>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.07.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 7. Lipca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
loki-3 2,8K

loki-3

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Pan Am Cup
Godzina: 00:00
Spotkanie: Argentyna - USA
Typ: USA handicap -1,5 seta
Kurs: 2.18
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pan Am Cup na razie mnie nie zawodzi, więc trzymam się tego turnieju. Dziś w nocy bardzo ciekawe i ważne spotkania, ponieważ grają ze sobą liderzy grup: Dominikana z Portoryko oraz Argentyna z USA. Ja przyglądam się bliżej temu drugiemu meczowi, który nota bene będzie grany wcześniej. Amerykanki ze względu na finał World Grand Prix przyjechały do Santo Domingo w rezerwowym składzie, ale nie łudźmy się, są to bardzo dobre siatkarki. W turnieju idą jak burza. Potknęły się tylko na Kubankach, zaskoczone dobrą grą tego zespołu. Wygrały ten mecz 3-2, a pozostałe z Kostaryką, Trynidadem i Peru po 3-0. Na Peru potknęła się Argentyna, ale pozostałe mecze dość pewnie do przodu (no, z Kubą 3-1 po dość zaciętym meczu). Myślę, że dziś w nocy Amerykanki nie dadzą się zaskoczyć, stawka dość wysoka - zwycięzca grupy awansuje bezpośrednio do półfinału z pominięciem ćwierćfinału. Liczę na pewne zwycięstwo USA, dlatego stawiam z handi.
✅ 118
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna kwalifikację liga europy
Godz: 20:45
Spotkanie Cork City-Linfield
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 3 golami
Kurs 6.75
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem rewanżowe spotkanie w ramach Kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Europejskiej pomiędzy ekipami Cork City oraz Linfield, w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jak i zapewnienia sobie awansu do następnej rundy piłkarskiej Ligi Europy jest drużyna gospodarzy, która już w pierwszym spotkaniu mocno przybliżyła się do awansu wygrywając na terenie swoich rywali o:1 , dodam do tego iż była w tamtym spotkaniu zespołem zdecydowanie lepszym, który potrafił sobie stworzyć znacznie wiecęj klarownych sytuacji do zdobycia bramki, Linfield natomiast ograniczał się do obrony i w ciągu całego spotkania zrobił zaledwie 2 akcję , według mnie w meczu wyjazdowym wcale nie pójdzie im łatwiej , będzie im jeszcze trudniej żeby zawalczyć o szanse awansu do następnej rundy , moim zdaniem gospodarze spokojnie powinni sobie poradzić i moim zdaniem powinni tutaj zdobyć więcej niż jedną bramkę, na to spotkanie mam kilka tyów, najpewniejszym jest po prostu wygrana gospodarzy,ale uważam że Cork City w tym meczu może pokryć handicap, stawiam na wynik 2:0 do połowy oraz 3:0 na koniec tego spotkania.
⛔ 100
 
P 195

porugalia

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna - Euro - Play Offy - Półfinał
Godz: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Francja
Typ: 2
Kurs: 2.84
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Półfinałowy mecz pomiędzy Niemcami a Francją jest na pewno najciekawszym spotkaniem tego dnia. Postanowiłem tym razem obstawić na Francuzów z kilku dosyć sporych przyczyn. Pierwszą z nich są wykluczenia, w reprezentacji Francji nie mamy informacji o żadnym poważnym wykluczeniu co jest rewelacyjną wiadomością dla kibiców jak i samej drużyny, natomiast po drugiej stronie mamy reprezentację Niemiec, w której to aż czterech podstawowych zawodników może nie zagrać z powodu kontuzji lub kartek. Gdyby mowa była o jednym lub dwóch zawodnikach to może nie robiłoby to wielkiej różnicy, ale czterech to juz ponad 36% całej drużyny, więc myślę, że to może zaważyć o zwycięstwie. Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem jest fakt iż mecz rozgrywany jest we Francji, gdzie ta drużyna będzie mogła liczyć na kibiców, którzy mogą się okazać tym dwunastym zawodnikiem. Nie możemy również zapomnieć o tym, że Niemcy w ćwierćfinale musieli grać dogrywkę z Włochami co na pewno będą odczuwać w późniejszych fazach meczu, mimo że Francja grała swój mecz jeden dzień później to nie oszukujmy się, był to dla nich spacerek, więc na pewno będą wypoczęci zwłaszcza po tak zadowalającym wyniku. Wydaje mi się, że Francja po ciężkim meczu wygra z reprezentacją Niemiec, należy im się to i w nich wierzę.
✅ 184
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy-Francja
Typ: 1/1
Kurs: 5.35
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Szczerze? Nie pamiętam, kiedy kurs na Niemców był tak wysoki. Kogo wysadziła Francja, z kim wygrała w tym turnieju. Rumunia, Szwajcaria, Albania? Irlandia i Islandia? Nie grali w tym turnieju jeszcze z żadną piłkarską potęgą. No to pora się zmierzyć. Niemcy prowadzili z Włochami 1-0 i tylko przez nieodpowiedzialność obrońcy nie wygrali tego w regulaminowym czasie gry. Potem już wszyscy widzieliśmy, jakiego mieli farta w karnych, ale to w końcu loteria. Jutro będą chcieli uniknąć podobnego scenariusza i wygrają mecz strzelając gola już w pierwszej połowie. Francuzi mają gorszą obronę niż Włosi, więc powinno im się to udać
⛔ 100
 
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: Tenis WTA - DEBEL: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 17:00
Spotkanie: Williams S. / Williams V. - Makarova E. / Vesnina E.
Typ: 2
Kurs: 2.1
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam! Na dzisiaj wybrałem spotkanie z tenisa a dokładnie z turnieju wielkoszlemowego jakim jest Wimbledon! Dokładnie typuję mecz sióstr Williams z parą Makarova i Vesnina. Jak dla mnie kursy powinny być zdecydowanie odwrotne na te Panie. Po pierwsze obie siostry dzisiaj stoczą bój o finał w singlu z bardzo mocnymi rywalkami. Mecze te będą dla nich bardzo męczące i będzie to wymagało dużej ilości sił aby przejść dalej. Naprzeciw staną przeciwko nim wypoczęte dziewczyny, które w singlu na tym turnieju grać już nie będą co daje im bardzo dużą przewagę fizyczną! Drugim argumentem za powyższym typem jest fakt, iż ta para już dwukrotnie wygrała z siostrami tylko, że na innej nawierzchni co nie zmienia faktu iż to one powinny być faworytkami tego spotkania! Jak dla mnie promocja ;) Powodzenia! ;)
100
Na przyszłość sprawdzaj fakty..
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – USA, MLS
Godzinna: 01:30
Spotkanie: New England Revolution – New York City
Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.05

Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jak zwykle MLS rozbite na cały tydzień, dziś wieczór dojdzie do starcia pomiędzy New England Revolution a New York City. Będzie to starcie ósmej ekipy konferencji z liderem. To co mnie w tym typie interesuje to oczywiście bramki z kilku powodów, spotykają się dwie najgorsze defensywy na Wchodzie jako jedyni stracili ponad 30 bramek. Gospodarze dodali do tego 23 bramki, u siebie przegrali tylko raz z lepszą grą w defensywie ale przy takim zespole jak dziś na pewno będzie to ich najsłabsza formacja. Przed własną publicznością tylko raz nie strzelili bramki i tylko raz nie stracili a było to na początku sezonu gdzie nie było rytmu. Dziś będą groźni w ataku nie tylko ze względu na problemy w destrukcji rywala ale w głównej mierze na fakt że do formy po kontuzji wrócił Kamara który w ostatnim meczu strzelił dwie bramki a jest to świetny napastnik jeden z najlepszych w lidze, czego dowodzą liczby z zeszłego roku, drugą linie też mają bardzo bramkostrzelną bo utrzymali trzon z zeszłego sezonu. New York od dawna gra w tej lidze mega otwartą piłkę będą przy tym beznadziejni w defensywie o czym wspomniałem ale nadrabiają to genialnym atakiem z Villa, Pirlo, Lampardem na czele no i są najlepszą ofensywą. Wyjazdu najlepsze w lidze ze średnią bramek na poziomie 3.3. Jeszcze bardziej to typu przekonały mnie dwa ostatnie mecze tej ekipy wygrane z Seattle 0:2 oraz derby rozegrane trzy dni temu wygrane 2:0. Oba mecze underowe ale kto oglądał ten widział że tam sytuacji było na trzy razy więcej trafień – strasznie obie ekipy marnowały i mały za dużo szczęścia w defensywie, ten trend się nie utrzyma tym bardziej że New York będzie zmęczony derbami a to odbije się głównie na defensywie bo w ataku są indywidualności. To będzie znowu otwarty mecz tylko nieskuteczność zaszkodzi typowi.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy-Francja
Typ: x/x
Kurs: 4.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pisze tę analizę w przerwie meczu Portugalia-Walia. Na tym etapie nie ma już otwartej gry. Podobnej spodziewam się w jutrzejszym meczu Niemców z Francją. Francja może się czuć pewnie. Dotychczas poza remisem w meczu ze Szwajcarami wygrali wszystko. Strzela Griezmann, strzela Payet, Pogba i Giroud. Czego więcej chcieć. Ano wygranej z porządną drużyną, jaką są Niemcy. Fakt, nasi sąsiedzi nie prezentują się rewelacyjnie, ale prezentują niemiecki solidny futbol i idą do przodu. W meczu z Włochami wygrali cudem, tylu przestrzelonych karnych dawno nie widziałem. Myślę, że potraktują to jako kolejną szansę i z szacunkiem podejdą do meczu. Podobnie z resztą jak i Francuzi. Druga połowa może przynieść każdy wynik. Ja typuję, że obydwie drużyny do końca będą grały ostrożnie, jak teraz Portugalia i Walia. Szkoda przez za bardzo ofensywną taktykę stracić za wcześnie gola, a potem odrabianie wiemy, jak się może skończyć. OK. Wracam na 2 połowę meczu ????
⛔ 100
 
D 0

dutra

Gość
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina:
01:10
Spotkanie:
Tampa Bay Rays - Los Angeles Angels
Typ: Over 9.0
Kurs:
1.90
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Tampa Bay Rays
Drew Smyly (2-9, 5.53 ERA)

Los Angeles Angels
Jered Weaver (6-7, 5.51 ERA)

Wczorajszy mecz dostarczył sporo emocji, Anioły rozgrzmociły 13:5 :cool:, aż 16-14 hits!
Bezpośrednie pojedynki nie są może i super overowe ale co się dzieje na wyjazdach LA to mówi samo za siebie.
Na stadionie Red Sox 10:5 i 2:21, chwile wcześniej u siebie z Astros 4:10 a wyjazdowo jeden mecz 10:7.
Tampa też potrafiła na swoim piachu dostać sporo. Detroit Tigers 2:10, 7:10 i podejmując Red Sox 13:7.

Co nas kieruje na over to miotacze, przecież to jest masakra – obydwaj przebijają 5.00 ERA, po 30 hitach wczoraj dzisiaj wydaje się być podobnie. Nie ma co tutaj przywoływać występów jednego czy drugiego i ostatnich kilku meczu bo to jest po prostu tragedia co oni rzucają (Weaver ostatnie 0-2, 7.71 ERA).
Po tym festynie wczoraj, dzisiaj pewnie wszyscy w gazie będą tłuc znowu, po prostu nie ma co kombinować bo szanse na runy są.

Wybrane trendy:
The over is 9-4 in their last 13 on astroturf.
The over is 9-1-1 in Smyly’s last 11 starts overall. The total has gone OVER in 6 of LA Angels&#39;s last 8 games when playing on the road against Tampa Bay.
ZWROT
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna kwalifikacje Ligi Europy
Data, godzina: 7.07.2016 20-00
Spotkanie: Cracovia - Shkendija
typ: Cracovia
kurs: 1.70
buk: bet365
Analiza:
Bardzo zawiedli w pierwszym meczu piłkarze Cracovii ulegają w Macedonii 0-2. Ten wynik stawia ich w trudnej sytuacji przed rewanżem. Jednak przed tym meczem trener Zieliński powiedział że nie traci nadziei na awans. I moim zdaniem też nie powinniśmy skreślać Cracovii. Poprzedni sezon pokazał, ze Cracovia w piłkę grać potrafi i wątpie by zmieniło się to w przerwie między sezonami. Puki co nie odszedł nikt z ważnych graczy z Krakowa, na pewno natomiast w rewanżu nie zagra kadrowicz Kapustka, ktory pewnie opusci już niedługo Kraków. Mimo to uważam, że Macedończycy będa musieli sporo sie napocić by utrzymać przewagę zdobytą u siebie. Liczę w szczególności na Cetnarskiego, który potrafi kapitalnie rozegrać piłkę, a i sam jest bardzo dobrym egzekutorem ( trzynaście goli w poprzednim sezonie). Może w rewanżu błyśnie ktoryś ze słowackich napastników - Jendrisek lub Vestenicky?? Raczej nie spodziewam się by goście coś strzelili, więc wszystko w nogach Cracovii, ktorzy choć mają sporą stratę to wcale nie są na straconej pozycji. Moim zdaniem jutro zwycięstwo padnie łupem gospodarzy. Dla odważniejszych polecam awans krakowian
⛔ 100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy-Francja
Typ: 1
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro drugi półfinałowy mecz Euro 2016. Moim zdaniem rywalami Portugalii będzie ekipa Niemiec. Bukmacherzy dają równe szanse obu ekipom. Kurs na Niemcy wysoki i bardzo zachęcający. Kolega wyżej wypisał kilka argumentów przeciw takich jak absencje w ekipie Loewa czy też własny teren Francuzów. Ja jednak uważam, że Niemcy ograją gospodarzy. Wszyscy wiemy, że piłkarze zza Odry to ekipa turniejowa i już nieraz w historii piłki nożnej to pokazali. Może to nie będzie porywające widowisko bo też i stawka ogromna, ale w ostatecznym rozrachunku Niemcy powinni ograć Francuzów i tak też obstawiam. 2 do 0 w mojej opinii bardzo prawdopodobne. Bezpieczniejsza opcja to awans po kursie 1.95. Pozdrawiam
⛔ 100
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MLS
Godzinna: 01:30
Spotkanie: New England Revolution - New York City
Typ: NYC
Kurs: 3.64
Buk: Pinnacle
Idę w ten typ z dwóch powodów po pierwsze to myślę, że NYC powinni być podbudowani ostatnim zwycięstwem z lokalnym rywalem, który przez kilka ostatnich pojedynków ostro ich gromił, dalej liderują w lidze, sporo strzelają bo już 29 trafień w 17 meczach, statystycznie są najlepsi w meczach wyjazdowych w całej lidze jak do tej pory. NER ma kiepską obrone traca praktycznie minimum dwie bramki w każdym meczu, NYC niby też słabo w obronie bo już 31 straconych goli ale jednak w ostatnich dwóch spotkaniach zagrali już na zero z tyłu. Po drugie jak rano przeglądałem ofertę na dzisiaj to na gości kurs był coś ~4.3 więc już spory spadek dlatego tak na czutkę idę w ten typ i lekko zaryzykuje po tym kursie.
✅ 264
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
plocczanin 70

plocczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy UEFA, Kwalifikacje
Godzina: 15:00
Spotkanie:
Shirak v Dila Gori
Typ: 2
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Jeżeli ktoś nie chce podejmować zbyt dużego ryzyka przy obstawianiu drugiego meczu półfinałowego EURO 2016, polecam za drobne pograć ten zakład. Proponowany przeze mnie typ opiera się przede wszystkim na przemyśleniach z pierwszego spotkania między obiema ekipami. Zespół Dila Gori pokonał Shirak 1:0, choć na dobrą sprawę zwycięstwo powinno być bardziej okazałe. Gdyby napastnicy byli w lepszej dyspozycji, Gori zaklepaliby sobie awans już przed rewanżem.
Według mnie gospodarze najbliższego spotkania nie dadzą rady gościom, patrząc chociażby przez pryzmat kiepskiej defensywy i stylu gry. Kiedy oglądałem skrót meczu to miałem wrażenie, że oglądam potyczkę między zagubionymi juniorami a zgraną drużyną. Myślę, że warto tutaj pograć gości, a co najmniej pograć na nich z podpórką, bo to ciekawe value. Ja zaś odważę się wytypować kolejne zwycięstwo Dila Gori.
⛔ 100
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Południowa, Copa Libertadores
Godzina: 02:45
Spotkanie: Sao Paulo SP - Atletico Nacional Medellin
Typ: 1 i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 5.75
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam wszystkich. Zupełnie nie trafiłem z typem wczorajszym za co bardzo przepraszam tych, którzy wspólnie ze mną postawili na co najmniej 2 gole Walii. Niestety braki kadrowe okazały się zbyt duże by powalczyć z Portugalią. W każdym razie na dzisiaj także mam typ i jest nim zwycięstwo gospodarzy wraz z golami z obydwu stron. Zapraszam do analizy! Jest to pierwszy półfinał Copa Libertadores (Liga Mistrzów w Ameryce Południowej). Mierzy się w nim ekipa brazylijska z kolumbijską. Mecz rozpoczyna się wkrótce, wiec postaram się podać same najważniejsze informacje. Po pierwsze, Sao Paulo gra u siebie, więc zwycięstwo w tym spotkaniu to obowiązek. Jednak na przeciwko staje niezwykle ofensywnie usposobiona drużyna, która za wszelką cenę będzie chciała ukąsić choć raz. Po drugie, Nacional to wyjątkowo overowa ekipa, rzadko kiedy nie strzelająca choć jednego gola w meczu. Ponadto ostatnie spotkania wskazują, że lepiej gra się Jej na wyjeździe, gdzie w ostatnich 10 spotkaniach tylko 2 razy przegrała. Wyniki tych meczów przedstawiają się następująco: 0-1, 2-0, 0-0, 0-1, 1-0, 2-2, 0-2, 1-1, 1-1, 3-3. Jak widzimy szczególnie ostatnie 5 rezultatów było pełne bramek. To świadczy o zwyżkującej formie zespołu kolumbijskiego. Choć nie odnosili zwycięstw to także nie przegrywali, a mecze nie kończyły się wynikami bezbramkowymi. Po trzecie, w zespole brazylijskim panuje duży optymizm, gdyż dyspozycja wydaje się być wysoka. Wskazują na to ostatnie rezultaty spotkań rozegranych na swoim boisku. Prezentują się one następująco: 6-0, 2-1, 4-0, 1-0, 1-2, 1-0, 1-2, 2-0, 0-0, 2-1. Jak łatwo dostrzec zespół Sao Paulo przegrał tylko 2 razy i tylko 1 raz zremisował, a odniósł aż 7 zwycięstw, najczęściej pewnych. Po czwarte, choć nie zagra Ganso (podstawowy pomocnik) oraz Kelvin (napastnik), to nie są to najważniejsi zawodnicy zespołu, który potrafi radzić sobie bez Nich, gdyż ostatnie rezultaty są przyzwoite. Zagra natomiast argentyński snajper Jonathan Calleri, który już nie raz pokazał wysoką formę i instynkt strzelecki co możecie sobie zobaczyć w statystykach. Poza tym w składzie jest Michel Bastos, który przez wiele lat grał w Europie (głównie w O. Lyon, Schalke, AS Roma). Można powiedzieć, że zawodnik mimo 32 lat na karku przeżywa w sezonie drugą młodość i jest motorem napędowym. Ponadto w obronie zagra filar Maicon, który najprawdopodobniej zdążył się wykurować. W kadrze jest także Urugwajczyk Diego Lugano, który przez wiele lat występował także na boiskach europejskich (Fenerbahce, PSG, Malaga, West Brom) oraz grał w reprezentacji swojego kraju. W związku z niniejszym Sao Paulo ma w kadrze zawodników zarówno doświadczonych jak i młodych, żądnych sukcesów. Taka mieszanka może przynieść pozytywne efekty. Po piąte, drużyna Atletico Nacional Medellin w kadrze ma również piłkarzy potrafiących grać w piłkę. Na szczególną uwagę zasługuje młody 19-letni napastnik (Hadier Borja Aguilar), który jeszcze w poprzednim sezonie występował w średniaku ligi kolumbijskiej (Cortulua) gdzie udało się Mu strzelić aż 19 goli w 22 występach. Nie trzeba być ekspertem by stwierdzić, że mimo młodego wieku, Borja pokazał swój talent. Dzisiaj najprawdopodobniej zagra od początku na szpicy. Po szóste, drużyna kolumbijska nigdy w historii nie wygrała meczu w 90 minutach na stadionie dzisiejszych gospodarzy. Dotychczas rozegrano 3 takie mecze. W 2008 roku był wynik 1-0, w 2013 było 3-2, a W 2014 znów 1-0. Jednak dzisiaj stawka jest bardzo wysoka i gracze kolumbijscy zrobią wszystko by strzelić choć jednego gola na wyjeździe, a mają odpowiednich wykonawców by zrealizować ten cel. A jeśli uda się Im to Sao Paulo będzie zmuszone strzelić jednego gola więcej by wygrać. Zatem wydaje mi się, że warto postawić na to, że obie strzelą, ale wygrają Brazylijczycy. Po siódme, na stadionie Estádio do Morumbi zasiądzie dzisiaj komplet kibiców (80 tys.), a z takim dopingiem fanatycznych fanów nie można pozwolić sobie na wpadkę, gdyż jeśli Sao Paulo dzisiaj nie wygra to w rewanżu może być piekielnie ciężko o korzystny rezultat. Podsumowując, zdaję sobie sprawę, że ostatnio nie weszły moje 2 typy dnia i pewnie niektórzy nie odważą się postawić na typ, który proponuję. Dla tej grupy osób proponuję typ, że obydwa zespoły strzelą choć jednego gola, a kurs na betano aktualnie wynosi @2.40. Można też pomyśleć nad zakładem, że Sao Paulo strzeli chociaż 2 gole w meczu (@2.60). Powodzenia!
⛔ 100
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Dyscyplina: Counter Strike: Global Offenisve (esport)
Godzinna: 17:00(może się przesunąć)
Spotkanie: Team Liqiud - Mousesports
Typ: +2,5 rundy 1 mapa mousesports
Kurs: 1.83
Buk: Bet365
Narazie typy 2/2, mam nadzieję, że komuś dałem zarobić ????
Na dziś mam kolejnego pewniaczka, szanse wejścia oceniam na 80%. Już tłumacze dlaczego.
Moim zdaniem mousesports jest faworytem całego spotkania. Nie rozumiem kursów, tak samo było dziś w meczu Liquid - Virtus Pro gdzie amerykańska drużyna była &quot;faworytem&quot; a wygrali &quot;nasi&quot;.Gracze z Mousesports Prezentują bardzo dobry poziom a szczególnie ich gwiazda NiKo. Pierwszy ich mecz był przeciwko Virtus Pro gdzie, gdyby nie popełnili kilku błędów myślę, że pokonali by Polaków.
W dzisiejszym dniu odprawili jeden z lepszych zespołów, EnVy do domu co pokazuje ich umiejętności. Co prawda Liquid w swoim pierwszym meczu również pokonał ten zespół, ale w dzisiejszym pokazał, że gdy jest presja to sobie nie radzą. Gracz, który zapomniał wziąć broni czy złe pozycjonowanie to pierwsze lepsze przykłady. W drużynie, którą typuje jest aż 3 Niemieckich graczy a warto wspomnieć, że turniej odbywa się w Niemczech więc jest 100% mobilizacji, aby pokazać się w piątek przed publicznością. Dlatego muszą wygrać i myślę, że wygrają całe spotkanie a handi sprawia, że bet jest jeszcze bezpieczniejszy.
Dla odważnych można grać samą wygraną mousesports za kurs ponad 2 ;)
Powodzenia!
⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina/piłka nożna
godz/20,45
spotkanie/Cliftonville-Diferdang03
typ/1
kurs/3,20
bukm/Winmasters
analiza
Kwalifikacje Ligi Mistrzów.Spotkają się drużyny z egzotycznych lig.Gospodarz Irlandia Północna z drużyną z Luxemburga.
Pierwszy mecz 1-1.Nie wiem w czym rzecz,ale liga luxemburska nie jest jakąś potęgą europejską.Nie potrafili wygrać u siebie,to nie wygrają na wyjeździePopatrzyłem na składy ,,no name,,
W Irlandii P. grają angielski futbol,fizyczny i oparty na kondycji.Luksemburg to nie jest jakaś przeszkoda nie do pokonania.Cliftonville musi wygrać po remisie na wyjeździe.Nie będą ryzykowali 0-0,lub dogrywki przy 1-1
Stawiam gołą jedynkę i uważam,że typ ma duże szanse powodzenia
220
 
makaveli23 132,1K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Godzina: 02:45
Spotkanie: Sao Paulo (Bra) - Atl. Nacional (Col)
Typ: Sao Paulo wygrana jedną bramką
Kurs: 3.45
Bukmacher: unibet
Analiza:
Ostatnie 3 bezpośrednie mecze pomiedzy Sao Paulo a Nacional Medellin w tych rozgrywkach to wygrane gospodarzy jednym golem 1-0, 1-0, 3-2, zaczynajac od ostatniej. Goscie ostatnio w lidze nie popisali sie defensywą na wyjeździe i stracili 3 bramki w zremisowanym spotkaniu 3-3. Na wyjazdach w lidze graja ewidentnie na remis i w tych rozgrywkach tez najchetniej beda chcieli zagrac na remis w tym meczu. Ale mają dosyc npowazne oslebienia w defensywie, bo nie zagra dwoch zawodnikow Najera 18 meczy, Londono 11 meczy, i najlepszy napastnik druzyny Berrio 20/8 bramek. Te oslabienia tym bardziej wymusza na nich ostrozną grę, ale grajac na remis zostaną skarceni przez gospodarzy ktorzy wygrają to spotkanie jedną bramką w swoim stylu po defensywnym meczu i wyniku 1-0.
100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy-Francja
Typ: BTS
Kurs: 2.06
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Po raz czwarty w typach dnia na BTS. Zobaczymy z jakim skutkiem. Według mnie to kurs powinien być dużo mniejszy. Obrona Francji nie napawa optymizmem co do nietracenia goli, ale za to atak spisuje się rewelacyjnie. Giroud i Payet z 3 bramkami w turnieju, a Griezmann aktualny król strzelców - 4 gole Francuza. Dodatkowo do składu wraca czyściciel Kante. Niemcy słyną z żelaznej defensywy... ALE - w meczu półfinałowym nie zagrają bardzo ważni Khedira i Hummels. Dodatkowo w napadzie nie zobaczymy Gomeza, a zapewne Goetze. Także obrona również się nie klei, a w napadzie wielkiej zmiany nie ma. Obie strzelą, o to się martwię najmniej spośród dotychczasowych BTS&#39;ów. Oby tylko nie z odwrotnym skutkiem.
100
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Kansas City Royals vs. Toronto Blue Jays
(Ian Kennedy vs. Marcus Stroman)
Godzina: 01:07
Typ: Suma hits powyżej 16,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Jest świetny układ do tego aby pokryć tę niziutką linię. Mamy dwa bardzo dobre ofensywnie teamy i dwóch pitcherów, którzy są słabi i pozwalają na dużo uderzeń.
Ofensywa:
Oba teamy mają dobry sezon, notując dodatnie bilanse (0.518 i 0.547).
Kansas ma trzecią śrędnią hits i są piątą drużyną z ilością hits w lidze.
Toronto to 5 zespół w rankginu zdobytych runs.
Forma drużyn:
Oba teamy odbijają ostatnio bardzo celnie:
Na 6 ostatnich gier z udziałem obu teamów padło odpowiednio:
- 19, 10, 18, 17, 23, 22.
Czyli linia została pokryta w 5 na 6 przypadkach. Ten jeden wyjątek to mecz obu teamów, w którym narzucali dobrzy miotacze: Sanchez i Volquez.
Dziś powinni to gładko pobić. Miotacze nie mają tej jakości.
Miotacze:
Kennedy jest w słabej formie. Na 6 ostatnich gier jego team przegrał 4. W ciągu tych 34 zmian oddał aż 35 hits, co daje średnią powyżej jeden.
Stroman jest w jeszcze gorszej formie. Na ostatnich 6 startów jego team przegrał 5 gier. Ten miotacz wyśrubował jeszcze gorszy stosunek zmian do hits. 33 zmiany i aż 45 hits !!! To prawie półtora na zmianę.
Pamiętajmy z jakimi temami mamy do czynienia.
Ci miotacze zostaną dziś wystawieni na poważną próbę i prawdopodobnie żaden z nich nie przejdzie egzaminu bezstresowo.
Zapowiada się ładny overowy mecze. Polecam oglądanie go. ????
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje do Ligi Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Mariehamn - Odd
Typ: 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
dziś kilka ciekawych meczy przed nami, kilka już za nami. Ja stawiam dziś na eliminacje do LE. Są to mecze rewanżowe więc co nieco już wiemy, i większość kursów są pozaniżane przez pryzmat pierwszych meczy. Osobiście celuje w mecz pomiędzy Fińskim Mariehamn a Norweskim Odd. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla norwegów. Cały mecz to zdecydowana przewaga Odd - posiadanie piłki 61% - 39%, sytuacje bramkowe 21-11, rzuty rożne 11-3. Ogólnie między oboma zespołami jest różnica klas. Stawiam, że Odd minimalnie wygra, bo jeżeli pozwoli sobie na stratę gola to może się zrobić nerwowo. Najbezpieczniejsze będzie dla nich szybkie strzelenie gola i kontrola meczu. A, że Odd to poukładany zespół świadczy fakt iż w lidze cały czas depcze po piętach Rosenborgowi i cały czas ma szanse na mistrzostwo.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom