>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wietnam

lucky93 529

lucky93

Użytkownik
An Giang VS Ben Tre

Witam, założyłem temat Wietnamu, ponieważ nie widziałem tej ligi do napisania.

Ale tak szybko bo czasu nie ma, mecz o 10:30.
Więc tak gospodarze dzisiaj występują w osłabionym lekko składzie (info)
Do tego dochodzi fakt iż goście zaczęli lepiej grać.
Na ostatnie 5 meczy 3 zwycięstwa oraz 2 porażki, w tym zwycięstwo wyjazdowe z PVF Wietnam, którzy pokonali w ostatniej kolejce ich dzisiejszych rywali.
An Giang zajmuje obecnie 1 miejsce w tabeli z 13 pkt na koncie. Bilans u siebie 3-0-1. Natomiast Ben Tre zajmuje obecie 6 miejsce w tabeli z bilansem na wyjezdzie 1-0-2. Zostało rozegrane dopiero 7 kolejek więc ta tabela dużo nam tak naprawde nie daje.
Ostatnim razem jak się spotkali padł wynik 0:0. Dzisiaj wątpie aby gospodarze sobie poradzili więc możliwy kolejny remis, lecz sądzę że to będzie gra z przewagą na gości.

Ben Tre +1 @1.925 zwrot
Ben Tre @5.25
Niestety 2 szybko stracone bramki, pozniej przewazali no ale jeszcze trzeba celowac w bramke...
 
B 19

bobek_

Użytkownik
Song Lam Nghe An - Than Quang Ninh
3.07.2016 12:30
Typ : 2
Bukmacher : Bet365
Kurs : 3,25

Quang Ninh w formie na 6 ostatnich meczy 5 zdołali wygrać, Songlam ostatnio problemy w obronie , ja ide w strone Quang Ninh ten kurs to oczywiscie value gdy mierzy się 4 zespół ligi z 11 ???? Powodzenia ????
 
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Sai Gon FCTP Ho Chi Minh FC Over 0.5 @2.4

Rywal prowadzi do tytułu, punkty tracone ostatnio przez obie ekipy i szanse na dobre miejsce na koniec sezonu, wiec kurs ok do wzięcia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom