>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

czy opłaca się rejestrować na bwin?

matteus 0

matteus

Użytkownik
witam. czy opłaca się teraz klientom z PL rejestrować się w bwin? Dość długo gram w bukmacherke, ale jeszcze nie próbowałem w bwin i chciałbym spróbować coś tam pograć. może z limitami będzie lepiej niż w innych. czekam na jakąkolwiek opinie czy można i czy warto ???? pozdro
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Moim zdaniem nie warto. Słabe kursy, oferta też niezbyt konkurencyjna także ja bym odpuścił. Osobiście zamknąłem tam konto.
 
C 0

cipka

Użytkownik
witam, mam pytanie czy typował ktoś w bwin w meczu NIEMCY-SŁOWACJA. KONKRETNIE CHODZI MI o postawienie pieniędzy na UTRZYMANIE SIĘ DOTYCHCZASOWEGO WYNIKU DO KOŃCA SPOTKANIA. JA WŁAŚNIE TAK POSTAWIŁEM, POD KONIEC MECZU O BSTAWIŁEM ŻE DOTYCHCZASOWY WYNIK CZYLI 3:0 DLA NIEMIEC W SPOTKANIU ZE SŁOWACJĄ UTRZYMA SIĘ DO KOŃCA I TAK WŁAŚNIE SIĘ STAŁO NIEMCY WYGRALII ZE SŁOWACJĄ 3:O. NIESTETY BWIN STWIERDZIŁ, ŻE PRZEGRAŁEM ZAKŁAD, HOCIAŻ NA ZAKŁADZIE STOII JAK BYK, ŻE WYBRANA PRZEZEMNIE OPCJA CZYLII 3:O WYGRAŁA.
MOŻE KTOŚ Z WAS MIAŁ PODOBNY PROBLEM-Z TYM MECZEM LUB Z JAKIMŚ INNYM, ŻE BWIN NIE DOŚĆ ŻE NIE WYPŁACIŁ WYGRANEJ TO JESZCZE KŁAMIE JAK ZWYKŁY OSZUST, ŻE ZAKŁAD ZOSTAŁ PRZEGRANY.
OSTRZEGAM PRZED &quot;BWIN&quot; NA MOIM PRZYKŁADZIE WIDAĆ, ŻĘ TO ZWYKLII OSZUŚCI I ZŁODZIEJE.
PROSZĘ O PODPOWIEDZ GDZIE MOGĘ SZUKAĆ POMOCY W WALCE O SWOJE, GDZIE MOGĘ ZŁOŻYĆ ZAŻALENIE NA TYCH ZŁODZIEJII .
MÓJ ZAKŁAD ORAZ LINKII DOTYCZĄCE WYNIKU SPOTKANIA NIEMCY-SŁOWACJA, PRZESŁAŁEM BWIN-OWI ALE CI ZŁODZIEJE HOCIAŻ WIDZĄ IŻ ZAKŁAD WYGRAŁEM TO KŁAMIĄ JAK Z NUT, ŻE ZAKŁAD ZOSTAŁ PRZEGRANY.
 
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
witam, mam pytanie czy typował ktoś w bwin w meczu NIEMCY-SŁOWACJA. KONKRETNIE CHODZI MI o postawienie pieniędzy na UTRZYMANIE SIĘ DOTYCHCZASOWEGO WYNIKU DO KOŃCA SPOTKANIA. JA WŁAŚNIE TAK POSTAWIŁEM, POD KONIEC MECZU O BSTAWIŁEM ŻE DOTYCHCZASOWY WYNIK CZYLI 3:0 DLA NIEMIEC W SPOTKANIU ZE SŁOWACJĄ UTRZYMA SIĘ DO KOŃCA I TAK WŁAŚNIE SIĘ STAŁO NIEMCY WYGRALII ZE SŁOWACJĄ 3:O. NIESTETY BWIN STWIERDZIŁ, ŻE PRZEGRAŁEM ZAKŁAD, HOCIAŻ NA ZAKŁADZIE STOII JAK BYK, ŻE WYBRANA PRZEZEMNIE OPCJA CZYLII 3:O WYGRAŁA.
MOŻE KTOŚ Z WAS MIAŁ PODOBNY PROBLEM-Z TYM MECZEM LUB Z JAKIMŚ INNYM, ŻE BWIN NIE DOŚĆ ŻE NIE WYPŁACIŁ WYGRANEJ TO JESZCZE KŁAMIE JAK ZWYKŁY OSZUST, ŻE ZAKŁAD ZOSTAŁ PRZEGRANY.
OSTRZEGAM PRZED &quot;BWIN&quot; NA MOIM PRZYKŁADZIE WIDAĆ, ŻĘ TO ZWYKLII OSZUŚCI I ZŁODZIEJE.
PROSZĘ O PODPOWIEDZ GDZIE MOGĘ SZUKAĆ POMOCY W WALCE O SWOJE, GDZIE MOGĘ ZŁOŻYĆ ZAŻALENIE NA TYCH ZŁODZIEJII .
MÓJ ZAKŁAD ORAZ LINKII DOTYCZĄCE WYNIKU SPOTKANIA NIEMCY-SŁOWACJA, PRZESŁAŁEM BWIN-OWI ALE CI ZŁODZIEJE HOCIAŻ WIDZĄ IŻ ZAKŁAD WYGRAŁEM TO KŁAMIĄ JAK Z NUT, ŻE ZAKŁAD ZOSTAŁ PRZEGRANY.
Może zagrałeś handicap -3 ?
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Bwin to *****. Żeby nie było, uzasadnię:
1. Gówniane kursy, gówniana oferta.
2. Słabe działanie zakładÓw live, zamułka na każdym internecie.
3. LimitoWanie po kilku wygranych kuponach, na stawki do 25 zł.
4. Obsługa klieNta to jest zwykłe nieporozumienie. brak czatu, telefony zajęte, a na maila odpowiedzą Ci po 3 dniach.
5. Weryfikacja trwa zbyt długO, na pieniądze również sobie poczekasz, o ile Ci wypłacą.
GÓWNO
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Bwin to gó*no. Żeby nie było, uzasadnię:

1. Gówniane kursy, gówniana oferta.
2. Słabe działanie zakładÓw live, zamułka na każdym internecie.
3. LimitoWanie po kilku wygranych kuponach, na stawki do 25 zł.
4. Obsługa klieNta to jest zwykłe nieporozumienie. brak czatu, telefony zajęte, a na maila odpowiedzą Ci po 3 dniach.
5. Weryfikacja trwa zbyt długO, na pieniądze również sobie poczekasz, o ile Ci wypłacą.

GÓ*NO
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Ja właśnie wypłacam stamtąd kasę, przeciętne kursy, słaby wybór typów, przy przeciętnych drużynach, raz nie mogłem postawić dubla bo wygrana przekroczyłaby 35 zł xd. Nie wszedłby ale nie spodobało mi się to. Zlecenie wypłaty to jest ***** dramat, oczekiwanie na przyjęcie, później na zatwierdzenie...
 
Do góry Bottom