>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak jak nazwa tematu wskazuje w tym temacie każdy użytkownik może zadać pytanie, oraz zgłosić niezgodność i propozycję.
Proszę pamiętać o regulaminie, gdyż tam jest dużo napisane i być może tam znajdziecie odpowiedź na nurtujące was pytanie.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dobrze rozumiem, że można podać 15 typów tego samego dnia o kursie minimalnym podanym w regulaminie i wygrywa się survivor czy jednak jest haczyk i powiedzmy 1 typ dziennie:?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
&quot;Haczyk&quot;?
Z regulaminu:
4. Każdego dnia (lub co drugi tzn można zrobić dzień przerwy) należy podać jedno najpewniejsze Waszym zdaniem spotkanie (nie więcej, nie mniej, JEDNO z kursem min. 1.30).
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
&quot;Haczyk&quot;?
Z regulaminu:
4. Każdego dnia (lub co drugi tzn można zrobić dzień przerwy) należy podać jedno najpewniejsze Waszym zdaniem spotkanie (nie więcej, nie mniej, JEDNO z kursem min. 1.30).
Zapewne z zmęczenia, źle zrozumiałem ???? Dzięki za rozjaśnienie i znaczenie ma godzina podania typu w sensie, kto zrobi strike do 15 typów win to będzie się liczyło, co? Godzina wstawienia ostatniego postu czy średni typ kursu?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A trafisz 15 typów z rzędu? ;) Już kilka edycji tego konkursu się odbyło i nikt nie trafił. Teraz jest łatwiej gdyż obniżyłem min. kurs z 1.40 na 1.30.
W przypadku trafienia 15 typów z rzędu wygrywa osoba, która pierwsza tego dokonała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Załóżmy że mam serię np, 12 typów z rzędu na typie numer 13 się potknę i zaczynam od nowa i później np dojdę do 5. Na koniec mistrzostw liczy mi się to 12 typów czy taka liczba na jakiej zakończę zawody?

A w przypadku jak liczy się ta najwyższa liczba czyli w tym przypadku 12 to czy po tych 12 dniach i 12 typach mogę już odpuścić, czy muszę podawac do ostatniego dnia mistrzostw?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Załóżmy że mam serię np, 12 typów z rzędu na typie numer 13 się potknę i zaczynam od nowa i później np dojdę do 5. Na koniec mistrzostw liczy mi się to 12 typów czy taka liczba na jakiej zakończę zawody?
Liczy się najlepsza seria, czyli w tym przypadku byłoby to 12.
A w przypadku jak liczy się ta najwyższa liczba czyli w tym przypadku 12 to czy po tych 12 dniach i 12 typach mogę już odpuścić, czy muszę podawac do ostatniego dnia mistrzostw?
Można odpuścić.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
strona muli jak mucha w smole nawet nie moge wyniku zacytowac bo wyskakuje komunikat

The following errors occurred with your submission:
The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 3 characters.

co za badziewie !!!
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
typujemy tylko zdarzenia z meczów Euro, czy inne także? Bo widziałem śmiałka typującego NBA i już nie wiem ????
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
strona muli jak mucha w smole nawet nie moge wyniku zacytowac bo wyskakuje komunikat

The following errors occurred with your submission:
The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 3 characters.

co za badziewie !!!
Wklej sobie do tlumacza to sie dowiesz dlaczego wyskakuje taki komunikat ????
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Szczerze .. nagrody są obfite ktoś je zdobędzie ale na tylu biorących udział w zabawie to z 5 nagród mogłoby być troszkę skromniejsze ale zawsze... ale to organizatorzy ustalają reguły`` gry zabawy`` ????
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Można gdzieś sprawdzić &quot;ruchy&quot; kursów z Otobet? Bo mam co do typów niektórych osób wątpliwości. A mianowicie chodzi mi o mecz Francja - Albania i dwa typy: zwycięstwo Francji oraz powyżej 1,5 gola w meczu. Faktycznie z samego rana były kursy po 1,30 ale już koło 10 kursy spadły na 1,25 i obecnie też są na tym poziomie. A grono osób stawia te typy i podaje kurs 1,30
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Można gdzieś sprawdzić &quot;ruchy&quot; kursów z Otobet? Bo mam co do typów niektórych osób wątpliwości. A mianowicie chodzi mi o mecz Francja - Albania i dwa typy: zwycięstwo Francji oraz powyżej 1,5 gola w meczu. Faktycznie z samego rana były kursy po 1,30 ale już koło 10 kursy spadły na 1,25 i obecnie też są na tym poziomie. A grono osób stawia te typy i podaje kurs 1,30
też szukałem tej informacji, bo raziło w oczy, że niektórzy grali ten typ, co ja - czyli zwycięstwo Francji o godzinach, w których po prostu kurs wynosił 1.25. No i głównym tego celem było oddalenie jakichkolwiek ewentualnych zażaleń. Na over 1.5 również były 1.22-1.25-1.30 w różnych porach. 1.30 na Francję od samego rana, do wczesnego popołudnia oscylowały, później spadły, żeby przed samym meczem wrócić na swoje miejsce. Też się podpisuję pod zapytaniem o ruchy kursów.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
też szukałem tej informacji, bo raziło w oczy, że niektórzy grali ten typ, co ja - czyli zwycięstwo Francji o godzinach, w których po prostu kurs wynosił 1.25. No i głównym tego celem było oddalenie jakichkolwiek ewentualnych zażaleń. Na over 1.5 również były 1.22-1.25-1.30 w różnych porach. 1.30 na Francję od samego rana, do wczesnego popołudnia oscylowały, później spadły, żeby przed samym meczem wrócić na swoje miejsce. Też się podpisuję pod zapytaniem o ruchy kursów.
Bardzo często ludzie nie sprawdzają kursów tylko robią kopiuj - wklej, to niebezpieczne właśnie z powodu wahań kursowych. Także to jest jedna z opcji. A nie którzy po prostu zawyżają kursy.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Potwierdzam bo sam to obserwowałem, w nocy był jeszcze 1.25, rano jak oddawałem typy był 1.3 po paru godzinach spadł na pewno do 1.25 (śmiem nawet twierdzić że po 1-2h ale ręki nie dam uciąć)
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Bardzo często ludzie nie sprawdzają kursów tylko robią kopiuj - wklej, to niebezpieczne właśnie z powodu wahań kursowych. Także to jest jedna z opcji. A nie którzy po prostu zawyżają kursy.
Zgadzam się, ale takie osoby powinny mieć też świadomość tego, że kopiując od kogoś kurs graniczny (w tym przypadku 1,30) powinny sprawdzić czy kurs nie spadł a nie w ciemno kopiować. A jestem niemal pewny, że co najmniej po godz. 12 do gdzieś do godziny do meczu kurs na oba te typy wynosił 1,25. Jak dla mnie wszystkie takie osoby powinny mieć niezaliczone typy.
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
No i wlasnie sie mylicie, jak obstawialem po godz. 17 to kurs na Francja -Albania over 1,5 byl 1,30 na 100%. Otobet nie ma na porownywarkach kursow typu Betexplorer wiec wzialem ten kurs prosto z otobet. Jeśli nie macie pewności to nie siejcie zamętu!
 
Do góry Bottom