>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

[Rosja-Słowacja, Anglia-Walia] - 2 kolejka gr. B, 15-16.06.2016 r.

meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Anglia - Walia

Co myslicie o BTS ... na obecna chwile po kursie 2,00 - 2,05 ?
Anglia juz bedzie troche na musiku, Walia zadowoli sie choćby remisem ale żeby nie podzielic losu Anglikow z pierwszego meczu lepiej cos ustrzelić samemu niż bronic sie do konca bo tak to sie konczy potem jak dzis Czechy czy w piatek Rumunia. Poza tym to takie troche male derby wyspiarskie.
Ewentualnie moze isc w kartki ?
 
bate330 35

bate330

Użytkownik
hmm, mam takie pytanko odnośnie sytuacji w tej grupie.. Rosji zagrożono, że jak znowu zrobią masakrę po kolejnym meczu na euro, to zostaną wyrzuceni z turnieju.. gdyby taka sytuacja zaistniała, teoretycznie wszystkie mecze z rosją to by były walkowery dla drużyn z którymi grają, czyli tak samo mecz z anglią zmienił by status na 3:0 dla anglii ? Jak taka sytuacja ma się do kuponów u buka ? czy to jeszcze by zmieniło zawarty już rozliczony kupon ? Ja na kuponie miałem 3 zdarzenia i tylko ten mecz mi nie wszedł, czy taka sytuacja by coś zmieniła ? ????
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Rosja - Słowacja 2 DNB @ 2,25 bet 3 6 5 ✅✅✅

Jeżeli Słowacja chce cokolwiek zawojować na tych ME to nie może pozwolić sobie na kolejną porażkę. Uważam, że mimo wszystko zagrali lepszy mecz od Rosjan, a Walia okazała się (niespodziewanie) bardziej wymagającym przeciwnikiem niż Anglia. Może to być typowy mecz walki, wszystko w sumie jest możliwe ale po takim kursie z zabezpieczeniem warto zaryzykować. Rosję wielu już przed rozpoczęciem ME skazywało na zakończenie zmagań w fazie grupowej i gdyby nie fartowny gol to pewnie nikt by zdania nie zmienił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Rosja -€“ Słowacja Liczba fauli: over 26,5 1,58 Unibet ⛔
Obie drużyny sporo faulowały w pierwszych swoich meczach. Słowacja po przegranej będzie miała nóż na gardle, bo przegrana praktycznie wyśle ich do domu. Rosja po wywalczonym remisie jest w bardzo dobrej sytuacji ale z historii pamiętam, że z każdym kolejnym meczem grają coraz gorzej. Sędziować będzie Skomina, który kiedy trzeba gwiżdze dużo i kartek nie żałuje. Szczególnie w tym meczu liczę na Słowaków, którzy z Walią grali bardzo agresywnie. Nie myślę też, by Rosjanie stronili od walki.
 
lucky-dice 54

lucky-dice

Użytkownik
Słowacy w pierwszym meczu niespodziewanie (przynajmniej dla mnie) ulegli Walijczykom, dziś czeka ich starcie z Ruskimi, gdzie muszą po prostu uwalczyć przynajmniej ten 1 punkt, bo w ostatniej kolejce czeka faworyt tej grupy, Anglia. Rosja dość mocno zdominowana w pierwszym meczu, ale szczęśliwie udało się zdobyć oczko, jednak Słowacja to nie Anglia i tutaj Ruscy też jedną powinni strzelić. Zakład będzie rozliczony na plus przy DW 1:1 lub 2:1 dla którejś ze stron - dla mnie bardzo prawdopodobne rezultaty, a buk daje nam niecałe 33% szans - dla mnie za mało. ;) Ogólnie w tych mistrzostwach nie padły jeszcze 4 gole w żadnym meczu, a BTSy pokryły się mniej więcej w połowie spotkań.
Obydwie strzelą &amp; under 3.5 3.05 ✅ 1:2
Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Rosja-Słowacja HT/FT 1/1 4.16@ OddsRing
H2H z lat 2000-2014 to 1-3-1. Widać bardzo wyrównany poziom obu reprezentacji i po poszczególnym bilansie oraz po kursach wystawionych na to spotkanie. Po 1 kolejce Rosja mimo kiepskiej gry i tak urosła w moich oczach, będąc prawie cały mecz zespołem wyraźnie gorszym koniec końców i tak urwała 1 pkt Anglii i mają ich tyle samo w tabeli i już nie jest ważne jak kto grał. Słowacy przegrali z typowanymi na czarnych koni ME Walijczykami 1:2, przegrywając właśnie również do przerwy, choć to w nich bukmacherzy upatrywali minimalnych faworytów. Dzyuba, Szatov, Kokorin, Berezutski, Akinfiejev to nazwiska nie powalające na kolana ale i tak cenię ich wyżej niż takiego Durisa, Kucke, czy Maka, poza jednym Hamskiem , ale on sam meczu nie wygra. Walia wygrała z nimi i prowadziła również do przerwy i po remisie uratowanym w ostatniej minucie z faworyzowaną mocną Anglią tym bardziej uwierzą w siebie i od samego początku zaatakują Słowaków aby szybko ustawić mecz, przewiduję bramkę w pierwszych 20 minutach, a max właśnie w 45, a potem cholernie ciężko będzie im strzelić bramkę i odebrać zwycięstwo. Nawet Duda z Legii nie pomoże Pozdrawiam!!
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Pierwsze mecze w takich turniejach drużyny zawsze grają ostrożnie nikt nie chce za bardzo ryzykować, więc mamy sporo underów i defensywnej ostrożnej gry, dziś Rosjanie będą chcieli za wszelką cenę zdobyć 3pkt i jest ku temu dobra okazja by swoje umiejętności pokazał grający w Zenicie napastnik Artem Dziuba, który ma do pomocy Szatowa czy Kokorina. Uważam że Ruscy potrafią zagrać ładną ofensywną piłkę tylko że z Anglikami bali się ryzykować i za bardzo otwierać to i tak udało im się szczęśliwie zremisować. Natomiast Słowakom porażka z Rosją może zamknąć drogę do awansu z tej grupy, w przypadku straty bramki będą musieli się otworzyć i zaatakować dlatego będą liczyć na lepszą grę znanego nam Marka Hamsika no i na skuteczność grającego w Legii Ondreja Dudy. Mimo, że od 2000 roku drużyny zagrały ze sobą 6 razy i nie padło więcej niż 2 bramki dziś liczę na przełamanie i fajny widowiskowy ofensywny mecz gdzie kurs na over 2 wynosi 1.89 więc w przypadku tylko dwóch bramek mamy zwrot.

Tak więc: Rosja vs Słowacja over 2 @1.89 Pinnacle ✅ 1:2
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Rosja - Słowacja
Chyba najciekawszy mecz w dniu dzisiejszym. Rosja po zwycięskim remisie z Anglią, Słowacy niemal z nożem na gardle. Faworytem dla mnie pozostają Słowacy, jednak nie na tyle aby na nich postawić. Rosjanie ten jeden punkt zawdzięczają zdecydowanie bardziej indolencji strzeleckiej Anglików niż własnym umiejętnościom ofensywnym. Do momentu strzelenia bramki przez Dyera, Sborna nie istniała na boisku i tylko szczęśliwe parady Akinfeeva ratowały ich przed porażką. Słowacy z kolei zaprezentowali się bardzo przyzwoicie na tle Walii i chyba jedynie brak doświadczenia sprawił, że nie dowieźli tego remisu do końca. Podopieczni Kozaka muszą to spotkanie wygrać gdyż remis w perspektywie ostatniego meczu z Anglią to zdecydowanie za mało do awansu. Słowacy muszą atakować, jednak z pewnością poczekają na to do drugiej połowy aby nie ryzykować od początku spotkania. Rosjanie nie maja zbyt wiele do zaoferowania z przodu, stąd stawiam na mało bramek oraz, że w drugiej połowie padnie ich więcej, a pierwsza skończy z maks. 1 golem bądź 0:0.

Mój typ:
2 połowa więcej goli. 2,1 STS
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
15.06 15:00 Rosja - Słowacja
over 3,5 kartek 1,72 bet365 4j ⛔⛔⛔

Analiza:
Słowacy mają praktycznie nóż na gardle. Moim zdaniem możemy się spodziewać dużej ilości fauli w tym meczu a co za tym idzie dużej ilości kartek. Według mnie buki trochę przesadziły z tak niską linią na ten mecz i to najbardziej przekonało mnie do gry tego zdarzenia. Spodziewałem się linii 4,5. Dostałem o jedną niżej także gram. Sędziuje Damir Skomina który ma średnią około 4 kartek w meczach międzynarodowych.
Rosja - Słowacja strzały celne zawodnika
over 0,5 strzału celnego Hamsika 1,45 unibet 4j ✅✅✅ Analiza:
Myślę, że warto zagrać taki zakład. Największa gwiazda zespołu w takim meczu musi wziąć grę na siebie i na pewno będzie próbować strzelić gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Hamsik zrobił robotę w meczu ???? Prowadził grę, zdobył piękną bramkę. Coś mi się wydaje że niedługo będzie transfer do jakiegoś czołowego europejskiego klubu ????
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Hamsik zrobił robotę w meczu ???? Prowadził grę, zdobył piękną bramkę. Coś mi się wydaje że niedługo będzie transfer do jakiegoś czołowego europejskiego klubu ????
Od paru lat już takie spekulacje a Marek wciąż w Napoli ( już 9 lat). Właściwie to już ostatni rok- dwa lata na transfer do wielkiego klubu i faktyczne stanowienie o sile tego zespołu. Człowiek ma na karku już 29 lat i właściwie nie osiągnął czegoś wielkiego choć porównywano go do Gerrarda, Lamparda a nawet ktoś powiedział, że wolałby Hamsika w składzie niż Ronaldinho. Także jednak niespełniony talent, o którym słyszymy jedynie w kontekście gry w reprezentacji i z okazji meczów Napoli ;)

Co do meczu, dobrze się stało, że Ruskie nie odrobili. Po prostu nie zasłużyli. Zagrali co prawda lepiej niż z Anglią, przynajmniej w ataku, ale to i tak nie jest zespół, który może coś namieszać na tej imprezie. Mieli parę akcji ale indolencja strzelecka straszna. Kilka razy zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi to strzelają z dziwnych pozycji i na dodatek ślepakami. Kokorin zupełnie niewidoczny, Dzyuba tak też szumnie zapowiadany na snajpera najwyższych lotów póki co od ziemi się nie oderwał. Rosja cieniutko, liczę na ich porażkę z Walijczykami i powrót do ojczyzny.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik

Anglia - Walia
Anglicy w pierwszym spotkaniu z Rosjanami przez 91 minut pewnie kontrowali przebieg gry. Nieoczekiwanie, ostatnia akcja meczu zakończyła się bramką wyrównującą Rosjan. Anglicy tym smamy utrudnili sobie zdobycie pierwszego miejsca w grupie. Dzisiaj Anglia zmierzy się z Walią, która pierwsze spotkanie ze Słowacją wygrała 2:1. Wczoraj Rosja przegrała ze Słowacją 1:2. Sytuacja w grupie jest ciekawa. Dzisiejsze zwycięstwo Anglików jest ich obowiązkiem. Kluczowe dla losów spotkania może być powstrzymanie Garetha Bale, który raz po raz nękał obronę Słowacji. Spotkanie będzie można śledzić na naszych zakładach LIVE
Propozycja :
Over 1,5 gola
Kurs : 1.40 ✅
Otobet
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik

Anglia - Walia
Anglicy w pierwszym spotkaniu z Rosjanami przez 91 minut pewnie kontrowali przebieg gry. Nieoczekiwanie, ostatnia akcja meczu zakończyła się bramką wyrównującą Rosjan. Anglicy tym smamy utrudnili sobie zdobycie pierwszego miejsca w grupie. Dzisiaj Anglia zmierzy się z Walią, która pierwsze spotkanie ze Słowacją wygrała 2:1. Wczoraj Rosja przegrała ze Słowacją 1:2. Sytuacja w grupie jest ciekawa. Dzisiejsze zwycięstwo Anglików jest ich obowiązkiem. Kluczowe dla losów spotkania może być powstrzymanie Garetha Bale, który raz po raz nękał obronę Słowacji. Spotkanie będzie można śledzić na naszych zakładach LIVE
Propozycja :
Over 1,5 gola
Kurs : 1.40
Otobet
Proszę o reakcję moderatorów i nie usuwanie po raz drugi mojego wpisu, gdy zwracam znowu uwagę na to, że argumentacji dla typu brak, żadnego zdania dlaczego warto zagrać powyższy typ.
To kolejna z rzędu analiza z typem bez argumentacji, wystarczy przejrzeć ostatnie wpisy.
Na suche typy jest odpowiedni dział, a takie wpisy w działach tematycznych nie powinny mieć miejsca.

@Szef Elity, a Ty co o tym meczu sadzisz?
nie oglądałem żadnego meczu w tej grupy do tej pory, wolałem grillować :grin:

do tej pory 3 btsy w tej grupie i dziś stawiałbym, że będzie czwarty.
 
patrixo 0

patrixo

Użytkownik
Co do meczu, dobrze się stało, że Ruskie nie odrobili. Po prostu nie zasłużyli.
Zgadzam się w 100%, Rosja cieniutko jeżeli chodzi o grę zespołową, każdy próbuje strzelić bramkę dla siebie i takie są tego efekty. Niby tacy strzelcy, ale bez dobrych podań, asyst bramki się nie ustrzeli.

Hamsik mimo wieku myślę, że ma jeszcze szansę na karierę ???? Może po tym meczu zostanie zauważony, bo grał świetnie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ale Hamsikowi dobrze w Neapolu. Tam jest gwiazdą,liderem i kapitanem. Nie ma co go na siłę upychac do jakiegos wielkiego klubu jwk tu prorokujecie. No bo gdzie by mogl trafić? Hamsik to tez taki specyficzny sposób gry. Taka niby 8 niby 10. Pół na pół jqk dla mnie. Miewa tez mecze gdzie jest niewidoczny. W Serie A jest jego miejsce. Poza tym Napoli to tez jest dobry klub ;)

Anglia-Walia
Typ: Anglia @1,53 b355
✅2:1

Dla mnie faworytem Anglicy. Duzo wiecej jakości w ich akladzie. Jeszcze wczoraj czyyalem na BBC ze Hennesey znowu ma nie zagrać. Anglicy przewaga z Rosja, ale nie possli za ciosem. Przewaga bezsprzeczna. Ale Hodgson nie pomogl troche swoimi zmianami. Zdejmowal Rooneya, wpuszczal Milnera, Wilshere a braklo mi np wypuszczenia szybkiego goscua do kontry, takiego Vardy np. No i dali sie zaskoczyc po akcji rozpaczy...

Na plus z pewnością Lallana po meczu z Rosja. Anglia ma duzy potencjał, przed pierwszym meczem jedni z kandydatów do złota. Az tak bym nie szalał. Ale dzis widze ich wygrana. Walia slabo ze Słowacja jednak mimo wygranej. Troche tam Kozaczik pomogl puszczajac strzal z wolnego Bale.

@Szef Elity, a Ty co o tym meczu sadzisz?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Anglia - Walia Liczba spalonych gospodarzy: over 2,5 1,95 Unibet ⛔

W Anglii kilku graczy, którzy lubią zaspać. Szczególnie Harry Kane oraz Lallana często zostawali za linią obrońców Rosji. W tamtym meczu aż 6 razy byli na ofsajdzie. Anglicy grają często do napastników, którzy próbują ustawić się w linii z obrońcami ale jak na razie średnio im to wychodzi.
Walijczycy złapali 3 razy Słowaków na spalonym, chociaż tam mecz był dość wyrównany i zazwyczaj piłka była w okolicach linii środkowej. Obrońcy nie grali jakoś szczególnie blisko bramki i mam nadzieję, że jutro będzie podobnie. Anglicy po remisie z Rosją musi atakować. Myślę, że kilka razy gracze z ofensywy zaśpią i dadzą złapać się na spalonym.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mam dylemat - oczywiście chodzi o kartkę ;)
Mianowicie myślę o Cahillu, czy aby przypadkiem nie będzie kazał mu się Roy dziś wykartkować. Załóżmy to co wydaje się oczywiste mianowicie wygrana Anglii. I w ostatniej kolejce mecz ze Słowacją w którym remis nikomu nie zrobi krzywdy.
Gary złapał kartkę w pierwszym meczu dziś kurs na kartkę dla niego w Betsson to 5.50 ;) w Unibet 6.00.
Myślicie,że ma to sens?
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Mam dylemat - oczywiście chodzi o kartkę ;)

Mianowicie myślę o Cahillu, czy aby przypadkiem nie będzie kazał mu się Roy dziś wykartkować. Załóżmy to co wydaje się oczywiste mianowicie wygrana Anglii. I w ostatniej kolejce mecz ze Słowacją w którym remis nikomu nie zrobi krzywdy.

Gary złapał kartkę w pierwszym meczu dziś kurs na kartkę dla niego w Betsson to 5.50 ;) w Unibet 6.00.

Myślicie,że ma to sens?
Ciężka sprawa z tymi kartkami.Wczoraj Giorud miał zlapać kartkę, a wyszło inaczej. Sytuacja była lepsza i bardziej korzystna do złapania kartki.Dla nie zaskakującym jest co całoroczny wyprawia z liniami dwa dni temu wystawili linie na ten mecz 5.5 kartek, wczoraj spadła do 4.5 , teraz widzę 3.5.
 
Do góry Bottom