>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Francja - Islandia] - 1/4 finału, 03 lipca 2016 r. godzina 21:00

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Powiem tak, kursy na Francję są tak przesadzone, że to szok. Jeśli coś grać to tylko w stronę Islandii jakiś handi dodatnie, z 2 strony nie będą już mieli fanatycznych kibiców po swojej stronie, może są trochę zmęczeni. Ciężko coś tu grać, ale na pewno na awans Francji po 1,15 to bym nie postawił nic. To chyba jakaś pułapka na Januszy bo tak przesadzony kurs to kpina z inteligencji typerów. Francja ledwo ogarnęła Albanię ustawioną defensywnie, a tu będą mieli taką Albanię tylko 2x mocniejszą w defensywie i dobrze grającą w ofensywie, a buki dają na Francję 1,15 ???? ŻART :roll:
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Powiem tak, kursy na Francję są tak przesadzone, że to szok. Jeśli coś grać to tylko w stronę Islandii jakiś handi dodatnie, z 2 strony nie będą już mieli fanatycznych kibiców po swojej stronie, może są trochę zmęczeni. Ciężko coś tu grać, ale na pewno na awans Francji po 1,15 to bym nie postawił nic. To chyba jakaś pułapka na Januszy bo tak przesadzony kurs to kpina z inteligencji typerów. Francja ledwo ogarnęła Albanię ustawioną defensywnie, a tu będą mieli taką Albanię tylko 2x mocniejszą w defensywie i dobrze grającą w ofensywie, a buki dają na Francję 1,15 ???? ŻART :roll:
Jak Francja grała z Irlandia awans wynosił na nich 1.20
Pisałeś.przed meczem że można stawiać domy dziewczyny i tak dalej mało co brakowało i byś nie miał gdzie mieszkać :grin: typy nie neguję bo sam chyba coś program w stronę Islandi z drugiej strony ts Francja musi coś zacząć grać jeżeli chce coś osiągnąć piłkarzy ma świetnych problem leży w czym innym
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak Francja grała z Irlandia awans wynosił na nich 1.20
Pisałeś.przed meczem że można stawiać domy dziewczyny i tak dalej mało co brakowało i byś nie miał gdzie mieszkać :grin: typy nie neguję bo sam chyba coś program w stronę Islandi z drugiej strony ts Francja musi coś zacząć grać jeżeli chce coś osiągnąć piłkarzy ma świetnych problem leży w czym innym
No i co z tego, że tam tak pisałem ? Nie rozumiem porównania ? Nie wiem ile masz lat, ale sex z wysoką brunetką, która długo dochodzi, ale za to jak będzie inny niż z niską blondynką, która ma orgazm po 3 min.
Tamten mecz, tamta sytuacja była inna i z czym się niby pomyliłem ? Było wiadomo od początku, że Francja to ogarnie jak nie w taki to inny sposób, pisałem też, że może być łatwo, ale i trudno, a najważniejsze, że jak jednak ktoś postawił to mieszkanie to ma zwrot lokaty 20%.
Teraz jest inna sytuacja, inny mecz, inny przeciwnik. Islandia w przeciwieństwie do Irlandii jest bardziej wytrzymała fizycznie, motorycznie, lepiej grają podaniami, są celniejsze, mają bardzo dobrą formację ofensywną w przeciwieństwie do Irlandii. Kurs na awans powinien być ok 1,35 - 1,45, żeby był do gry, a nie 1,15.
 
T 6

typer84

Użytkownik
Powiem tak, kursy na Francję są tak przesadzone, że to szok. Jeśli coś grać to tylko w stronę Islandii jakiś handi dodatnie, z 2 strony nie będą już mieli fanatycznych kibiców po swojej stronie, może są trochę zmęczeni. Ciężko coś tu grać, ale na pewno na awans Francji po 1,15 to bym nie postawił nic. To chyba jakaś pułapka na Januszy bo tak przesadzony kurs to kpina z inteligencji typerów. Francja ledwo ogarnęła Albanię ustawioną defensywnie, a tu będą mieli taką Albanię tylko 2x mocniejszą w defensywie i dobrze grającą w ofensywie, a buki dają na Francję 1,15 ???? ŻART :roll:
To że Francja jest katastrofalnie słaba to widać od pierwszego meczu w sumie. z Rumunią? Mordęga. Z Albanią? Męki. Ze Szwajcarią 0-0. Z I Irlandią? Wymęczone zwycięstwo. NAprawdę nie wiem czym kierowali się ludzie mówiący o tym jaka to mocna ta Francja. Mówiłem od początku że młodzi Francuzi nie wytrzymają presji. Obyśmy trafili w finale na nich a nie na Niemców lub Włochów
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
To że Francja jest katastrofalnie słaba to widać od pierwszego meczu w sumie. z Rumunią? Mordęga. Z Albanią? Męki. Ze Szwajcarią 0-0. Z I Irlandią? Wymęczone zwycięstwo. NAprawdę nie wiem czym kierowali się ludzie mówiący o tym jaka to mocna ta Francja. Mówiłem od początku że młodzi Francuzi nie wytrzymają presji. Obyśmy trafili w finale na nich a nie na Niemców lub Włochów
Z Rumunami - mecz otwarcia, bardzo trudno się gra taki mecz i jest spore ciśnienie. Z Albanią która postawiła autobus w polu karnym żeby urwać chociaż punkt, rozbili w końcówce. Ze Szwajcarią - awans już zapewniony, więc nie trzeba rzucać wszystkich sił na zwycięstwo, trener taki jak Didier który wygrywał jako zawodnik mistrzostwo świata i europy ma ogromne doświadczenie i potrafi rozłożyć siły na cały turniej.
Z Irlandią - meczu nieoglądałem ale sam fakt, że potrafili odwrócić wynik meczu pokazuje, że jednak cisnienie trzymają.
Ps. Jak Francja organizuje impreze to puchar zostawia dla siebie więc sądzę, że po bardzo trudnym meczu z Islandią, dalej będą grali i dojadą do finału.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ps. Jak Francja organizuje impreze to puchar zostawia dla siebie więc sądzę, że po bardzo trudnym meczu z Islandią, dalej będą grali i dojadą do finału.
Pewno tak właśnie będzie, ale po 1,12 ja nie zaryzykuję bo jest jakaś szansa ok 30%, że będzie większa sensacja niż z Anglią.
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Pewno tak właśnie będzie, ale po 1,12 ja nie zaryzykuję bo jest jakaś szansa ok 30%, że będzie większa sensacja niż z Anglią.
Z tym, że Anglia wg mnie nie miała &quot;team spirit&quot;, same indywidualności. Trener, nie sklecił z nich drużyny i wynikiem tego był tak fatalny wynik i wg mnie to nie Islandia wspięła się na wyżyny tylko Anglia zagrała mega piach. Z Francją będą mieli zdecydowanie trudniej ale fakt, że po takim kursie nie ma co obstawiać.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Francja nie zagrała jeszcze na tych ME jednego porządnego meczu.
Każdy z nich to albo nerwówka albo walenie głową w mur albo odrabianie strat.
A przecież można śmiało powiedzieć, że przeciwników mieli &#39;z dupy&#39;, bo jak inaczej nazwać Albanię, Rumunię czy Irlandię?
Nie wiem ile meczy im trzeba na rozkręcenie i zagranie w końcu porządnie od początku do końca? Wg mnie póki co się ślizgają i wcześniej czy później dostaną w czapę (przewiduję najpóźniej półfinał).
Ja osobiście pójdę w BTS. Francja słaba w obronie - mocniejsza w ataku, tak samo Islandia. Nie boją się grać do przodu, w prawie każdym meczu coś strzelają, a strzelanie Francji nie należy do trudnych zadań.
BTS @ 2.54 Oddsting
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
korsarz81 210

korsarz81

Użytkownik
Stawiam na rewelacje Euro2016 awans Islandii po fajny kursie 5,0 totolotek.Islandia w turnieju prezentuje wysoko rowno i co najwaznieje rowno formę.Naprzód wikingowie AU
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Francja vs Islandia (2x) kurs: 2,67 buk: Totolotek⛔⛔⛔⛔
Francja vs Islandia remis kurs: 4,20 buk: STS⛔⛔⛔⛔
Strasznie nie lubię grać przeciw faworytom i najczęściej w ogóle nie gram takich meczy gdzie faworyt może polec. Po prostu nie lubię patrzeć jak na bramkę mojej drużyny są ciągłe ataki. Tu jednak zdecydowałem się tak zrobić. Dla mnie Francja na tym Euro to taka Brazylia z mundialu. Każdy krzyczał przed MŚ i teraz ME, że to gospodarz i MUSI wygrać. Jak gra Francja wszyscy widzimy. Problemy w defensywie, mnóstwo traconych bramek. Wygrywali w czasie regulaminowym dzięki dobrej ofensywie, ale męczyli się za każdym razem niemiłosiernie. Oglądałem ten mecz z Anglią i przy całej słabości synów Albionu, Islandia grała naprawdę dobrze. Bardzo prostymi środkami, ale niezwykle skutecznie. Mają świetnie zorganizowaną obronę, bardzo wysocy praktycznie wszyscy piłkarze. Kiedy się bronią praktycznie nikt się nie prześliźnie w polu karnym. Do tego potrafią wyprowadzać zabójcze kontry. Mają bardzo dobre strzały i dośrodkowania ze stałych fragmentów gry. Islandia to nie tylko autobus i dobra defensywa, to także naprawdę niezła ofensywa. Są także bardzo wytrzymali motorycznie. Francja jak to Francja - ogromna presja, oczekiwania, a umiejętności to już różnie. Dziurawa defensywa i fragmentami gry nieskuteczna ofensywa. To będzie bardzo trudny mecz i myślę, że zakończy się remisem, a w dogrywce lub karnych Francja ogarnie awans. Szukam 2 raz niespodzianki.
 
P 11

plejek69

Użytkownik
Dosyć kuszący value bet na Islandię. Nie rozumiem takiego wysokiego kursu. Fakt, Francja jest faworytem, ale Islandia pokazała już mądry i poukładany futbol przeciwko Anglii, a wcześniej również Portugalii. Obie drużyny prezentują podobny styl do Francji czyli stawiają bardziej na ofensywę aniżeli na defensywę. Dodatkowo, umówmy się, że Francja prezentuje się na euro16 póki co mizernie. Większość spotkań wymęczona, zawodnicy szukają zgrania i bardziej błyszczą jako indywidualności niż jak dobrze naoliwiona maszyna. Myślę, że domowe ściany fałszują obraz ich gry i skuszę się nawet o stwierdzenie, że Francuzi nie radzą sobie z presją i nie sprostują oczekiwaniom jakie stawia się wobec faworyta w danym meczu.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja tego meczu nie obstawiam, dla zainteresowanych napisze tylko, ze w tym spotkaniu nie wystapi Rami - podstawowy, na EURO, obronca Francji oraz Kante czyli def. pomocnik ktory rzadzil i dzielil w srodku pola. Co do Kante to zapewne jest komu go zastapic, ale Ramiego moze byc trudniej. Varane nie pojechal na Euro, na lawce raczej przecietni kandydaci: Mangala, Jallet, Umtiti i Digne. Digne to lewy obronca, Jallet to prawy obronca wiec zostaje Mangala i Umtiti. Ten drugi nie debiutowal jeszcze w reprezentacji wiec ciezko oczekiwac, ze to on zagra w tym meczu. Zostaje wiec Mangala ktory mial raczej przecietny sezon w Man City (19 wystepow ligowych) ktore i tak nie slynie z zelaznej defensywy.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Niektórzy z was piszą, że kurs na Francję za mały więc stawiajmy na Islandię. Kierujecie się kursem? Gdyby kurs na Francję był 2 to już pewniak?
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Niektórzy z was piszą, że kurs na Francję za mały więc stawiajmy na Islandię. Kierujecie się kursem? Gdyby kurs na Francję był 2 to już pewniak?
Nie. Ale value już zdecydowanie tak!
Przy tak wystawionych kursach należy poczekać na live i liczyć, że Francuzi nie strzelą zbyt wcześniej. Oczywiście jeśli jesteś zdecydowany na nich grać, i jeśli przebieg meczu potwierdzi, że jest to sensowne.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niektórzy z was piszą, że kurs na Francję za mały więc stawiajmy na Islandię. Kierujecie się kursem? Gdyby kurs na Francję był 2 to już pewniak?
Szczerze ? Gdyby kurs na Francję w cz. reg. był na 2,00 też bym tego nie grał. Gdyby był na awans, rozważyłbym. Ja osobiście nie mam takiej taktyki żeby grać zawsze na &quot;value&quot; czyli źle wystawione kursy. Wolę zyskać po kursie 1,20 niż stracić 10 razy po kursie 3,00. Tutaj po prostu widzę taką możliwość, że Islandia doprowadzi do dogrywki i tyle. Francja miała praktycznie w każdym meczu problemy właśnie z takimi &quot;zamkniętymi&quot; drużynami, a Islandia wśród tych &quot;zamkniętych&quot; drużyn wydaje się najlepsza bo ma jeszcze moc w ofensywie. Stwarzają mało sytuacji, ale jak już są to są bardzo skuteczne. Potrafią 2,3 podaniami przerzucić ciężar gry pomijając środkową linię, a ponieważ przeciwnik zazwyczaj atakuje ich &quot;zamek&quot; w ich polu karnym, nie ma za dużo piłkarzy w tyłach i Islandczycy celnością podań i skutecznością potrafią wtedy strzelać bramki.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
proponuje postawić OVER 2.5 kurs 2.14.

Jak dla mnie ten typ jest bardzo możliwy.
Wystarczy spojrzeć na ostatnie mecze które rozegrali ze sobą oraz ich ostatnie mecze na tym euro. Rzuca się w oczy, że Francuzi lubią strzelać gole, Islandczycy lubią co prawda tracić ale i zdobywać. Bardzo podoba mi się ta para.
Ludzie twierdzą, że Francja gra słabo a Islandia to niespodzianka turnieju. A więc nie widzę innej opcji jak zobaczyć wiele bramek w tym spotkaniu.
Nie widzę sensu ryzykowania po kursie 1.40 na niby słabych Francuzów ani po kursie 5.00 na Islandczyków, którzy tak naprawdę nie wiadomo co zaprezentują w tym spotkaniu. Brameczki są bardzo dobrą opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Francja - Islandia
Typ: 2 drużyna(Islandia) strzeli gola - TAK✅
Kurs: 1.90 (STS)

Krótko i na temat. Francuzi tym razem naprawdę będą mieli szansę wznieść się na wyżyny bo przeciwnik jest jedną z największych (zasłużonych) niespodzianek Euro 2016. Jeżeli Francuziki ich zlekceważą to będąca &quot;na fali&quot; Islandia bez problemu znajdzie dla siebie szansę na gola. Uważam, że gol dla &quot;wikingów&quot; jest to wielce prawdopodobny jeżeli przyjrzymy się poziomowi tzw. &quot;presji&quot; jaka spoczywa na obydwu drużynach - Francuzi jako gospodarze mają ją nieporównywalnie większą niż &quot;mogący sięgnąć marzeń&quot; gracze Islandii.
W piłce nożnej bardzo dużo zależy od nóg ale czasami jeszcze więcej od głowy.

Edit: Jedna z najpewniejszych &quot;inwestycji&quot; w tym roku :]. Świetny mecz Islandii ale Francuzi - klasa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom