>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileirao - Serie A i B [sezon 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Już w najbliższy weekend rozpoczynamy prawdziwe granie w Brazylii. Startuje liga brazylijska. Obrońcą tytułu zespół Corinthians, jednak faworytów w tym sezonie jest wielu, jak co roku zresztą. Grupa zespołów zapowiadających walkę o tytuł spora, Sao Paulo, Santos, Coritnhians, Palmeiras, Gremio, Atletico MG, Flamengo, Fluminense, dosłownie połowa drużyn może być mistrzem, to zapowiada ciekawy sezon.
Do elity wracają m.in Vitoria Bahia i Botafogo Rio de Janeiro, czy któryś z beniaminków zachwyci?
Mecze ligi brazylijskiej w tym sezonie będziemy mogli oglądać na kanałach grupy Eleven Sports Network. W 1 kolejce pokażą nam mecze Ateltico MG - Santos i Internacional - Chapecoense.

Zapraszamy do dyskusji i wyrażania swoich opinii o najbliższym sezonie ;)
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Witam,
a ja zastanawiam się czy Flamengo (z Mancuello i Guerrero) wreszcie odpali. Lubię te drużynę. Skład na papierze wygląda przyzwoicie - kilku doświadczonych graczy z przeszłością w europie i trochę starszej młodzieży. Stanówki i puchar nie wyszły im.. ale może akurat wzlot formy szykują na ligę. W pierwszym meczy z Recife powinni sobie poradzić - ale z typowaniem wstrzymam się do 3-4 kolejki. No i zastanawiam się jak zaprezentuje się Internacional (z Alissonem - reprezentacyjnym bramkarzem, Vitinho czy wracającym po kontuzji Valdivią) grający równo i cały czas na wysokim poziomie.
pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@majekx faktycznie Flamengo ma ciekawy sklad i potencjal jest w tym zespole, do tego trener Mauricy Ramalho,czyli jeden z lepszych w Brazylii. Sklad jak moowsz oparty na doswiadczeniu. Ale czy zaskocza? W tamtym sezonie mnostwo wpadek i bardzo nieregularna gra.

Alisson nie bedzie gral w Internacionalu w lidze z tego co wiem. On juz ma kontrakt z AS Roma a poza tym wkrotce jedzie na Copa America. Vitinho faktycznie talent a Valdivia przebojowy wiec jak wroci po kontuzji to Inter bedzie mial z niego duza pocieche...o ile go nie sprzedadza za duza kase wcześniej. Sam Inter jednak nie jest jakis mocny na papierze obecnie. Nie ma tez D&#39;Alessandro ktory od wielu sezonow stanowil o ich sile i dawal wiele.

Faworyta jednoznacznego ciezko wskazac. Licze na Santos bo z nimi sympatyzuje ale na czas Copa America straca trio kluczowych grsdzy wiec znowu poczatek ligi beda mieli do tylu jak w zesslym sezonie kiedy dopiero po zmianie trenera sie obudzili i zaczeli marsz w górę... Oby tylko tersz nie wpdli na pomysł zwalniania Dorivala Juniora.

Zaskoczyc moze Gremio, Cruzeiro ktore nalawce bedzie miec trenera z Portugalii bo przejal ich Paolo Bento. Oj bedzie ciekawie ;)
 
B 59

brazil

Użytkownik
BrazyliaNaBogato
vs

Rozgrywki : Campeonato Brasileiro Serie B
Spotkanie : CA Bragantino - Luverdense Esporte Clube
Typ : 1
Kurs : 1.90
Buk : Pinnacle Sport
Stawka : 100zł
Godz rozpoczęcia : 00:15 , 18.05.16​

Bardzo interesująco zapowiada się starcie, które rozegrany zostanie w nocy z wtorku na środę w ramach drugiej serii brazylisjkiej Campeonato Brasileiro Serie B. Na Estadio Nabi Abi Chedid swoje kolejne spotkanie w dopiero co rozpoczętej kampanii rozegrają ekipy miejscowego Bragantino, którym tym razem przyjdzie mierzyć się z Luverdense. Nie ulega wątpliwości że zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa w tym konkretnym starciu wydają się być gospodarze i każdy inny wynik niż ich zwycięstwo będę tutaj rozpatrywał w formie dużej niespodzianki.

Dla gospodarzy to starcie będzie inauguracją ligi jeśli chodzi o spotkania domowe. Można powiedzieć że sam sezon zaczęli on malutkiego falstartu przegrywając w pierwszej serii spotkań z ekipą Villa Nova aż 3-1. Sam przebieg spotkania odzwierciedla wynik - goście co prawda nie zagrali złego pojedynku, jednak widać było duże braki jeśli chodzi o skuteczności co odbiło się na wyniku. Gospodarzom natomiast w tym spotkaniu wychodziło wszystko i to oni cieszyli się z wygranego pojedynku. Dzisiaj Bragantino stoi przed doskonałą okazją do rehabilitacji i odniesienia pierwszego zwycięstwa w tym sezonie. Zmierzą się bowiem z ekipą przeciętną jeśli chodzi o sam poziom umiejętności i nie spisującą się najlepiej na wyjazdach. Przed pierwszym gwizdkiem arbitra to Luverdense może mieć nieco lepsze nastroje bo na swoim koncie zanotowali już jeden punkt - w pierwszej kolejce zremisowali 1-1 z Joinville. Dzisiaj jednak o kolejne punkty będzie niezwykle trudno, ponieważ grają w prawdziwej twierdzy jeśli chodzi o wywożenie punktów. Gospodarze na własnym terenie praktycznie nie przegrywają spotkań , co pokazał już ubiegły sezon. Z pośród końcowych 12 spotkań na własnym terenie wówczas zdobyli oni 31 punktów wygrywając 10 pojedynków, jeden remisując i jeden przegrywając. Bilans ten jest więcej niż fantastyczny i pokazuje jak trudno gra się na tym terenie każdemu zespołowi. Ta wyśmienita gra na własnym obiekcie miała miejsce również w tym roku. W rozgrywkach Paulistano A2 w jedenastu spotkaniach u siebie ośmiokrotnie wygrywali, dwukrotnie remisowali i tylko raz schodzili z boiska jako pokonani. To czarno na białym pokazuje że ekipa ta na własnym obiekcie jest wstanie wygrać z każdym zespołem. Również w historii gier pomiędzy obiema ekipami wiadać pewną zależność że za każdym razem spotkanie wygrywają gospodarze - nie inaczej powinno być dzisiaj.

Trzeba też mieć na uwadze że ekipa prowadzona na codzień przez Leo Conde to w tym momencie już zdecydowanie inny zespół niż ten który widzieliśmy w poprzednim sezonie. W przerwie miedzy rozgrywkami w klubie doszło do kilku roszad kadrowych, które w mojej opinii powinny wyjśc zespołowi na plus , bo sprowadzeni zawodnicy mają bardzo interesujące CV i umiejętnościami na pewno są podobni a niektórzy i lepsi od tych którzy odeszli z klubu. W porównaniu z poprzednim sezonie w drużynie nie ma już Alana Mineiro. Pomocnik zmienił barwy i przeniósł się w przerwie co Corinthians. Świetnie natomiast stanówki wykorzystał Tiago Santos, który zostając królem strzelców automatycznie stał się zawodnikiem pierwszego zespołu. Do klubu wrócił również dobrze znany wszystkim sympatykom Felipe, który poprzednie sezony spędził w Corinthians i Flamengo a teraz w stanowej A2 został on wybrany najlepszym bramkarzem sezonu. Dodatkowo w zespole dziś do gry gotowi będą Rodrigo Sam pozyskany z Tigres, Leadro Brasilii pozyskany z Linense i Eliandro z Batatais. Przede wszystkim ten ostatni może okazać się bardzo mocnym ogniwem szkoleniowca w całym sezonie. W mojej opinii umiejętnościami na głowę bije innych piłkarzy na tej pozycji nie tylko w klubie ale i w lidze i kwestią czasu jest to kiedy zacznie strzelać regularnie w Serie B. Na pewno nie będzie to mega łatwe spotkanie dla gospodarzy, jednak na własnym boisku ich szanse znacząco rosną. Jeśli utrzyma się tendencja z poprzedniego sezonu i również w tym będą tak skuteczni na własnym terenie to może być dla nich jeden z lepszych sezonów w Serie B. Personalnie wyglądają na prawdę mocno i to może przełożyć się na rezultaty.

Jeśli chodzi o gospodarzy to nie wiele dzisiaj się powinno zmienić w porównaniu do tego co widzieliśmy w pierwszym ich spotkaniu w Serie B. Po remisie 1-1 przeciwko Joinville dzisiaj w Sao Paul będą na pewno starali się wywieźć po raz kolejny jakieś punkty z jednego z najtrudniejszych terenów w całej lidze. Szkoleniowiec gospodarzy Junior Rocha zapowiedział, że w dniu dzisiejszym na boisko poślę ten sam zespół, który tegoroczny sezon zainaugurował. Jedynymi niewiadomymi są występy napastników - Hugo i Erik narzekali ostatnio na delikatne kłopoty mięśniowe, jednak według klubowej strony są awizowani w wyjściowym zespole. Jeśli chodzi o sam zespół gości to ich głównym atutem w tym spotkaniu może być szybkość piłkarzy z przodu. W pierwszym spotkaniu pod względem fizycznym cały zespół był przygotowany niezwykle dobrze pod względem motorycznym, a piłkarze z linii ofensywnych wygrywali praktycznie każdy pojedynek biegowy z defensywą Joinville. Dzisiaj też może być podobnie że w razie ataków to napastnicy gości mogą być pierwsi przy piłce na co z całą pewnością liczą w Luverdense. Mimo wszystko jednak uważam że to będzie za mało aby uzyskać korzystny wynik w tym pojedynku.

Gospodarze stoją przed bardzo dobrą szansą do zamazania nie najlepszego wrażenia po przegranej w pierwszej serii spotkań z Villa Novą. Dziś na własnym obiekcie podejmują drużynę, która jest na mniej więcej ich poziomie i dodając do tego fakt rozgrywania spotkania na własnym obiekcie to oni stają się w tym pojedynku faworytami. Kursy na ich zwycięstwo są w miarę atrakcyjne także po zastanowieniu własnie na taki bet się decyduje w dni dzisiejszym.​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Inauguracja sezonu już za nami. W ten weekend 2 kolejka, może jakieś przemyślenia macie?

VS

Ponte Preta - Palmeiras
Typ: Palmeiras @ 2,45 B365
⛔2:1​


Palmeiras świetny mecz przed tygodniem, koncertowo rozprawili się z zespołem Atletico PR wygrywając 4:0, kapitalne zawody zagrał Gabriel Jesus, ten niezwykle utalentowany nastolatek, o którym już głośno od kilku miesięcy. Ponadto ważna wiadomość to powrót do składu Cleitona Xaviera, który w duecie z Gabrielem Jesusem właśnie świetną współpracę pokazali w pierwszym meczu.
Ponte Preta na inauguracje 0:0 z Figueirense, teraz mecz u siebie, ale po tym co widziałem w 1 kolejce to dla mnie faworytem jest zespół gości. Cuca (trener Palmeiras) w wywiadzie nawet coś wspominał, że powalczą o tytuł. Powrót Cleitona Xaviera do gry to mógłbyć brakujacy element. Dobra forma Gabriela Jesusa, transfer Tche Tche z Audax. Wysoka wygrana w 1 kolejce. Kursy ciekawe na Palmeiras, wiem, że to wyjazd, ale skoro póki co idzie, to warto próbować myśle.

Ponte Preta nie ma rewelacyjnego składu na papierze. Ich siłą będzie kolektyw, od zawsze ten zespół kojarzy się ze słabą defensywą.

Ponte Preta: João Carlos, Jeferson, Douglas Grolli, Kadu e Reinaldo; Matheus Jesus, João Vitor e Ravanelli; Felipe Azevedo, Clayson (Rhayner) e Wellington Paulista.
Palmeiras: Fernando Prass; Tchê Tchê, Thiago Martins, Vitor Hugo e Egídio; Matheus Sales, Jean e Cleiton Xavier; Róger Guedes, Gabriel Jesus e Alecsandro (Lucas Barrios)

VS

Cruzeiro - Figueirense

Zapowiada się wg mnie wygrana Cruzeiro. Grają u siebie, grają z nowym trenerem Paolo Bento, dawno w Brazylii nie zatrudniono gościa z Europy. Cruzeiro zawiodło na inauguracje, fatalny mecz, Figueirense nie wiele lepiej z Ponte Pretą.
Ale własny obiekt, myślę, że może być tylko lepiej. Cruzeiro nie ma jakiegoś potencjału by walczyc o tytuł, ale takie mecze jak ten dzisiejszy powinno wygrywać myślę.
Chociaż w zespole gospoadrzy sporo absencji bo dziś nie zagrają: Mayke, Dedé, Manoel, Marcos Vinícius, Alisson, Robinho, Judivan, Lucas e Romero


Cruzeiro: Fábio; Federico Gino, Léo, Bruno Rodrigo e Sanchez Miño; Henrique, Ariel Cabral; Pisano, Arrascaeta e Élber; Willian
Desfalques do Cruzeiro: Mayke, Dedé, Manoel, Marcos Vinícius, Alisson, Robinho, Judivan, Lucas e Romero
Figueirense: Júnior Oliveira; Jefferson (Ayrton), Bruno Alves, Jaime (Marquinhos) e Marquinhos Pedroso; Elicarlos, Ferrugem, Jocinei e Bady; Ermel e Rafael Moura.

Tak więc faworytem Cruzeiro, ale odstrasza kurs @1,50. Goście kilku ligowców ogranych mają w składzie, m.in Rafael Moura w ataku czy Elicarlos w pomocy.
Mecz poźno, więc obserwacja LIVE też trudna będzie, ale to wydaje się jedyna opcja moim zdaniem na ten mecz i poszukanie wtedy lepszego kursu na Cruzeiro.


Fluminense - Santa Cruz


Ciekawe starcie, dwóch weteranów na szpicy. Fred vs Grafite. Fred dał gola i 3pkt w wygranej 1:0 pzreicwko Americe, a Grafite błysnął w wieku 37 lat w meczu przeciwko Vitorii, kiedy zdobył dwa gole. Z czego jeden niesamowicie efektowny. Były snajper Wolfsburga może być niezwykłą mocą w ofensywie beniaminka.
Ale akurat na ten mecz brak mi pomysłu i typów.



2 kolejka w telewizji:

Sobota
21:00 Ponte_Preta v Palmeiras [Eleven] Sebastian Chabiniak
23:30 Fluminense v Santa Cruz [Eleven] Marcin Pawłowski
Niedziela
21:00 São Paulo FC v Internacional [Eleven] Piotr Dumanowski i Marcin Gazda
23:30 Sport Recife v Botafogo [Eleven] Sebastian Chabiniak i Paweł Wilkowicz


Zachecam do dyskusji i komentarzy na temat 2 kolejki Brasileirao ;)
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Witam,
ja jak mówiłem... wstrzymuje sie jeszcze z jakimś typowaniem.. ale może już w kolejnej kolejce coś więcej napiszę... na razie po pierwszej kolejce coś mi się zarysowało (wygrane Fluminense i Sao Paulo), to po dotychczasowych meczach drugiej kolejki wszystko wzięło w łeb. No może poza tym, że coś złego dzieje się z Cruzeiro.
Znacznie więcej spodziewałem się po Fluminense i Cruzeiro. Dziś z ciekawością będę się przyglądał na grę Santosu... ale na pewno dużo bardziej wyrównane i ciekawsze będą mecze:
Gremio - Flamengo
oraz
Sao Paulo - Interacional
a na podstawie tego jak zagrają te drużyny, będzie można już coś więcej pomyśleć o kolejnych meczach i może wyciągnąć jakieś dobre wnioski.
pozdrawiam
m
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Witam,
jak obiecałem.. coś na nadchodzącą kolejkę dodam od siebie. W aktualnej kolejce na pierwszy ogień idzie:
Botafogo RJ - Atletico PR - 1- @2,25 - bet3.6.5 ✅ (2:1)
Spotykają się zespoły bez zwycięstwa w tym sezonie w Serie A. Idę w stronę Botafogo. Po pierwsze - to mecz przed ich własną publicznością. Z zespołami z pierwszej ligi warte odnotowania są wygrane z Fluminense, remis z Flamengo oraz porażka w pierwszej kolejce z Sao Paulo 0:1. Co prawda Botafogo będzie osłabione brakiem Jeffersona, ale myślę, że gospodarze preferujący przetrzymywanie piłki, krótkie podania i atak pozycyjny dadzą radę strzelić przynajmniej jedną bramkę. Zwłaszcza, że Atletico nie ma najmocniejszej obrony. W meczu otwarcia na wyjeździe zostali pokonani przez Palmeiras 4:0. Osłabieniem Atletico na pewno będzie brak Deivida.
Drugie spotkanie nie powinno nikogo zaskoczyć:

Internacional - Sport Recife
- 1 -@1,5 - bet3.6.5 ✅ (1:0)
Inter jest po prostu lepszy. Udowodnił to już wygrywając na wyjeździe z Sao Paulo. U gospodarzy w pierwszym składzie powinien już pojawić się Fabinho a w ataku powinien pojawić się Vitinho. Jedyne co mnie martwi to brak Valdivii. Sport Recife bez braków kadrowych. Jednak ich ostatnie mecze wyjazdowe pokazują, że wyjazdy nie są ich najmocniejszą stroną: 1-2-7.
Ostatni typ jakiemu się przyglądam:

Corinthians - Ponte Preta
- ov2,5 - @2,4 - bet3.6.5 ✅ (3:0)
Gospodarze fatalnie zaczęli rozgrywki od remisu z Gremio (0:0) i porażki (3:2) z Vitorią. Na pewno sporym osłabieniem będzie brak Eliasa. Ale jeżeli w wyjściowym składzie będą Wilians, Felipe czy Luciano to trener Tite powinien coś odpowiednio poukładać w zespole. Gościem jest zespół Ponte Preta. Gra on otwarty football. W tym sezonie już pokonali Palmeiras i zremisowali z Figueirense. Zespół ten potrafi w meczu stworzyć sporo sytuacji bramkowych. A, że obrona Corinthians na razie nie jest za mocna to myślę, że bramki będą.
pozdrawiam
m
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Popieram jeden z Twoich typów @majekx, popieram w sensie, tez to gram i wpadło mi to w oko jeszcze podczas oglądania poprzedniej serii gier ;)


VS

Botafogo RJ - Atletico PR
Typ: Botafogo @ 2,20 b365
✅2:1​

Botafogo oglądałem jak grali ze Sportem w niedzielę, mogli, ba, oni powinni byli to wygrać! Sporo okazji, i to nie tkaich byle jakich, ale sam na sam z bramkarzem. Botafogo ma ciekawy zespoł, spadek im dobrze zrobił, przwietrzyli kadrę. Kilku fajnych chłopaków tam teraz gra. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na Neiltona, wychowanek Santosu z wielkim potencjałem, przebojowy skrzydłowy. Po jednej dobrej rundzie w Santosie podpalił się i poszedł do Cruzeiro, akurat lata 2014 i 2015 to nie był odpowiedni moment na przenosiny do Cruzeiro, oni tam wtedy byli mistrzem przecież i przy Ricardo Goularcie i Evertonie Ribeiro grać nie mógł. 9 meczów, a raczej ogonów zatrzymało jego rozwój. Odżył w Botafogo i gra tam świetnie.
Ponadto Ribemar, 19 lat, chłopak świetnie zbudowany, silny fizycznie, ale i technicznie bez zarzutów. Może być objawieniem tego sezonu.

Tak więc Botafogo w Recife ze Sportem zagrało dobre zawody, a w Recife trzeba wiedzieć, że nie gra się łatwo, to trudny teren.

Atletico PR falstart póki co, lanie od Palmeirasów 0:4, w składzie dziś Walter na ławkę a wskakuje Andre Lima. Dziwi też, że Marcosa Guilherme blokują na ławce, bo to świetny chłopak i tacy powinni grać kosztem przeciętniaków.

Botafogo wierzę, że utrzyma dyspozycję z niedzieli, nie będzie łatwo, ale wg mnie wygraja. Po takim kursie warto to wziąć po prostu.


Botafogo RJ: Helton Leite, Luis Ricardo, Emerson, Emerson Silva e Victor Luis; Lindoso, Bruno Silva, Fernandes e Leandrinho; Neilton e Ribamar.

Atletico PR: Weverton; Eduardo, Cleberson, Thiago Heleno e Sidcley; Otávio e Hernani; Ewandro, Pablo (Vinícius) e Nikão; André Lima


VS

Corinthians - Ponte Preta
Typ: Corinthians @ 1,60 b365
✅✅3:0​

W tym meczu też idę na przełamanie i gram rownież w kierunku gospodarzy. Corinthians lekki dołek formy, ale rywal Ponte Preta jest dobry na przełamanie i powrót na dobrą ścieżkę.
OWszem Corinthians bez Eliasa, ale jest Giovanni Augusto, Marquinhos Gabriel czy Guilherme. Na szpicy kosztem Andre ma zagrać Luciano tym razem.

Walter, Fagner, Felipe, Vilson e Uendel; Cristian e Bruno Henrique; Marquinhos Gabriel, Guilherme e Giovanni Augusto; Luciano


Mecz dopiero jutro więc nie ma co się więcej rozwodzić. Mam Corinthians pogranych w dublu z wczorajszym zwyciestwem Pumas w Libertadores.
Pozdro
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Witam,
przed nami dwie szybkie kolejki w Brazylii... Właściwie teraz gra polega na tym kto będzie bardziej wypoczęty i kto będzie miał mniejsze braki kadrowe... Dobrze w sezon weszło Gremio i Internacional. Ciekawie gra Santa Cruz - ale mocna seria dopiero przed nimi (12.06 - 23.06). Nadal zawodzi Cruzeiro - a przecież jeszcze nie grało z najmocniejszymi zespołami. Mecz kolejki to chyba Corinthians - Santos.
Jakieś inne pomysły? Może rozwinięcie tematu?
Ja na razie mam jeden pomysł - Internacional win... a jak jeszcze wymyślę coś więcej to więcej się rozpiszę. No chyba, że ktoś mnie uprzedzi i napisze coś ciekawego na temat tego meczu.
Pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@majekx, krótko i na temat dziś ode mnie, ale fajnie że piszesz ;)


VS

Corinthians- Santos
Typ: Corinthians @ 1,72 b365
✅✅1:0​

Jak lubię Santos, tak nie widzę ich za bardzo w tym meczu. Raz, że zagrali bardzo słabo przeciwko Internacionalowi, dwa, że są odarci z najlepszych szat. Czołowi gracze jak Ricardo Oliveira, Lucas Lima i Gabriel Barbosa nie zagrają. Pierwszy ma uraz, a dwaj następni na zgrupowaniu reprezentacji Brazylii przed Copa America. Gra Santosu w niedzielę była doprawdy bardzo słaba jak wspomniałem, brakowało lidera w środku pola, brakowało kogoś kto pokazałby się do gry, pociagnął akcje do przodu, tak jak robił to Lucas Lima. Brakowało też skrzydeł. Vitor Bueno i Paulinho zawiedli.

