44 bet365 ✅
Są dużo lepsi w każdym elemencie mnóstwo razem turnieji zagranych na mączce czują się najlepiej Zeballos ma fajny serwis i świetnie się z Peraltą uzupełniają. Bednarek to jeszcze coś potrafi ale ten Betov koszmarne drewno w challengerach nic nie mogą ugrać to co dopiero z solidną parą na poziomie ATP.
 
S 22

siudinho

Użytkownik
Witam
Wie ktoś czemu na bet 365 nie moge połączyć takiego zkaładu ? :
Petalta/Zeballos
Bagins

pokazuje sie ze opcje zakładów sa ograniczone.
wie ktoś dlaczego ?
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Daniel Evans – Benjamin Becker 1 @ 1.94 1xbet 3/10j ✅
Czas rozpocząć US Open Series. Na początek turniej w stolicy USA, czyli w samym Waszyngtonie. Mnie dziś zainteresowało spotkanie Brytyjczyka Daniela Evans’a i Niemca Benjamina Beckera.
Evans w tym sezonie jest solidny i regularny, jeśli chodzi o wyniki. Wygrał m.in. 2 turnieje rangi challenger i dotarł do 2 finału turniejów tej samej rangi. Ostatnio na trawie potwierdził dobrą dyspozycje. W końcu dotarł do 3 rundy Wimbledonu, czy 1/8 finału w Nottingham. Myślę, że i na kortach twardych jego forma będzie dobra.
Natomiast Becker zdecydowanie w tym roku zawodzi. Powoli zaczynam się zastanawiać, czy ten zawodnik nie będzie szedł w kierunku końca kariery. Właściwie oprócz 2 ćwierćfinałów, w Delray Beach i Memphis, to ciężko szukać pozytywnych wyników tego gracza. Do tego w zeszłym tygodniu Benjamin zagrał tragiczny mecz w Newport, gdzie w 1 rundzie przegrał z Kozlov’em 6/1, 6/2. Nie sądzę, aby nagle w kolejnym tygodniu wystrzelił z dużo lepszą dyspozycją.
Obaj panowie rozegrali już między sobą 1 spotkanie. Zresztą całkiem nie dawno, bo w lutym 2016. Brytyjczyk wygrał gładko 6/1, 6/4.
Na koniec jeszcze statystyka Beckera z zawodnikami grającymi 1BH, bo takim właśnie BH dysponuje Evans. Bilans 75-80, także nie bardzo w przeciągu kariery wiodło się Niemcowi z tego typu graczami.
Biorąc pod uwagę wszystkie te fakty, myślę, że zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest Daniel Evans. Jego forma jest stabilna, statystyka jest z nim, także Becker musiałby zagrać jedno z lepszych spotkań w tym roku, aby ten mec z wygrać. Uważam, że taki scenariusz jest mało prawdopodobny.
 
S 94

sportinvest

Użytkownik
Bagnis 1,63 Bah
Bagnis grał już ze Zverevem podczas turnieju w Braunschweig i przegrał tam sam ze sobą z własną głową niż Miszka to wygrał, myślę że wyciągnie wnioski z tamtego spotkania i nie będzie strzelał na pałę po autach, jest zawodnikiem zdecydowanie lepszym niż Zverev na mączce i czuję że drugi raz nie zawiedzie samego siebie, w Bastad zaliczył ćwierćfinał po czym został zmieciony przez Verdasco z kortu w dosłownym tego słowa znaczeniu, tak jak wspomniałem wyżej myślę że ma tamto spotkanie w głowie i zagra dużo lepiej a jeśli zagra dużo lepiej powinien to bez problemu wygrać....

Zdecydowanie nie ma w zwycięstwie argentyńczyka value, ten Bagnis nie gra nic poza swoim terenem, przyjeżdza do Europy i zbiera oklep od każdeg, jak leci. A to, że przegrał ze Zverevem ostatnio potwierdza tylko fakt, że jest słabszy. Nawierzchnia w Kitzbuhel jest szybka jak na clay i Zverev ma dzięki temu sporą przewagę. Nie widzę żadnego elementu, dzięki któremu Bagnis miałby tutaj dziś cokolwiek ugrać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom