>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/Problemy - Fantasy Euro 2016 OTOBET

otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy, Z miłą chęcią w tym temacie odpowiemy na wszelkie pytanie związane, z naszym FANTASY.
Pozdrawiamy Zespół Otobet
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Witam
W każdej nowej kolejce trzeba płacić wpisowe jak się robi swój zespół bo z tego co widziałem na każdą kolejkę się zespół zakłąda?
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy.
Dokładnie tak jak Pan napisał. Gramy na kolejki w których wygrywamy pieniądze. Wpisowe dotyczy 1 kolejki. Na każdą kolejkę można zrobić inny skład.
Pozdrawiam zespół otobet
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jak tworzona jest klasyfikacja generalna ?? Zgłaszamy drużyny pod tymi samymi nazwami na 1. 2 itd kolejkę ?? &quot; Dodatkowo wszyscy uczestnicy, którzy wystawiali swoje drużyny w Lidze Platynowej, mają szansę na wygraną w generalnej klasyfikacji obejmującej wszystkie 7 konkursów Fantasy Euro2016. W klasyfikacji generalnej sumowane będą łączne punkty zdobyte przez danego użytkownika w poszczególnych konkursach &quot; czy też sumuje się najlepsze wyniki ze wszystkich kolejek ??? bo tak rozumiem ten punkt ? a moze sumuje sie wszystkie druzyny ze wszystkich kolejek ?
&quot;Punkty za grę przyznawane są w trakcie trwania konkursu i sumaryczne zestawienie dla poszczególnych zawodników będzie publikowane po zakończeniu każdego spotkania. Równocześnie punkty dla zawodników zostaną włączone w sumaryczny wynik. &quot; Źle szukam, czy to podpunkt widmo ???? bo nie widzę nigdzie punktów ?
&quot;Klasyfikacja generalna początek10.06, godz. 20:45 &quot; czyli już do tej klasyfikacji nie mozna dolaczyc, czy mozna wziac udzial od 2.kolejki ?
Z góry dzięki za odpowiedź supportu
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Witamy.
Dokładnie tak jak Pan napisał. Gramy na kolejki w których wygrywamy pieniądze. Wpisowe dotyczy 1 kolejki. Na każdą kolejkę można zrobić inny skład.
Pozdrawiam zespół otobet
Witam
Czyli robiąc nowy skład na 2 kolejkę pod tą samą nazwą już automatycznie jestem przypisany do Ligi Złotej za która zapłaciłem na początku?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam
Czyli robiąc nowy skład na 2 kolejkę pod tą samą nazwą już automatycznie jestem przypisany do Ligi Złotej za która zapłaciłem na początku?
Musisz kolejny raz opłacić ligę w jakiej chcesz występować. Poczytaj Regulamin.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Hector wczoraj zaliczył asystę, a w podsumowaniu nie ma jej uwzględnionej.
Support, zgłoś gdzie trzeba i poprawcie ;)
 
K 0

-kulfon-

Użytkownik
Fajny konkurs ale kurde szczęscia to trzeba mieć w nim sporo. Nagrody bardzo wysokie a ja wtopiłem w nim i tak ponad 500PLN. Wczoraj na zakończenie zaryzykowałem i wybrałem cały skład Fracji tylko, że zamiast Giroud dałem Gignaca i zrobiłem go kapitanem. Gdyby nie ten słupek byłbym pewnie bogatszy o 9k a tu lipa.
Fajnie by było zrobić taki konkurs na Ekstraklase badz Ligę Mistrzów. Nawet z dużo mniejszymi nagrodami byłaby fajna zabawa.
 
sharkdude 0

sharkdude

Użytkownik
I od razu pytanie do Was OtoBet - czy planujecie kontynuować ten projekt czy to był raczej jednorazowy &quot;strzał&quot;? Z tego co widziałem konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem i na pewno kolejne będą jeszcze bardziej spopularyzowane. Do tego właśnie odpadły z rynku STS i Wygrajligę, więc zrobiło się miejsce dla nowych graczy. \
Będę wdzięczny za informacje, chętnie także poznam Wasze zdanie o konkursie, czy jesteście z niego zadowoleni?
 
Do góry Bottom