>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Szwajcaria v Polska] 1/8 Finału, Saint-Etienne 25.06.2016 r.

slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Balonik u nas mocno napompowany, ale w sumie nie ma co się dziwić, 7 punktów to coś nowego dla naszej reprezentacji. Strzeliliśmy dwa gole, nie straciliśmy żadnego i nawet dobry mecz zagraliśmy z reprezentacją Niemiec, który moglibyśmy wygrać gdyby nie Arek Milik ???? Dużo będzie zależało od tego, czy zagramy w końcu z jakąś skutecznością. Dobrą zmianą był Błaszczyk w meczu z Ukrainą, dał nam w końcu zwycięskiego gola. Mamy szanse, żeby awansować dalej, reprezentacja w końcu jest na dobrym poziomie, mamy wielu wspaniałych zawodników, żeby tylko się nie spalili i będzie dobrze. Szwajcaria nic ciekawego nie zagrała póki co i zastanawiam się, czy obudzą się na mecz z nami, czy też nie. Wolałbym, żeby mecz zakończył się po 90 minutach ew. w dogrywce, bo karne to już totalna loteriada. Według mnie to będzie mecz 1-0 w którąś strone, więc under 1.5 do grania.
2.25 u n i b e t
btw. szkoda, że Kapustka nie gra
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
C 16

cross-friss

Użytkownik
Under 2,5 # 1,42 # Betsson ✅✅✅

Wygrana Polski i Under 3,5 # 3,00 # Betsson ⛔⛔⛔

Wynik : 1:1

Dokładnie jak kolega wyżej, aczkolwiek 2,5 jest dość ryzykowne, bo szybko strzelona bramka przez którąś z drużyn (co jest prawdopodobne, wszystko zależy od skuteczności, z którą jedni i drudzy mają problem) trochę komplikuje nam sytuację. Polska w ostatnim meczu zagrała najsłabszy mecz, aczkolwiek nie grały nam już tak dobrze skrzydła, a tam były zmiany. Zieliński musiał grać na prawej pomocy, gdzie nie poszło mu tak dobrze. Kapustka, miał bardzo dobry występ w meczu z Irlandią, ale jak widać było to Irlandia wtedy zagrała bardzo słaby mecz. Myślę, że to będzie mecz do pierwszego gola, i drużna która to zrobi, jeżeli nie będzie dominować nad przeciwnikiem to po prostu się cofnie i będzie czekała na kontrę, jedni i drudzy pokazali, że potrafią się bronić. Liczę na pierwszy gol Polaków, bo stać ich na to, a potem wyczekiwanie, pokazaliśmy, że potrafimy świetnie grać w obronie.

Drugi Typ, jest następstwem pierwszego. Daje tutaj 3,5 bo kurs i tak jest fajny, bo jednak już te 3 mecze gramy bez straty gola, i trochę szczęścia mieliśmy, przy założeniu, że np. uda nam się strzelić pierwszym. To Szwajcaria na pewno nas przyciśnie, nam to da możliwość do kontry, ale gdzieś tam możemy stracić bramkę. Tak dla bezpieczeństwa, bo wynik 2:1 w stronę Polski też widzę.

Na marginesie typ : Polska wygra + under 2,5 : 4,30.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
betxp 230

betxp

Użytkownik
Przeglądałem wczoraj spotkania Szwajcarów. Po stracie piłki beznadziejnie się ustawiają w obronie, zostawiając obydwa skrzydła często puste. A strat mają sporo. Zobaczcie sobie jak w 11 na 10 grali z Albanią. Albania w 10 miała jedną 100% i jedną 200% sytuację. Moment podania. 5-6 szwajcarów patrzy na piłkę w ogóle nie patrząc na urywającego się rywala. Przykład? Sam na sam Gashiego, które fantastycznie wybronił Sommer. Ogólnie bramkarz ratował ich kilkukrotnie. Z Rumunią, szwajcarów ratował słupek, z Francją dwie poprzeczki.
Z mocnych stron na pewno oprócz bramkarza w formie. Wykonywanie stałych fragmentów gry. Obydwie bramki tak padły dla Szwajcarów. Jedna bezpośrednio z rożnego, druga po złym wybiciu piłki przez rumunów. Mieli jeszcze słupek bezpośrednio z rzutu wolnego.
Nasi zagrali dwa dobre spotkania. Obrona we wszystkich spotkaniach była monolitem, aczkolwiek z Ukrainą 2-3 razy mieliśmy szczęście. W tym meczu było słabiej, zwłaszcza w 1 połowie. Sporo strat miał Zieliński, który jako rozgrywający jest za bardzo samolubny. Dużo kiwa, mało szuka kolegów. Szwajcarzy mieli dłuższy odpoczynek, ale trzeba też nadmienić, że Błaszczykowski i Grosicki (ten drugi może być kluczowy, szwajcarzy słabo bronią przy grze skrzydłami) nie grali w pełnym wymiarze czasowym z Ukrainą.
Musimy uważać na wszelkiej maści wolne i rożne. Zarówno Szwajcarów i Polaków stać na gol ze stałego fragmentu gry.
Polska awans (1.61)
Grosicki strzeli bramkę (7.50)
Gol ze stałego fragmentu gry? (w bwin widzę tylko gola główką, ale to dla 1 trafienia tylko)
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Ja z tego meczu pobiore tylko remis do przerwy albo under 1.5. Tak Polska jak narazie wyglada dobrze ale ( co dziwne ) z tylu. Z przodu nic sie nie dzieje, akcji jak na lekarstwo, Lewy w kazdym meczu podwojony. Szwajcaria akurat tez wyglada dosc pewnie z tylu takie 0-0 z gospodarzami to dobry wynik. Z przodu moim zdaniem wygladaja kapke lepiej wiecej kreatywnosci i moze ciut lepsza technika. Ogolnie mecz mega underowy mozna by wejsc w x/x bo raz ze Euro mocno underowe to jeszcze dwie defensywne druzyny, albo dokladny wynik 1-0/0-1 po @5 @7 tak to widze w mojej glowie. Pasuje tutaj 0;0 i dogrywka albo 1:0 dla kogos i tyle. Kto strzeli pierwszy zamuruje sie to jestem pewien bo obie druzyny graja slabo w ofensywie, a apetyt maja jedni i drudzy na awans
[ Szwajcaria tak samo cieszy sie z Polakow w 1/8 jak my z nich ]

( grupowe: 1;1, 0;0 i 1;0 oraz 1;0, 0:0 i 1;0 )
under 1.5 gola @2.20⛔
X/X @4⛔
X do przerwy @1.85⛔
ponizej 0.5 gola do przerwy @2.1⛔
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Kiedy kasują się kartki? Już się skasowały czy dopiero po tym meczu?
kartki kasuja sie PO CWIERCFINALE.

Szwajcaria v Polska / Grosicki zagra caly mecz? Nie @ 2,75 ⛔
Szwajcaria v Polska / Blaszczykowski zagra caly mecz? Nie @ 2,3
⛔

EDIT:..., dupa i kamieni kupa...0 zmian w 90 min pfff...


Buki mialy ten sam zaklad wczoraj po odpowiednio @ 4 i @ 2,75. Rano sprawdzalem zaklady zamkniete i teraz znowu otworzyli po mniejszych kursach ale chyba nadal warto. Oczywiscie to wszystko zalezy od tego jak sie spotkanie ulozy, ale Grosicki to jeden z tych zawodnikow ktory jest w naszej ekipie zmieniany najczesciej. Blaszczykowski tez. My nie mamy tak wartosciowej lawki jak mocniejsze ekipy wiec i do zmiany mamy kilku zawodnikow a wiekszosc z nich to pomocnicy. Peszko ma szanse na gre, Zielinski, Jodlowiec a reszta raczej niewielkie szanse. Zakladam, ze kregoslupa Nawalka nie zmieni (chyba, ze bedzie kontuzja) wiec Lewy, Krychowiak, Glik, Piszczek, Pazdan, Jedrzejczyk i Fabianski zostana na boisku. To zostawia Blaszczykowskiego, Maczynskiego, Grosickiego i Milika do zmiany. Mysle, ze szanse na to, ze Grosicki czy Blaszykowski zejda jest dobra by zagrac te zaklady.

Jedyny minus tego zakladu, to to, ze to sa zaklady na 90+ minut wiec dogrywka sie nie liczy. Jesli bedzie remis w meczu Nawalka moze sobie zostawic zmiane badz dwie na dogrywke wiec ryzyko pewne jest ale i tak warto zagrac.
 
K 0

koniar

Użytkownik
Mi się jednak wydaję, że Kuba zagra cały mecz. Jest bardzo potrzebny w duecie do Piszczka co udowodnił w ostatnim meczu.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyskusję na tematy ogólne kartek, zakładów nie mające wiele wspólnego z konkretnym meczem proszę przenosić do tematów przypiętych w tym dziale ,dyskusja, ,ciekawe zakłady,
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Szwajcaria - Polska
Polska awans 1,74 Unibet ✅
Liczba popełnionych fauli w meczu razem z dogrywką under 29.5 1,72 Unibet ⛔ (kto pobrał typ z mojego tematu ten ma plus bo linia była 30,5, gdy wstawiałem analizę)

Pierwszy mecz i wielkie święto dla polskich kibiców. Po naszej dobrej grze w grupie spotykamy na drodze Szwajcarów, którzy nie pokazali nic nadzwyczajnego podczas swoich potyczek. Mecz z Albanią na styku mimo przewagi na boisku, spotkania z gospodarzami nie oceniam, choć byli obijani po poprzeczce. Polacy zdominowali Irlandię Północną, z Niemcami mieli także swoje szanse i blisko było do sprawienia niespodzianki. Dla Polski i Szwajcarii jest to historyczny występ, ponieważ żadnej z drużyn do tej pory się nie udało trafić co fazy pucharowej EURO. Skuteczności na tą chwilę brakuje w obu zespołach, więc nie ma się co spodziewać wielu bramek. Analizując spotkanie na chłodno sądzę, że my jesteśmy faworytem do awansuvze względu na lepszą grę w obronie i większą ilość stwarzanych okazji.
W rozegranych spotkaniach oba zespoły nie faulowały zbyt często. Jeśli już gra była zatrzymywana to w środkowej części boiska by nie stwarzać okazji bramkowych z bezpośrednich stałych fragmentów. Polacy średnio faulowali 11 razy w meczu, natomiast Szwajcarzy 12. Sądzę, że i tym razem gra nie będzie zbyt ostra. Sędziuje nam Anglik który pozwala na spięcia bez przerywania gry. Trzeba zaznaczyć, że faule są także liczone w przypadku wystąpienia dogrywki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Co tu dużo mówić. Całym sercem za Naszymi! Typuję wiktorię Polski po ciężkim i zaciętym meczu;) i dlatego idę w kartki. Sędziuje pan Clattenburg, który miał już okazję być rozjemcą na tych ME dwukrotnie. Mecze, które miał na rozkładzie to Belgia-Włochy i Czechy-Chorwacja. 5 i 4, tyle kartek pokazał w tych spotkaniach. Tyle tylko, że tereaz mamy play-offy, więc walki powinno być jeszcze więcej i myślę, że warto poszukać kartek w meczu Naszych. Polska w fazie grupowej 2,3,1 w kartkach, natomiast Helveci 2,2,0 tyle tylko, że ost mecz z Francją pół-towarzyski, więc nie ma za bardzo sensu przykuwać do tego uwagi.
Djourou, Behrami, Xhaka, Schar. Te nazwiska zdecydowanie naznaczone są kolorem żółtym;) U Nas Krycha, Mączyński, Glik czy Pazdanator też znani są z agresji, nie odstawiania nogi i nie odpuszczania, więc kartek według mnie możemy kilka zobaczyć.

Over 4,5 kartek---&gt;2.00 Betano
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Nie wiem dlaczego ludzie cieszą się z meczu z takim rywalem jak Szwajcaria. Mi już serce bije gdy wyobrażam sobie jak stawiamy mur w obronie podczas ataku Szwajcarii. To powinien być trudny mecz, ale mam nadzieję, że nie będzie i wygramy 2 -0. Jednak to nie mój typ. Wierzę po prostu bo to nie stara reprezentacja z emerytami, ale dobrzy, młodzi zawodnicy, którzy czują się pewni swoich umiejętności. Patrzymy na rywala jakie mają gwiazdy, ale my też mamy dobrych zawodników i mocno wierzę, że zagramy lepiej niż z Niemcami. Bo jeśli tak to przechodzimy dalej.

Stawiałbym na awans Polski 1.74 Unibet✅
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
W sobotę czeka nas bardzo ciekawy pojedynek. Dla obu drużyn będzie to pierwszy historyczny udział w fazie pucharowej Euro i dla jednej z nich zakończy się sukcesem, pytanie dla której. Moim zdaniem lekkim faworytem są Polacy. Meczu z Ukrainą nie biorę pod uwagę, bo nie grał najsilniejszy skład no i brakowało trochę motywacji. Wynik tego meczu nic nie zmieniał. Chyba, że jest ktokolwiek wierzył, że Niemcy nie wygrają z Irlandią Płn? Mniejsza w ten mecz. Z Irlandią Płn kontrolowaliśmy mecz praktycznie przez 90 minut i zasłużenie wygraliśmy, a z Niemcami zostawiliśmy serce na boisku i wywalczyliśmy remis, który był sukcesem. Jeżeli ze Szwajcarami zagramy z takim zaangażowaniem jak z naszymi zachodnimi sąsiadami, to o awans jestem spokojny. Szwajcarzy mnie nie przekonują. Męczarnie z grającą w 10 Albanią i remis z Francją grającą o pietruszkę. Jedynie mecz z Rumunami był w ich wykonaniu dobry, chociaż może to bardziej słaby ze strony Rumunów. Było widać zmęczenie po walce z Francuzami do 90 minuty i zabrakło paliwa w drugiej połowie przeciwko Szwajcarom. Tak więc jeżeli chodzi o wynik to typuję awans Polski, czystej wygranej nie ryzykuję, ponieważ myślę, że będzie to mecz underowy. Remis do przerwy również kuszący.
 
E 0

esterapl

Użytkownik
Szwajcaria - Polska
Polska po historycznym awansie do 1/8 finalu jest bardzo podbudowana i gotowa do kolejnych zmagan o Mistrzostwo Europy. Nie stracilismy w tym turnieju ani jednego gola, tak samo jak Mistrzowie Swiata- Niemcy.
Szwajcaria awansowala z drugiego miejsca nie przegrywajac meczu, zdobywajac dwa gole i tracac jeden. Na ostatnie 10 meczy Szwajcaria wygrala z Polakami tylko jedno spotkanie. Polacy wygrali 4 spotkania, padlo rowniez 5 remisow. Bilans bramkowy 20:11 dla Polski.
Bramkarz reprezentacji Szwajcari - Yann Sommer jest najnizszym bramkarzem na Euro. Miejmy nadzieje ze Lewandowski i spolka znajda sposob na strzelenie przynajmiej dwoch goli Szwajcarom. Przeciwnikom bedzie ciezko strzelic nam gola poniewaz jak do tej pory jestesmy jedna z najlepszych defensyw na Euro.
Stawiam na zwyciestwo Polski.
Polska wygra do 0 .
Kurs 3.60
Sportingbet
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Mam ogromny dylemat co do meczu naszych. Z jednej strony Pazdan który przechodzi samego siebie, popelnia bledy ale jak na spedzone cale zycie w ekstragownie to jestem w szoku, a z drugiej strony napastnik który przyczynil sie w glownej mierze do przegrania ajaxu tytulu mistrzowskiego w ostatnim meczu sezonu. Szwajcarzy tez szału nie robia wiec albo klasyczny remis albo pozostac przy ogladaniu i postawic na wygrana polski za symboliczna kwote dla podniesienia emocji.
 
A 28

alus99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 15:00
Spotkanie: Szwarcajria - Polska
Typ: Strzeli przynajmniej dwa gole - Robert Lewandowski
Kurs: 10
Bukmacher: STS
Analiza:
Witam wszystkich , w ramach wstepu powiem ze sledze forum od dluzszego czasu , a teraz zaczynam cos działać.Skąd typ ? Polacy - naród jakze z bogata historia ..ale na swoj sposob specyficzny.Czytam i widze narzekanie na Roberta L. co by nie mowic gwiazde zespolu .. Nie chec do niego spowodowana tym ze nie strzela, no i zazdrosc ze korzysta z zycia i czerpie poki moze ???? to fakt zawodnik takiej klasy powinien dawac bramki , ale czy Mandzukic, Muller i inni tez strzelaja?? Wymowki ze Polacy wygrali ze slabymi Irolami i grupa slaba .. Na Euro nie ma slabych grup.Wedlug mnie Lewy jutro pokaze swoj kunszt , bo kiedy jak nie jutro ? Powinien odpalic poniewaz go na to stac.. Przeczuwam ze to moze byc jego dzien .. Mysle ze jak siadzie to pojdzie ... ja nie przeczuwam tu 0-0 moze jednej bramki czuje ze wynik bedzie over 2,5 dlatego tez polecam .. A i wielcy znawcy co o pilce dosyc malo wiedza .. Robert dla druzyny wnosi sporo, po prostu jest przyzwyczajony do innej pilki jaka jest w Bayernie Nie powiem typ z grubej rury , ale w sercu cos tak czuje ...No i Chorwaci to jak dla mnie jeden z pewniejszych typow na ta faze 1/8.. przepraszam za bledy ale pisane na telefonie ???? Zycze sobie i Wam aby to byl poczatek czegos bo co sobie odbierac malutkich marzen ???
 
derpablo 6

derpablo

Użytkownik
Koledzy wyżej już napisali chyba wszystko:
-Szwajcarzy nieskuteczni
-nasi nieskuteczni
-Pazdan, Glik i Fabiański bronią naszej bramki
Typuję wynik 0:1 @6.00 Bet365
Nie będzie to porywające spotkanie i moim zdaniem będzie to mecz podobny o tego z Ukrainą.
Drugi typ: X/2 @5.5
 
otobet 115

otobet

Użytkownik

Polska - Szwajcaria
Nasza kadra dokonuje historycznych osiągnięć. Na jej drodze stanie dzisiaj Szwajcaria, która jest nieskuteczna, jednak dysponuje sporym potencjałem. Szwajcarzy zajęli drugie miejsce zaraz za Francją, natomiast w bezpośrednim spotkaniu z gospodarzem turnieju grali odważnie i niezwykle pewnie, pokazując że będą się liczyć. Udało im się awansować i trafić na podopiecznych Nawałki, którzy nie stracili jeszcze bramki w tym turnieju, wyróżniając się spokojną i pewną grą oraz wygrywając z Irlandią i Ukrainą. Remis z Niemcami to było potwierdzenie świetnej formy. Nadal niezdolny do gry jest Wojciech Szczęsny. Dzisiaj między słupkami Adam Nawałka postawi Fabiańskiego, który w dwóch ostatnich spotkaniach bronił solidnie i pewnie. Za kartki pauzuje Kapustka. W dzisiejszym spotkaniu jedna bramka może nie wystarczyć. Do Boju Polsko !!!!
▶ Over 1,5 gola
▶ Kurs : 1.65 ✅
▶ Otobet
 
cock 756

cock

Użytkownik
Spokojnie podchodzę do tego spotkania, za spokojnie... albo sobie wmówiłem już wynik. ;)

Widziałem chaotyczną grę Szwajcarów po stratach, z Błaszczykowskim i Grosickim możemy być spokojni o skrzydła. Milik sytuacje będzie mieć, chce sobie chłopak coś udowodnić... Lewandowski niech ściąga na siebie obronę, oczekuję promocji drużyny, a nie pojedynczych nazwisk.

Martwi mnie tylko ten sędzia z Wysp.

Jeżeli wykorzystają Biało-Czerwoni swoje atuty - gładkie 2:0, 3:0.
 
S 0

silent_jo

Użytkownik
Jak dla mnie wszystko zalezy na jakich zawodnikow trener postawi w srodku pola. Jesli zobaczymy Krychowiaka i Jodlowca spotkanie bedize przebiegac podobnie do tego z ukraina, jak juz ktos wyzej napisal,a wynik prawdobpodobnie bedzie underowy.
Osobiscie wolabym zobaczyc Maczynskiego lub Zielinskiego w tym spotkaniu w
takim przypadku uwazam ze mamy duze szanse wygrac to spotkanie i to over 2,5...
Co do Szwajcarow to uwazam ze ich gra nie jest zabardzo poukladana remis ze slabymi Francuzami i Rumunia to nie sa jakies dobre wyniki a obrana dziurawa jak ser ???? przykladu prosze szukac w meczu z albania w tym meczu mieli wiecej szczescia niz umiejetnosci...

Moj typ : Polska wygra w regulaminowym czasie
Krychowiak + Jodlowiec w srodku : Polska i under 1,5
Krychowiak + Maczynski lub Zienski, Starzynski : Polska i over 2,5
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Chciałbym zagrać na win Polski ale nie widzę w tej linii nic przekonywujacego.Kurs na Polska DNB na Pinnacle to 1.7 cos tam a to nie wróży nic dobrego bo z doświadczenia wiem ze takie kursy zaniżone do granicy na DNB często nie wchodzą...

Poziom tego meczu będzie wyrównany.Pisza ludzie ze Szwajcaria slaba ja bym tam Polski tez nie stawial nie wiadomo gdzie w końcu to w naszej grupie Niemcy i Polska nie stracily gola jako jedyne a mistrzostwach.Wniosek jest prosty graliśmy przeciwko dwom najslabszym zespolom na mistrzostwach w a ataku-Irlandii z Polnocy ktora nie miała jak atakować bo nie miała jakości i Ukrainie ktora robila dużo wiatru tyle ze i z Niemcami i z Polakami pokazali jak się nie gra nie wykorzystując masy sytuacji.
Oczywiście Polska to bardzo dobra defensywa Nawalka wziął lekcje od Simeone ???? Moim zdaniem będzie to mecz albo na 0-0 albo 1-1.Czuje dogrywkę ale zobaczymy jak będzie.

Remis
2.910
Pinnacle
✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom