>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Rumunia-Szwajcaria, Francja-Albania] - 2 kolejka gr. A, 15.06.2016 r.

szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Rumunia wypadła dobrze w meczu otwarcia, Francja bez pomysłu na grę, brak kreatywności pomocników zwłaszcza tych środkowych sprawił, że okazji gospodarze za dużo nie mieli i uratował ich piękny strzał Payet.
W pierwszym meczu Szwajcarzy wygrali z Albanią, a ich napastnik powinien zapewnić sobie w tym meczu tytuł króla strzelców. Seferovic miał bardzo dużo świetnych okazji i żadnej nie wykorzystał, za karę powinien teraz siedzieć na ławce, bo Albania mimo tego, że grała w 10 mogła wyrównać w ostatnich minutach. Dla mnie over 2 w tym meczu to dobry typ.
 
tepiciel99 3

tepiciel99

Użytkownik
Francja - Albania

*ALBANIA PONAD 2,5 KARTKI 1,72 (bet365)⛔ - szkoda braklo jednej ...

Polecam bardzo ten typ ! Myślę , że Francja zagra z Albania na większym luzie niż miało to miejsce w meczu z Rumunią na otwarcie EURO . Trójkolorowi którzy są bardzo nastawieni na ofensywny futbol , zdobywanie bramek powinni kreować sporo akcji co będzie sprzyjało ku faulom na nich . Indywidualne akcje Pogby , Payeta , Griezmanna na pewno dadzą się we znaki obrońcom przeciwnika . Albania gra bardzo ostro w obronie , sporo faulują , do tego dochodzi już presja po przegranym meczu ze Szwajcarami (maja 0 pkt więc muszą jakieś zdobyć jeżeli chcą liczyć na wyjscie z grupy) Na pewno nie zabraknie walki przez co liczę ,że posypią się kartki a próg jaki oferuje nam bet365 jest do gry ! Skoro w meczu ze Szwajcarią Albańczycy obejrzeli 6 kartek (w tym jedną czerwoną) dlaczego nie mają dostać przynajmniej 3 w meczu z Francuzami którzy według mnie są jeszcze goroźniejsi od Szwajcarów ? ???? Według mnie to dobry typ i polecam go pograć ! Pozdrawiam i Powodzenia !

do tego

Francja - Albania

*FRANCJA 1,2 bet365✅
 
K 168

kbak93

Użytkownik
sorry ziomeczku ale jaki sens jest grać Francje 1,2?
Dla mnie po ciężkim meczu z Rumunią. Francja teraz będzie mieć łatwiej ponieważ popatrz- Albania pierwszy mecz przegrała i teraz gra z faworytem więc morale są takie &quot;aaa zagramy może coś z tego będzie&quot; typuje najsłabszą drużyne mistrzostw i jest to Albania elo
uważam, też że środek pola się męczy we Francji bo Pogba-Matuidi-Kante to bardzo dobry pomysł np na mecz z niemcami np lub z Włochami ale z Albanią muszą wyjść z 2 defensywnymi i 2 skrzydłowymi oraz Payetem jako mózgiem tego zespołu bo widać, że jest w mega formie.
Francja vs Albania pierwszy handicap chyba słuszny
-1,5 gola Bet 365 kurs 1,8 (spadnie mocno)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Rumunia - Szwajcaria
1 drużyna strzeli gola
Typ: tak
1.45
STS

Szybko i krótko. Rumuni postawili się Francji i strzelili bramkę, byli bliscy wywiezienia remisu. Natomiast to co Szwajcaria pokazała z krainą Popka, to brak słów, gdzie Ci biedni Albańczycy grali przez ponad godzinę w osłabieniu, a lepiej się prezentowali niż Szwajcarzy, byli bliscy zdobycia bramki na 1:1, ale napastnik mógł się lepiej zachować. Szwajcaria miała strasznie rozregulowane celowniki. Teraz rywal trudniejszy i to znacznie, który ma zerowy dorobek punktowy i jeśli chce pozostać w turnieju musi jutro walczyć o 3 punkty. Szwajcaria nie przekonała mnie w swoim pierwszym meczu, natomiast Rumunii tak, postawili się gospodarzom i odnieśli prawie sukces.
Do powyższego typu dorzucam:
Francja - Albania
1 drużyna : liczba strzelonych goli 1.5 poniżej/powyżej
Typ: powyżej
@1.40
Łącznie 2.03

