>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jeżeli macie pytanie odnośnie konkursu na które nie ma odpowiedzi w REGULAMINIE to to jest właśnie temat w którym można o to zapytać.

Jednak najpierw radze zapoznać się z REGULAMINEM

Wszystkim życzymy ponadto miłej zabawy w konkursie
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Witam, załóżmy że podam na dany dzień tutaj typ na dany mecz, i zagram go za minimum 30 zł w Sportingbet. W takiej sytuacji jak mam pokazać dowód zakładu, na przykład załączyć screena do postu z typem?

Drugie pytanie to czy wymagana jest analiza do każdego typu?

I ostatnie pytanie. Jest w regulaminie że jest zakaz nadmiernego powielania typów. Załóżmy sytuację że ktoś przede mną podaje typ, a ja chciałbym dodać to samo. Czy mogę czy to już jest traktowane jako to powielanie. Mówię o jakiejś przypadkowej jednorazowej sytuacji, bo liczba uczestników rosnie, a możliwości zakładów będzie mniej niż użytkowników biorących udział w konkursie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam, załóżmy że podam na dany dzień tutaj typ na dany mecz, i zagram go za minimum 30 zł w Sportingbet. W takiej sytuacji jak mam pokazać dowód zakładu, na przykład załączyć screena do postu z typem?
Tak, dokładnie.
Drugie pytanie to czy wymagana jest analiza do każdego typu?
Nie jest wymagana.
Odpowiedź na Twoje ostatnie pytanie.
Nadmierne to oznacza, że cały czas kopiujemy od innych typy nie zmieniając różnicy w kursach. User A podał typy rano o 10:00 z kursem 2.10, a user B skopiował ten typ wraz z kursem o 18:00, gdy doszło do zmiany na 1.80.
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Ważna kwestia. Wg regulaminu dozwolony jest zakład &quot;czy dana drużyna strzeli gola&quot;. Z tego co widzę Sportingbet nie oferuje takiego zakładu. Moim zdaniem lepiej byłoby zaliczyć zaklady na sumę goli danej drużyny (under/over)
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Mam pytanie czy jeśli Sportingbet ma w swojej ofercie zakład Handicap jednym golem lub 2 golami to można to stawiać, widzę że handi można grać,ale czy również na wygraną jakiejś z ekip np, dokładnie 2 golami??
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Można podać typy: rezultat do przerwy oraz rezultat końcowy. A moje pytanie czy mozna podawać łamańce, np HT/FT 1/1 ?
jozzy22: regulamin jasno określa jakie typy są dozwolone
 
ozik90pl 0

ozik90pl

Użytkownik
Źle policzono moje punkty za sobotę, powinienem otrzymać 70, a nie stracić 200. Proszę o poprawę.
jozzy22: jasna sprawa mój błąd.Poprawione
 
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Chcicałbym poprawic zapis typów z 12.06.16, gdyż zapis jest mało czytelny. Można edytować, czy musi to byc moderator konkursu?
jozzy22: po konsultacjach wychodzi na to,że nie ma edycji postów
 
K 6

kliczek

Użytkownik
typowanie na 13.06 post 13 - źle obliczone punkty:
6. Hiszpania-Czechy
wynik 1 połowy X
Kurs 2.30
Sportingbet - TU WINNO BYĆ + 130
7.Irlandia-Szwecja
wynik meczu - X
Kurs 3.00
Sportingbet - TU WINNO BYC +200
8. Belgia-Włochy
wynik meczu- X
Kurs 2.90
Sportingbet - TU WINNO BYĆ - 100

kupon - 838348103 Hiszpania-Czechy wynik 1 połowy X
Kurs 2.30 x 30 zł - TU WINNO BYĆ +100
- tam jest +100 a powinno być +330
 
Do góry Bottom