>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ogólna dyskusja, pytania i propozycje.

shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Temat służy do prowadzenia ogólnej dyskusji nt. konkursu. Możecie wymieniać się poglądami i komentarzami względem transferów czy konkretnych kolejek.

Jeśli macie jakieś pytania to jest to najlepsze miejsce do ich zadania.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Mogę prosić o zmianę nazwy drużyny w zapisach?

Moja drużyna w zabawie ma nazwę: VeB MeFiu Team

Z góry dziękuję

Done.
 
ozik90pl 0

ozik90pl

Użytkownik
Nie opłaca się brać Pepe, przecież zaraz dostanie kartkę i dostaniecie minusowe punkty. Zbyt gorąca głowa, taki europejski Suarez, zaraz komuś nagryzie ucho :razz:. Hummels za to nie będzie grał w pierwszym meczu i nie wiadomo czy zagra w drugim z Polska, przez kontuzje. Wybrałem Szwajcara Rodrigueza, solidny obrońca, do tego ich rywale w grupie nie powalają (z wyjątkiem Francji).
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Niestety musialem nieznacznie zmienic nazwe druzyny na Rancid1. Bo nie chcialo mi zarejestrowac na uefa, nazwy rancid. Takze prosze o zmiane nazwy na Rancid1. Dzieki
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Pytanie, czy również nie możecie się zalogować na uefa.com w celu sprawdzenia swojej jedenastki? Ani przez fb, g+, czy też wpisując email i hasło. Po prostu po kliknięciu &quot;login&quot; nic się nie dzieje. I tak samo na innej przeglądarce...
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Pytanie, czy również nie możecie się zalogować na uefa.com w celu sprawdzenia swojej jedenastki? Ani przez fb, g+, czy też wpisując email i hasło. Po prostu po kliknięciu &quot;login&quot; nic się nie dzieje. I tak samo na innej przeglądarce...
ma ktoś jeszcze taki problem? Czyściłem kompa, usunąłem cookies i nadal nic nie daje. Nie ma jak się skontaktować z nimi, heh...Co począć w tej sytuacji:?
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
czy jest stworzona tabela forumowiczów?


Na stronie fantasy ligi jest tabela aktualizująca się nie bieżąco więc nie widzę potrzeby robienia zestawienia forumowiczów do zakończenia EURO ????
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Niektórzy to ładnie poszaleli z punktami w pierwszej kolejce ???? )

szkoda że nie można podejrzeć składów innego gracza
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Mógłby ktoś podesłać tabelę, bądź podać ilość punktów i miejsce drużyny Fc Zodiac? Ani z telefonu, ani z komputera nie mogę się zalogować, stworzyć nowego konta, ani zresetować hasła. To jest jakaś kpina...

Jesteś 93 ale ponad połowa Twoich zawodników nie grała swoich meczów więc po co Ci ta informacja teraz?
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Zmiany w składzie będzie można dokonać po zakończeniu 1 kolejki a pierwszym meczem 2 kolejki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ja mam dwa pytania Panowie ???? Da się w jakiś sposób sprawdzić skład innego gracza? Jeżeli tak to jak? A drugie to czy dokonywanie transferów po pierwszej kolejce jest w jakiś sposób &quot;płatne&quot;?
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
da sie zobaczyc sklady, po prostu wjedz na nasza lige i kliknij na nazwe jakiegos uzytkownika pokaze Ci sie jego sklad. A co do transferow to:
Number of free transfers
Group stage: one per matchday
Round of 16: unlimited
Quarter-finals: 4
Semi-finals: 6
Final: 6
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Witam.
Pierwszy raz gram w McDonald&#39;s Fantasy dlatego chcialem zapytac,dlaczego dostalem minusowe punkty...?
Wczoraj przed rozpoczeciem 2 kolejki zrobilem pewne zmiany w zespole majac 58 punktow.
Wczoraj w meczu Francji w pierwszym skladzie gralo moich 3 zawodnikow,a wiec Lloris w bramce,Evra w obronie i Payet w pomocy,ktory zreszta strzelil bramke.Gral tez Shaqiri z Rumunia.
Otrzymalem 6 punktow za Llorisa,6 za Evre,8 za Payeta i 2 za Shaqiriego,czyli w sumie 22 punkty.
W Matchday points za wczoraj mam minus 6 punktow...Ktos wie dlaczego?
 
Do góry Bottom