Francuzi uznawani za faworytów tych mistrzostw w pierwszym meczu nie pokazali tego czego oczekiwano. Być może mieli ciężkie głowy, presja, to wszystko mogło mieć swoje działanie na ich grę oraz postawę. Teraz powinno być łatwiej. Pierwsze lody przełamane, 3 punkty są, a i rywal jest łatwiejszy. Mam nadzieję, że Francja z meczu na mecz zacznie się rozkręcać z takimi zawodnikami jak Pogba, Payet, Griezmann mogą zrobić wszystko.
Albania musi zaryzykować, pójść do przodu co łatwo powinien wykorzystać doświadczony zespół francuski.
Powodzenia!:cool:
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Szybko i krótko. Rumuni postawili się Francji i strzelili bramkę, byli bliscy wywiezienia remisu. Natomiast to co Szwajcaria pokazała z krainą Popka, to brak słów, gdzie Ci biedni Albańczycy grali przez ponad godzinę w osłabieniu, a lepiej się prezentowali niż Szwajcarzy, byli bliscy zdobycia bramki na 1:1, ale napastnik mógł się lepiej zachować. Szwajcaria miała strasznie rozregulowane celowniki. Teraz rywal trudniejszy i to znacznie, który ma zerowy dorobek punktowy i jeśli chce pozostać w turnieju musi jutro walczyć o 3 punkty. Szwajcaria nie przekonała mnie w swoim pierwszym meczu, natomiast Rumunii tak, postawili się gospodarzom i odnieśli prawie sukces.
Zgadzam się z kolegą powyżej. Liczę, że Rumunia zagra podobnie jak z Francją - wysoki pressing z dużą chęcią do gry. Jeżeli chcą wyjść z grupy muszą zaatakować, 1 pkt to jest absolutne minimum, ale raczej powinni powalczyć o całą pulę. Szwajcarzy mega nijacy, Albańczycy w osłabieniu dużo lepiej się prezentowali przez całkiem długie fragmenty meczu. Dlatego proponuję zakład:

Rumunia - Szwajcaria 1 DNB @ 2,10 bet 3 6 5
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Giroud otrzyma zolta kartke @ 6 Fortuna ehh ⛔

Nie wiem jak podejda do tego zespoly, ale Giroud juz zalapal zolta kartke w pierwszym meczu z Rumunia wiec jest zagrozony i bedzie pauzowal jesli dostanie kolejna kartke. Kartki na Euro kasuja sie dopiero po cwiercfinalach wiec Giroud musialby grac ostroznie w 3 meczu z Szwajcaria + rundzie 1/16 i cwiercfinale bo jesli zlapalby kartke w ktoryms z tych spotkan to oslabi swoja druzyna w fazie PO. Francuzi bez Benzemy wiec Giroud jest ich podstawowym napastnikiem. Mysle, ze po takim kursie warto sprobowac, szczegolnie, ze jesli Francuzi beda wygrywac z Albanczykami to beda miec pewny awans wiec 3 mecz Giroud moglby sobie odpoczac. Na innych bukach nie znalazlem kursow na Giroud wiec widac, ze buki nie wystawily na niego kursow bo boja sie, ze gosc wylapie kartke specjalnie. Na 100% nie mozna byc pewnym ale po takim kursie to chyba warto zaryzykowac kilka groszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Rumunia pow 3,5 celnego strzalu na bramke @ 1,85 Unibet ✅ 4

Ja tez zaufam Rumunom,ładnie cisnęli z Francja,mieli swoje okazje.Co prawda w tamtym meczu oddali zaledwie 2 celne strzały(z czego 1karny)ale wiadomo,mecz otwarcia,z gospodarzem,stres był. Dzis celowniki będą lepiej ustawione,przeciwnik zdecydowanie w zasiegu.Rumuni graja mecz o wszystko(skąd my to znamy...heheh),tylko zwycięstwo pozwoli im myśleć o awansie.Szwajcaria nic specjalnego nie pokazala w meczu z Albania
Pzdr
 
pando0r 0

pando0r

Użytkownik
Rumunia vs Szwajcaria
Rumunia wygra i liczba goli w meczu poniżej 2,5 - 5,50 Sportingbet
Po tym co zobaczyłem w pierwszych meczach obu drużyn, upatrzyłem sobie taki typ. Rumunia zaskoczyła w meczu z Francją, przysporzyła gospodarzom niemałego kłopotu i rzutem na taśmę przegrała. Mecz Szwajcarii to istny festiwal nieskuteczności. Grać w przewadze przez godzinę i nie strzelić bramki, mało tego - o mały włos nie stracić zwycięstwa ze znacząco słabszym rywalem - śmiech na sali. W pierwszej kolejce tylko dwa razy padł wynik overowy jeśli chodzi o bramki, a patrząc na pierwsze mecze obu drużyn w tym również tak powinno być. Wiadomo, że mecz meczowi nierówny ale ja tutaj widzę spore value i według mnie kursy na ten mecz powinny być bardziej wyrównane. Bukmacherzy stawiają Szwajcarię w roli faworyta, a ja chętnie pogram im na przekór ???? Po meczu z Francją Rumuni na pewno będą zawiedzeni, bo mogli uciułać chociaż ten punkcik, a ten mecz może być dla nich ostatnią szansą na wyjście z grupy. Jak dla mnie skromne 1:0 w stronę Rumunii, nie spodziewam się tutaj większej strzelaniny.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik

Rumunia - Szwajcaria
Rumunia rozpoczęła zmagania już od spotkania otwarcia, gdzie uległa Francji 2:1. Zespół rozegrał świetne spotkanie pod względem taktycznym, niestety błędy indywidualne zadecydowały o porażce. Szwajcaria po meczu walki wygrała 1:0. Obie drużyny nie mają już czasu kalkulować. Szwajcarzy w przypadku zwycięstwa mogą zapewnić sobie awans.
Zapraszamy również na nasze zakłady LIVE.
Propozycja :
Over 1,5 gola
Kurs : 1,50
Otobet
http://otobet.com
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Rumunia – Szwajcaria 3,40 Betsson ⛔

Rumuni na otwarcie powalczyli z Francją i nieźle postraszyli. Bardzo dobra gra w obronie to ich główna broń. Z przodu nie bawili się w skomplikowane rozgrywanie, bo i przeciwnik był wymagający. Teraz powinni mieć trochę więcej miejsca, żeby rozwinąć skrzydła, skoro Albania potrafiła napsuć sporo krwi Szwajcarom. Ci z kolei wygrali ale w ogóle nie przekonali. Trochę tak wyglądali, jakby tylko Dzemaili i Shaqiri mieli chęć grać z przodu. Seferovic zepsuł tyle, że kilka meczów by obdzielił. Do tego w obronie bardzo niepewny Djourou.
Rumunia z przodu nie ma wielkich grajków ale potrafi zagrać z kontry. Szczególnie prawa strona Sapunaru-Popa sporo problemów sprawiła Trójkolorowym. Teraz będzie łatwiej wyprowadzić piłkę i pograć trochę dłużej w ataku. Kursy moim zdaniem wzięte z kapelusza, bo Rumunia na otwarcie zaprezentowała się o wiele lepiej, i dlatego korzystam.
 
U 0

ulter777

Użytkownik
Witam wszystkich.
To mój pierwszy wpis, chociaż gram już ponad rok. Najczęściej w turecką Super Ligę. Ale teraz jest Euro.
Więc mój zakład na dzisiejszy mecz FRANCJA-ALBANIA
MECZ O GODZ: 21:00

Gospodarze po średnim dla nich meczu otwarcia, będą chcieli pokazać się teraz z jak najlepszej strony. W pierwszym meczu nie ułatwiał gry stres i presja, oraz dobra dyspozycja piłkarzy Rumunii. Dzisiaj gospodarze zagrają bez gorączki i presji ze strony kibiców i mediów. Francuzi będą mieli dogodną okazję, aby pokazać na co ich stać, gdyż przeciwnik nie jest zbyt wymagający. Co nie oznacza, że podda się bez walki. Zwłaszcza, że Albania ma na swoim koncie 0 punktów i jakiś remis Albańczycy na pewno będą chcieli wyrwać. Myślę jednak, że Francuzi mając w składzie takich piłkarzy jak Griezmann, Pogba, Payet czy Giroud powinni spokojnie strzelić co najmniej 2 bramki i kontrolować mecz. Być może i Albania pokusi się o jakąś bramkę. Dlatego dla bardziej odważnych zakład na over 2,5 (kurs 1.91), który również powinien wejść. Ja zagram dziś spokojniej, na gospodarze strzelą ponad 1,5 gola. Wczoraj kurs 1.40, a dziś 1.45 w Unibet.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Rumunia - Szwajcaria 1X @1,55 Bet365 ✅
No co takiego pokazała Szwajcaria żeby być faworytem tego meczu? Casus podobny do wczorajszej Austrii, multikulturowa drużyna bez tożsamości, bez zaangażowania, patrząca pusto na siebie nawzajem. Mecz z Albanią załatwiony przez gola po stałym fragmencie w pierwszej połowie, a potem nie potrafili skontrolować meczu grając W PRZEWADZE ZAWODNIKA przeciwko ALBANII. Piłkarze znad Cieśniny Otranto pomimo niewielkich umiejętności postawili twarde warunki i byli blisko wyrównania. Rumuni naprawdę bardzo zorganizowana i dobrze wyglądająca defensywa, którą nawet wielkim faworytom, grającym u siebie Francuzom było bardzo trudno sforsować. Zasłużyli w tym meczu na remis i pokazali się z naprawdę dobrej strony. Zwłaszcza podobał się grający w środku pola Ovidiu Hoban. Uważam że Rumunia to drużyna po prostu lepiej przygotowana do turnieju niż Helweci, i dzisiaj tego meczu nie przegrają.

Francja - Albania 1 @1,25 Bet365 ✅
Nie może być inaczej. Albania swoje dobre wrażenie zawdzięcza tylko słabości Szwajcarii. O wiele lepsza Francuska drużyna ich tutaj zdemoluje, zwłaszcza pod nieobecność najlepszego zawodnika Albanii i kapitana drużyny Lorika Cany. Z Francuzów presja zeszła po zwycięstwie w pierwszym meczu, nie pozwolą sobie na 99% na jakąkolwiek wpadkę z najsłabszą ekipą turnieju (obok Irlandii Pn.). Jeżeli Dimitri Payet zagra choć połowę tego co w piątek, z Albanii nie będzie co zbierać.
AKO - @1,93 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aliant 531

aliant

Użytkownik
Rumunia - Szwajcaria
Mecz drużyn o podobnym potencjale. Rumunia pomimo porażki rozegrała przyzwoite spotkanie z faworyzowanymi gospodarzami, natomiast Szwajcarzy wymęczyli wygraną 1:0 ze słabą Albanią, która w dodatku przez większość meczu grała w osłabieniu. Na tym turnieju pada póki co bardzo mało goli i przewiduję, że tym razem też tak będzie. Rumuni z nożem na gardle będą musieli zaatakować ale wątpię aby ryzykowali od pierwszej minuty. Sądzę, że pierwsza połowa posłuży raczej badaniu się nawzajem, stąd z lekką podpórką myślę, że w połowie bądź na koniec meczu możemy spodziewać się remisu. Oglądałem pierwszy mecz Szwajcarów i moim zdaniem pomimo zwycięstwa wypadli gorzej niż Rumuni z Francuzami.

Mój typ:
Remis (podwójna szansa) 1,6 STS ✅✅

Francja- Albania
Nie widzę tu miejsca na jakąś sensację. Gospodarze powinni usiąść na ekipie z Bałkanów od pierwszej minuty. Dodatkowo Albańczycy osłabieni brakiem największej gwiazdy zespołu (Lorika Cany), który obejrzał w pierwszym meczu czerwoną kartkę, stąd stracili swój największy atut w defensywie. Szwajcarzy którzy nic wielkiego nie pokazali w pierwszym meczu, wchodzili w pole karne Albańczyków jak w masło. Zdecydowanie lepiej dysponowana ekipa gospodarzy, z pomocą ścian nie powinna mieć problemu ze zdecydowanym zwycięstwem. Jeżeli Albania kilka dni temu potrafiła oddać jedynie 3 strzały celne to dziś przeciw zespołowi tego kalibru nie powinna zagrozić bramce Llorisa.

Mój typ: 1/BTS-NIE 1,6 STS ✅
 
B 29

belcio

Użytkownik
Francja - Albania
over 2.5 gola
kurs: 1.85
oddsring

Według większości obserwatorów Francja w pierwszym spotkaniu trochę zawiodła bo niemiłosiernie męczyła się z Rumunami ale pewnie presja zrobiła swoje a po drugie Rumunia zagrała bardzo fajne zawody ale zwycięstwo jest i to się liczy a tak patrząc na całą pierwszą kolejkę to faworyci raczej grali poniżej swoich możliwości ale tak już bywa na wielkich turniejach. Dzisiejszy przeciwnik Francuzów nie powinien mieć za wiele do powiedzenia bo jak wiadomo są jedną z najsłabszych ekip tego turnieju a w pierwszym meczu tylko powinni dziękować Szwajcarom że nie narzucali tempa i grali tak jakby im to 1-0 wystarczało, poza tym Albania straciła na ten mecz swój mózg obrony a zarówno kapitana który dostał czerwoną kartkę i nie zagra w tym spotkaniu, według mnie ten mecz będzie zgoła inny niż ten z Rumunami i Francja od początku powinna siąść na swoich rywali i na pewno nie zadowolą się jednobramkowym zwycięstwem i ten over powinni sami spokojnie pokryć a w ofensywie mają do tego argumenty.
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Rumunia - Szwajcaria


Ostatnich spotkań pomiędzy obiema drużynami nie ma co brać pod uwagę. Ostatni bezpośredni mecz i był to mecz towarzyski wygrali Rumuni 1:0. Primo było to 4 lata temu, secundo był to sparing. Wcześniejsze spotkania były rozgrywane w latach 1933-1994, więc podaję to tylko z zamiłowania historycznego, bo w pryzmacie dzisiejszego pojedynku nie ma to najmniejszego znaczenia. Rumunia awansowała do tego turnieju głównie dzięki znalezieniu się w najsłabszej, kwalifikacyjnej grupie F. Mierzyli się tam z sensacyjną Irlandią Północną, Węgrami, Finlandią, Wyspami Owczymi oraz będącymi w fatalnej dyspozycji Grekami. Osiągnęli w tej grupie 2 miejsce, inkasując 20 punktów, na co złożyło się 5 zwycięstw oraz 5 remisów. Natomiast Szwajcarzy również awansowali do Euro 2016 z drugiej pozycji. Jednakże ich grupa kwalifikacyjna nie wyglądała tak słabo. Mieli bowiem za rywali Anglię, Słowenię, Estonię, Litwę i San Marino. 21 punktów (7 remisów i 3 porażki). Od 14 spotkań Helweci nie odnotowali remisu. Jak to mówią, do 15-stu razy sztuka. Shaqiri i spółka kompletnie nie przekonali mnie swoim pierwszym spotkaniem z Albanią, a wręcz przeciwnie, rozczarowali. Ja widzę to tak, że mają mnóstwo indywidualności, ale niewiele zespołowości, dodatkowo zaważyła fatalna skuteczność. Rumuni natomiast pozytywnie zaskoczyli w spotkaniu z Francuzami w meczu otwarcia, motywacja oraz świetne przygotowanie taktyczne zrobiły swoje. I dzisiaj jeśli tylko Iordanescu ponownie zmotywuje swoich zawodników to na pewno Szwajcarię czeka ciężka przeprawa. Mimo, że Helweci drugi raz tak fatalnie nie zagrają. Pachnie mi tutaj bardzo wyrównanym spotkaniem, a w efekcie remisem i tak też stawiam.


Remis @3.10 Unibet 1/3

0:0 HT @2.33 Unibet 1/3
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Pierwsze do czego się odniosę to typ kolegi kilka postów wyżej dotyczącego kartki Giroud. Wydaje mi się to bardzo ciekawa opcja. Albania to łatwy przeciwnik dla gospodarzy turnieju i myślę, że do przerwy mecz może być już zamknięty. Wtedy faktycznie lepiej złapać kartkę i pauzować ze Szwajcarią niż ryzykować 1/8 lub 1/4 finału. Mało tego na ławce ekipy trójkolorowych siedzi A. Martial, który też zasługuje na trochę gry, jednak Francja ma z przodu kłopot bogactwa. Opcja z kartką Giroud dzisiaj i 90 minut dla Martiala ze Szwajcarią jest dla mnie ciekawą teorią spiskową i warto zaryzykowania drobych.
Drugi mecz to spotkanie Rumuni ze Szwajcarią, w którym nie rozumiem dlaczego buki faworyzują tych drugich. Rumuni postawili się Francuzom i prawie ugrali korzystny dla nich remis. Naprawdę niewiele im zabrakło. Natomiast Szwajcarzy męczyli się z Albanią i to grając w przewadze liczebnej. Moim zdaniem zdecydowanie lepsze wrażenie pozostawili po sobie Rumuni i typuję tutaj ich zwycięstwo.
 
lucky-dice 54

lucky-dice

Użytkownik
Siadło w meczu Rosja - Słowacja to może sprawdzi się i tutaj... Szwajcaria nie wygląda jakoś nadzwyczajnie, męczyli się z teoretycznie najsłabszą w grupie Albanią mimo, że ta grała od 36&#39; w dziesiątkę. Najbardziej w oczy rzuca się nieskuteczność Seferovica, który 2 albo 3 setki zmarnował. Szwajcarzy ogólnie złej paczki nie mają mimo kilku braków i tą jedną powinni strzelić, bo tutaj jest ten komfort grania na BTSy drużyn, które mają jakiś tam potencjał ofensywny, że jeśli przegrywają to tak naprawdę zbyt mocno nie kalkulują. Dla Rumunii może to być mecz o wszystko i z tego względu, że z Francją zaprezentowali się solidnie to ustrzelić przynajmniej 1 powinni. Ogólnie dla tych co narzekają na undery to już w drugiej kolejce powinno być lepiej. ;)
Obie strzelą &amp; under 3.5 3.05 ✅ 1:1
Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Rumunia 3.40 bet365 ⛔
Rumunia według mnie zaprezentowała się bardzo dobrze w spotkaniu z Francją. Mieli pomysł na gre, wiedzieli co chcą zagrać. Gospodarze też kilka razy mieli dużo szczęścia i z pewnością liczyli na dużo lżejszą przeprawę w meczu otwarcia. Gdyby na boisku nie było Payeta to Francja miałaby poważny problem ze zwycięstwem w meczu.
Rumunia gra z nożem na gardle, będą zmotywowani a kurs 3.30 ze Szwajcarami, poważnie?
Ja próbuje. Co prawda nie widziałem spotkania Szwajcarów ale czytałem artykuły po meczu o ich drużynie i nie były one przepełnione pochwałami mimo zwycięstwa. Na forum widze, że również użytkownicy mają podobne zdanie co do tego.
Mnie Rumunia kupiła po meczu z Francuzami, że jestem skłonny postawić na nich kase.
Payet gol 2,50 bet365 ✅ ✅ EASY! haha, ten gość jest niemożliwy 94 minuta i ratuje ????
Jak piłka dobrze się usadowi na nodze to nie będzie co zbierać. Spodziewam się ostrej gry Popków i kilku rzutów wolnych co poskutkuje jakąś piękną bramką Payeta.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Albania
Typ: Francja strz. +2,5
Kurs: 2,4
Bukmacher: Otobet
Analiza:
Przed nami 2 kolejka w grupie A gdzie grają gospodarze i wielcy faworyci turnieju czyli reprezentacja Francji.
W pierwszym meczu Francuzi męczyli się z Rumunią wygrywając 2:1 gdzie na wagę 3 punktów strzelili dopiero w 89 minucie po fantastycznym strzale zza pola karnego D. Payeta. Francuzi są drużyną która rozpędza się z meczu na mecz więc jeśli w pierwszym meczu strzelili 2 gole to w drugim meczu stawiam już na strzelenie 3 goli. Jednak trafienie tego typu oceniam na dosyć wysoko, ponieważ jest to drugi mecz w 1 meczu Albania przegrała i muszą się otworzyć próbując powalczyć z Francją a to będzie wodą na młyn dla Francuzą ponieważ mają bardzo szybkich skrzydłowych.
Albańczycy w pierwszym meczu przegrali ze Szwajcarią 0:1, dodatkowo czerwona kartkę ujrzał Cana obrońca Albanii i w tym meczu oczywiście nie zagra co jest dużym osłabieniem Albańczyków.
Trójkolorowi są dużo lepszą drużyną piłkarsko, technicznie, grają u siebie, Albańczycy nie powinni mieć nic do powiedzenia w tym meczu. Stawiam na wysoką wygraną Francji 3:0 bądz 3:1.
 
Do góry Bottom