>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 2016/2017

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Przed nami spotkania w ramach 2 rundy eliminacji Lidze Europejskiej. Zapraszam do dyskusji, natomiast spotkania Polskich drużyn w osobnym wątku.
Zachęcam do dyskusji.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Kursy z Unibet
Cliftonville - AEK Larnaca @ 2 @ 1,40
Grashoppers - Reyjkjavik @ 1 @ 1,62
Partizan - Zagłębie 1 @ 1,70
Rovaniemi - Lokomotiv Zagrzeb @ X2
W pierwszej parze wszystko przemawia za Larnacą, jeśli zagrają na swoim poziomie mecz skończy się ich wygraną kilkoma bramkami
Grashopper - Reyjkjavik zaskakujący kurs na Szwajcarów, początkowo z poziomu 1,30 wrósł aż do 1,62. Na korzyść zespołu z Islandii może przemawiać zdecydowany pogrom rywala w 1 rundzie, ale była to tylko ekipa z Irlandii Północnej. W lidze zajmują 3 miejsce od końca. Grashopper na pewno jeszcze w nie najlepszej formie, to dopiero początek przygotowań zespołu, ale patrząc na same kadry zespołu to tutaj Rejkjavik nie ma porównania, do tego mecz w Szwajcarii.
Partizan - Zagłębie. 1,70 na wygraną Partizanu to wydaje się w miarę odpowiedni kurs, jednak nieco zbyt wysoki 1,5 i niższy kurs moim zdaniem odzwierciedlałby aktualne siły obu zespołów. Serbowie u siebie są bardzo silni, drużyna ograna w pucharach.
Rovaniemi - Lokomotiv Zagrzeb - X2. Tutaj kursy wyrównane, jednak wydaje się, że do meczu spadną do poziomu ok. 2,00 na Chorwatów i warto już teraz postawić na Lokomotiv
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Maccabi Hajfa gra 1 mecz u siebie. 1xbet ma poprawny kurs. Unibet porobi zwroty.
Warto na Spartak Trnava @2.50 uni
Ormianie są słabi. Słowacy za to mocni z kontry i nie tracą dużo na wyjazdach. Solidna ekipa.
Partizan - Zagłębie. 1,70 na wygraną Partizanu to wydaje się w miarę odpowiedni kurs, jednak nieco zbyt wysoki 1,5 i niższy kurs moim zdaniem odzwierciedlałby aktualne siły obu zespołów. Serbowie u siebie są bardzo silni, drużyna ograna w pucharach.
Niby Partizan lepszy, ale Zagłębie na pewno będzie lepsze niż w meczu ze Slavią Sofia. Z Bułgarami nie było najłatwiej, bo nie było zbyt wiele miejsca. Zamurowali się, ale mimo wszystko poszło gładko. W 1 meczu, gdy Slavia grała ofensywniej, to Miedziowi ciekawie się prezentowali w ataku. Partizan potrafi robić gafy w obronie. Dla mnie no bet. Liczę po cichu na awans Zagłębia. Na pewno będą okazje, tylko muszą być skuteczni.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Szachcior Soligorsk - NK Domżale

Jak dla mnie to Białorusini są nie tylko faworytem tego spotkania, ale także całego dwumeczu. W pierwszej rundzie rozbili 7-0 pasterzy z Wysp Owczych, a Słoweńcy pokonali Andorczyków 5-2. Już sam fakt stracenia po bramce w każdym meczu z takim zespołem daje do myślenia, szczególnie jeśli popatrzy się na statystyki z tych meczów, które pokazują że Słoweńcy nie byli zespołem lepszym o kilka klas od przeciwników. Szachtior drugie miejsce w lidze, u siebie dobry bilans, tylko trzy stracone bramki w siedmiu meczach. W poprzednim sezonie Białorusini odpadli w II rundzie z Wolfsbergerem, a dwa lata temu doszli aż do czwartek rundy pokonując po drodze Derry City i Zulte Waregem, odpadając dopiero z PSV. Domżale w poprzednim sezonie odpadli już w pierwszej rundzie z Cukarickim, dwa lata temu w ogóle nie grali, a trzy lata wstecz odpadli z Astrą. Liga białoruska klasyfikowana jest dużo wyżej od słoweńskiej, jednak wysoki wskaźnik naszych wschodnich sąsiadów jest zasługą tylko BATE, które regularnie gra w fazach grupowych. Zresztą w Słowenii oprócz Mariboru, też nie grała żadna inna drużyna w ostatnich latach na jesieni w pucharach.
Nie widzę tego, żeby Białorusini przegrali pierwszy mecz u siebie, a kursy jak dla mnie bardzo interesujące.

Szachcior 1x @1,5 365 ✅ 1-1
Szachcior DNB @1,83 365
ZWROT 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Brondby DNB @ 1,73 365 ✅

Brondby w 1 rundzie 10-1 w dwumeczu z Valur.Rywal może i nie był wymagający ale mimo wszystko wynik robi wrażenie,mieli już przetarcie,w obu spotkaniach Pukki i Wilczek trafiali.Widać,że są w niezłej formie i to na takiego rywala jak Hibernian powinno wystarczyć.Piłka ligowa w Szkocji jest na słabym poziomie a Hibernian to zespół grający 1 Dywizji czyli na zapleczu Premiership,załapali się bo wygrali Puchar Szkocji w finale pokonując Rangersów.Hibernian grał ostatni raz w pucharach w 2013 roku i w dwumeczu z Malmo 9:0 dostał.Brondby silniejszy zespół i bardziej ograny na pewno niż Szkoci.Podpieram się dnb bo to mimo wszystko wyjazd.

Kairat @ 2,15 365 ⛔

O zespole z Ałmat pisałem już nie raz.Rok temu w eliminacjach grali świetnie,u siebie ogrywali wszystkich Crvene,Aberdeen,Bordeaux.Odpadli z Bordeaux ale zadecydowała bramka strzelona na wyjeździe przez Francuzów.W tym roku celem jest awans do fazy grupowej.Mają na prawdę silną ekipę,sprowadzili jeszcze Arshavina więc po odejściu Riery nie będzie śladu.Arshavin dobrze się wpasowuje do ich zespołu bo oni lubią grać kombinacyjnie.Do tego te trio w przodzie Isael,Islamkhan i Gohou świetnie się rozumieją.Gohou bardzo bramkostrzelny napastnik,trudny do upilnowania.
Dla mnie są faworytem w tym dwumeczu.Maccabi wydaje się być słabsze niż przed rokiem.Odszedł Zahavi,który był gwiazdą zespołu.Tak sobie sprawdziłem z ciekawości statystyki Kairatu u siebie i oni przez cały rok licząc puchary i ligę przegrali tylko 1 mecz z Astaną.Oglądałem w tamtym sezonie chyba wszystkie ich mecze w LE więc mam jakiś tam pogląd na temat tego zespołu a uważam,że na własnym terenie stać ich na wiele.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Undery 2,5 w:
1.Beore - HJK ✅ 1-1
2.Maribor - Levski ✅ 0-0
3.Gianinna - Odd ⛔ 3-0

@ W innym czasie łapałem kursy, więc nie będę wrzucał. Każdy zainteresowany zobaczy ile teraz stoją.
Ad.1
Beore jak zagrało pierwszy mecz u siebie dwa tygodnie temu kto pamięta ten wie. Kto nie pamięta niech chociażby rzuci okiem na statystyki. Zero przebicia w ofensywie, w rewanżu strzelili dwie bramki w przeciągu 2 minut, skrótu nie widziałem, ale rzadko kiedy mamy taką sytuację. Teraz rywal o co najmniej jeden poziom wyższy, więc w ataku powinno być jeszcze trudniej jakby nie patrząc. Samo HJK to już nie to samo co kiedyś, stracili w końcu mistrzostwo, kilku czołowych zawodników odeszło. Teraz gwiazdą i top scorerem jest Taye Taiwo to chyba wystarczy za podsumowanie tej ekipy. HJK grał rudne temu z Litwinami i dwa razy skończyło się na 2 bramkach gdzie te drugie wpadały w ostatnim kwadransie. Tutaj jest podobny casus, Bugłarzy to jednak nieco wyższa półka na pewno w defensywie. Bet na otwarcie wystawił under 2,5 po 1,85 także było z czego korzystać.

HT 0-0 @ 2,37 ⛔
HT remis @ 1,95 ⛔

Ad.2
Maribor wystawiony jako mocny faworyt, nie wiem z jakiej okazji tak to wygląda ale okej, chyba nie z jedynego powodu że grają u siebie. Bo jak tak to słabo. W Mariborze z tego co widziałem dwóch czołowych zawodników w ofensywie Ibraimi i Mendy król strzelców zeszłego sezonu już nie ma w klubie. Kto ma tam teraz ładować bramki? Nie wiem. Zostaje im Tavares chłop co oglądając mecz stwierdzić że waży pod 100 kg. Levski to zespół o klasę lepszy od Beore, najmniej straconych bramek w lidze więc i tutaj powinno spokojnie pójść na under. Najciekawsza jest statystyka średniej bramek na mecz w ostatnim sezonie i mamy tutuaj Levskiego na ostatniej pozycji ze średnią 1,69 na mecz. Maribor nic tu konkretnego nie wymyśli, jestem zdania że defensywą Bułgarzy biorą ten dwumecz.
HT 0-0 @ 2,50 ✅
HT remis @ 2,05 ✅

Ad.3
Szczerze mówiąc z jakiego powodu Gianinna gra w pucharach nie wiem i chyba nie chcę wiedzieć. Zero ochoty na sprawdzanie co tam się dzieje w greckim futbolu. Skoro grają niech i tak będzie, Gianinna najzwyklejszy średniak, w zeszłym sezonie ich top scorer skończył z 12 bramkami, drugi strzelec zaraz po nim ledwo 4 gole. Obu już w zespole nie ma, coś jak Maribor, nie wiem kto tam ma strzelać i czy mają jakąkolwiek chęć na grę w pucharach. Przeciwnicy z Norwegii solidna ekipa, w cyklu meczowym, skandynawski styl. Samo Odd też nie jest specjalnie wylewne jeśli chodzi o bramki. Skandynawska piłka na ogół jest overowa, ale u nich defensywa mocno się trzyma i tylu bramek też nie ma. W zeszłej rundzie mieli przeciwnika marnego z Finlandii a i tak w obu meczach skończyło się na underach.
HT 0-0 @ 2,50 ⛔
HT remis @ 1,95 ⛔

Wszystko Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Mam ako na undery w unibecie, bo w becie to nawet złotówki nie mogę na takie taśmy zagrać, dziś dałem poniższe w pinnacle więc te jeszcze można zagrać.
Poniżej 2.5 @ 1.649 D
Piast Gliwice -vs- IFK Goteborg
Poniżej 2.25 @ 1.787 D
MTK Budapest (n) -vs- Qabala PFC
Poniżej 2.5 @ 1.751 D
Partizan Belgrade -vs- Zagłębie Lubin
Poniżej 2.25 @ 1.724 D
Maribor -vs- Levski Sofia
Poniżej 2.25 @ 1.769 D
PAS Giannina -vs- Odd BK
Poniżej 2.25 @ 1.763 D
Beroe Stara Zagora -vs- HJK Helsinki
Poniżej 2.25 @ 1.740 D
Beitar Jerusalem -vs- Omonia Nicosia
Poniżej 2.5 @ 1.900 D
Dinamo Minsk -vs- St. Patricks Athletic
Poniżej 2.25 @ 1.781 D
Shirak Gjumri -vs- Spartak Trnava
kurs 163 ⛔ 7/10
singlami:
Kalju nie strzeli 1,909 ⛔
Levadia nie strzeli 1,93 ⛔
AIK - College Europa obie nie strzelą 1,75 ✅
Connah nie strzeli 1,93 ✅
Admira - Kapaz obie nie strzelą 1,95 ✅
Austria - Kukesi obie nie strzelą 1,7 ✅
wszystko betano
under 2,5 w meczach Odd Grenland i Mariboru 2,72 ⛔
Trnava - Hacken - AIK - Slavia awansują 2,03
Maccabi Hajfa - Lokomotiva - Dinamo Mińsk awansują 2,04
unibet
Mówi się w chuja cięcie też zajęcie, ale to nie moja dewiza.
Obserwowałem (nie z ramienia FIFA) pierwszą rundę kwalifikacji oraz ostatnie lata w LE na tym z poziomie.
Pierwsze spotkania są pełne zachowawczej gry, nawet u faworytów.
Nie widzę zakładów na rogi Aberdeen czy AIK, a te moim zdaniem po tym co obie te ekipy w meczach u siebie robiły są spokojnie do gry.
AIK nie stwarzał okazji u siebie Bali w pierwszej rundzie, podobnie będzie dzisiaj, kurs jest znacznie wyższy niż ostatnio na brak goli, a ja go nie rozumiem. Tak samo w meczu Admiry,
której rywal i jego rodacy na wyjazdach są po prostu słabi i uważam, że kurs jest on zły.
Teuta dostało ostro w rewanżu poza domem z Kairat, Kukesi też nie powinno sprawić problemów Austriakom.
Kalju zrobiło dwa łamańce w Trakai, dostało też ostro z Dnipro u siebie, gdzie over 2,5 po 1,8 coś zmienił się na over 3 w dniu meczu, nikogo nie zdziwi wysoka przegrana poza domem tej ekipy z solidnym rywalem.
Stabaek odpadł z Connah, ale Vojovidna mam za lepszy team i ten kurs na brak gola mam za zbyt wysoki, niezależnie od tego czy poszedł w górę czy dół, ja po prostu widzę i oceniam czy jest dobry czy zły, tak działam nie patrząc na zdanie innych graczy, polegając na swoje głowie.
Ako na undery to zakład warty ryzyka, bo widzę tam maks 2 zakłady który mogą je utopić.
Mam duże doświadczenia w pucharach, na LE zarabiam w kwalifikacjach i rzadko wygrywam w fazie pucharowej, nie gram za kasę rodziców czy z wirtualnego stosu na spotkania o których wspomniałem, tylko inwestuje jak Wilk z Walk Street i wierzę, że wróci z dobrym zyskiem.
podpisano Szef Elity.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Sonderjyske (Den) - Strömsgodset (Nor)⛔
typ: 2 DNb @ 2.2

Goscie Norwegowie to 3 druzyna ligi z minimalną strata do rosenborga, który gral dzis w LM. Strömsgodsetw swojej lidzie są juz po 2 kolejkach i ich forma jest wysmienita. Co mozna powiedziec o gospodarzach? no na pewno nic dobrego. ich liga jeszcze nie gra, wiec brakuje im ogrania, natomiast ich sparingi to istna katastrofa. 24 czerwca przegrali u siebie ze startem ( najgorsza druzyna w Norwegi) ale to im mozna wybaczyc, natomiast tydzien temu grali w podstawowym skladzie z 3 ligowcem niemieckim, który ledwo co uratował sie przed spadkiem i gra Dunczyków to dramat, ledwo co ledwo udało im sie zremisowac. Z taką grą to oni nie mają czego szukac z Norwegami.

08.07.16 MIE Kiel Sonderjyske 1 : 1
01.07.16 MIE Sonderjyske Fredericia 3 : 2
27.06.16 MIE Sonderjyske Lyngby 1 : 3
24.06.16 MIE Sonderjyske Start 1 : 2

Tu ich pelen program sparingowy, jak widac zadnego powaznego rywala. A wyniki i tak dramat
Gospodarze zagrali na swoim poziomie..ale w norwegi liczy sie tylko rosenborg, ta liga jest w hu słaba, nie sadziłem ze oni tak beznadziejnie graja
 
otobet 115

otobet

Użytkownik

CSMS Iasi - Hajduk Split
Już jutro rozpoczynamy drugą rundę kwalifikacji do Ligii Europy. O godzinie 20:00 czasu polskiego, rumuński CSMS Iasi podejmie chorwacki Hajduk Split. Gospodarze są bez jakiegokolwiek doświadczenia na arenie międzynarodowej w przeciwieństwie do Hajduka, który regularnie występuje w tych rozgrywkach z różnym skutkiem. Na pewno bramki strzelone na wyjeździe mogą się przydać przyjezdnym z Chorwacji. W jutrzejszym spotkaniu słoweński szkoleniowiec gości będzie miał do dyspozycji pełen skład wraz z pozyskanym Kozuljem. Faworytem bez wątpienia jest zespół przyjezdny. Czy potwierdzą to na boisku? Na to liczymy.
▶ Hajduk Split
▶ Kurs : 2.55
▶ Otobet
 
emty13 79

emty13

Użytkownik
Cliftonville - AEK Larnaca
Typ: AEK over 1,5
Kurs: 1,66 Bet365 ✅

AEK ma dużą szansę powtórzyć ubiegłoroczny awans do LE. Przeciwnik wydaje się być banalny, choć i takich trzeba się pilnować. Wynik meczu myślę jednostronny. Dla odważnych można dać BTS po kursie 2,00 bo Irlandczycy również stają przed dużą szansą gry dalej i będą chcieli ugrać jak najwięcej u siebie, AEK gra dobrze na własnym boisku.

Partizan Belgrad - Zagłębie Lubin
Typ: Partizan over 1,5
Kurs: 1,83 Bet365 ⛔

Przygoda Zagłębia z LE zakończy się na tym przeciwniku. Partizan to zbyt doświadczona drużyna jeśli chodzi o europejskie puchary. Grają dobrze przed własną publicznością. Zagłębie słabo gra na wyjazdach, nasze drużyny nie przepadają za przeciwnikami z Półwyspu Bałkańskiego. Myślę, że Partizan bez problemu strzeli dwie bramki.
 
J 89

jediusz

Użytkownik
Taka mała taśma na LE.
Beitar Jerusalem - Omonia Nikozja - 2
Genk - Podgorica - 1
Nk Maribor - Levski Sofia - 1
Slovan Bratislava - Fk Jelgava - 1
Reykjavik - Grasshopers - 2
Bk Haken - Cork City - 1
Levadia - Slavia Praga - 2
Debrecen - Torpedo - 1
ako: 32,09 @ bet365

Partizan - Zagłębie Lubin - x2 Kurs 2,37 w Bet365
Pierwszy mecz, Zagłębie może powalczyć, imo mają szansę na remis. Partizan to jednak nie jest potęga piłkarska. Kurs kusi.


Robson/// to nie miejsce na suche typy i tasmy, proszę dopisać argumentację do typów, kolejne takie będą kasowane. Pozdrawiam
 
B 10

bartass19

Użytkownik
A mnie nieco dziwi, że nikt nie wspomniał o Midtjylland. Nieźle pogrywali sobie w tamtym sezonie, skład się nie zmienił, a Vaduz to żaden mocarz. Ja osobiście pograłem ich w dublu z Hacken, które tez nie powinno mieć problemow. W ostatnich meczach w lidze po kiepskim początku sezonu radzą sobie bardzo dobrze, Cork nie powinno być wyzwaniem szczególnie na własnym boisku.
Midtjylland + Hacken ako 2.17 unibet
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Midtjyland v Vaduz / Vaduz over 0,5 gola @ 1,84 unibet ⛔ trzy do jaja... slabizna

Moge sie mylic, ale kursy na Vaduz moim zdaniem sa warte gry. Kurs na jedna bramke gosci w tym meczu jest bardzo przyjemny szczegolnie, ze Vaduz to nie sa jakies chlopki do bicia tylko calkiem przyzwoity zespol. Dunczycy specjelnie nie zachwycili w spotkaniach z Sudova pomimo tego, ze wygrali oba mecze po 1:0. Nie stracili gola, fakt, ale grali z Litwinami a to polka nizej od Szwajcarow/Lichtensztajnu. Vaduz rowniez wygral swoje mecze z Macedonczykami z Sileks 3:1 u siebie i 1:2 na wyjezdzie strzelajac 5 goli. Mysle, ze o bramke Vaduz jest w stanie spokojnie powalczyc, szczegolnie, ze w lidze na codzien graja z zespolami takiej samej rangi jak Midtjyland badz lepszymi i wcale od nich nie odstaja.
 
U 76

ulvmann

Użytkownik
Ode mnie na LE:
Shirak - Trnava 2 DNB @ 1.60 - puszczone za 10 zł.
K. Almaty - Maccabi 1 DNB @ 1.58 - puszczone za 10 zł.
W zależności od wyniku meczu w Armenii ok. godz. 16:45, puszczę*:
1) Debrecen, Mitdjylland, Admira (@ ok. 2.66 wychodzi),
2) kusi trochę Beitar - Omonia 2 DNB (kursy spadają),
3) SonderjyskE - Stromsgodset 2 DNB,
4) Beroe - HJK &lt;2.5 gola,
5) Soligorsk - Domżale 1,
6) Iasi - Hajduk 2 DNB,
7) Giannina - Odd Grenland 2 DNB,
8) Hacken, Partizan, Slovan, Aberdeen,
9) Brondby DNB,
10) Goeteborg DNB.
*Mecze będą grane w zależności od wcześniejszych rozstrzygnięć. Może nic nie zagram ???? Zawarte zakłady będę aktualizował na bieżąco w tym poście i w temacie moich kuponów.
PS. Może puszczę też taśmę za drobne jak kolega jediusz, ale bez Omonii, Mariboru i Slavii. Niepewny też wynik na Islandii.

Robson/// to nie miejsce na suche typy i tasmy, proszę dopisać argumentację do typów, kolejne takie będą kasowane. Pozdrawiam
Ok, suchymi typami zajmę się we własnym temacie w dziale Kupony. Tam też moje typy.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Dziś mam wręcz bliźniacze spostrzeżenia dotyczące meczy w LE co typerzy Vidal i ofensywnie.

Kairat Almaty - Maccabi Tel Aviv

Jak wyżej wspomniał ofensywnie Kairat pokazał się w Europie już rok temu. W pierwszej rundzie można powiedzieć, że nie musiał pokazać nawet 50 % swych możliwości a i tak gładko wygrał w dwumeczu z Albańską drużyną Teutą aż 6:0. Niestety warto tu podkreślić, że zagrali bardzo mało skutecznie. Gdyby wykorzystali wszystkie sytuacje w meczu rewanżowym mogłoby być nawet 10:0. Na taką nieskuteczność dziś nie będą mogli sobie pozwolić. Konsekwentnie stawiam tu na Kazachów. O Arshavinie wspomniał przedmówca ( ofensywnie )
Kairat kurs 2,25 STS wynik 1:1 FT
Dinamo Mińsk - St Patricks

Drużyny białoruskie są niedoceniane a przecież grają solidny futbol od lat. Irlandczycy chwilami w poprzedniej rundzie byli zamykanie w hokejowym zamku przez i tak nie najlepszą przecież ekipę z Luksemburga. Dinamo Mińsk awans powinno zapewnić sobie u siebie. Na co liczę...
Dinamo kurs 1,.30 STS
wynik 1:1 FT


Na Partizan dziś nie zagram. O piłce na bałkanach już nie raz wspominałem... Nie zdziwię się nawet jak Zagłębie tam zgranie 3 pkt.

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
B 10

bartass19

Użytkownik
Warto według mnie jeszcze wspomnieć o Slovanie. Jelgava to drużyna, która mocno średnio radzi sobie w swojej rodzimej lidze, gdzie w 8zespołowej lidze znajduje się w środku stawki, po 13 meczach ich bilans bramkowy to zaledwie +1. U gospodarzy natomiast kilku byłych i obecnych reprezentantów swych krajów. Jest Janek Mucha, Salata, doświadczony Vittek, czy tez powracający z EURO Wegier Priskin. U siebie powinni zrobić różnicę, warto pobrać ich z handi co tez czynie po niezłym kursie. Ewentualnie można zastanowić się nad Slovan 1/1, bądź tez bramkami gospodarzy w obu połowach. Wszystko po w miarę zbliżonych kursach.
Slovan Bratyslawa - FK Jelgava 1 -1.5 2.18 unibet
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Co do meczu Rovaniemi - Lokomotiv uważałbym na granie na gości bo w sumie pół składu stracili a przede wszystkim liga u nich jeszcze nie ruszyła co może być dodatkowym atutem po stronie gospodarzy + jeszcze własne podwórko dlatego bez wahania 1x @ 1.62 Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom