>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PROGRESJA LOTTO EKSTRAKLASA

M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Raczej nie. Narazie skupiam się tylko na tych dwóch ligach czyli polskiej i rumuńskiej. Nie ma sensu zaczynać kolejnej w moim przypadku bo musiabym miec zdecydowanie większy budżet. Jeżeli chodzi o Hiszpanie to jeśli w Segunda Division byłby taki rozkład jak w LaLiga to nie zastanawialbym się ani chwili ????
Słusznie, że nie biegasz po wszystkich możliwych ligach (nie wspomniałem, że w duńskiej też jest przychylny rozkład spotkań), z uwagi na tak agresywne stawkowanie, jakie sobie zadałeś. Pomysł przejąłem, skorygowslem jedynie stawkowanie do swoich możliwości i aspiracji, więc w ramach podziękowania - punkcik do reputacji ????
Good luck y buena suerte!
 
S 50

st91

Użytkownik
Dzięki ! ???? Z tą agresywną stawką zejdę napewno niżej i to nawet może już od następnej kolejki, ale jeszcze to przeanalizuję dokładnie. W dzisiejszym meczu ligi rumuńskiej skorzystam z bonusu w postaci zwrotu 100 zł na efortunie, który polecam każdemu kto nie ma tam jeszcze konta. Jedynym minusem jest odliczenie podatku od wygranej, no ale jeśli jest możliwość skorzystania to czemu nie. ????
Godzina: 20:00
Mecz: CFR Cluj - Concordia
Typ: X
Kurs: 3,30
Stawka: 100 zł
 
S 50

st91

Użytkownik
Zaniedbałem wczoraj swoją grę z powodów zdrowotnych (zapalenie spojówek - nie polecam nikomu). Dlatego wczorajszy mecz mi przepadł, ale nie było remisu także na szczęście nic nie straciłem. Dzisiaj 2 mecze ligi rumuńskiej, z czego zagram tylko ten pierwszy. W drugim meczu druga druzyna ma na starcie -14 pktów, wiec postanowiłem, że meczy tej druzyny obstawiał nie będę. Teoretycznie nie powinienem tak robić no ale decyzja podjęta ????

Godzina: 17:30
Mecz: Botosani - CFR Cluj
Typ: X
Kurs: 3,10
Stawka:80
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Kurs 6.50 na remis sugeruje, że gospodarze wygrają z łatwością, ale jednak....system is system, więc wypadałoby chociaż malutką stawką zabezpieczyć się przed stratą na wypadek mało prawdopodobnego zremisowania w tym meczu...ot za tyle, żeby dotychczasowy wkład w mecze niezremisowane odegrać ... Takie moje zdanie. Oczywiscie jeśli w pierwszym meczu padnie remis to mecz z Poli jasne, że należy odpuścić.
 
S 50

st91

Użytkownik
Jasne masz racje. Z tym, że pierwszy raz widzę taką sytuacje że drużyna ma aż -14 pkt na starcie, także morale na starcie nienajwyższe. Oczywiście Poli napewno zremisuje niejeden mecz ale w to, że zremisują z Dinamem poprostu nie wierzyłem, ale Twoją podpowiedź z zabezpieczeniem wykorzystam od następnej kolejki ????

Na dziś 2 mecze i wierze, że dziś się uda ????

Godzina: 16:30
Mecz: Pandurii - Astra
Typ: X
Kurs: 3,00
Stawka:160

Godzina: 19:30
Mecz: FC Viitorul - Steaua Bucharest
Typ: X
Kurs: 3,50
Stawka:10 lub 320 ( w zależności od tego jakim wynikiem zakończy się wcześniejsze spotkanie)
 
S 50

st91

Użytkownik
Jest upragniony pierwszy remis w lidze rumuńskiej. Gdyby nie moja nagła choroba bilans gry byłby bardziej okazały, ale nie ma co narzekać. ????

Czas na małe podsumowanie mojej gry. Zacząłem grę 2 tygodnie temu a bilans gry to 386 zł na plus +++. Mam nadzieje, że taka tendencja będzie utrzymywać się dalej.

Wracam również do gry w naszej LOTTO Ekstraklasie, gdyż następne kolejki nie będą się dublowały. Ale od którego meczu zacznę będę tutaj informował ????
 
S 50

st91

Użytkownik
Godzina: 17:30
Mecz: Cs U Craiova - Targu Mures
Typ: X
Kurs: 4
Stawka:20
Godzina: 20:00
Mecz: Concordia - Voluntari
Typ: X
Kurs: 3,25
Stawka:10 lub 40
 
S 50

st91

Użytkownik
Dzisiaj 2 mecze w rumunskiej. Oczywiscie gram odpowiednio za 80 i 160 zl. Lotto ekstraklase zaczne grac jak siadzie w rumunskiej. Nie mam czasu opisac meczy, wiec narazie tylko taki wpis.
 
gargamel13 0

gargamel13

Użytkownik
Tak, ale mecze są o tej samej porze nawet całe kolejki. Grałem progresje na remisy konkretnych drużyn (bo nie chciałem całych kolejek na raz stawiać) we włoskiej drugiej i francuskiej drugiej, ale po ok 4-5 miesiącach &quot;utonąłem&quot;.
Siemka jeśli możesz to przedstaw proszę co sprawiło, że jednak &quot;utonąłeś&quot;.
Podaj konkretnie jakie spotkania i ile kolejek bez remisu ????
 
Do góry Bottom