>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Panicz szantazuje że skończy karierę bo boli jak gra. Albo już po AO abo przy dobrych wiatrach po halo halo łymbledon.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Pokwa,
A co powiesz na mecz Lorenzi vs Giannessi?
W 3. secie Giannessi prowadził 5:0 mając 3 przełamania. Ostatecznie Giannessi wygrał 7:6, ale co Włosi nagrali to ich. ????
 
gealmonfils 18

gealmonfils

Użytkownik
Macie swego Lorenziego nie potrafiacego grac na hali, Wawrinka też pewnie zaraz skonczy. Gadacie o samych statystykach, ktorych nawet nie rozumiecie, a gdzie oglądanie turnieju? Bez tego ani rusz!
 
M 3

molek

Użytkownik
Oglądam trochę turniej w Nowym Jorku i zwróciły moją uwagę dwie sprawy. Po pierwszwe widzowie na turnieju. Smutne jest to że mecze są rozgrywane przy pustych trybunach. No chyba że na tych które wg naszego czasu są rozgrywane późno w nocy jest inaczej. Druga sprawa to &quot;chłopcy&quot; do podawania piłek. Wśród nich są panowie z łysiną i brzuszkami. Czy na tym turnieju to norma?
 
P 0

pokwa

Użytkownik
No Cibulkova pokazała dziś coś pięknego ???? Prowadziła w 1 secie 5:1 i miała 40:0 przy swoim podaniu. Przegrała 5:7 xD
 
M 3

madersnew

Użytkownik
Witam Was po kilkuletniej przerwie. Dla niektórych ciekawy temat, dla innych nie. Florin Mergea w 2019 roku będzie występował wraz z Frankiem Danceviciem. Mimo, że na początek czekają ich starty w turniejach ITF, to cele mają wygórowane.
 
G 0

giorgi

Użytkownik
W ogóle ten Dubaj to jakaś parodia. Chyba szejkowie dziewczynom płacą więcej niż jest w puli turnieju...
Dlaczego tak uważasz, o jaki mecz Ci chodzi? Dla mnie jest tu czysciutko!
Zapewne chodzi Ci o Kerber, Bertens..., tak?
 
P 0

pokwa

Użytkownik
Lubię czasem wejść tu i ponarzekqć. Dziś mnie zgwałciła Zvonareva. Prowadziła 5-2 i miała dwa set balle przy swoim podaniu. Przegrała 5-7. Just women tennis things
 
G 0

giorgi

Użytkownik
Lubię czasem wejść tu i ponarzekqć. Dziś mnie zgwałciła Zvonareva. Prowadziła 5-2 i miała dwa set balle przy swoim podaniu. Przegrała 5-7. Just women tennis things
WTA to i tak najlepsza &quot;liga&quot; do stawiania, ponadto Alison jest lepsza
Ty przedstawiasz tylko wynik z livescore, piszesz jakby w pusty kort nie trafiła
 
P 0

pokwa

Użytkownik
Nie oglądałem meczu, ale widziałem Wierę na poprzednich turniejach i grała solidnie. Miałem ją na kuponie że wygra seta po 1,55 bodajże.
 
G 0

giorgi

Użytkownik
Nie oglądałem meczu
I na tym dyskusja powinna się zakonczyn...
Ile razy mi coś wchodziło jak rywal mial setbola, albo na odwrót (wtopa mimo setbola dla mego playera).
Co tu roztrzepywac? Typu po rozegraniu nie ma co komentować!
 
J 573

jarekone

Użytkownik
Dlaczego tak uważasz, o jaki mecz Ci chodzi? Dla mnie jest tu czysciutko!
Zapewne chodzi Ci o Kerber, Bertens..., tak?
Cibulkowa 5-1 40-0, Bertens, dziś Kenin przegrała wygrany mecz. Przed chwila Sabalenka tez pokazała klasę.
 
neeq1 20

neeq1

Użytkownik
Jutro macie jakieś propozycje co do meczów ? Myślałem nad Vondrousova i może Berretinim a inne mecze jakieś propozycje?
 
Do góry Bottom