>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Francja v Irlandia] 1/8 Finału, Lyon 26.06.2016 r.

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Awans Francji do 1/8 - kurs: 1,20 STS ✅✅✅✅✅✅✅✅
stawka: zastawiać mieszkania, samochody i dziewczyny ????
Kurs mały, ale choć nigdy nie używam tego słowa tym razem użyję - to lokata. Jak ktoś się nie boi grać u zagranicznych buków bez podatku to może pewno złapać jeszcze lepszy kurs i postawić naprawdę bardzo grubo.

Francja AH: -1,5 kurs: 2,30 buk: Totolotek ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
Francja i pow. 2,5 goli kurs: 2,75 buk: Totolotek ✅✅✅✅✅✅✅
Za Francją przemawia wszystko, za Irlandią nic. Mają waleczne serca, ale brak wyszkolenia, techniki, praktycznie wszystkiego. Włochy się im podłożyły bo myślały, że Belgię zepchną na 3 miejsce przegrywając z Irlandią. Nie udało się bo Islandia wycięła świetny numer ???? Francja miała swoje problemy, ale Irlandię ogarnie. Pytanie tylko czy coś w stylu 4:0 (w co osobiście wątpię) czy skromne 1:0, 2:0. W najgorszym scenariuszu w dogrywce albo karnych.
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Irlandczycy są na ten mecz jak to się mówi bardzo nakręceni, dlaczego?
Ano dlatego:
http://sportowefakty.wp.pl/euro-2016/610587/euro-2016-irlandia-ma-do-wyrownania-rachunki-z-francja-zrewanzuje-sie-za-reka-he
Oczywiście że każda drużyna wyjdzie zmotywowana, wszak to 1/8 ME, ale w tym przypadku emocje będą jeszcze wyższe. Granie czegokolwiek w stronę Francji, po tak żenującym kursie, mając w pamięci jak wiele niespodzianek już się zdarzyło - nie ma żadnego sensu. Po prostu najlepiej ten mecz odpuścić, ew. poczekać na live, np rożne Francji i kartki Iroli, gdy długo piłka nie będzie chciała wpaść do irlandzkiej bramki. No a jak przypadkiem wpadnie najpierw do francuskiej, no to już w ogóle ogień na podane przeze mnie powyżej typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
duckland 884

duckland

Użytkownik
Nie zabardzo rozumie teorii: faze grupowa Niemcy/Francja mieli gdzies, oszczedzali sily etc etc. Jaka druzyna jest tak dobra na tym Euro zeby sobie pozwolic na jakies kalkulowanie? Dla mnie to Euro jest najbardziej rowne w historii. Nie widze tutaj slabych ekip, jakis chlopcow do bicia. Nawet Albania wygladala dobrze, Turcja po 0:3 z Hiszpania wali 2:0 Czechow ludzie ten turniej jest bardzo underowy nie bez powodu - tu nie ma kiepskich druzyn. Co najlepsze te troche gorsze pojechaly juz do domu i zostali ci co wywalczyli sobie awanse. Dla mnie to slabo wyglada Portugalia jako calosc czy Irlandia Polnocna w ataku i to by bylo na tyle z ekip w 1/8. Awans Francji jest po @1.12 w bet365 i to sie nie nadaje do grania jak ktos oglada turniej. Irole sie nie poloza przed Francuzami zwlaszcza ze oni nic specjalnego nie graja, wygrali z Rumunia po akcji indywidualnej a Albanow polozyli w 90min.....Druzynowo oni wygladaja mizernie a granie czegos po @1.2 i liczenie ze znowu im jakas akcja wyjdzie to nie dla mnie.
Bardziej cos under i Irlandia nie strzeli....
Francja i ponizej 2,5 @2.5⛔
 
M 13

mat.g

Użytkownik
Kurs malutki według mnie mecz nie warty ryzyka. Ja bym celował w to np że Payet strzeli gola, liczę na dużo fauli Irlandczyków którzy nie będą się bawić w tańcu a jak Dimitr strzela wolne to chyba każdy wie. Lub też gdy zacznie padać deszcz zaryzykował bym obstawienie że Irlandia strzeli gola. Francja jak narazie trochę się męczy wygrywając te mecze więc nie zdziwię się jeśli wygrają dopiero w dogrywce.
 
P 31

papa-lazarou

Użytkownik
Awans Francji do 1/8 - kurs: 1,20 STS
stawka: zastawiać mieszkania, samochody i dziewczyny ????

Kurs mały, ale choć nigdy nie używam tego słowa tym razem użyję - to lokata. Jak ktoś się nie boi grać u zagranicznych buków bez podatku to może pewno złapać jeszcze lepszy kurs i postawić naprawdę bardzo grubo.
Przed meczem w eliminacjach Niemcy - Irlandia (!) napisałeś coś takiego:

&quot;Już teraz proponuję grać na win Niemców z Irlandią. Grają u siebie, muszą gonić grupę no i po dzisiejszym blamażu nie zlekceważą przeciwnika. Nie lubię tego słowa ale wydaje mi się to naprawdę &quot;lokatą&quot; - w BaH do pogrania po 1,29. W Expekt po 1,30 (na dzisiaj)&quot;

Było 1 : 1 ;) Nie czepiałbym się, ale ten żart (mam nadzieję) o zastawianiu domu, delikatnie mówiąc, nie jest śmieszny.
Co do samego meczu, jeśli kurs na remis wzrośnie do około 5, to można się zastanowić, czy tego nie zagrać. Wiadomo, 2 zwycięstwa wywalczone w samej końcówce, a z trójki Rumunia, Albania, Irlandia, być może ta ostatnia jest najlepsza.
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Irlandia strzeli gola @2,30 bet-at-home
Dla mnie zdarzenie warte pogrania. Dlaczego? Wystarczy sobie odpowiedzieć na jedno pytanie - jeśli Rumuni i Albańczycy byli sobie w stanie stworzyć multum dogodnych okazji pod bramką Francuzów, to dlaczego mają tego nie powtórzyć Irlandczycy? Przecież w meczu otwierającym Euro 2016 powinno dojść do sensacji bo Rumuni wchodzili w defensywę francuską jak w masło i kreowali sobie okazję, bramkę strzelili, ale powinni strzelić więcej tylko brakło prawdziwej &quot;9&quot; w drużynie rumuńskiej. W meczu Francja - Albania cudem jest czyste konto zachowane przez Francuzów. Przecież to co się działo pod bramką francuską to kryminał i nagana dla francuskiej defensywy!
Trójkolorowi to typowy jeździec bez głowy. Bardzo dobrzy z przodu, kąsający przeciwników cały mecz, ale bardzo niepoukładani w szeregach obronnych. A Irlandczycy? Oni w tym meczu mają jedno zadanie - wrócić z tarczą albo na tarczy. W całej Irlandii ciśnienie na ten mecz jest ogromne, w dniu dzisiejszym Irlandia się zatrzyma by dopingować swoich. Przecież ten mecz to rewanż za pamiętny 2009 rok, siedzi to w głowie wszystkich kadrowiczów reprezentacji Irlandii i każdego Irlandczyka. Jedno jest pewne - Irlandczycy stworzą sobie dzisiaj dogodne okazje. I w przeciwieństwie do Rumunów i Albańczyków, mają świetną osobę która potrafi zamieniać dobre okazje na gole - Shane&#39;a Long&#39;a.
Kiedy jak nie oni mają jutro napsuć krwi Trójkolorowym? A kto wie - może nawet sprawić ogromną sensację?
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
otobet 115

otobet

Użytkownik

Francja - Irlandia
Dzisiaj do akcji wkraczają gospodarze turnieju - Francuzi. Zostały już wyłonione zespoły, które awansowały do następnej rundy, a są to Polska, Portugalia oraz Walia. Dzisiaj kolej na następne. Francja na swojej drodze spotkała Irlandię, która zajęła trzecie miejsce w swojej grupie kosztem Szwedów. Irlandczycy grali momentami porywająco, jednak zabrakło im doświadczenia chociażby w spotkaniu ze Szwecją. Francja rozpędza się z meczu na mecz i dzisiaj Irlandczyków czeka bardzo ciężkie zadanie. Podopieczni Deschampa zagrają pełnym składem, natomiast O&#39;Neil nie może skorzystać z Waltersa. Atutem gospodarzy będzie stadion oraz szeroka publiczność. Kto wygra ten pojedynek ? Faworytem są gospodarze.
▶ Zwycięstwo Francji
▶ Kurs: 1.50 ✅
▶ Otobet
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Nikt nie zwrócił uwagi że Francja to gospodarz i czy będzie grała słabo, beznadziejnie i bez stylu to i tak wygra. To chyba oczywiste że sędziowie będą grali w jej stronę ? Zakład ?
Francja znajdzie się w 1/4. Dla mnie bank. 2:1 WIN
Pzdr/Psycho
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
No sędzia za nich nie strzeli gola. Ok, mogą pomagać trochę ale bez przesady- to nie 2002r. Rizzoli akurat dobrze sędziuje według mnie. Miał finał LM, miał finał MŚ więc tylko ME mu brakuje a że jest rodakiem Colliny to jakieś szanse większe może ma. Nie przeczę, może gwizdać pod Francuzów ale jak mówiłem za nich meczu nie wygra. Francuzi muszą sami pokazać, że grać potrafią bo póki co owszem punkty były ale w kiepskim stylu.
Jak do tej pory grają słabo i mogą napsuć wiele krwi tym, którzy na nich postawią.
Mówicie, że mieli 3 dni więcej na odpoczynek. To fakt, powinni być znacznie bardziej wypoczęci i gotowi do gry. Ale z drugiej strony tydzień bez meczu gdzie w turnieju odpowiedni rytm jest absolutnie konieczny może wyjść im na minus.
Właściwie to dla nich drugi mecz otwarcia. A jak tam grali widzieli wszyscy.
Nie oglądałem meczu Irlandii z Włochami i nie wiem czy to Włosi pozwolili im na wygranie czy też Irlandia grała lepiej. Presja jest po stronie gospodarzy. Irlandia już się żegnała z ME i nagle dostali drugie życie, oni swoje już zrobili. Teraz powinni grać na większym luzie. Ale o motywację do walki o każdą piłkę się nie martwię (ręka Henry&#39;ego). Jaki wynik by nie był, czy to 1-0 czy 4-0 czy może jakaś niespodzianka, ja wiem, że to na pewno nie będzie spacerek dla Francuzów i będą musieli się sporo napracować żeby awansować do dalszej rundy
e: W ogóle to ostatnie ME i ostatni turniej Rizzoliego, 44 lata na karku, w październiku 45 a to granica wieku dla sędziego
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Francja – Irlandia Francja wygra bez straty bramki 1,92 Unibet ⛔

Francja w grupie trochę się męczyła ale to co mieli wygrać to wygrali. Dziś mecz z Irlandią. Faworytem oczywiście gospodarze turnieju i byłoby wielką niespodzianką, gdyby nie awansowali. Francuzi mają potencjał, by grać trochę lepiej niż to co do tej pory pokazali. Irlandczycy grają w 1/8 dzięki kalendarzowi, który dał im ostatni mecz w grupie przeciwko Włochom, którzy grali o pietruszkę. Sami nie pokazali niczego wielkiego. Przeważali w spotkaniu ze Szwecją ale nie potrafili utrzymać do końca dobrego wyniku. Z Belgami walczyli pół meczu ale Ci ich sprowadzili na ziemie w II połowie. Atak nie jest najmocniejszą stroną graczy z zielonej wyspy, ich gra bazuje przede wszystkim na stabilnej defensywie. Nie jest to jednak poziom, którego Francja nie przeskoczy.
Mecze są na tym turnieju strasznie underowe i tu chyba również dużo goli nie padnie. Ja myślę, że będzie 1, może 2-0.
 
Do góry Bottom