Corinthians po falstarcie wygrał dwa kolejne mecze, teraz mecz u siebie na Itaquerze, a tutaj są mocni. Dodając do tego słabą dyspozycję Santosu na wyjazdach. Przecież oni też nie dali rady z Atletico MG na wyjeździe w 1 kolejce kiedy rywal wystawił rezerwy bo był myślami w Libertadores... Santos trochę cierpi przez kadrę, a zarazem przez poważne traktowanie rozgrywek stanowych.


Corinthians: Walter, Fagner, Felipe, Vilson e Uendel; Cristian e Bruno Henrique; Marquinhos Gabriel, Guilherme e Giovanni Augusto; Luciano
Santos: Vanderlei; Victor Ferraz, David Braz, Gustavo Henrique e Zeca; Thiago Maia, Renato, Vitor Bueno e Rafael Longuine (Ronaldo Mendes); Paulinho e Joel



Atletico Mineiro - Fluminense

Miałem grać w tym meczu na Atletico, ale jednak się powstrzymuje. Braki w zespole gospodarzy bardzo duże. Na boisku nie zobaczymy:Leonardo Silva, Erazo, Edcarlos, Douglas Santos, Mansur, Cazares, Dátolo, Luan, Lucas Pratto i Clayton.

Zagrają natomiast:
Atlético-MG: Victor; Marcos Rocha, Tiago, Gabriel e Lucas Cândido; Leandro Donizete, Rafael Carioca, Patric, Pablo e Carlos; Robinho.

Fluminense: Diego Cavalieri, Jonathan, Gum, Henrique e Giovanni; Edson, Douglas, Cícero, Gustavo Scarpa, Richarlison e Fred.

Fluminense mnie nie zachwyca, ale wobec braków Atletico MG, odpuszczam ten mecz. Zbyt poważne to absencje.


Ja na razie mam jeden pomysł - Internacional win... a jak jeszcze wymyślę coś więcej to więcej się rozpiszę. No chyba, że ktoś mnie uprzedzi i napisze coś ciekawego na temat tego meczu.
Internacional mówisz? Hmm owszem są wysoko w tabeli, ale mnie kompletnie nie przekonują. Trzy mecze z rzędu wygrane tzn trzy wymęczone. Wyjazdy z Santosem i Sao Paulo się udało, to świetne rezultaty, ale np jak już u siebie grali z Chapecoense i Sportem Recife to nie dało się na to patrzeć!

Skład bez zmian:
Danilo Fernandes; William, Paulão, Ernando e Artur; Fernando Bob, Fabinho, Andrigo e Gustavo Ferrareis; Eduardo Sasha e Vitinho

To może być kolejny cięzkostrawny mecz. Internacional będzie musiał kreować, a ich styl bardziej opiera się na ścisłej defensywie i kontratakach. Dlatego tak słabo się to ogląda... Aktualna pozycja lidera Internacionalu jest dla wielu zaskoczeniem, dla mnie też! Ale to pokazuje, że w ostatnich latach w Brazylii nie idą w stronę Audaxu, tylko w stronę wyników... A szkoda.


A Ty jakie masz propozycje jeszcze na najbliższa kolejkę? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Witam,
Zacznę może od końca... Internacional - oni mają taki styl.. ich mecze zawsze się ciężko ogląda i z reguły na trzeźwo nie da rady ???? . Trochę kopanina, trochę usilnych prób grania cały czas tego samego - nawet jak totalnie to nie wychodzi... ale w końcu tą jedną bramkę wcisną. I na to liczę. W Internacionalu nie zagra Marquinhos i to tyle z jakichś osłabień. Przejdę teraz do Atletico. Jedyna ich szansa na sukces to strzały z daleka... i właściwie mógłbym tutaj skończyć. Znacznie więcej można od nich oczekiwać niż na razie pokazują. Ostatni mecz im się udał (2:1 z Figueirense) ale Internacional to jednak poziom wyżej. W Atletico zabraknie Leo i Paulo Andre.
Internacional - Atletico - 1 - @1,61 - bet3.6.5 ✅ (1:0)
Natomiast mecz na których chcę coś więcej zarobić to:
Santa Cruz - Sport Recife - 1 - @2 - bet3.6.5 ⛔ (0:1)
Beniaminek gra nadspodziewanie dobrze. U siebie w maju pokonał już Sport Recife oraz Vitorię i Cruseiro. W tym roku już wygrał ligę stanową Pernambucano oraz Copa do Nordstrade. Widać wyraźnie są na fali. Potrafią atakować skrzydłami i bezwzględnie to wykorzystują. Skład Santa Cruz to 95% doświadczeni, trochę już starsi zawodnicy z Grafite naczele - który przezywa drugą młodość.. Jeżeli coś mają ugrać to właśnie to jest mecz w którym myszą zdobyć komplet pkt. Kolejne mecze będą już tylko trudniejsze. Zabraknie w najbliższym meczu Welingtona, Vitora i Nerisa.
Sport Recife gra bez osłabienia, ale w ich przypadku to marna pociecha. Początek sezonu zawalili... tylko jeden pkt zdobyty i to przed własną publicznością z Botofago. Myślę, że nie poradzą sobie Santa Cruz, zwłaszcza ,że nie radzą sobie z obroną przy ataku skrzydłami (co jest akurat mocną stroną Santa Cruz).
Dodatkowo dodam jeszcze takie dwa typy:
Santa Cruz - Sport Recife - un2,5+no bts - @2,1 - bet3.6.5,
(1:0)
Santa Cruz - Sport Recife - 1+un2,5 - @4,33 - bet3.6.5
(0:1)
pozdrawiam
m
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pamietaj, ze Santa Cruz-Sport to sa derby. Tutaj wszysyko sie moze zdarzyć moim zdaniem. Ape wiadomo atut wlasnego boiska po stronie Santa Cruz.

Internacional dzis nadal bez Valdivii i jeszcze jednego z pilkarzy, bo wczoraj sprawdzałem a terslaz na tel jestem i przypomnieć sobie nie moge.. :p
W kazdym rszie powodzenia. A na Corinthians nie grasz? ;D

Jeszcze informacyjnie. Dzis Eleven pokaze mecz Internacionalu i Atletico MG z Fluminense.
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Internacional bez Marquihosa, Valdivi, Raphini, Andersona, Alana, Rodrigo.. ale wszyscy po za Marquihosem jeszcze chyba nie grali w lidze w tym sezonie.
Co do Santa Cruz - dzięki za to derbowe info - ważna informacja... jednak uważam, że styl gry Sportu leży Sancie.. (mam nadzieje, że prawidłowo odmieniam). Dlatego mimo dużego poświęcenia coś wpadnie - i to do bramki Sport Recife.
A jak będzie - jutro będziemy wiedzieć.
\\edit - na Corinthians znajdzie się miejsce na jakimś kuponie ;)
pozdrawiam
m
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Witam,
na dziś skupiam się na meczy zespołów z końca tabeli:

America - Ponte Preta
- un2,5+no bts - @2,1 - bet3.6.5 ⛔ (1:2)
America - Ponte Preta - x/x - @4,75 - bet3.6.5 ⛔ ((1:2) 1:2)

Patrząc na mecze w lidze to na własnym stadionie America najpierw przegrała z Fluminense 0:1 a potem zremisowała z Vitorią 1:1. Ponte także grało już dwa razy (wyjazdy w ich przypadku) i najpierw zremisowało 0:0 z Figueirense by tydzień temu przegrać 3:0 z Corinthians.
W zespole Americi zabraknie Jonasa (DR) oraz Rangela (FW). Brak tego ostatniego może być widoczny.. w 3 meczach strzelił 2 bramki i raz był zawodnikiem meczu. Tym samym trener gospodarzy będzie musiał dobrać kogoś kto jeszcze nie grał w tym sezoniew lidze. Będzie to najprawdopodobniej Alan Mineiro lub Eduardo. Do składu wraca DC - Alisson.
W zespole gości nie zagra Grolli (DC). Do składu wraca pomocnik Menezes, a to oznacza, że najprawdopodobniej Ravanelli zacznie mecz na ławce rezerwowych.
Nie przewiduje tutaj gradu bramek..
America bez napastnika... za to ze wzmocnioną obroną. Normalnie byli by faworytem, ale jednak bez Rangela może być ciężko w osiągnięciu sukcesu.
Ponte gra na wyjeździe - wiadomo - przede wszystkim będzie chciało nie przegrać.
Pozdrawiam
m
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
majekx, robson United świetne typy na Internacional i Corinthians pograłem wczoraj z tego tripla z Meksykiem i trochę grosza wpadło, czasem wchodzę i sprawdzam co piszecie, więc stwierdziłem, że czas wam podziękować bo robicie dobrą robotę w tym dziale.

Pozdro Chłopaki ✅
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Witam.
na dziś wybieram:

Atletico PR - Santa Cruz -
ov2,5+bts - @2,4 - bet3.6.5 ⛔ (1:0)

\\edit - totalna lipa... Santa nawet przegrywając nie chciała strzelić gola... Rozumiem pech.. ale ten typ to zupełnie strzał w płot
Zespoły z odpowiednio 19 (Atletico) i 7 (Santa) miejsca.
Po pierwsze: Wnioski wyciągnięte po poprzedniej kolejce. Atletico mimo przegrania z Internacionalem miało dużego pecha (lepiej wyglądało w tym meczu). Widać po pierwszych kolejkach jakieś zmiany ku lepszemu. Liczę, że powtórzą taką grę a to na pewno zaowocuje ze dwoma golami.
Po drugie: Santa Cruz początek sezonu ma całkiem dobry. Wysoka pozycja w lidze, wygrana z Cruzeiro czy Vitorią i remis z Fluminense.
Po trzecie: liczę, że po porażce z derbach ze Sport Recife Santa Cruz będzie podrażnione i staruszek Graffite coś pogra i coś strzeli.

Braki w obu zespołach:
Cleberson i Eduardo w Atletico i Wllington w Sport. Czyli wracają u gospodarzy: Leo i Andre a u gości: Costa i Neri.
Dodatkowo celuje w:
Sport Recife - Atletico Mineiro - 1 - @2,37 - bet3.6.5 ⛔ (4:4)
1. Gospodarz: Sport
2. Poprzedni mecz: wygrana na wyjeździe Sport z Santa Cruz vs. remis u siebie Atletico z Fluminense
3. Braki kadrowe: Sport bez braków vs. Atletico: powołania na Copa America - Douglas, Juan Cazares, Frickson Erazo. Kontuzje: Lucas Pratto, Leonardo Silva, Luan, Edcarlos, Jesús Dátolo, Clayton.
Myślę podbudowane zwycięstwem w derbach, na własnym stadionie Sport wygra z mocno osłabionym i ze sporymi brakami w kadrze Atletico.
ostatni typ chyba nie powinien nikogo dziwić:

Corinthians - Coritiba
- 1 - @1,57 - bet3.6.5 ✅ (2:1)
typ w sam raz do taśmy (np w komplecie z Peru). Corinthians bez kadrowiczów: Balbueny i Eliasa oraz bez zawieszonego za kartkę Yago i kontuzjowanego Rildo. Coritiba bez kontuzjowanych Santosa i Dudu. To co pokazuje Corinthians (m.in. w ostatnim meczu, wygranym z Santosem czy mecze u siebie) to powinno dać bez problemu wygraną podopiecznym trenera Tite.
pozdrawiam
m
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Atletico Paranaense VS Santa Cruz Atletico w domowych potyczkach uzyskali 4 zwycięstwa, 2 remisy oraz 4 porażki w ostatnich 10 spotkaniach.
Po 5 kolejkach z dorobkiem 4 pkt znajdują się na 19 pozycji w lidze. W ostatnich 10 spotkaniach Atletico strzeliło 16 goli, a 12 stracili.
Zespół Santa Cruz w ostatnich 10 spotkaniach 5 razy zwyciężali, 4 razy remisowali oraz raz przegrali. Po 5 kolejkach z dorobkiem 8 pkt plasują się na 5 pozycji. W ostatnich 10 spotkaniach Santa Cruz strzeliło 17 goli natomiast 8 stracili.
Atletico wygrało wszystkie 4 spotkania między nimi. Santa Cruz odniosło tylko 1 porażkę w ostatnich 19 meczach, jeśli chodzi o mecze na wyjeździe to na aż 11 spotkań odnotowali jedną porażkę.
Początkowe kursy wystawione na Atletico oscylowały w granicy 2.20. Teraz można pograć po 1.67, do tego Santa Cruz nie może wygrać na terenie Atletico, więc spodziewam się dziś zwycięstwa gospodarzy. Atletico Paranaense @1.67 ✅
Chapecoense SC VS Fluminense RJ

W meczach domowych Chapecoense 4 razy wygrywali, 4 remisowali oraz raz przegrali w ostatnich 10 spotkaniach strzelając przy tym 17 bramek, a stracili 13.
Zespół gości w ostatnich 10 spotkaniach notuje 4 zwycięstwa, 3 remisy oraz 3 porażki strzelając przy tym 12 a tracąc 10 bramek.

Gospodarze wygrali wszystkie mecze między sobą. Fluminense odniosło 1 porażkę w ostatnich 7 meczach i jest to ich jedyna porażka w ostatnich 10 meczach wyjazdowych.

W ostatnich 6 spotkaniach gospodarze odnieśli 3 zwycięstwa i 3 remisy, natomiast goście 3 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę.
Przede wszystkim można się spodziewać, że Fluminense nie przegra dziś.

Remis 3.10 ✅
Fluminense RJ +0.25 @1.73 ✅
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Santos VS Botafogo
Santos prezentuje średni poziom brazylijskiej piłki Serie A. Ubiegły sezon zakończyli na miejscu 7, obecnie zajmują 16 miejsce. Na 10 ostatnich spotkań gospodarze 4 razy zwyciężyli, 3 razy zremisowali oraz 3 razy ponieśli porażkę, z czego 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka odnotowali w spotkaniach domowych.
Botafogo prezentuje poziom poniżej średniej brazylijskiej Serie A. Ubiegły sezon zakończyli na 1 miejscu miejscu Serie B, obecnie w Serie A zajmują miejsce 17. Na ostatnie 10 spotkań goście zanotowali 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 4 porażki, w tym 1 zwycięstwo, 2 remisy oraz 1 porażka w meczach wyjazdowych.
Na ostatnie 10 spotkań miedzy sobą Santos zwyciężył 5 razy, z czego 3 razy w meczach domowych, raz drużyny podzieliły się punktami, a 4 razy Botafogo pokonało Santos. Ostatnim razem kiedy się spotkali Santos pokonał Botafogo u siebie.

Santos nie grał za dobrze w ostatnich 2 spotkaniach, ale Botafogo też nie radzi sobie za dobrze.
Kursy mają tendencję spadkową ku gospodarzą, do tego dochodzi fakty że moim zdaniem Santos jest silniejszą ekipą od Botafogo. Dziś gram na gospodarzy.

Santos @1.85 ✅


America MG VS Figueirense
Drużyna gospodarzy America MG prezentuje bardzo niski poziom, daleko im do formy z zeszłego sezonu, gdzie zajęli 4 miejsce, obecnie zajmują 20 miejsce lidze. W ostatnich 10 spotkaniach gospodarze zdołali 3 razy zwyciężyć, 4 zremisować oraz 3 razy przegrali, z czego 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 2 porażki w meczach domowych.
Figueirense również prezentuje poziom poniżej średniej w Serie A. W ubiegłym sezonie uplasowali się dopiero na 16 lokacie, na dzień dzisiejszy zajmują 11 miejsce. Ich bilans na ostatnie 10 spotkań: 5 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażka, z czego 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka w meczach wyjazdowych.
Bilans między ekipami na plus dla gospodarzy, bowiem na 7 gier, 4 zwyciężyli, raz zremisowali oraz 2 przegrali, z czego 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka w meczach domowych.

America MG nie może wygrać do tej pory w tym sezonie, a Figueirense pracuje coraz lepiej i lepiej.
Gospodarze nie są wystarczająco silni aby wygrać ten mecz. Kurs na gości kusi dziś.

Figueirense @3.50 ⛔
Figueirense +0.5 @1.75 ⛔
Sport Club Recife PE VS Atletico Mineiro Gospodarze dzisiejszego meczu, są średniakami Serie A. ubiegły sezon zakończyli na 6 miejscu, w obecnym zajmują póki co 18 miejsce. Bilans na ostatnie 10 spotkań: 2W 2R 6P, w tym tylko 1 zwycięstwo, 2 remisy oraz 2 porażki grając u siebie.
Atletico Mineiro jest klubem z górnej półki Serie A. W zeszłym sezonie zajęli 2 miejsce, w obecnym póki co zajmują miejsce 12.
Bilans na ostatnie 10 spotkań: 3W 4R 3P, z czego 2 remisy i 2 porażki w meczach wyjazdowych. Na ostatnie 10 spotkań między sobą Sport Recife wygrywało zaledwie 2 razy, raz zremisowali, a aż 7 razy górą byli zawodnicy z Atletico Mineiro.
Ostatnim razem gdy się spotkali to jednak zawodnicy Sport Recife zwyciężyli w meczu domowym.
Obie ekipy nie radzą sobie zbyt dobrze w obecnym sezonie. Sport Recife odnieśli niedawno 1 zwycięstwo, natomiast w ekipie Atletico Mineiro wciąż panuje zła atmosfera w drużynie.
Najprawdopodobniej będzie tu remis. Remis @3.20 ✅
Atletico Mineiro +0.25 @1.95 ✅

Flamengo VS Palmeiras
Zespół Flamengo prezentuje średni poziom Serie A. Ubiegły sezon zakończyli na 12 miejscu, ten sezon zaczęli lepiej i zajmują póki co 4 miejsce. Bilans na ostatnie 10 spotkań: 5W 1R 4P , z czego 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka w meczach domowych.
Zespół gości Palmeiras również zalicza się do średniaków Serie A. Ubiegły sezon zakończyli na 9 miejscu, w obecnym zajmują póki co 5 miejsce. Bilans na ostatnie 10 spotkań: 6W 2R 2P, w tym 1 wygrana, 2 remisy i 2 porażki w meczach wyjazdowych.
W ostatnich 10 grach między sobą Flamengo zwyciężało 2 razy, 4 razy remisując i 4 razy uznając wyższość rywali. Ostatnim razem gdy się spotkali wygrali gracze Palmeiras w meczu wyjazdowym.
Obie ekipy prezentują zbliżony poziom, tak samo jak obie drużyny są w formie. Flamengo jednak będzie grać u siebie, w tym sezonie bardzo dobrze spisują się w meczach domowych, do tego widać lekkie spadki kursów na gospodarzy.
Flamengo @2.30 ⛔
Flamengo -0 @1.65
⛔
Cruzeiro VS Sao Paulo
Zespół Cruzeiro zwyciężył 3 razy, 4 zremisował i 3 razy przegrał w ostatnich 10 spotkaniach, strzelając przy tym 10 bramek a tracąc 12. Po 5 kolejkach zgromadzili 5 pkt i zajmują obecnie 14 miejsce w tabeli.
Zespół Sao Paulo zwyciężył 4 razy, 2 zremisował oraz 4 przegrał w ostatnich 10 spotkaniach, strzelając przy tym 12, a tracąc 10 bramek. Po 5 kolejkach zgromadzili 7 pkt i zajmują 9 pozycje w tabeli. W ostatnich 10 meczach pomiędzy sobą, Cruzeiro uzyskało 3 zwycięstwa, 1 remis i 6 porażek. W ostatnich 5 grach domowych z Sao Paulo, Cruzeiro uzyskało 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki.
Sao Paulo mają 1 zwycięstwo w ostatnich 5 grach,tak jak mają 1 zwycięstwo w ostatnich 15 meczach wyjazdowych.
Zespół Cruzeiro uzyskał 2 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki w ostatnich 6 grach, za to zespół Sao Paulo uzyskał 2 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki w ostatnich 6 grach. Cruzeiro działa lepiej niż Sao Paulo w tym sezonie, duże szanse dla Cruzeiro. Przewiduje pewne zwycięstwo Cruzeiro dziś.
Cruzeiro @1.75 ⛔
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
@ Lucky93
Rozumiem statystyki, ale jak porywasz się na pisanie typów to przydałoby się napisać coś więcej, np. o składach zespołów. Dla przykładu paru zawodników Santosu jest w USA na Copa America. Warto o tym wiedzieć.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@ Lucky93
Rozumiem statystyki, ale jak porywasz się na pisanie typów to przydałoby się napisać coś więcej, np. o składach zespołów. Dla przykładu paru zawodników Santosu jest w USA na Copa America. Warto o tym wiedzieć.
Dokładnie, poza tym Santos dziś gra na neutralnym stadionie. Pacaembu.



Skład identyczny jak w poprzednich meczach. Botafogo nie jest tak w sumie słabe jak wskazują ostatnie wyniki. Wyrównany mecz i rezultat wokoło remisu się zapowiada moim zdaniem.


Dwa ciekawe mecze dziś ponadto wieczorem.

Cruzeiro - Sao Paulo

Bardzo niskie kursy już na Cruzeiro, ale czy są aż takim faworytem w tym meczu? Owszem SPFC gra róźnie, jak im się chce to się potrafią spiąć. a jak rywal słabszy to &quot;stojanow&quot; i potem wyniki słabe. Dziś dodatkowo spore braki w ich składzie. Wesley, Calleri, Wilder, Breno, Rodrigo Caio, Caramelo, Carlinhos, Mena, Michel Bastos,Hudson, Diego Lugano i Ganso! Straty liczne. Najbardziej szkoda Calleriego i Ganso. Alan Kardec jest słaby strasznie.

Cruzeiro: Fábio; Lucas, Bruno Rodrigo, Bruno Viana e Bryan; Lucas Romero e Henrique, Élber, Arrascaeta e Robinho; Riascos
São Paulo: Denis; Bruno, Maicon, Lucão e Matheus Reis; Thiago Mendes, João Schmidt, Kelvin, Lucas Fernandes (Rogério) e Centurión; Alan Kardec


Flamengo - Palmeiras

Mecz dwóch zespołów w formie, ale cieżko też wskazać faworyta.

Flamengo: Alex Muralha, Rodinei, Léo Duarte, César Martins e Jorge; Márcio Araújo, Willian Arão, Alan Patrick e Everton; Fernandinho e Felipe Vizeu

Palmeiras: Fernando Prass; Tchê Tchê, Thiago Martins, Vitor Hugo e Zé Roberto; Jean e Matheus Sales; Gabriel Jesus, Moisés e Dudu; Alecsandro (Róger Guedes)


Ode mnie dziś bez typów, jakoś ta 6. kolejka niesie za sobą wiele wyrównanych spotkań i ciężko o dobre typy. Ale powodzenia typującym ;)

P.S. dziś w Eleven dwa mecze:

21:00 Flamengo - Palmeiras
23:30 Cruzeiro - Sao Paulo.

Pozdrawiam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom