>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
W regulaminie jest napisane, ze trzeba zrobić depo w trakcie trwania konkursu. Jeżeli już się zapisałem to mogę juz wpłacić pieniądze?
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Jeżeli zrobiłem depozyt na 50 pln dnia 27.05.2016 to muszę teraz znowu wpłacić żeby w razie czego otrzymac nagrodę?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeżeli zrobiłem depozyt na 50 pln dnia 27.05.2016 to muszę teraz znowu wpłacić żeby w razie czego otrzymac nagrodę?
Nie musisz, chyba że otrzymałeś nagrodę w jakimś konkursie, wówczas obowiązuje wpłata ponowna.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
dzis podalem 2 kupony[mecze w róznych terminach ] czy to sie liczy ? czy dziennie tylko można podać 2 kupony ze zdarzeń w danym dniu?
 
pawros 20,3K

pawros

Użytkownik
w moim poście #1 nie dopisałem X (remis), proszę o poprawkę, ewentualnie czy mogę poprawić sam poprzez cytat.
 
R 0

rookowa

Użytkownik
1. Jak mam interpretować &quot; 1 mecz = 1 typ = 1 kupon.&quot; Jak postawie ako z 2 zakładami to liczy się to za 2 kupony?
2. Mogę dzisiaj obstawić mecz Włochy Irlandia(1x2), a jutro ten sam mecz na under/over?
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Przejrzałem tematy konkursowe i wrzucam poglądową tabelę:
Kupony zagrane na mecze ćwierćfinałowe nie są w niej brane pod uwagę.
Ponadto w tabeli nie ma użytkownika psotnick , który w swoich kuponach zawierał także spotkania tenisowe, a według mnie gramy same spotkania Mistrzostw Europy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Można podawać 2 kupony z tego samego meczu? Np. singiel na zwycięstwo i singiel na over ?
Bo w regulaminie jest ten zapis &quot;1 mecz = 1 typ = 1 kupon&quot; i różnie można go interpretować. A wyżej nikt odpowiedzi na ten temat nie otrzymał...
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Według mnie interpretacja jest tylko jedna: z jednego meczu obstawić można tylko i wyłącznie jedno zdarzenie.
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Tak też sądziłem, ale wolałem się upewnić. Bo z tego co widzę niektórzy tego punktu nie respektują...
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Proponuje zwrocic uwage przy ustalaniu klasyfikacji generalnej czy wszyscy trzymali sie regulaminu, np 1 mecz = 1 typ = 1 kupon ;)
 
Do góry Bottom