>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Słowacja-Anglia & Rosja-Walia] - 3 kolejka grupy B, 20.06.2016 r.

TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP



Promocja w Sportingbet: 150 PLN Zakład bez ryzyka

W grupię B wiele może jeszcze się zdarzyć, najbezpieczniej mogą czuć się Anglicy z 4pkt, Walia która w dwóch meczach zrobiła ogromne wrażenie może wylecieć z turnieju przegrywając z Rosją.Jeśli nasi wschodni sąsiedzi myślą o dłuższym pobycie we Francji muszą koniecznie zdobyć 3pkt.​
 
kamilowks 60

kamilowks

Użytkownik
Narazie widze w poscie cisza.
Od siebie przemyslenia. Mamy niespodzianki ,a takowa na pewno jest dzisiejszy wynik Rumunii z Albania. Wiec dlaczego mamy skreslac Slowakow?
Jutro dodam typy wraz z kursami na dzien dzisiejszy widze to tak.
Rosja nie zagrala rewelacji w obu poprzednich spotkaniach ,co innego Walia ,ktora byla bardzo blisko 1punktu w meczu z Anglikami (ktorzy zagrali o niebo lepiej w II polowie w meczu z Walia jak z Rosja wiec nie mozna porownywac tych 2spotkan)
Kurs jest w graniach 2,90 na Walie mozna by zagrac z DNB na Walie, ostatni wywiad po meczu Bale&#39;a uswiadomil mnie ze porazka z Anglikami w 92minucie &quot;Nabuzowala&quot; ich konkretnie przed meczem z Rosja.

W meczu Slowakow z Anglikami nie nalezy rowniez skreslac naszych sasiadow.
Jezeli chca pozostac w turnieju nie zaleznie od wyniku spotkania Rosja vs Walia to musza tutaj rowniez cos zagrac. W meczu z Walia przegrali lecz rowniez mieli okazje na punkty. Meczu z Rosja w ich wykonaniu nie widzialem lecz 3punkty sa na ich koncie. Tutaj gralbym w strone goli lub BTS aczkolwiek tez typu Slowacja i Remis nie mozna wykluczac.
 
M 8

maolat

Użytkownik
Ja powtarzam swoje typy i na te mecze. Brak wczesnego gola (przed 35min w meczu w meczu rosja-walia oraz przed 34 w meczu anglia-slowacja). Dubel @3.34 na bet365. Po prostu to jest turniej gdzie bramki rzadko wpadają tak wcześnie (póki co tylko w 4 meczach nie pokryła się ta linia).
 
otobet 115

otobet

Użytkownik

Rosja - Walia
Ostatnie spotkania w grupie B zapowiadają się niezwykle ciekawie, a to za sprawą Rosji, która posiada 1 pkt na koncie i podejmuje Walię posiadającą dotychczas 3 pkt. Rosjanie szczęśliwie zremisowali z Anglią w ostatniej minucie spotkania, jednakże w ostatnim spotkaniu ze Słowacją ulegli 2:1. Walia natomiast pokonała 2:1 Słowację oraz przegrała 2:1 z Anglikami. Kto jutro zwycięży? Będzie to drużyna Garetha Bale, a być może Russia? Naszym zdaniem over 1,5 gola w tym spotkaniu jest całkiem możliwy. Spotkanie odbywać się będzie również na naszym LIVE.
Składy :
ROSJA :
Akinfeev – Smolnikov, Berezutski , Ignashevich, Schennikov – Golovin, Neustadter – Kokorin, Shatov, Smolov – Dzyuba.
WALIA :
Hennessey – Chester, Williams, Davies – Gunter, Ledley, Allen, Taylor – Ramsey, Robson-Kanu, Bale.
Propozycję :
--------&gt; Over 1,5 gola
--------&gt; Kurs : 1.45 ✅ ✅
--------&gt; Otobet
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Słowacja v Anglia

Powyżej 3.5 @ 1.72⛔
Powyżej 4 kartek @ 2.100
⛔
azjatycka suma kartek

W tej grupie wszystko może się jeszcze zdarzyć także tutaj będzie gra na maxa o 3 punkty. Jedni i drudzy potrzebują punktów, ja wchodz już w kartki po wyższej linii. Najlepszy sędzia jaki mógł się trafić Hiszpan Carlos Velasco. Sędziował już jeden z pierwszych meczy i pokazał 7 żółtych i jedna czerwona. Mecz jest o bardzo dużą stawkę także ta linii 3.5 jest do spokojnie do grania, nie zdziwię się jak za parę godzin będzie wyższa.

całoroczny
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Słowacja - Anglia

To co się rzuca na pierwszy rzut jeśli chodzi o tegoroczne ME to to, że są one bardzo underowe. Prawdę mówiąc jest to dla mnie lekkim zaskoczeniem głównie ze względu na fakt, że od tego roku w ME bierze udział nie 16, a 24 zespoły. Dzięki temu szansę aby wskoczyć do głównego turnieju dostało kilka teoretycznie słabszych drużyn, które jak widać póki co dają sobie radę.

Przechodząc do dzisiejszego spotkania to moim zdaniem możemy zobaczyć tu kilka goli. W dwóch dotychczas rozegranych meczach, w których udział brała Słowacja padły 3 gole - porażka 1:2 z Walią i zwycięstwo 2:1 z Rosją. Z kolei w meczach, w których udział brała Anglia padło póki co 5 goli - 1:1 z Rosją i 2:1 z Walią choć trzeba przyznać, że w obu tych meczach ostatnie gole padały w doliczonym czasie gry więc tutaj ta statystyka nie wygląda już tak kolorowo jak w przypadku Słowacji.

Moim zdaniem mecz może być naprawdę ciekawy gdyż na dobrą sprawę w tej grupie jeszcze wiele się może zdarzyć. Słowacja prowadzona przez Marka Hamsika, a posiadająca w składzie jeszcze takich zawodników jak Skrtel, Weiss czy Duda moga dziś napsuć krwi Synom Albionu i na pewno zrobią wszystko aby urwać dziś jakieś punkty i awansować do dalszej fazy turnieju.

Z kolei Anglicy prezentują się całkiem nieźle choć często brakuje im skuteczności. Oglądałem cały mecz z Rosją i tam Anglicy cisnęli niemiłosiernie, zwłaszcza w pierwszej połowie. Ich akcje wyglądały naprawdę fajnie jednak taki jest futbol, jak nie strzelasz gola na 2:0 to tracisz na 1:1 w ostatnich minutach. Jednak mają w składzie naprawdę klasowych zawodników - Rooney, Lallana czy Kane to zawodnicy, którzy robią różnicę i dziś mogą dać o sobie znać, w końcu.

Nie będę próbował zgadnąć kto wygra mecz, teoretycznie bliżej jest mi do Anglii jednak Słowacja na pewno zrobi wszystko aby dziś nie przegrać, a jak wiemy faworyci na tym turnieju mają naprawdę ciężkie przeprawy. Tak jak mówiłem na początku, spodziewam się tu goli dlatego uderzam:

Gol w obu połowach @ 2,14
Over 2,5 @ 2,55

Uni
 
forfa 118

forfa

Użytkownik
Nie wiem czemu tak zaostrzacie kurs na over Wedlug mnie szykuje się bezbramkowy remis, ewentualny gol dla Anglii.
Słowacy wiedzą o co grają. Tak samo jak wczoraj w meczu Francji.
Anglia nie strzela dużo bramek, z Portugalią ustrzelili zaledwie 1, potem zremisowali.
Dla mnie Under 3.5. I choć buki strasznie (wiadomo dlaczego) obniżają ten kurs, to za parę stówek idzie ładnie zarobić.
Wczoraj wygrałem za frajera 70 zł za 200, a wiadome było że nie będzie w obu meczach więcej niż 3 gole
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Rosja-Walia
Rosja w tym meczu musi z urzędu podjąć ryzyko by myśleć o wyjściu z grupy, więc Walia nie będzie miała większego problemu z ustaleniem taktyki pod ten pojedynek.
W Pierwszym spotkaniu z Anglią Rosjanie nie mieli dużo do powiedzenia, nie dziwiło to jednak nikogo ale szczęśliwie ugrali punkcik strzelając w 90&#39; w kolejnym meczu już raczej każdy spodziewał się skuteczniejszej Rosji.
Stało się jednak inaczej a mecz ze Słowacją tak naprawdę pokazał słabość naszych wschodnich sąsiadów, huraganowe ataki Anglików na Rosję nie były do końca przyczyną mega siły Angielskiej ekipy co udowodniła Walia.Walia zagrała dwa solidne spotkania stawiając niezły opór Anglikom, dzisiaj z Rosją wystarcza im nawet Remis, zagrają bardziej asekuracyjnie ale zaproszeń pod bramkę Rosjanów na pewno nie braknie.Jeśli Rosja obejmie prowadzenie Walia będzie musiała atakować.
Jak dla mnie faworytem tego spotkania i tak jest Walia, prezentują się lepiej na tym turnieju pod każdym względem a w samym spotkaniu mają więcej wariantów do osiągnięcia celu.
Walia over 3,5 celnych strzałów 1.75 unibet✅
+ dla jaj za 20zł Walia ilość goli 3+ @11.0 otobet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Moim zdaniem najlepsza grupa do oglądania jak i typowania. Dzisiaj również liczę, że będzie dobrze:
Anglia vs. Słowacja
Obie drużyny nadal o coś grają. Słowacja ma tylko 3 pkt i póki co 3 lokatę w grupie i w przypadku przegranej może się nawet nie załapać na wyjście z trzeciej lokaty. Ale nie o tym chciałem pisać. Jak dla mnie faworytem jest Anglia, która do tej pory zagrała dwa różne spotkania. Z Rosją niby dominacja ale tak naprawdę bezradność pod bramką rywali a także spotkanie z Walią gdzie zmiennicy pokonali chęć do gry i przede wszystkim świeżość w ataku. Dzisiaj liczę na to, że &quot;Synowie Albionu&quot; od początku zagrają z Sturridgem oraz Vardym zamiast Kane i Sterlinga i zagrają tak jak w 2 połowie spotkania z Walią. Mogę sobie zapewnić 1 miejsce w grupie jednak muszą wygrać to spotkanie. Słowacja na tym turnieju także pokazała, że woli atakować niż bronić. 6 bramek w 2 spotkaniach to chyba najwyższa średnia na całych tych mistrzostwach. Do tego w obronie gra Skrtel, który jest strasznie elektryczny. Ramsey ograł go w w spotkaniu z Walią i dzięki temu właśnie Wyspiarze wygrali 2-1. Można spróbować kartkę dla niego, bo kurs fajny a sędzia hiszpański. Nie mniej jednak spodziewam się zupełnie innego spotkania niż Szwajcaria vs. Francja, bo obie drużyny grają o coś więcej niż tylko remis. Strasznie overowa grupa i na to samo liczę dzisiaj.
Over 1.5 gola - 1.5/betclic ⛔
Skrtel kartka - TAK - 3.20/unibet ⛔
Walia vs. Rosja

Tutaj króciutko ale idę w stronę Walii. Kursy ewidentnie źle wystawione. Moim zdaniem faworytem jest Walia, która niesiona dobrą dyspozycją Bale oraz debiutanckim turniejem w EURO radzi sobie bardzo dobrze. Z drugiej strony Rosja, która na tym turnieju miała dobre tylko 20 minut. Ostatnie 5 z Anglią i ostatnie 15 ze Słowacją. Dzisiaj grają o to aby wyjść z grupy jednak żeby tak się stało muszą wygrać. Do tej pory nie atakowali oni od początku i jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Nie sądzę jednak aby Walia się wystraszyła rywali ze wschodu Europy i także ruszyła do przodu. W mojej opinii kursy powinny być wystawione odwrotnie i dobrze grają Walia jest tutaj faworytem. Rosja póki co zawodzi i nie wydaje mi się, aby miała się odblokować w ostatnim meczu.
Walia lub remis - 1.45 ✅

Walia lub remis + over 1.5 gola (Anglia vs. Słowacja) - 2.18/betclic ⛔
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Słowacja - Anglia over 3.5 kartek @1.72 365b /e: już 1.66
Krótko i na temat. Sędziuje pan Carlos Velasco Carballo, który się w tańcu nie bawi i lubi kontrolować mecz od początku do samego końca. W ostatnich 9 meczach 8 raz pokrywał tę linię, w tym jednym meczu były dwie żółte i czerwona, więc u niektórych buków tak samo by rozliczyli (można powiedzieć, że 9/9 linia pokryta). Będzie to jego drugie spotkanie na euro, w poprzednim meczu Albanii ze Szwajcarią pokazał 4 żółte i jedną czerwoną.
Słowacja w niekorzystnym dla siebie miejscu, więc będą musieli dzisiaj gryźć trawę, żeby myśleć o wyjściu z grupy i dalszej grze na euro. Jakoś nie widzę, żeby to Słowacja zepchnęła Anglię do obrony - zakładam, że będzie właśnie na odwrót, że to Anglia będzie prowadzić spotkanie, a przy takiej grze Słowacja zaczyna grać bardziej agresywnie i strasznie dużo faulują.
 
W 5

wojci

Użytkownik
Mówicie tutaj na granie kartek w meczu Słowacja - Anglia. Kursy u naziemnych na over 3.5 jest lichy, a ja myślę, że bardziej przydałoby się skupić na Anglikach, którzy póki co nie prezentują tego co powinni. Tutaj grali póki co prawie bez kartek, ale kiedyś ten worek trzeba otworzyć, tym bardziej, że nie mają zagrożeń przed fazą pucharową. W eliminacjach nie przebierali w środkach ????
Anglia over 1.5 kartki 1.85 Milenium
 
thecakeisaspy 575

thecakeisaspy

Użytkownik
Ja powtarzam swoje typy i na te mecze. Brak wczesnego gola (przed 35min w meczu w meczu rosja-walia oraz przed 34 w meczu anglia-slowacja). Dubel @3.34 na bet365. Po prostu to jest turniej gdzie bramki rzadko wpadają tak wcześnie (póki co tylko w 4 meczach nie pokryła się ta linia).
W betano jest Gol powyżej 28 minut i ako się robi z dwóch meczów @ 3.80, czy to nie jest lepsza opcja?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
W grupie B nie wszystko zależy od jednego spotkania, jeśli Ruscy będą wygrywać z Walią to OK, w meczu Anglia Słowacja może być ostro.Jeśli jednak będzie odwrotnie to tak naprawdę skromna porażka Słowacji też może dać awans, Albania z 3pkt ma -2bramki, w pozostałych 4 grupach też przecież nie musi pójść tak, jak to sobie zakładamy a tam drużyny na 3 pozycjach mają po 2x 1pkt 1x 2pkt no i Irlandia Płn 3pkt grająca z Niemcami.
Tutaj na kartki jak grać to tylko LIVE.
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
Na dzisiaj stawiam, że Rosja nabije co najmniej 6 rożnych. Rosjanie słabo wyglądają na tym turnieju, jednakże w 2 połowie meczu ze Słowakami całkowicie ich zdominowali i tylko ich nieporadność sprawiała, że nasi południowi sąsiedzi wygrali tamto spotkanie. I właśnie ta 2 połowa sprawiła, że gram na rożne dla Rosjan. Nie mają nic do stracenia będą cisnęli i myślę, że 6 rogów nabiją. Powodzenia
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
W betano jest Gol powyżej 28 minut i ako się robi z dwóch meczów @ 3.80, czy to nie jest lepsza opcja?
Tylko, że jeśli w ogóle nie padnie bramka to wtopka, a w 365 będzie zwrot.

Ja również szedłbym w rogi Rusków. Do tej pory nabili 4 z Anglikami i 6 ze Słowakami, przy łącznie 5 Walijczyków. Muszą zaatakować, nic innego im nie pozostaje.
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Po wczorajszym meczu Francja - Szwajcaria ciężko ocenić, czy zespoły będą grały normalnie, czy zacznie się kalkulacja. Plusem dzisiejszych spotkań jest to, że każdy z nich przeciwnika dopiero pozna później, więc nie można za bardzo wybierać. Domyślać się można, że najgorzej będzie miał zespół z 3 miejsca bo trafi najprawdopodobniej na Niemców albo Hiszpanię, a co oczywiste, teoretycznie najlepiej będzie miał mistrz grupy B. Drugie miejsce wpadnie na drugi zespół z grupy F i mi osobiście wydaje się, że nie będzie to Portugalia.
Po wczorajszym meczu, gdzie Albania z 3 pkt jest na trzecim miejscu, śmiem twierdzić, że 4 pkt dadzą każdej drużynie awans z trzeciego miejsca. Irlandia Północna będzie miała ciężko o lepszy dorobek pkt, a w pozostałych grupach, nikt na 3 miejscu nie ma 3 pkt, więc ciężko będzie, żeby każdy na 3 miejscu z grup C - D - E - F zdobył 4 pkt.
Z tą świadomością wyjdzie Walia i Słowacja, zespoły którym wystarczy pkt do awansu i z pewnością pierwsze co to będą broniły wyniku, a nie rzucały się od ofensywy po to, żeby być lepiej rozstawione. Rosja tragicznego bilansu bramkowego nie ma i jej też wystarczy tylko 1-0 do awansu. Anglicy będą znali wynik drugiego meczu, to również nie będą forsować tempa, a nie oszukujmy się... mimo, że strzelili 3 bramki to ich gra ofensywna pozostawia wiele do życzenia.
Remis daje Anglii awans z co najmniej drugiego miejsca, Słowacji z trzeciego. Rosja nie musi nabijać bramek do awansu, gdyby strzeliła na 1-0 to będą bronić tego wyniku, a niżeli atakować dalej.
Bramki do grania na Live, bardziej bym się skupił na kartkach. Rosja, Anglia i Walia mają tylko po 1 kartce na Euro. Praktycznie każdy z zawodników może otrzymać kartkę i zagra bez obaw w następnym meczu, a po 1/8 wszystkie kartki się anulują.
Wczorajszy mecz pokazał, że pomimo spokojnego meczu i pewnego awansu, Francuzi dostali 2 kartki. Przed meczem mieli dwie na koncie, ale ani Kante ani Giroud nie grali.
Szwajcarzy przed wczorajszym meczem 4 kartki, dlatego każdy z nich uważał i skończył się mecz z zerowym kontem.
Rosja over 1,5 ŻK 1.62 Betsson
Rosja - Walia over 3,5 ŻK 1.60 Betsson
Anglia over 1,5 ŻK 1,91 Betsson
Słowację pominąłem w tym zestawieniu, ponieważ mają na koncie już 6 kartek i myślę, że będą uważać, by nie pauzować w następnym meczu.
Przewidywany skład Anglii wg. The Guardian: Hart- Clyne, Smalling, Cahill, Bertrand- Henderson, Dier, Wilshere- Lallana- Sturridge, Vardy
Mnie osobiście te zmiany się podobają i skład bardziej optymalny niż do tego w meczu z Walią. Nie ma beznadziejnych na tych mistrzostwach Rooneya, Kane&#39;a i Sterlinga.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Slowacja vs Anglia / D. Sturridge strzeli gola @ 3.05 Unibet ⛔

Tak wiec w trzecim meczu w grupie B (gdzie bedziemy swiadkami walki o pierwsze miejsce i latwiejsza drabinke) Roy &quot;Woy&quot; Hodgson chce sprawic niespodzianke i dac odpoczac swoim 6 podstawowym zawodnikom dajac szanse zmiennikom na pokazanie swoich umiejetnosci. Wedlug wielu jest to ryzyko ale ja mysle, ze zmiany personalne moga wyjsc na dobre ekipie Angielskiej, dodadza troche swiezosci i roznorodnosci w grze Anglikow ktorzy nie beda tak przewidywalni jak byli w dwoch pierwszym meczach z Rosja i Walia. Nie sadze by Roy zmienil specjalnie ustawienie wiec Anglicy zapewne zagraja znowu 4-3-3 (zmieniajace sie od czasu do czasu na 4-2-3-1) a na szpicy zagra Daniel Sturridge zastepujac Harrego Kane&#39;a. Sturridge nie tylko dal dobra zmiane i strzelil gola decydujacego o wygranej z Walia ale rowniez swietnie prezentuje sie na treningach - wedlug zrodel zblizonych do angielskiej ekipy - jak podawal TalkSport. Dzisiaj Sturridge zagra zapewne z Vardym po jednej stronie i Lallana po drugiej stronie. Z Lallana znaja sie jak lyse konie z Liverpoolu wiec wspolpraca powinna byc plynna a dla Wilshera czy Hendersona Sturridge powinien byc tym zawodnikiem ktorego beda szukac w polu karnym, na ktorego beda szly wrzutk. Slowacja nie zachwyca gra obronna tracac do tej pory 3 gole w 2 meczach. Zarowno do czworki obroncow jak i Kozacika mozna miec pretensje za stracone gole. Ja tutaj widze w miare otwarte spotkanie, szybkie akcje, malo przetrzymywania pilki, z dominacja Anglikow i spora iloscia okazji strzeleckich szczegolnie dla takiego poachera jak Sturridge. Sturridge wyglada, ze trzyma forme z konca sezonu i mysle, ze ustrzeli dzisiaj gola w bardzo waznym dla Anglikow meczu.
 
P 22

polasios

Użytkownik
Mistrzostwa póki co stoją pod względem underów. Under bramek (akurat grupa B stanowi chlubny wyjątek, bo 5 z 6 spotkań było overowych), under kartek, under rożnych i under celnych strzałów na bramkę padał w większości spotkań. Za to sporo było spalonych.
Prym wiedzie defensywa i nieporadność graczy ofensywnych.
Anglicy pechowo zremisowali z Rosją i szczęśliwie wygrali z Walią, jednak w obu spotkaniach nie wyglądali jakoś super dobrze. Jestem ciekawy, czy Hodgson będzie się uparcie trzymał swojego składu, czy jednak jakieś zmiany nastąpią (w końcu to rezerwowi zapewnili ostatnie 3 punkty).
Słowacy według mnie wyglądają na najgorszą ekipę tej grupy. Zwycięstwo z Rosją zawdzięczają przede wszystkim przebłyskom Hamsika, słabej (delikatnie powiedziane) zwrotności obrońców rosyjskich i ich wybitnej nieskuteczności. Do tego sporo faulują.
Rosja, podobnie jak Słowacja, prezentowała się bardzo słabo, ale w ostatnim spotkaniu potrafili sobie stworzyć kilka groźnych okazji, które jednak koncertowo partaczyli. Problemem jest tutaj brak kreatywnego pomocnika. Większość akcji zaczyna się i kończy na środkowych obrońcach, którzy klepią między sobą przez dłuższy czas, a następnie wywalają piłkę do przodu.
Walia z kolei to kolektyw piłkarzy pracujących na bramki Bale. One-man-team, to idealny określenie tej reprezentacji. Każda groźniejsza akcja prędzej, czy później przejdzie przez zawodnika Realu. Niby wspiera go Ramsey, ale póki co pokazał się głównie z uwagi na blond włosy. Swoją grę opierają na kontrach i stałych fragmentach gry.
Osobiście polecam zagrać dzisiaj (wszystkie kursy z Betssona):

Słowacja - Anglia
powyżej 3,5 spalonych ⛔ 1.62
goście powyżej 1,5 żółtych kartek ⛔ 1.91
goście powyżej 57,5% posiadania piłki ✅ 1.85
Rosja - Walia
powyżej 2,5 gola ✅ 2.75
powyżej 3,5 spalonych ✅ 1.50
powyżej 4,5 rożnych w I połowie ⛔ 1.82
gospodarze powyżej 55,5% posiadania piłki ⛔ 1.60
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Słowacja – Anglia
Anglia -3,5 rzutów rożnych 1,84 Unibet ✅
Najwięcej kartek: Słowacja 1,54 Unibet ⛔

Anglicy mieli 6 rogów z Rosją i 9 z Walią. Więcej z Walią bo wynik gonili do ostatniej minuty, z Rosją grali spokojniej bo prowadzili i kontrolowali mecz. Słowacy z kolei 3 z Walią i 5 z Rosją. Na skrzydłach u naszych południowych sąsiadów grali dotychczas Weiss oraz Mak, jednak tylko Weiss gra klasycznego skrzydłowego. Mak z kolei gra bliżej środka boiska i wspiera napastnika. Robi tak miejsce dla Pekarika. W Anglii do tej pory z przodu grali niemrawi Kane i Sterling oraz najbardziej z nich ożywiony Lallana. Pierwsi dwaj tak zachwycili trenera że dziś mają zastąpić ich Sturridge oraz Vardy. Oni mają trenerowi do udowodnienia, że oni powinni zagrać w kolejnych meczach i powinni być bardziej aktywni. Do tego Walker dużo biega do przodu. To wszystko zwiększa szanse, by nabić kilka rożnych.
Słowacy są uzależnieni od spotkania Walia – Rosja. W meczach dotychczasowych już uzbierali 6 żółtych kartek. Sędziuje Carballo, więc ryzyko dostania kary jest spora. Przy niekorzystnym wyniku w spotkaniu Walii Słowacja będzie próbowała pewnie powalczyć o punkty, a to może nieść za sobą faule. Anglicy muszą po prostu nie przegrać i raczej będą oszczędzać kartki na później.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Rosja - Walia
Anglia - Słowacja
Jeżeli Rosja nie zagra nic w dzisiejszym meczu, będzie to oznaczało że jest to ich kolejna impreza na której zostaną upokorzeni. Mam wewnętrzne przeczucie że dziś wreszcie coś z siebie wykrzeszą i zagrają równy dobry mecz od pierwszej do ostatniej minuty. Walia to nie ten sam poziom co Anglia moim zdaniem. Z pewnością wiele w tym meczu może się wydarzyć ale ja stawiam na Rosjan i na ich awans do kolejnej rundy z drugiego miejsca...
Anglia kurs 1,85 STS
Rosja 2,85 STS ( superoferta )
oraz dodatkowo w Fortunie dwa inne zakłady zawarłem...
Anglia - 1 kurs 3,30
Słowacja zajmie ostatnie miejsce w grupie kurs 4,40

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom