>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System na "zero" czy jest coś takiego ?

mycute 52

mycute

Użytkownik
Witam
Interesuje mnie system na tzw. &quot;zero&quot; chodzi mi o to, żeby na wnoszonych zakładach nie zarabiać, ani też nie tracić ani grosza, żeby po prostu wyjść na zero. Z moich obserwacji np jak są w ofercie bukmachera wydarzenie które mają prawdopodobieństwo 50/50 np. w piłce nożnej &quot; Która drużyna rozpocznie mecz&quot; i jest kurs na drużynę A 1,85 i na B także 1,85 to prosto wyliczyć, że stawiając na jednych i drugich po 100 zł jesteśmy 15 zł do tyłu.
Macie może jakieś pomysły jak można grać żeby wyjść na zero ?
Bardzo proszę o komentarze
*** Tylko proszę nie pisać, że jak chcesz wyjść na zero to lepiej wcale nie graj ????
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Nad twoim postem w tym dziale jest opisany system surebet. Jeżeli nie chcesz zarabiac:grin: to nie stawiaj najwyższych kursów tylko kursy żeby wyjść na te swoje &quot;zero&quot;
 
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,przykro to pisać,ale &quot;KTOŚ&quot; jest chyba wielkim wrogiem przyswajania sobie ogólnodostępnych wiadomości,przeczytałem kilkanaście ostatnich postów kolegi i widzę,iż absolutnie nie potrafi skorzystać z&quot; kopalni wiedzy&quot; jaką jest forum,polecam zapoznać się z linkami od użytkownika edi8,najprostszym rozwiązaniem sprawy jest np.oddsportal,Wybierz kurs,lub inne wyszukiwarki kursów,mówiąc inaczej proponuje grać minimalne surebety ,mam pytanie,dlaczego kolega nie ma chęci wygrywać?,choćby małe co nieco,to mnie mocno dziwi.Zresztą parafrazując,dziwny jest ten świat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
G 83

geo5

Użytkownik
Ponieważ pytanie jest przewrotnie postawione odpowiem tak : nie Panie kolego takiego systemu nie ma, my grający albo &quot; sponsorujemy &quot; buka bądż on sponsoruje nas , stan zero trafia się od czasu do czasu , i to by było na tyle.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Sprawdź składy 30 minut przed meczem i znajdź zawodnika, który nie zagra a jest w ofercie, postaw, że strzeli bramkę, a skoro nie wystąpi dostaniesz zwrot postawionej stawki, czyli wyjdziesz na zero :grin:
tylko najpierw sprawdź czy bukmacher u którego grasz ma tak w regulaminie, że zwrot następuje bezpośrednio po tym jak zawodnik nie wystąpi w podstawowym składzie bo może wejść z ławki i strzelić...
 
Do góry Bottom