>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Graj o Porsche

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Widzilieście nową promocję w STS na mistrzostwa :


Warto 10 zł zainwestować może akurat do garażu wpadnie mi Porsche ;)
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Wystarczy ze 30 tys graczy postawi taki kupon i kasa na auto uzbierana ;) szansa i tak o wiele większa niż w lotku, ale tutaj przyszły zwycięzca będzie musiał chyba wziąść kredyt na zapłacenie podatku od tego auta.Ale konkurs jak dla mnie na duży plus ;)
 
M 837

marcios

Użytkownik
Wystarczy ze 30 tys graczy postawi taki kupon i kasa na auto uzbierana ;) szansa i tak o wiele większa niż w lotku, ale tutaj przyszły zwycięzca będzie musiał chyba wziąść kredyt na zapłacenie podatku od tego auta.Ale konkurs jak dla mnie na duży plus ;)
Podatek płaci STS czytamy regulamin ????
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Podatek płaci STS czytamy regulamin ????
Kolego czytamy ale ze zrozumieniem ;) podatku nie płaci STS, zobacz punkt 7

7. Laureat zobowiązany jest do pokrycia podatku od wartości nagrody stosownie do postanowień
ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000 r. Nr 14,
poz. 176, z późn. zm.)
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Kolego czytamy ale ze zrozumieniem ;) podatku nie płaci STS, zobacz punkt 7

Tu wyjaśnienie :STS daje kase na podatek.

Nagrodą w Konkursie jest nowy samochód marki Porsche model Cayman o wartości 262.131,00 zł
brutto (zwany w treści Regulaminu „Nagrodą”) wraz z kwotą pieniężną w wysokości 28.834,00 zł
(słownie: dwadzieścia osiem tysięcy osiemset trzydzieści cztery złote). Łączna całkowita wartość
nagrody głównej wynosi 290.965,00 zł (słownie: dwieście dziewięćdziesiąt tysięcy dziewięćset
sześćdziesiąt pięć złotych) brutto, przy czym kwota pieniężna w wysokości 28.834,00 zostanie
przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od wygranej stosownie do
postanowień ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z
2000 r. Nr 14, poz. 176, z późn. zm.). Podatek ten zostanie odprowadzony na konto właściwego
urzędu skarbowego przez Organizatora
 
Q 232

qznia

Użytkownik
No jak Ci wszystkie spotkania na tym kuponie wejdą to czemu nie mają wypłacić? Konkurs konkursem, ale kupon to osobna sprawa ???? .

Ogólnie spoko konkurs, tylko zastanawiam się czy kupon można wysłac w trakcie mistrzostw czy trzeba już od pierwszych meczów zacząć.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Odpowiadamy:
- Jeśli kupon okaże się trafiony, wypłacamy wygraną zgodnie z regulaminem
- Kupon można wysłać od 16 maja do 18 czerwca
Im szybciej tym lepiej, bo jeśli okaże się, że kilku graczy wytypuje tyle samo meczów, liczyć będzie się najpierw kurs, potem czas zawarcia kuponu.
I najważniejsze: Porsche wygra ten, kto trafi najwięcej meczów. Nie jest powiedziane, że kupon 15/15 wygra. Może 10/15 wystarczy - kto wie ????
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Ogólnie to konkurs spoko, bo jak ktoś wspomniał szansę o wiele większa niż w totku, ale prawda jest taka że kilak tysięcy leśnych dziadków (w tym ja) składa się dla kogoś obcego na nowe Porsche. bardo dobra sprawa że wszelkie opłaty pokrywa STS. Nie będę ukrywał sam puściłem jeden kupon bo a nóż się uda i będą emocje, a do tego jak puścimy taki kupon w punkcie to dostaniemy spoko terminarz na mistrzostwa co się zawsze przyda.;) Martwi mnie tylko fakt że auto będzie wystawione w Gdańsku i Krakowie, co daje fakt że nie będzie nowe, no ale dobra max 1 tyś km kogo to obchodzi przy takiej furze nie? Największa bolączką będzie fakt że przed tym mecze masa Januszy będzie okładała ten samochód i aby wam ktoś jakiejś szkody w nim nie zrobił, albo zwyczajnie go nie uświnił.;)

Jednak ogólnie konkurs spoko, oby więcej.
 
H 62

hojnuf

Użytkownik
Nie mogę przeczytać regulaminu, bo z komórki. Możecie powiedzieć czy kupon zagrany z punktu naziemnego też będzie się liczył?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie mogę przeczytać regulaminu, bo z komórki. Możecie powiedzieć czy kupon zagrany z punktu naziemnego też będzie się liczył?
Tak, będzie się liczył, ale musisz go zagrać z użyciem karty klubu STS :jezora:
3. Uczestnik zawierający zakłady w Punkcie STS musi dokonać ich zawarcia z wykorzystaniem Karty Klubu STS by móc rywalizować o nagrodę przewidzianą w Konkursie .
 
O 9

otsochodzi

Użytkownik
Czemu oglupic, kazdy za ta dyszke pewnie zagra,bo jak ktos wspomnial w porwaniu do lotto to szanse sa duzo wieksze, do tego pewnie w naziemnych janusze jak zobacza ze porsche do zgarniecia, wiec tasmy na to bd leciec hurtowo.Zwroci im sie to porsche z nawiazka ????
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Zwykly &quot;chlyt matketingowy&quot; a Wy to jeszcze nakrecacie. Dzieki temu porsze zarobia 10x wiecej na graczach, jak bez niego.

A zapomnieliscie juz o &quot;super kursach o ofercie&quot; ? Nawet jakby bylo 100 takich fur nie warto zagladac do tej firmy ! Nie wspomne o regulaminie i sposobie rozliczania zakladow granych przez www usluge, jak i w naziemnych robia wszystko aby sie im zgadzalo a nie klientowi ! Dajcie sobie spokuj z ta firma i niech se wezma te swoje &quot;prosie&quot;. Kto lyka takie konkursy ten ...
Raczej każdego indywidualna sprawa czy weźmie w tym udział czy nie. Nie widze sensu zamieszczać takich opinii. Nie chcesz, nie graj. Każdy ma swój portfel i każdy może robić co chce :]
 
Do góry Bottom