>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Po co ta nowa karta?

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Skrill dziś informował o tym że obecne karty będą aktywne do października a oni będą wysłać nowe. Moje pytanie, w jakim celu te nowe karty? W mailu piszą o jakiś nowych możliwościach, ja tam nic nie znalazłem o tych możliwościach. Jestem też ciekaw czy za tą przymusową wymianę będą brać kasę?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Też byłem zaskoczony że będę miał nową kartę i będzie zbliżeniowa .
Pytanie jedno czy kartę aktualną którą mam ważną do 2018 tez będzie aktywna? Bo nie widzę sensu mieć dwie karty Skrilla.
Wie co ktoś?
 
S 245

sparks88

Użytkownik
W mailu dostałeś link do FAQ gdzie wszystko jest napisane.

Po aktywowaniu nowej karty przedpłaconej Skrill MasterCard® Twoja stara karta straci ważność. Zalecamy pozbyć się starej karty w bezpieczny sposób zaraz po aktywacji nowej karty przedpłaconej Skrill MasterCard®.

Twoja stara karta straci ważność w październiku 2016 roku.

Przeraża mnie to lenistwo.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
&quot;Twoja stara karta straci ważność w październiku 2016 roku.&quot;
Ktoś zna dokładny termin? Czy będzie to pierwszy października czy ostatni, a może oni sami nie wiedzą?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Chyba każdemu wymieniają właśnie kartę i przesyłki na tygodniu zaleją kraj nowymi kartami skrill ???? Na pewno w mailu masz info, że nowa karta została do ciebie wysłana.
 
czoker 97,3K

czoker

Użytkownik
@dawid1982 pytałem ich mailowo - niby do końca października będzie można jej używać
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Ale narzekanie ???? ja uwielbiam Skrill, oprocz 1 incydentu kiedy zablokowali mi konto na tydzien to od kilku dobrych lat (z 10 juz? czasy moneybookers) nie bylo problemow. Nowa karta ZBLIZENIOWA jest fantastyczna. Wkurzalo mnie, ze szedlem do hipermarketu kupic browary i za kazdym razem trzeba bylo wkladac karte do czytnika i wpisywac PIN. Niezle sie zniszczyla, bo pije duzo.
A teraz? 4 Perelki poprosze, myk, karta przylozona a ja juz pije piwko!
 
Do góry Bottom