>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeżeli macie pytanie odnośnie konkursu, na które nie ma odpowiedzi w regulaminie, to w tym temacie możecie, o to zapytać.

Jednak najpierw radze zapoznać się z REGULAMINEM


Wszystkim życzymy ponadto miłej zabawy w konkursie
PAMIĘTAJ
Jeżeli nie masz konta w Oddsring, a chcesz wziąć udział w konkursie, załóż je teraz jak najszybciej z poniższego linku lub banneru (otrzymasz bonus przy pierwszej wpłacie)

Kliknij, a w nowym oknie otworzy się strona bukmachera
 
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
Mam pytanie ma tu z Was cos takiego że po wejściu na strone sponsora konkursu komp strasznie muli/zawiesza?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam pytanie ma tu z Was cos takiego że po wejściu na strone sponsora konkursu komp strasznie muli/zawiesza?
Oddsring i zamulanie komputera? ????
Coś masz z komputerem ;)


edit: Potwierdzam, u mnie również ok. -- Robson1416
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Prosiłbym o wykreślenie mnie z zapisów dla osób, które poszukują pary. Znalazłem sam parę i zapisałem się w odpowiednim temacie. Dzięki.

EDIT: widzę, że ktoś mnie już wykreślił, więc post do skasowania!

edit: Zrobione ;) -- Robson1416
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Prosiłbym o wykreślenie mnie oraz Vidala z zapisów dla osób, które poszukują pary. Jesteśmy już &quot;parą&quot; i zapisałem naszą drużynę w odpowiednim temacie. Dzięki.

OK - ZROBIONE // ROBSON1416
 
K 6

kliczek

Użytkownik
Mam prośbę....
Niezauważyłem lekkiego błędu jaki zrobilem w typowaniu 1 kolejki.
Prosiłbym o poprawienie (jezeli to oczywiscie mozliwe)
Słowacja vs Walia
Wynik: 2:0
Pierwszy gol: Walia (winno być Słowacja)
Under/over: under
Wynik pierwszej połowy: 0:0
Moje niedopatrzenie a spotkanie jeszcze się nie odbyło
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dlaczego mnie i zmogu nie ma na liście par?


Zgłosiliście się jako &quot;para&quot;, jesteście w konkursie. Połączone zostały osoby, które nie miały pary. pzdr // ROBSON1416
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
PROSZĘ ZWRACAĆ UWAGĘ NA WZÓR W REGULAMINIE JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ TYPY. - W 1 KOLEJCE BĘDĘ POPRAWIAŁ CHODZI TUTAJ NIE TYLKO O BRAK NAZWY WASZEJ DRUŻYNY, ALE TAKŻE BŁĘDNE TYPY. OD 2 KOLEJKI JUŻ NIE!
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Czyli jak zostałem dobrany w parę z użytkownikoem Ryba to musimy jeszcze potwoerdzić teraz uczestnictwo w zapisach par? Czy od razu mozna typowac ?

Próbowałem się skontaktować z użytkownikiem Ryba przez wiadomość prywatną czy będzie typował simiennie ale od wczoraj nie dostałem od niego odpowiedzi...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Czyli jak zostałem dobrany w parę z użytkownikoem Ryba to musimy jeszcze potwoerdzić teraz uczestnictwo w zapisach par? Czy od razu mozna typowac ?
Próbowałem się skontaktować z użytkownikiem Ryba przez wiadomość prywatną czy będzie typował simiennie ale od wczoraj nie dostałem od niego odpowiedzi...
Trzeba wymyśleć nazwę zespołu i zapisać się w odpowiednim temacie.
UWAGA do wszystkich: jeśli do jutra partner z zespołu nie odezwie się to rano zgłaszajcie tu. Jakoś Was posklejamy, żeby nikt nie był poszkodowany, że drugi z zespołu nie typuje.

 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Mój dobrany partner Ryba niestety nadal nie odpowiada. Także proszę o przydział z kimś poważniejszym, ewentualnie kogoś poważnego zapraszam na Priv

pozdro!
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Moglby prosic wpisanie w meczu Słowacja vs Walia
kto strzeli pierwszgo gola na Slowacje


edit: Poprawione, pamiętaj, że od II kolejki już nie będzie takiej możliwości. Robson1416
 
Do góry Bottom