>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Szwajcaria-Francja & Rumunia-Albania] - 3 kolejka grupy A, 19.06.2016 r.

TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP


Promocja w Sportingbet: 150 PLN Zakład bez ryzyka

W Grupie A awans zapewniła już sobie Francja, z którego miejsca?Tą kwestię wyjaśnią sobie ze Szwajcarami którzy w wypadku zwycięstwa zakończą rozgrywki na pierwszej pozycji, natomiast w wypadku porażki mogą spaść nawet na 3 pozycję.A może wilk będzie syty i i owca całą?Szwajcarzy kończąc na drugiej lokacie zmierzą się z drugą drużyną naszej grupy.Rumunia pokonując Albanię powinna awansować min. z 3 miejsca.Albania ma iluzoryczne szansę na awans, nawet jakby nie mieli chcieliby godnie zakończyć debiut na Euro.​
 
20maciek03 73K

20maciek03

Użytkownik
Rumunia-Albania

Przed nami mecz, który przesądzi o kolejności drużyn w grupie gospodarza ME.
Ekipa Iordanescu nie będzie tutaj kalkulować co będzie gdy.. Będą musieli wziąć się w garść i zakończyć spotkanie na swoją korzyść. Mecz z Francją pokazał, że mogą! Ze Szwajcarią w moim odczuciu tragedii też nie było, błąd w obronie spowodował wyrównanie i remis w końcowym rozrachunku. Do wszystkiego dochodzi jeszcze rozczarowanie poprzednim meczem (mam nadzieję, że będzie to bodziec skłaniający do wytężonej pracy, a nie pesymizmu i popadania w marazm) Słabą stroną jest tu niestety atak-

Jednak przeciwnikiem jest drużyna Albanii, która niewątpliwie po meczu z gospodarzami może być wyraźnie zmęczona.. Bolącą stratą jest Kukeli, który swoim doświadczeniem sporo wnosił do gry. Znakiem zapytania jest także Cana – przyszły gracz Nantes, który też swoim doświadczeniem jest w stanie sporo wnieść, a ostatnio zawieszony nie grał i być może przez dobrą grę kolegi straci na tej pozycji miejsce.. Oraz jeden z liderów Xhaka. Także jednym słowem formacja obrony jest wielką niewiadomą, aczkolwiek w każdej dotychczasowej odsłonie robiła pozytywne wrażenie..

Przejdźmy do moich propozycji na to spotkanie:

Gospodarze wygrają bez straty bramki: 3.35 Unibet
Dla mnie to spotkanie będzie bardzo nerwowe z małą ilością bramek, z drobną przewagą Rumuni, którą będzie ciągnąć presja. Dlatego też polecam 1:0 6.50 Unibet

I typ flagowy w który można inwestować większe pieniądze Poniżej 2 i 2.5 1.83 Pinacle
Bardzo ciężko ze strzelaniem u jednej jak i drugiej ekipy.. Rumunia dwa gole z karnych, a Albania zero (pomimo okazji ze Szwajcarami) pokazuje to braki w tych formacjach, takie rzeczy z dnia na dzień się nie zmieniają..
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Szwajcaria-Francja
Remis
2.940
Pinnacle
✅ ✅ ✅


Meczyk na remis żeby nikt sobie krzywdy nie zrobil.Nawet kurs jest jakiś zanizony.Juz dawno chciałem grać Szwajcarie lub remis ale jakos ich zwycięstwa tez nie widzę.Mecz bez historii aby w spokoju przygotować sie na fazę pucharowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 95

diego-duncan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rumunia - Albania
Typ: Under 2,5
Kurs: 1,595
Bukmacher: Pinnacle

Po dwóch kolejkach grupy A układ tabeli francuskiego turnieju jest zgodny z oczekiwaniami. Stawkę z 6 oczkami i bilansem bramkowym 4:1 otwiera Francja, druga z 4 punktami i bilansem 2:1jest Szwajcaria, trzecia Rumunia ma oczko i 2:3 w bramkach natomiast dorobku punktowego i strzelonej bramki, za to z trzema straconymi stawkę zamykają Albańczycy. Francuzi i Szwajcarzy są już pewni awansu, ale niezwykle ważna w kontekście fazy pucharowej kolejność może jeszcze ulec zmianie. Zarówno Rumunia jak i Albania muszą dziś wygrać by awansować, z tą różnicą że Albańczycy będą musieli być lepsi od dwóch innych ekip z trzecich miejsc, na co są spore szanse. Ostatni mecz obie reprezentacje grały dwa lata temu, gdzie na neutralnym terenie Rumuni wygrali 1:0 po bramce w końcówce spotkania. Cztery z pięciu ostatnich meczów bezpośrednich tych drużyn kończyło się na maksymalnie dwóch bramkach. Należy jednak podkreślić, że dziesięć lat temu Rumuni w starciach z Albańczykami byli wyraźnymi faworytami, od tego czasu notowania Albańczyków znacznie wzrosły. Przechodząc do samego turnieju, Albania przegrała 0:1 ze Szwajcarią i 2:0 z Francją, natomiast oba wyniki są w moim odczuciu niesprawiedliwe gdyż Albania zasłużyła na dwa remisy. Rumuni z kolei zremisowali ze Szwajcarami 1:1 oraz przegrali z Francuzami 2:1 i tutaj mam podobne odczucia, w starciu z Francuzami również powinni zdobyć punkt. Krótko mówiąc, obie reprezentacje prezentują podobny poziom i styl gry. Wydaje mi się, że zobaczymy tutaj piłkarskie szachy, obie ekipy będą skupiać się na defensywie i dopiero w końcowej fazie meczu nastąpi wymiana ciosów. Warto jeszcze nadmienić, że jeśli nie liczyć rzutów karnych, to te dwie ekipy w łącznie czterech spotkaniach zdobyły zaledwie jedną bramkę. Kurs zdecydowanie zawyżony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
W takim przypadku dobry typem wydaje się być zwycięstwo Rumunii. Mają ogromną szanse, aby awansować, bo jednak Albania to jest jedna z najsłabszych drużyn na Euro.
Rumunia(-0,25) @ 1.88 Pinnacle
 
domell 454

domell

Użytkownik
W takim przypadku dobry typem wydaje się być zwycięstwo Rumunii. Mają ogromną szanse, aby awansować, bo jednak Albania to jest jedna z najsłabszych drużyn na Euro.
Rumunia(-0,25) @ 1.88 Pinnacle
Jedno jest pewne, obie drużyny muszą zagrać o zwycięstwo. Jeśli Rumunia zremisuje to będzie jej ciężko wyjść z 2 punktami z 3 miejsca.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Raz do fazy pucharowej... dwa w takim przypadku do 1/8 jedni i drudzy wejdą, pytanie kto z 2 miejsca.
Nie ma 100% pewności, że 4 punkty = awans z 3 miejsca. Dwie drużyny z trzecich miejsc odpadają. Oczywiście zapewne w naszej grupie Irlandii Płn nie uda się nic ugrać z Niemcami, także ciężko się spodziewać, że w grupie E Irlandia ogra Włochów. Niemniej tutaj grają pierwsi swoje spotkania i Rumunia lub Szwajcaria z 4 punktami będą musieli poczekać ze świętowaniem awansu.
Ale żeby być pewnym swego dzisiaj Szwajcaria - Francja na remis. Ja zagrałem 0-0HT, bo nawet jeśli coś będą próbować, to może im się nie udać. Francja gra na stojąco i szczęśliwie udaje się wygrywać, natomiast Szwajcarzy są bardzo nieskuteczni i będą uważać, by przede wszystkim nie przegrać. No i jak to sąsiedzi - podzielą się punktami.
Jedno jest pewne, obie drużyny muszą zagrać o zwycięstwo. Jeśli Rumunia zremisuje to będzie jej ciężko wyjść z 2 punktami z 3 miejsca.
Na to nie ma akurat co liczyć. Rumuni muszą wygrać. Nawet 3 punkty Albanii dają znikome szanse na awans z 3 miejsca. Ale to ich pierwsza impreza i mogą grać na ambicji. W każdym spotkaniu grali co najmniej dobrze. Mogą sprawić psikusa Rumunom.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem Francja dzisiaj wygra grają u siebie, bez presji, mają awans. Ekipa Szwajcarii formą na tych mistrzostwach nie powala na kolana, Albania z czerwoną potrafiła tworzyć sobie lepsze akcje, a remis z Rumunami sam typowałem. Pierwszą moją myślą było Szwajcaria/x, jednak Francja to o klasę lepszy zespół i nie ma co do tego wątpliwości, że grając u siebie będą chcieli zdobyć komplet puntków i pokazać, że mogą wygrywać z każdym. Czy wygrają Euro? Nie. Grają bardzo dzwiną piłe, jednak, żeby wzbudzić wiarę u swoich kibiców dziś wygrają, obstawiam 0-2 dla gospodarzy turnieju. Apropo Copa America, ale dziś Chile pokarało ;)
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
A mi się dzisiaj widzi sporo kartek w meczu Rumunii z Albanią. I jak tutaj było napisane ten mecz ma swoje podteksty zarówno w ułożeniu końcowej tabeli jak i gorących temperamentach obu narodów. Linia na 3 kartki dla Rumunów bardzo kusząca i chyba pogram im dłużej będzie wynik remisowy może się zagotować na boisku i będzie siekiera. Gram over 2.5 kartki dla Rumunów. ✅✅✅ 3 karteczki
 
S 1

superfraktal

Użytkownik
Rumunia 2: 1 Albania
Uważałbym z typem na pewne zwycięstwo Rumunii. 4 punkty rzeczywiście dają im duże szanse na wyjście choćby z 3 miejsca w grupie (biorąc pod uwagę sytuację w grupie E najprawdopodobniej Irlandia oraz Szwecja pożegnają się z fazą knockout). Tyle tylko, że Albania ma szansę nie tylko na historyczną bramkę, ale i na historyczny 1 punkt lub nawet 3 punkty. Dodam, że za remis drużyna dostaje +0,5 mln E, a za zwycięstwo +1 mln E. Jest o co walczyć, a kto oglądał mecze Rumunii oraz Albanii wie, że ci drudzy nie odstają tak bardzo... Rumunia nie ma już czasu na kalkulacje. Z moich obliczeń wynika, że Irlandia Północna, Irlandia oraz Szwecja mają największe szanse na odpadnięcie, Niemcy nie mogą przegrać z Irlandią Północą (o czym wspomnę krótko poniżej...), a Szwecja nawet jeśli jakimś cudem wygra z Belgią to wtedy Belgia zostanie z 3 punktami. Jest jeszcze szansa na wygraną Irlandii z Włochami jeśli ktoś w to wierzy... Sytuacja Czechów również wygląda kiepsko. Mój typ 2:1 lub 2:0.
Szwajcaria 0 : 2 Francja
Tak, rzeczywiście, pachnie tutaj remisem. Biorę jednak pod uwagę to co napisałem powyżej, a dodatkowo zakładam, że taki Payet [2], Griezmann [1] czy Giroud [1 (poprawione, dzięki)] chcieliby strzelić przynajmniej 1 bramkę. Biorąc pod uwagę jak bardzo underowe są te mistrzostwa (po fazie grupowej sytuacja może ulec zmianie) - zaryzykuję stwierdzenie, że któryś z nich ma realne szanse na króla strzelców. Spokojna gra na remis może się zemścić i przynieść porażkę, a drugie miejsce w grupie najprawdopodobniej skończy się trafieniem na Polskę, a później na Hiszpanię. Myślę, że z tego samego powodu Niemcy będą chcieli swoje spotkanie z Irlandią Północną wygrać. Wtedy czeka na nich drużyna X z 3 miejsca, a później Włosi - myślę, że dla Niemców to lepsza opcja od Szwajcarii/Rumunii (tylko teoretycznie Francji), a później Hiszpanii. Typuję, że Francja strzeli pierwszą bramkę w tym spotkaniu.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Mi się przypomina taki mecz Francja - Szwajcaria 5-2 na ostatnich mistrzostwach.
Niby wtedy to był drugi mecz w grupie ale czy oby na pewno Francja dzisiaj chciała by grać na remis ?
Bardziej na remisie zależy Szwajcarii a jak oni prezentują się w tych mistrzostwach to każdy widział.
Co by nie mówić to Francja ma o wiele mocniejszy skład od Albanii czy Rumunii.
Jeśli Francuzi wyjdą pełnym zestawieniem to sytuacja podbramkowa będzie gonić sytuację.
Szybko strzelona bramka i skończy się coś na wzór tego właśnie 5-2 o którym napisałem na wstępie.
Tam było chyba 3-0 do przerwy...
Francja over / under
Szwajcaria under / under
Ja gram over 2,5 po kursie 2,60
 
M 8

maolat

Użytkownik
Biorę jednak pod uwagę to co napisałem powyżej, a dodatkowo zakładam, że taki Payet [2], Griezmann [1] czy Giroud [0] chcieliby strzelić przynajmniej 1 bramkę..
Mała poprawka, Giroud ma 1 bramkę.


A co do meczów, moim zdaniem opłaca się zagrać
Brak gola przed 33 @1.83bet365 (w meczu Rumunii i Albanii)
Brak gola przed 36 @1.83 bet365 (w meczu Szwajcaria V Francja)
Ładny dubelek z tego wychodzi, a patrząc ogólnie po turnieju tylko w 4/5 meczach te linie nie zostały pokryte. Co prawda w STS jest o tyle lepiej, że masz wcześniejsza minute = mniej stresować się, ale i tak uważam, że warto ????
 
S 406

skalp

Użytkownik
Mecz Rumunów bardzo mi śmierdzi remisem, taki mecz jak zwykle grali nasi, czyli o honor gdzie często już były niespodzianki. Trochę spodziewam się meczu takiego z cyklu kopanie się piłką w głowę, dużo serca, mało skilla i widzę tutaj remis.
Natomiast u Francji spodziewam się że zagrają w końcu dobry mecz, z większym luzem, o czekuję że wyjdą chłopaki tacy co w kontekście dalszej fazy będą musieli przejść test bojowy/ odblokować się - Martial, Digne, Giroud, może Mangala. Szwajcaria natomiast; bez Drmicia to oni mają tylko Dzemailiego do postraszenia I Schara przy stałych. Napastników w sumie łącznie to może z całej kadry 0.75 bym tam wyłuskał, a Seferović to myślę że w Polskiej kadrze z Stażyńskim by nie wygrał rywalizacji.
Poczekam oczywiście z ogłoszeniem składów ale ja tutaj widzę 2:0 może 2:1.
Szykuje się na: over 1.5, Giroud to score, final result 1
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Francja v Szwajcaria / ktora druzyna zdobedzie 1 kartke w 1 polowie meczu? Zadna @ 2,96 --&gt; winmasters ⛔

Mysle, ze to jest dobra propozycja na ten mecz. ogolnie juz pisalem, ze spodziewma sie remisu ktory obu ekipom daje awans z odpowiednio 1 miejsca da Francju (team i kibice szczesliwi) i Szwajcarii z 2 miejsca (planowo i bezpiecznie + Polska w 1/8).Dla obu zespolow bedzie to dobra pozycje wyjsciowa do dalszej gry. Najwazniejsze dla Szwajcarow jest to by ominac 3 lokaty w grupie gdyz 3 ekipa z grupy A najprawdopodobniej bedzie grac z Niemcami w 1/8. Dlatego najwazniejsze dla nich bedzie nie przegrac. Spodziewam sie w dzisiejszym meczu spokojnego startu, duzo grania pilka, malo sytuacji i niewielu okazji. Dodatkowo zakladam, ze Francuzi dadza odpoczac swoim podstawowym zawodnikom bo nie ma co sie napinac w meczu o nic. Ne ma tez co tracic niepotrzebnie zawodnikow. 4 Szwajcarow zagrozonych kartkami (Xhaka, Schar, Behrami i Embolo) W ekipie Francji Giroud i Kante ale mysle, ze obaj moga nie wystapic w tym meczu. Do tego sedziowie na tych mistrzostwach nie wyciagaja wielu kartek w pierwszych polowach a sedzia dzisiejszego spotkania - Damir Skomina - sedziowal juz jeden mecz Rosja v Slowacja gdzie dal tylko jedna kartke w drugiej polowie.

Rumunia v Albania / Rumunia over 2,5 kartki @ 2,33 Unibet ✅
Rumunia v Albania / Rumunia 3+ kartki w 1 polowie @ 18 (dla zabawy) Winmasters ⛔

Jesli ten mecz nie bedzie jednym wielkim rozczarowaniem a sedzia nie da ciala to mysle, ze jest szansa na to by Rumuni wylapali 3 kartoniki. Po pierwsze to na Rumunach ciazy presja i to oni musza wygrac a nie Albanczycy. To Rumuni musza walczyc i gryzc trawe a nie ich rywale. Po drugie Rumuni w dwoch meczach lacznie faulowali 38 razy! podczas gdy Albanczycy w ich dwoch poprzednich meczach lacznie faulowali 23 razy. Obie ekipy dostaly po 7 kartek z tym, ze Albanczycy wylapali czerwo za zagranie reka, ale patrzac na te statystyki oraz na kursy przy tej samej linni over2,5 (Rumunia @2,33 - Albania @ 1,79) wydaje sie, ze warto zagrac na 3 kartki tych pierwszych. Sedzia dzisiejszego meczu raczej underowy ale sedziowal juz jeden mecz na EURO (Ukraina v Irlandia Polnocna) i dal 5 kartek co sie na tych mistrzostwach rzadko zdarza. Dodatkowy zaklad gram, ze Rumuni wylapia 3+ kartki w pierwszej polowie. W meczu ze Szwajcaria zlapali 3 kartki w pierwszej polowie, a w meczu z Francja 2 wiec mysle, ze szansa na jakies kartki w pierwszej polowie jest. Za drobne jako side bet proboje.
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Oczywiście zapewne w naszej grupie Irlandii Płn nie uda się nic ugrać z Niemcami, także ciężko się spodziewać, że w grupie E Irlandia ogra Włochów. Niemniej tutaj grają pierwsi swoje spotkania i Rumunia lub Szwajcaria z 4 punktami będą musieli poczekać ze świętowaniem awansu.
Pamiętaj, że Szwedzi kiedyś ustawili mecz, żeby Włosi pożegnali się z Euro.
Włosi to zawistny naród i nie zdziwię się, jeżeli Irlandia zgarnie komplet.
Oni mają pewny awans z 1 miejsca! A odegrać się na Szwedach będzie dla nich bezcenne. Poza tym wystawią rezerwy, bo kartki zerują się dopiero przed ćwierćfinałami.
Tak więc kwestia tego kto awansuje z 3-cich miejsc jest otwarta.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szczerze mówiąc to chyba nie ma co analizować tych 3 miejsc bo to skomplikowana łamigówka i wszystko zależy od tego jak to się ułoży we wszystkich grupach, dlatego myślę, że każda drużyna walcząca o wyjście nie będzie nic kalkulowała i zagra aby po prostu wygrać, a te wasze spekulacje nie mają sensu. Włochy po aferze korupcyjnej w piłce w swoim kraju to specjalnie się nie podłożą Irlandii. Ja zagrałem Włochy lub remis, a remis wydaje mi się najpewniejszy i nie zapominajmy, że to naprawdę dobra drużyna w defensywie, jak i Irlandia więc remis może być jak nic. Co do Francji i ich słabych meczach dotąd, mimo, że mają komplet jest mało realne aby nie zagrali normalnie. Może nawet bez stresu i presji w końcu wysoko wygrać bo w końcu trafiają na słabą w defensywie Szwajcarię i w ogóle słabą. Do grania jest czysta Francja jak handi -1,5 (AH) co osobiście pograłem.
 
Do góry Bottom