>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski - Runda wstępna - 16-17.07.2016 r.

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Runda wstępna - 16/17 lipca

1. Wda Świecie - Rozwój Katowice
2. GKS 1962 Jastrzębie - Olimpia Grudziądz
3. Świt Skolwin - Polonia Bytom
4. Rominta Gołdap - wolny los (**)
5. JKS 1909 Jarosław - ROW 1964 Rybnik
6. KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Pogoń Siedlce
7. Lechia Tomaszów Mazowiecki - Stal Mielec
8. Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg
9. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - wolny los
10. Miedź II Legnica - GKS Bełchatów
11. ŁKS 1926 Łomża - GKS Tychy
12. KKS 1925 Kalisz - MKS Kluczbork
13. Małopolski ZPN (*) - Puszcza Niepołomice
14. Chełmianka Chełm - Olimpia Zambrów
15. Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków
16. Pomorski ZPN (*) - Kotwica Kołobrzeg
17. Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
18. Nadwiślan Góra - Legionovia Legionowo
19. Raków Częstochowa - Wisła Puławy
20. Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo

(*) - zwycięzca rozgrywek uzupełni parę.
 
jozzy22 561,4K

jozzy22

Użytkownik
Zastanawiałem sie jak tu ugryźć mecze Pucharu Polski i wydaje mi się,że wymyśliłem coś godnego uwagi.
Stilon Gorzów - Pogoń Siedlce
Typ: 2 Kurs: 1.80 Bet365 ✅
Cóż spotkanie przedstawiciela IV ligi z ekipą I ligową. Już na pierwszy rzut oka widać ile dzieli obie ekipy. Jakby nie patrzeć różnica klas spora i wydaje mi się,że w takim meczu Pogoń powinna sobie spokojnie poradzić.
W sparingach szału nie robili ale i rywale byli dużo lepsi od ich pucharowego rywala.
O drużynie Stilonu nie powiem praktycznie nic. Spadkowicz z III ligi powinien już w tej rundzie pożegnać się z Pucharem Polski.
Ja w to wchodze.Szansa powodzenia spora!
Wynik: 0:3
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Miedź II Legnica - GKS Bełchatów

Sporo będzie zależeć od tego czy Miedź podrasuje swoje rezerwy zawodnikami z I zespołu, jeśli tak będzie i wygra Miedź II to w następnej rundzie mamy derby Legnicy, czyli Miedź II Legnica - Miedź Legnica ????

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Czuję że znowu zatoczy się historia jak co roku, czyli Stal Stalowa Wola znowu zajdzie wysoko w Pucharze Polski. Tutaj mój typ to X2 po kursie 1,6 ???? ⛔

Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg

Czuję że wygra Odra i zacznie się odradzać po 2 latach pobytu w III Lidze. Odra ma dużo bardziej zgrany skład ???? Typ 1 po kursie 2,1 ⛔
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Radomiak - Stal Stalowa Wola
W tym meczu ja natomiast idę w innym kierunku, a mianowicie w stronę Radomiaka. Stal cudem utrzymała się w drugiej lidze. Odeszło 5 podstawowych graczy, którzy stanowili trzon tego zespołu, a sprowadzono ze dwóch, trzech ciekawych graczy reszta jakis juniorów. Zmienił się trener, odszedl kapitan bramkarz Wietecha, ktory trzymał obronę w szykach, a raczej nowy trener nie widzial go w składzie. Więc nie najlepsza jest amtosfera w drużynie Stali. Dodatkowo minusem będzie to że Stal gra na wyjeździe a kibicow Stalówki nie będzie ze względu na zamkniety sektor gości w Radomiu. Więc w tym spotkaniu idę zdecydowanie w stronę gospodarzy.
Radomiak wygra @ 2.25 Unibet ✅
 
S 2

sport83

Użytkownik
Nie macie wrażenia że kirsy na Radomiaka to jakaś promocja? Radom8anie to jeden z faworytów 2 ligi. Stalówka ma skład w przebudowie. Nowy trener, nowi zawodnicy. Odeszło pewnie z pół składu z Wietechą - bramkarzem i ikoną klubu na czele. Gram tu 1 za 2.10
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Stalówka ma patent na Puchar Polski, a kto wie czy Radomiak nie będzie chciał w tym sezonie odpuścić pucharu na rzecz możliwego awansu do I Ligi. Co do nowych zawodników to jest wielka niewiadoma i wyczuwam tu miłą niespodziankę.
Chełmianka Chełm - Olimpia Zambrów
Po cichu myślę że Chełmianka wygra, w Olimpii ostatnio nie za ciekawie się dzieje.
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Wda Swiecie - Rozwoj Katowice
17.00
Do Swiecia przyjedzie spadkowicz z 1 ligi.Zespol z Katowic przebywa obecnie na obozie w Zakopanem. Druzyna zostala podzielona na 2 zespoly, z czego na Puchar maja przyjechac mocno rezerwowym skladem, na stronie Rozwoju podaja, ze maja stawic sie Bardzo mlodym zespolem. Kursy dziwnie poznikaly i nie widze w zadnym buku. Na otwarciu bylo 2,65 na Wde. Zespol gospodarzy na wlasnym terenie moze pokusic sie o zwyciestwo, rok temu z roznymi nie do konca sportowymi wydarzeniami doszli do 1\16 PP w ktorym to ulegi Zaglebiu Sosnowiec.
3:0 dla Wdy. Najnizszy wymiar kary.
 
S 2

sport83

Użytkownik
Stalówka ma patent na Puchar Polski, a kto wie czy Radomiak nie będzie chciał w tym sezonie odpuścić pucharu na rzecz możliwego awansu do I Ligi. Co do nowych zawodników to jest wielka niewiadoma i wyczuwam tu miłą niespodziankę.
Stalówka miała Wieteche który wybronił im nie jeden mecz w Pucharze. W sezonie Stal obydwa mecze z Radomiakiem w plecy (2-0 i 2-3). Patent miała też Stal Sanok.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Stalówka miała Wieteche który wybronił im nie jeden mecz w Pucharze. W sezonie Stal obydwa mecze z Radomiakiem w plecy (2-0 i 2-3). Patent miała też Stal Sanok.
Idzie nowe i zobaczymy co z tego wyniknie ???? Oby Stal Stalowa Wola nie skończyła jak Stal Sanok ????
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Coś chyba jest na rzeczy bo mecz Chełmianki zniknął z oferty stsu :p
Olimpia Zambrów dziś podobno rano jechała z 10 zawodnikami uprawnionymi w tym 2 bramkarzy, a teraz jest 12 w tym 2 bramkarzy. Informacja z fanpage&#39;a Chełmianki.
 
batigol 41

batigol

Użytkownik
Już 1,55 - grajcie, bo info na Fejsie Chełmianki, że goście w 10. U mnie poszło za 2k.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Chełmianka 11/10 ⛔
@1,55 bet365
toż to promo !. grać pod limit, bo powinno być z 1,01. Goście bez składu, zbieranina na ostatnią chwilę. Bety rozdają hajs za darmo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
batigol 41

batigol

Użytkownik
Chełmianka 11/10

@1,55 bet365

toż to promo !. grać pod limit, bo powinno być z 1,1. Goście bez składu, zbieranina na ostatnią chwilę. Bety rozdają hajs za darmo ????
Ja już pograłem po 1,55.
Cały czas spada. Dzięki za potwierdzenie infa.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Przecież Zambrów ma w składzie dobrych 4-5 piłkarzy z poprzedniego sezonu. Reszta to możliwe zawodnicy z niższych lig (+junirzy z tego co widzę), ale Chełmianka, przypominam że spadła do IV ligi. Grać teraz grubo @1,55, gdzie kilka godzin były o wiele wyższe kursy nie uważam za zbyt mądre, lepiej poczekać na live.
@assi: ciecia to sobie możesz między książki włożyć, płaczusiu :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
E 5

elitaa

Użytkownik
Znajac zycie bedze remis.. Za duza nagonka poszla na Chelmianke. Przeciez Zambrow tez ma zawodnikow wyjdzie 11 na 11. Majak wczoraj mowil ze nie wypada odpasc w pierwszej rundzie no zobaczymy.
 
B 91

blacky777

Użytkownik
Przecież Zambrów ma w składzie dobrych 4-5 piłkarzy z poprzedniego sezonu. Reszta to możliwe zawodnicy z niższych lig (+junirzy z tego co widzę), ale Chełmianka, przypominam że spadła do IV ligi. Grać teraz grubo @1,55, gdzie kilka godzin były o wiele wyższe kursy nie uważam za zbyt mądre, lepiej poczekać na live.
w koncu jakis normalny wpis
goscie maja swoje problemy ale w tym meczu nie graja w 10 zawodnikow !!!
ktos jakie info bez potwierdzenia podal a ludzie sie rzucili
nie wykluczam wygranej gospodarzy w tym meczu ale walic kurs 1,5 na cos takiego no way
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom