>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PROGRESJA LOTTO EKSTRAKLASA

S 50

st91

Użytkownik
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Zajmuje się graniem progresji na remisy w piłce nożnej. Nasza ekstraklasa nadaje się do tego idealnie, gdyż każdy mecz rozgrywany jest o innej porze (jak narazie). Zaczynam od stawki 10 zł i każdy nietrafiony powoduje zwiększenie stawki x2. Jeżeli typ będzie trafiony, zaczynam znów od 10 zł. Pierwsze kolejki - po wakacyjnej przerwie, ciężkich okresach przygotowawczych, roszadach w składach - zazwyczaj są zacięte, także jestem spokojny o to, że niejeden remis w tej kolejce padnie. ????
Na dziś:
Godzina: 18:00
Mecz: Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Typ: X
Kurs: 3,20
Stawka: 10 zł
Godzina: 20:30
Mecz: Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Typ: X
Kurs:3:20
Stawka: 10 zł lub 20 zł ( w zależności od tego jakim wynikiem skończy się mecz o 18).
Jeżeli dziś się nie uda to kolejka trwa jeszcze od soboty do poniedziałku, także na spokojnie ????
Zapraszam do dyskusji.
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Jaki budżet przewidujesz na taką grę?
W zeszłym sezonie w naszej ekstraklasie była tylko jedna kolejka bez remisu - 15, przy podwajaniu stawki wkład na zakład bardzo szybko rośnie. A jak będzie 1,5 kolejki bez remisu lub dwie?
Czy grasz jakieś inne ligi lub drużyny?
Dzięki z góry za odpowiedź.
E: Napisałem odp. a pierwszy post zniknął ocb?
E2: Dzięki za odp.
 
S 50

st91

Użytkownik
Mój budżet na ta progresje wynosi 1500 zł początkowo. Nie jest to zbyt duzo jak na progresje ale myślę, że pierwsze kolejki będą mocno remisowe. Po 2 kolejkach zejdę ze stawek i będe zaczynal od 4 lub 5 zl
Nie mam pojecia dlaczego post zniknal, moze dlatego ze go pozniej edytowalem i czeka na zatwierdzenie.
 
S 50

st91

Użytkownik
Jesteśmy po pierwszym dniu naszej kochanej ekstraklasy i bilans gry to jak narazie 32 zł na plus. Dziś w ramach 1. kolejki zostaną rozegrane 3 mecze. Tak jak wspomniałem w pierwszym swoim poście po trafionym typie wracam do stawki 10 zł i nic tylko czekać na kolejne remisy, a pogoda dziś jest sprzyjająca zaciętym meczom więc wyniki będą kręcić się wokół remisów ????
Godzina: 15:30
Mecz: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
Typ: X
Kurs: 3,20
Stawka: 10 zł
Godzina: 18:00
Mecz: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Typ: X
Kurs: 3,40
Stawka:10 lub 20 zł (w zależności od tego jakim wynikiem skończy się wcześniejszy mecz).
Godzina: 20:30
Mecz: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Typ: X
Kurs: 3,60
Stawka: 10 zł - 20zł - 40zł ( w zależności od tego jakimi wynikami skończą się poprzednie mecze)
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Witam ST91.
Moim zdaniem możesz czekać np z 4, 5 spotkań bez remisu i wtedy wchodzić do gry.
W tamtym sezonie najdłuższa seria w ekstraklasie bez remisu to coś około 14 spotkań. Wiem ponieważ też grywam progresjami.
Przy 14 stopniu progresji możesz się wyzerować bądź nawet do tego stopnia nie dotrwać.
Na nasze szczęście jest wiele takich lig gdzie można grac taką progresję.
Tu podaje ligi, które grałem w tamtym roku progresją i Ty również możesz im się przyjrzeć.
Australia, Hiszpania, Dania, Rumunia, Rosja, Polska, Chile.
 
S 50

st91

Użytkownik
Witam Rozmar.
Jasne, że taka progresja jest ryzykowna i z tym się liczę, że po 7 spotkaniach bez remisu mogę wtopić. Jednak pierwsze kolejki sezonu nie są zbyt porywające bo piłkarze napewno odczuwają jeszcze trudy okresu przygotowawczego i gra niezbyt się klei.
Zaczynam od stawki 10 zł te pierwsze kolejki bo sądzę, że to się sprawdzi jednak później pewnie zejdę ze stawką niżej i tak jak napisałeś czekanie na serie spotkań bez remisu też bez wątpliwości będzie wchodziło w grę, ale póki co jestem spokojny, bo to początek sezonu więc remisy będą (mam nadzieje ???? )
Jeżeli chodzi o te ligi które przedstawiłeś to jak je grałeś bo z tego co widziałem nie wszystkie mecze są o różnych porach w tych ligach?
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Hiszpańska, duńska i austra mają mecze PRZEWAZNIE o różnych porach, więc pasują, bo można zakład postaeicpo zakończeniu poprzedniego spotkania. Przyznam jednak, że np w australijskiej, jeśli mnie pamięć nie myli to wpada SREDNIO 0.9 remisu na kolejkę, więc niezbyt często (kolejka to 5 meczów). Również w duńskiej bywają remisy pod rząd, a bywaa 2-3 kolejki z zaledwie jednym rdmisem. U mnie progresje były ostrozniejsze, a i tak bankrutowalem na każdej z tych lig. Nie od razu, ale jednak :-(. Wolę pod tym kątem ligę polską (średnio ok 3 remisy na kolejkę), stawiam w przypadku gdy 2-3 kolejki poprzednie miały mało remisów; oraz brazylijską Serie A, ale tam mecze są po 2-3 o tej samej porze. Ale gram na całe kolejki lub na ich części, np na 3-4 mecze. Po prostu nastawiam się na mniejszy zysk, rzędu 15 %.
Życzę Ci powodzenia w tej bardzo agresywnej progresji i trzymam kciuki. ale...przepraszam, ale nie wierzę w sukces.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Najwięcej remisow w drugich ligach. Najwięcej chyba Francuska Ligue 2 i Hiszpańska Segunda Division. Zresztą po kursach widać, że tam na remisy są mniejsze niż w innych ligach.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Tak, ale mecze są o tej samej porze nawet całe kolejki. Grałem progresje na remisy konkretnych drużyn (bo nie chciałem całych kolejek na raz stawiać) we włoskiej drugiej i francuskiej drugiej, ale po ok 4-5 miesiącach &quot;utonąłem&quot;.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
No, fakt. Dobrze napisałeś. A co do Serie B to kiedyś też grałem parę lat temu na do polowy X / na koniec X po ładnych kursach wchodziło. Czesto kiedys under 1.5 gola bo strasznie mało bramek. Ale to parę lat temu. Teraz raczej widać tendencje wzrostowa od kilku sezonów w Serie B. Ale tak czy siak życzę powodzenia z innymi ligami.
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Jeżeli chodzi o te ligi które przedstawiłeś to jak je grałeś bo z tego co widziałem nie wszystkie mecze są o różnych porach w tych ligach?
Patrzyłem zawsze kilka meczy w przód czy opłaca się robić progresję i czy mecze się nie dublują. Jeżeli grałem na zwycięstwo gości po np 6 spotkaniach bez takiego rezultatu, to patrzyłem na którym progu wystąpi niższy kurs niż 2 i czy opłaca się zaczynać progresję.
Często w meczach które się dublowały występował rezultat, który by mnie zadowolił ale nie grałem tego ponieważ nie chciałem wkładać dużo wyższego kapitału na 2 mecze.

Generalnie musisz też patrzeć do przodu czy opłaca się zaczynać taką progresję jeśli chciałbyś łamać też inne serie ;)
 
S 50

st91

Użytkownik
Mecze rozgrywane w sobotę przyniosły nam tylko jeden remis, chociaż w każdy z 3 rozgrywanych meczy mógł zakończyć się podziałem punktów. Dobrze, że akurat w meczu Legii z Jagą padł X (stawka 40zł - kurs 3,60&gt;3,70). Dlatego dziś ze stawką lecimy od nowa.
Bilans soboty to 78 zł na plus.
Dziś odbędą się 2 spotkania w ramach 1 kolejki. Pogoda idealna do walki na boisku, także konsekwentnie gramy.
Godzina: 15:30
Mecz: Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Typ: X
Kurs: 3,40
Stawka: 10 zł
Godzina: 18:00
Mecz: Cracovia Kraków - Piast Gliwice
Typ: X
Kurs: 3,30
Stawka:10 lub 20 zł (w zależności od tego jakim wynikiem skończy się wcześniejszy mecz).
 
S 50

st91

Użytkownik
Niedziela nie przyniosła żadnego remisu dlatego dziś jedziemy za 40 zł
Godzina: 18:00
Mecz: Bruk-Bet T. - Arka Gdynia
Typ: X
Kurs: 3,30
Stawka: 40 zł
 
S 50

st91

Użytkownik
Witam bardzo serdecznie. Dziś 2 kolejka Lotto Ekstraklasy. Moja progresja wchodzi w decydującą fazę, więc liczę na jakiś remis dziś lub jutro ????
Godzina: 18:00
Mecz: Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Typ: X
Kurs: 3,60
Stawka:80
Godzina: 20:30
Mecz: Arka Gdynia - Wisła Kraków
Typ: X
Kurs: 3,20
Stawka: 10 zł lub 160 zł (w zależności od tego jakim wynikiem skończy się wcześniejszy mecz).
 
S 50

st91

Użytkownik
Mamy remis w meczu Pogoni z Koroną na stawce 80 zł. Bilans mojej gry 200 zł na plus. Czekałem na ten remis i zmieniam ligę na rumuńską ze względu na to, że w Lotto Ekstraklasie w niedziele są 2 mecze o tej samej porze wiec progresja jak narazie odpada. W tamtym sezonie rotowałem mecze własnie pomiędzy ligą rumuńską a polską, i wyszło to dobrze a teraz chce to po raz kolejny udowodnić ???? . Mimo, że juz jeden mecz się odbył w tej kolejce zaczynam od 10 zł

Godzina: 20:00
Mecz: Pandurii - CS U. Craiova
Typ: X
Kurs: 3,20
Stawka: 10 zł
 
S 50

st91

Użytkownik
Godzina: 17:30
Mecz: Gaz Metan - Targu Mures
Typ: X
Kurs: 3,25
Stawka:20
Godzina: 20:00
Mecz: Astra - Din. Bucharest
Typ: X
Kurs: 3,30
Stawka: 10 zl lub 40 zł (w zależności od tego jakim wynikiem skończy się wcześniejszy mecz).
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Siema, jestem ciekaw czy planujesz ten system zastosować również do hiszpańskiej PrimeraDivision (LaLiga).... Tam DOSC CZĘSTO również mecze nie zachodzą na siebie. Dość rzadko grane są dwa mecze jednocześnie. Tyle, że tam są duże rozbieżności w kursach, w wielu meczach drużyny często są raczej niewyrownane (a przez to remisy mniej prawdopodobne).
 
S 50

st91

Użytkownik
Raczej nie. Narazie skupiam się tylko na tych dwóch ligach czyli polskiej i rumuńskiej. Nie ma sensu zaczynać kolejnej w moim przypadku bo musiabym miec zdecydowanie większy budżet. Jeżeli chodzi o Hiszpanie to jeśli w Segunda Division byłby taki rozkład jak w LaLiga to nie zastanawialbym się ani chwili ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Wydaje mi sie, ze troche maly budzet jak na progresje. Niemniej zycze powodzenia i samych udanych typow ???? .
Bede sledzil temat, powodzenia!
 
Do góry Bottom