>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Węgry v Belgia] 1/8 Finału, Toulouse 26.06.2016 r.

calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Wegry v Belgia / over 2 @ 1,98 Unibet ✅
Wegry v Belgia / BTS @ 2,75 ⛔

W tym meczu patrzac na statystyki z poprzednich 3 spotkan grupowaych widac over bramkowy oraz BTS. Wegry to jak do tej pory rewelacja obecnych mistrzostw i trzeba im przyznac graja bardzo dobra pilke, szybka i skuteczna. W mojej klasyfikacji skutecznosci sa na 3 miejscu zarowno w przekuwaniu celnych strzalow na gole (35%) jak i sytuacji bramkowych na celne strzaly (45%). W calym turnieju sa rowniez ex-aequo na 3 miejscu jesli chodzi o ogolna liczbe oddanych celnych strzalow (17). Ex-aequo z Belgia. Belgowie tez oddali lacznie 17 celnych strzalow na bramke rywali ale maja gorsza skutecznosc niz Wegrzy bo stwarzali sobie wiecej okazji strzeleckich Potencjal Belgii w ataku i pomocy jest ogromny, a patrzac na chwiejna obrone to mam wrazenie, ze beda pasowac stylem pod szybkich Wegrow. W tym meczu spodziewam sie dosyc wyrownanego spotkania, chwilami z wymiana ciosow bo obie ekipy maja szybkich skrzydlowych ktorzy robia duzo szumu w ataku. Licze, na utrzymanie skutecznosci obu ekip i bramki po obu stronach szczegolnie, ze do tej pory Wegrzy strzelaja srednio 2 bramki na mecz (strzelili w kazdym spotkaniu bramke) a Belgowie 1,3 bramki na mecz (nie trafili jedynie z Wlochami).
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Belgia 1,65 Doxxbet
Dziwne, ze nikt jeszcze nie poruszyl tematu zwyciestwa Belgii, bo dla mnie najpewniejszy mecz 1/8 finalu. Wegrzy powinni dostac statuetke za farta roku. Wszystkie gole z Portugalią z przypadku, po rykoszetach. Portugalia tak czy tak od niechcenia strzelila te 3 bramki w odpowiedzi.
Jednak jak moze byc inaczej skoro w bramce Węgier stoi gość co bardziej przypomina pana na emeryturze, ktory codziennie je schabowego i wlasnie jedzie na ryby. Niezle porownanie zwlaszcza z Courtois, bramkarzem Belgii i Chelsea. W Belgii mamy cala konstelacje gwiazd ligi angielskiej, a w druzynie wegierskiej obronce Wisly Krakow i innych druzyn niskiej rangi.
Nie przekonuja mnie argumenty, ze Belgia niby nie tworzy druzyny itp. Takie argumenty mozna podawac, gdy beda grac z Chorwacja, a nawet Walią, a nie ze zbieraniną pilkarzy, ktorych kluby maja mniejsze budzety niz tygodniowe zarobki Hazarda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
borys333 278

borys333

Użytkownik
Faktycznie Belgowie wyglądają na mocnych faworytów w tym meczu. Ostatni mecz ze Szwedami wygrany jedna bramką mimo to było ciekawie. Reprezentacji Belgi właściwie próbował zagrozić głównie Ibrahimowic, który władował piłkę do siatki, ale gol nie został zaliczony.
Belgia za to tworzyła ładne akcje. I właśnie prawdopodobnie Belgowie w meczu z Węgrami znów będą grali swoją piłkę z dużą ilością podań, stwarzaniem sytuacji strzeleckich z dystansu - głównie przez De Bruyne jak nie trudno zauważyć.
Belgia mimo gwiazd i dobrego stylu gry potrafi grać słabo i przewidywalnie jak z Irlandia szczególnie na początku spotkania. Nie wiem może było wtedy za gorąco ???? Jednak swoją grą Węgrów powinni wykończyć.
To jest właśnie fajne, że Belgowie szanują piłkę i fajnie ogląda się ich mecze. Ten mecz nie tylko warto oglądnąć, ale i postawić.
Belgia - 1.62 Unibet
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
BTS @2.5
bet365
Hooolaaa holaaaa @2.5 za BTS w takim meczu? Nie rozumie kompletnie buka chociaz na pewno maja specow od analizy....tylko czego tak wysoko? Wegry zakonczyly faze grupowa z 6 trafieniami czyli najwyzej razem z Walia. Cala analiza tej druzyny, z ktorej sie troche nabijalem przed Euro wyladowala w smietniku. Oni graja turniej zycia ktory sie trafia takim ekipa raz na 30 lat ( patrz Polska ). Opierajac sie tylko na obecnym turnieju to kursy troszke nie halo dla mnie. Ekipa naszych braci nie bawi sie w zadne kalkulacje, jak przegrac to przynajmniej bez podtekstow typu: a co by bylo gdyby. Tu nie widze zadnego gdybania - jest atak i to pelna para. Kolejna para kaloszy to mecz z Portugalia ktora suma summarum walczyła o życie w ostatniej kolejce, a Wegrzy wychodza grac z nimi jak z ogorkami! Zero strachu zero kalkulacji lecimy do przodu i tyle, co oni maja do stracenia? Rozumie ze Belgia to stabilna firma i to raczej oni w garniturze faworyta, ale ciezko uwierzyc ze tak grajaca repra Wegrow nic nie wbije. Ich jedyny minus to obrona, ale ciezko zeby bylo inaczej grajac styl pijanego mistrza - cos za cos i tutaj widze tez bramke dla Belgow. Wysoki kurs i pobiore go zwlaszcza ze mialem grac cos w strone Wegrow, ale tutaj to value pelna gębą!
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Nie przeceniałbym Węgrów jednak,Portugalia nie grała o życie,tylko o lepszą połowę drabinki,a poza tym jest słaba na tym turnieju.
Austria to był dramat - najsłabszy uczestnik finałów,a Islandia postawiła na defensywę,ale nie jest mocniejsza niż Irlandia Północna.
Baraż Węgry - Norwegia był na poziome polskiej drugiej ligi,trzeba przyznać,że Madziarzy trochę się ogarnęli od jesieni,no ale stawianie czegokolwiek w ich stronę to tylko i wyłącznie liczenie na farta,żadne merytoryczne argumenty za nimi nie przemawiają,a zwłaszcza zawodnicy z polskiej ekstraklapy i bramkarz po 40 nie trenujący na co dzień w zawodowym klubie.
Kibicuję im owszem - ale chyba jedyną szansą jest to,że Belgia ich zlekceważy,aczkolwiek Włosi ich już chyba nieco sprowadzili na ziemię i nie uważają,że przyjechali tu po mistrzostwo jak po swoje.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Nie przeceniałbym Węgrów jednak,Portugalia nie grała o życie,tylko o lepszą połowę drabinki,a poza tym jest słaba na tym turnieju.
Austria to był dramat - najsłabszy uczestnik finałów,a Islandia postawiła na defensywę,ale nie jest mocniejsza niż Irlandia Północna.
Baraż Węgry - Norwegia był na poziome polskiej drugiej ligi,trzeba przyznać,że Madziarzy trochę się ogarnęli od jesieni,no ale stawianie czegokolwiek w ich stronę to tylko i wyłącznie liczenie na farta,żadne merytoryczne argumenty za nimi nie przemawiają,a zwłaszcza zawodnicy z polskiej ekstraklapy i bramkarz po 40 nie trenujący na co dzień w zawodowym klubie.
Kibicuję im owszem - ale chyba jedyną szansą jest to,że Belgia ich zlekceważy,aczkolwiek Włosi ich już chyba nieco sprowadzili na ziemię i nie uważają,że przyjechali tu po mistrzostwo jak po swoje.
grala o zycie... pamietaj ze to ona ciagle byla bramke do tylu a nie odwrotmie, poza tym chyba nie powiesz ze wyszli na wegrow z mysla grania na remis?
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
W czasie meczu może i musieli gonić,ale wyszli na boisko pewnie z myślami o tym z kim zagrają w 1/8 i dalej.
Poza tym tam są dwie drużyny: Cristiano i reszta , każdy o tym wie,gość gra przede wszystkim dla siebie.
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Co bedzie to nikt nie wie, ale wczoraj wszystkie trzy mecze 1/8 to bylo 50/50. Oprócz mega farta Walii to kazdy mecz byl grany 90+, Polska dojechala na rezerwie do karnych, Chorwacji brakło paliwa i goodbye. Analiza jest prosta, granie faworytow to zadne value przy takim turnieju. Undery i dogi jak dla mnie.
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Co bedzie to nikt nie wie, ale wczoraj wszystkie trzy mecze 1/8 to bylo 50/50. Oprócz mega farta Walii to kazdy mecz byl grany 90+, Polska dojechala na rezerwie do karnych, Chorwacji brakło paliwa i goodbye. Analiza jest prosta, granie faworytow to zadne value przy takim turnieju. Undery i dogi jak dla mnie.
Zauważ że we wczorajszych meczach nie było faworytów. Natomiast dzisiaj są zdecydowani co nie oznacza że muszą wygrać w regulaminowym czasie gry. Belgia bije potencjałem na głowę dzisiejszych rywali. Nie ma co patrzeć na to że Węgrzy wygrali swoją grupę. Chorwacja też swoją wygrała a i tak dla mnie faworytem do awansu była Portugalia. Moim zdaniem z dzisiejszych trzech spotkań to Belgia najprędzej wygra w regulaminowym czasie gry.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Węgry to jedna z największych niespodzianek Euro 2016, która wbrew oczekiwaniom znalazła się w 1/8 finału Euro 2016. Podobnie jak Irlandia Północna.. W niedzielę w Tuluzie Węgrzy zagrają o ćwierćfinał z Belgią i to będzie dla nich mega wydarzenie. Żadna presja na nich bowiem nie ciąży i właśnie dzięki takiej grze na luzie, mają przewagę psychiczną przed rywalem. To będzie mecz tej fazy jak żaden inny. Dużo bramek, dużo okazji, wcale tutaj Węgry nie stoją na straconej pozycji w tej parze. Wprawdzie piłkarsko mają mniej atutów niż Belgowie, ale nadrabiają ambicją i walecznością. Kolega wyżej podał typ BTS, zgadzam się z nim i polecam granie na bramki w tym spotkaniu. Czemu? Wcześniejsze spotkania z ich udziałem na tym Euro dobitnie pokazują że możemy być świadkami takiego scenariusza..
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Granie na BTS jest tak samo pewne jak we wczorajszym meczu Chorwacja - Portugalia. Na 6 meczów fazy grupowej jakie te dwie drużyny rozegrały razem to BTS był w zaledwie dwóch więc nie wiem jak można sugerować się statystykami z poprzedniej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
duckland 884

duckland

Użytkownik
A co jest pewne w takim meczu twoim zdaniem? Czytaj dokladnie analizy. Nie wazne ile bylo BTS-ow w ich meczach, wazne jak druzyna jest usposobiona patrz. Wegrzy ofensywnie- patrz. szansa na gola. Szansa na gola dla Belgow jest jeszcze wieksza i tyle, stawka jest @2.5 a nie @1.25 wiec sam wybierasz co chcesz ryzykowac i w co pchac kase. Koniec końców wpada takie cos ala Szwajcaria wczoraj czy gniot jak w meczu Walii tego nie idzie przewidziec.
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Pewne to jest zwycięstwo Belgii a jak ich zdominują to Madziarzy nawet nie będą mieli okazji strzelić gola.
Czytam analizy i czasami nie wiem skąd one się biorą.
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
To graj kolego za @1.2 i zarabiaj. Co ty porównujesz kursy @1.2 do @2.5, jasne ze ryzyko jest wieksze nie rozumie toku twojego myslenia. Belgia zrobila 0-2 z Wlochami i zagrali totalny piach na bardzo słabych Szwedów. Zdominowali to Iroli i to w drugiej polowie bo pierwsza tez slaba.
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Te mistrzostwa są bardzo dziwne, poziom jest niezwykle wyrównany. Chorwacja ogrywa Hiszpanię, a przegrywa z Portugalią, która nie wygrała meczu w teoretycznie najsłabszej grupie mistrzostw. Francja męczy się z Albanią i Rumunią. Irlandia Północna ogrywa bardzo solidną Ukrainę i wiele innych. Granie w stronę dogów jest jak najbardziej opłacalne, jednak dzisiaj uważam że Belgia nie pozostawi złudzeń Węgrom. Belgia gra naprawdę nieźle, przynajmniej mi się podoba ich gra, jeżeli Lukaku wyreguluje celownik to nie powinno być co zbierać. Węgry to chyba największa niespodzianka tych mistrzostw, ale dzisiaj spotkają się z drużyną, która potrafi grać atak pozycyjny i ma świetnych piłkarzy jak Kevin czy Hazard. Węgrzy już zrobili swój wynik i na pewno są z siebie zadowoleni, dzisiaj wyjdą bez presji, być może ofensywnie. Spodziewam się ciekawego, otwartego meczu, liczę że Węgrzy także coś strzelą :]
Belgia @1.70 Bet365 ✅
Belgia i bts @5 Bet365 ⛔
 
