>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z konta bet365

radek1509 53

radek1509

Użytkownik
Witam, chciałbym zlecić wypłatę kasy z konta bet365. Wpłaciłem kasę poprzez przelewy24. Jak mogę wypłacić?
 
M 78

michal89216

Użytkownik
IBAN to nr Twojego konta z PL z przodu. Łącznie 28 znaków.
Jak zrobisz teraz depozyt Skrillem i będziesz chciał wypłacić od razu, to mogą robić problemy.
 
radek1509 53

radek1509

Użytkownik
IBAN to nr Twojego konta z PL z przodu. Łącznie 28 znaków.
Jak zrobisz teraz depozyt Skrillem i będziesz chciał wypłacić od razu, to mogą robić problemy.
Możesz wyjaśnić dlaczego mogą robić problemy? Oba konta są na mnie, w skrillu jak i bankowe...
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Możesz wyjaśnić dlaczego mogą robić problemy? Oba konta są na mnie, w skrillu jak i bankowe...
zwykle u buków jest tak, że kasa wraca drogą którą przyszła, czyli w twoim przypadku przelew bankowy za pomocą pośrednika. A pośrednikowi nie mogą przelać przecież, czyli na konto pójdzie.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Jak wpłacisz przez skrill to i tak będziesz mógł wypłacić na skrill tylko to co wpłaciłeś i ew. wygraną z tych pieniędzy, tak to niestety na konto bankowe będzie musiało lecieć
 
L 0

lang

Użytkownik
Polecam zapomnieć o koncie bankowym jeśli chodzi o całą zabawę z bukiem. Nie ma po co sobie robić problemów. Buk -&gt; Skrill-&gt; karta bankomatowa. Wypłać wszystko co masz, a potem ładuj już przez skrill. @Słomiany400 niestety ma rację :-|
 
Do góry Bottom