>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłać 100 PLN i graj za 300 PLN w STS!

TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
100 PLN = 300 PLN? U nas tak!
Mega promocja w STS! Od 6 do 12 czerwca każdemu, kto założy konto, damy EUROBONUS. Przekaż znajomym, że warto się zarejestrować na sts i zrobić pierwszą wpłatę na jak najwyższą kwotę. Jeśli znajomy wpłaci 100 PLN, to STS dołoży mu 2x100 PLN na konto bonusowe! Będzie miał zatem 300 PLN na obstawianie ME 2016. Masz już konto na STS.pl? 10 czerwca ten sam EUROBONUS będzie czekał na Ciebie. Z nami zagrasz na 300%!
takie i info dostałem na maila
warunki:
Wystarczy obrócić trzy razy wartością otrzymanego bonusu. Obrót powinien nastąpić przy zawieraniu
zakładów z kursem łącznym kuponu wynoszącym co najmniej 1.91. Gdy spełnisz ten warunek i kupony zostaną rozliczone jako wygrane, to środki z konta bonusowego trafią na konto depozytowe
 
zioomus 16

zioomus

Użytkownik
Wszystko byłoby spoko, gdyby nie to, że tylko zwycięskie zakłady są zaliczane do obrotu, wycwanili się, kiedyś nie było takich kruczków ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wszystko byłoby spoko, gdyby nie to, że tylko zwycięskie zakłady są zaliczane do obrotu, wycwanili się, kiedyś nie było takich kruczków ????
Ten zapis jest już od jakiegoś czasu w promocjach STSa, więc nie jest to typowa zagrywka na Euro 2016 ;) Ogranicza jednak bardzo kwestie obrotu i w ogóle atrakcyjność oferty ;) Ciekaw jestem, co i przede wszystkim - czy - wymyślą inni bukmacherzy polscy ;)
 
zioomus 16

zioomus

Użytkownik
Wiem, wiem, zdaję sobie z tego sprawę, jednak odnoszę się do ich pierwszej tego typu akcji, gdzie nie było tego typu regulacjii sporo graczy się wtedy obłowiło. Niestety, bukmacherzy w tym aspekcie głupi nie są, jednak według mnie ten obrót to przesada, zwłaszcza, że płaczą jacy to oni są poszkodowani w stosunku do bukmacherów zagranicznych, zamiast przyciągnąć ludzi czymś naprawdę atrakcyjnym, co rekompensuje podatek, takimi warunkami obrotu sami strzelają sobie w stopę. No ale co tam, parę osób się skusi na bonus 200 %, kolejne kilka nie doczyta regulaminu i no i interes się będzie &quot;kręcił&quot;. Co do innych bukmacherów - Fortuna oferuje bonus 100 % i cashback dla nowych graczy, tylko, że regulamin tam jest jeszcze bardziej zawiły niż tu ????
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Zawsze można zagrać za całość i albo temat jest z głowy, albo masz jakieś 600zł grając w okolicach min kursu i 300zł pozostałego obrotu co już powinno być formalnością.
obrót 3x wartość bonusa czyli 3x 200zł = 600zł, nasz depozyt się w to nie miesza, przynajmniej tak wynika z zapisu.
 
zioomus 16

zioomus

Użytkownik
Z tego co się orientuję (dawno nie grałem w STS online), nie ma chyba opcji połączenia stawki z konta głównego i bonusowgo, grając all in należało by (jeżeli dobrze myślę) postawić 200 zł na coś po kursie 1.91, a następnie to samo/inne zdarzenie po min. kursie 1.91 za 100 zł, czyli na czysto możemy wygrać 136 zł+ 68 zł, co daje nam 504 zł na grę, w tym 336 zł na koncie bonusowym. Wprawdzie Euro trochę trwa i okazji do obrócenia tudzież przetracenia nie będzie brakowało, to raczej szkoda nerwów na zabawę z tym, przynajmniej z mojej perspektywy ;)
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
obrót 3x wartość bonusa czyli 3x 200zł = 600zł, nasz depozyt się w to nie miesza, przynajmniej tak wynika z zapisu.
Z tego co dowiedziałem się na czacie to musimy grać depozytem żeby dostać bonus. Piszę tutaj o sytuacji jaka ma miejsce dla obecnych graczy i bonusie dodawanym tylko 10 czerwca. Dokonujemy wpłaty 10czerwca i jeśli do 23:59 obrócimy depozyt to uzyskamy bonus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Z tego co dowiedziałem się na czacie to musimy grać depozytem żeby dostać bonus. Piszę tutaj o sytuacji jaka ma miejsce dla obecnych graczy i bonusie dodawanym tylko 10 czerwca. Dokonujemy wpłaty 10czerwca i jeśli do 23:59 obrócimy depozyt to uzyskamy bonus.
Czyli obracamy depozytem (100zł) trzy razy po kursie min 1.91 i dopiero wtedy wpływa nam 200 zł na bonus?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
No to się trzeba chyba bardziej dopytać, czy wystarczy zagrać i wpłynie, czy trzeba czekać na rozliczenie a jak nie wejdzie (wszak tylko wygrane do obrotu się liczą) czy otrzymamy ten bonus :}
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Czyli obracamy depozytem (100zł) trzy razy po kursie min 1.91 i dopiero wtedy wpływa nam 200 zł na bonus?
Nie do końca, wpłacamy kase i musimy za nią zagrać w ten sam dzień (10 czerwca) kupon po kursie minimum 1.5, który musi zostać rozliczony do końca dnia, a po rozliczeniu kuponu zostanie nam dopisany bonus, który przed uwolnieniem trzeba będzie obrócić 3x po 1.91. Zagrać za 1.5 możemy na czym chcemy kupon musi być tylko rozliczony do 23:59, a bonus to już chyba tylko na meczach euro ale możecie jeszcze dopytać dla pewności.

No to się trzeba chyba bardziej dopytać, czy wystarczy zagrać i wpłynie, czy trzeba czekać na rozliczenie a jak nie wejdzie (wszak tylko wygrane do obrotu się liczą) czy otrzymamy ten bonus :}
No to musi być kupon rozliczony do 23:59 ale tylko rozliczony, nie ważne czy wejdzie czy nie.

Podkreślam jeszcze raz, że pisze tylko o bonusie dla obecnych graczy, który będzie aktywny tylko 10 czerwca, nie wiem czy z bonusem dla nowych jest tak samo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 453

dresu

Użytkownik
To jak wpłacę 10 czerwca 100zł i zagram obojętnie jaki mecz po kursie minimum 1.50 to dostane bonus 200zl, obojętnie czy wejdzie zakład czy nie, tylko musi być rozliczony do końca dnia. Jeszcze mam pytanie jak wpłacę te 100zl to musze potem kliknąć że chce ten bonus czy z automatu mi dadzą?
 
moriarty80 4

moriarty80

Użytkownik
po co tyle płaczu nad stsem na tym forum a teraz rozkmina z bonusem ?napiszcie po prostu omijać bojkotować i już to jak jest?jak by teraz rzucili jakiś fajny bonus na dobrych zasadach to już cacy i byście w większosci grali tak..?wszyscy nurzamy się w hipokryzjii...
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Pytanie, czy wszyscy gracze którzy wcześniej założyli u nich konto kwalifikują się do tej promocji 10 czerwca? Czy tylko ci co dostali od nich maila? konto mam u nich na plusie i nic nie dostałem
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pytanie, czy wszyscy gracze którzy wcześniej założyli u nich konto kwalifikują się do tej promocji 10 czerwca? Czy tylko ci co dostali od nich maila? konto mam u nich na plusie i nic nie dostałem
Promocja jest dla nowych graczy wynika z warunków.
 
Do góry Bottom