matsu 69

matsu

Użytkownik
Podzielam wypowiedzi na temat potencjału obu drużyn, w którym to zestawieniu zdecydowanie dominują Belgowie. Zgadzam się także ze stwierdzeniem, że to Belgia &quot;musi&quot;, a Węgry &quot;mogą&quot;, więc zobaczymy dwie skrajnie różne drużyny na boisku, a to powinno oznaczać, jak zauważył Groven, że możemy być świadkami sporej liczby bramek.
Na jedną z tych drużyn już czeka Walia w 1/4, a mecz zostanie rozegrany 1 lipca w Lille. Walia będzie miała jeden dzień odpoczynku więcej przed tym meczem, więc Belgia będzie chciała jak najszybciej rozstrzygnąć losy meczu, żeby niepotrzebnie nie angażować energii w dogrywce, a także nerwów przy ewentualnych rzutach karnych. Węgrzy z Portugalią (3-3 (1-1)) zagrali otwartą piłkę, czego nikt się nie spodziewał, bo mieli już awans pewny. Dlaczego więc z Belgią mieliby się zamurować, skoro ofensywna piłka przynosi im efekty na miarę niespodzianki ME? Otwarta gra Węgrów to woda na młyn na bramki Belgów w tym meczu, a przy odrobinie szczęścia także na bramki dla Węgrów. Jeśli oczywiście Belgom nie zabraknie skuteczności...

Over 1,5 @ 1.54 Unibet ✅ ✅
Gol w obu połowach @ 2.16 Unibet ✅ ✅
Belgia strzeli w obu połowach @ 3.35 Unibet ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
troy 7

troy

Użytkownik
Dlaczego więc z Belgią mieliby się zamurować, skoro ofensywna piłka przynosi im efekty na miarę niespodzianki ME?
Sam sobie odpowiadasz poniżej:
Otwarta gra Węgrów to woda na młyn na bramki Belgów w tym meczu, a przy odrobinie szczęścia także na bramki dla Węgrów. Jeśli oczywiście Belgom nie zabraknie skuteczności...
Tak się składa, że Węgrom sprzyjała taktyka zarówno bardziej defensywna (na Austrię), jak i bardziej ofensywna na Portugalię; nawiasem mówiąc ta pierwsza nawet bardziej, bo wygrali, a nie zremisowali. Do tego w meczu z Portugalią mieli niesamowite szczęście (3 rykoszety), choć i trochę pecha (słupek), a obrona Portugalii była wtedy po prostu żałosna. I naprawdę liczysz, że wiedząc o tym będą liczyli, że obrona Belgii będzie równie ofermowata? I że będą chcieli się narazić na kontry szybkich Belgów? Teoretycznie możliwe, ale bardzo wątpię.
Poza tym to, że weszli do 1/8 i nikt na nich nie liczył jeszcze nie świadczy, że się podłożą i nie będą walczyć, chyba wręcz przeciwnie. Proponuję odłożyć myślenie życzeniowe &quot;tak będzie bo tak mi się wydaje i chcę na tym zarobić&quot;. Wystarczy popatrzeć na dotychczasowe mecze &quot;faworytów&quot; (Walia, Chorwacja).
Mnie się wydaje, że będzie tradycyjnie tutaj LB&lt;2,5, ale tak naprawdę to tylko na zasadzie prawdopodobieństwa z tego turnieju.

edit: Gratuluję koledze wyżej :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Węgry - Belgia
Podobno wiara przenosi góry. Piję tu oczywiście do Węgrów. Ja mimo wszystko nie skreślałbym Węgrów w dzisiejszym meczu. Ktoś słusznie powyżej zauważył, iż od meczu barażowego z Norwegią zrobili postęp i bardzo poukładali swą grę. Nie zmienia to faktu że pojawienie się ich, na tym etapie rozgrywek jest sporym zaskoczeniem. Belgowie w eliminacjach mieli bardzo łatwą drogę na te mistrzostwa i musiałby być cud aby się na nie nie dostali. Nie przeceniałbym możliwości tej ekipy choć i ja widzę Belgów w następnej rundzie. Pamiętajcie to Belgowie muszą, Madziarzy co najwyżej mogą. Nie widzę w tych meczach absolutnie pogromu Węgrów. Zagrałem dwie ( wykluczające się opcje ) i połączyłem to z wygraną Niemiec. Jedna z tych opcji mam nadzieję że wejdzie. Granie na Belgię odpuściłem sobie.

remis kurs 3,40
oraz remis w Handicapie ( czyli Szwajcarzy wygrają jedną bramką ) kurs 3,50 STS
wynik 0:4

Jeżeli analiza się przydała kliknij&quot; dzięki&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom