>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

38 kolejka Ligue 1 [ 14 maj 2016 ]

nole 6,1K

nole

Forum VIP



Tym sposobem doczekaliśmy końca sezonu w Ligue 1. Przed Nami ostatnia kolejka, w której nie zabraknie emocji ! Szansę na grę w LM ma nadal Nice. Będzie o to jednak niezwykle trudno. Monaco podejmie Montpellier i zrobi wszystko, aby ten mecz wygrać.
Bardzo interesująco zapowiada się również spotkanie pomiędzy St.Etienne i Lille. Od niego zależy kto w przyszłym sezonie zagra w LE.
Walka toczy się również na dole stawki. Czy Reims wygra z Lyonem ? Czy Lorient odpuści mecz z GFCA ? Kto spadnie do Ligue 2 razem z Troyes ? Zapraszam do odpowiedzi na te pytania oraz mocnej aktywności w tej kolejce. Następna dopiero za kilka miesięcy...​
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
14.05.2016 sobota godz. 21.00
Monaco - Montpellier

Jak napisał Nole, Monaco musi, natomiast Montpellier może ... Monaco ostatnio zawodzi, szczególnie w defensywie (stracone 4 bramki w Lille, 6 w Lyonie, tracą dwie bramki u siebie z Guingamp nawet...) natomiast goście jadą na serii czterech zwycięstw pod rząd. Nie zdziwie sie jak Montpellier coś ustrzeli ... pytanie tylko jak na to odpowie Monaco.
Nice ma jeszcze szanse przegonic Monaco w tabeli i zagrać w eliminacjach do LM, nie wierze jednak że tak się stanie i Monaco sie zepnie na ostatnie spotkanie, tym bardziej że graja u siebie (choć mieli niedawno wpadke 1-2 z Bordeaux).
Absencje i powroty MONACO:
Lacina Traroe (napastnik 19/3) pauzuje za czerwoną kartke.
Moutinho (pomocnik 25/1) - może wrócić do składu po kontuzji.
MONTPELLIER bez zmian w porównaniu do meczu z Rennes, głownie braki w defensywie.
over 2.5 @ 1,65 Ónibet ⛔
BTS @ 1,80 bet 3 6 5 ⛔
 
julek 421

julek

Użytkownik
14.05.2016 sobota godz. 21.00
PSG - Nantes
Ibra strzeli 1,4
bet365

&quot;Przyszedłem jako król, odchodzę jako legenda&quot; tak napsiał Ibra na twicie. 152 gole na 178 meczy. Jutro ostatni mecz, łatwy przeciwnik, mecz bez żadnego ciśnienia.Trzeba godnie się pożegnać. Dla napastnika najlepsza będzie bramka. Kurs może nie jest jakiś wysoki, ale do jakiegoś doubla w sam raz.

18 min ✅✅✅
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Na oficjalnym Twitterze sam Zlatan napisał że jutro będzie jego ostatnia gra na Parc des Princes, tak więc zagra na 100%. A jako że to Zlatan, to nie ma opcji żeby odszedł bez strzelenia bramki w ostatnim swoim meczu przed własną publicznością ????
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Dokladnie, w dodatku 1,28 na PSG ( bet365) idealne do jakiegos kuponu, nie ma opcji zeby tu nie wygrali.
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Rennes - Bastia
Mecz na luzie. Rennes dostało zadyszki i nie sprostało misji. Ja jednak dziś na nich zagram. Ich rywal Bastia na wyjazdach punktuje szczęśliwie, czego dowodem był ich ostatni mecz z Cean. Drugi raz im się to nie uda + motywacja Rennes pożegnania się z kibicami.
@1,85 3/10

Angers - Toulouse
Mecz o życie dla gości. Ostatnio zrobili dwa remisy na wyjeździe. Gol stracony w końcówce z Lorient i dobra gra z St Etienne. Tym razem muszą przechylić szalę na swoją stronę.
@1,76 3/10

St Etienne - Lille
Zieloni nie muszą wygrać. Patrząc na osłabienia, to goście grają bez 3 zawodników z linii pomocy, która grała przez większość sezonu. Nie wiem czy Lille w takim przypadku będzie stać na wywiezienie 3 pkt. Myślę, że gospodarze nie przegrają.
@1,39 4/10

Wszystko w fortunie :]
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dziś 21:00 ostatnia kolejka Ligue 1...
Czekam na wszystkie ciekawe propozycje, które Wam przychodzą do głowy.
Za chwilę długa przerwa...

1. Monaco - Montpellier MONACO WIN ✅
2. Reims - Lyon BTS ✅
3. St.Etienne - Lille 1X
????

AKO @ 2,80 Styś

Takim AKO chce zakończyć typy w Ligue 1 w tym sezonie ????
Długo myślałem nad tym co dziś zagrać i uważam, że warto ruszać tylko spotkania, gdzie toczy się o coś walka. Pozostałe mecze to loteria, mam wątpliwości co do zaangażowania ekip w takich spotkaniach. Potwierdza tą tezę też trochę wczorajszy mecz Valencii z Sociedad.
Jeśli chodzi o Monaco to ciężko mi sobie wyobrazić inną opcję na dzisiaj niż ich pewna wygrana. Zastanawiałem się nawet nad tym, aby zagrać win do zera po atrakcyjnym kursie 2,45 ! ✅ Dla odważnych do grania. Układ jest prosty, Monaco może nie zagrać przyszłym sezonie w LM i nie chodzi tu wcale o odpadnięcie w kwalifikacjach, bo takie trzeba odbyć jak zajmą 3 miejsce w tabeli. Jeśli dziś przegrają, a Nice wygra to sąsiad z lazurowego wybrzeża zagra w przyszłym sezonie w LM.

Subasić - Fabinho, Wallace, Carvalho, Raggi - Toulalan, Bakayoko - Dirar, Silva, Lemar - Love

Tak wygląda skład Monaco na dzisiaj. Uważam, że Monaco jest ekipą piłkarsko lepszą od Montpellier. Przerali i skompromitowali się w meczu z Lyonem. Dziś ostatni mecz sezonu, mecz u siebie, mecz od którego zależy ich gra w LM. Goście są w niezłej formie, a nie grają o nic szczególnego. Zajmują pozycję bezpieczną w środku tabeli. Według mnie patrząc na całokształt sytuacji Monaco dziś ten mecz wygra.
Reims z Lyonem to bardzo ciekawe spotkanie. Lyon jest w mega formie. Zrobili wielki progres i zaczęli grać tak jak powinni od początku sezonu. PSG miałby wtedy godnego rywala ????

Reims : Agassa – H.Traoré, Mandi (cap), M.Fofana, At.Turan – Oniangué, Kankava, Kyei, Charbonnier, Diego – Bifouma

Lyon : A.Lopes – Rafael, Yanga-Mbiwa, Umtiti, Bedimo – Gonalons (cap), Ferri, Darder – Ghezzal, Lacazette, Feki

Tak wyglądają przypuszczalne składy na dzisiaj. Uważam, że BTS w tym meczu to sensowna opcja, którą należy grać. Goście mają praktycznie gwarancję 2 miejsca, ale są w takiej dyspozycji, że brak gola mógłby wręcz rzucić podejrzenia, że próbują pomóc w utrzymaniu Reims. To oczywiście pół żartem.
Według mnie gra na większym luzie ( mecz o 2 miejsce wygrali tydzień temu 6:1 ) może przyczynić się tylko do większej skuteczności oraz bramek.
Teraz Reims...nóż na gardle to mało powiedziane. Do tego osłabienia ...

Kontuzjowani : Fortes (genou), Peuget (reprise), J.Carrasso (hanche), Signorino (malade), Conte (adducteurs), De Préville (pied), H.Kamara (pied)
Zawieszeni : Aucun

Reims przegrało ostatnie 4 mecze. Los Reims zależy od meczu Tuluzy z Angers oraz Lorient z GFCA. Można powiedzieć, że sami zapracowali na ten los w ostatnich meczach z Troyes, czy Montpellier. Obydwa mecze przegrali... Dziś mają piłkę meczową dla rywali i właśnie zepsuli pierwszy serwis... Uważam, że o wgraną może być niezwykle trudno i Reims spadnie do Ligue 2. Myślę, że gol to cel na dzisiaj, aby zachować honor. Piłkarze mają 90 min, aby pokazać kibicom, że zrobią wszystko o pozostanie w Ligue 1.

Na początku chciałem w meczu St.Etienne z Lille zagrać BTS, ale potem uznałem, że to nie jest wcale pewna opcja. Lilla to dziwna drużyna. Potrafi grać mecze piękne, gdzie pada mnóstwo goli, potrafi ograć na własnym stadionie Monaco 4:1, a potem wraca zmora o nazwie &quot; remis 0:0 &quot; i takim wynikiem kończą mecz z Angers, czy Guingamp. St. Etienne zawiodło w ostatnim meczu z Nice, gdzie przegrali 0:2. To jednak bardzo dobra ekipa, która jak ma dzień to potrafi zagrać bardzo atrakcyjną ofensywną piłkę. Według mnie piłkarsko Zieloni są lepsi od Lille. Nie wydaje mi się, aby St. Etienne przegrało drugi mecz z rzędu. Szczególnie, że są to dwa mecze z rywalami sąsiadujacymi i walka bezpośrednia o grę w LE. St.Etienne wystarczy dziś remis. Lille musi wygrać, aby grać w LE.. Uważam, że 1X to bardzo sensowna opcja na dzisiaj.

Gorąco Was zapraszam do pisania przemyśleń..Czy zgadzacie się z moimi propozycjami, czy macie inne zdanie ? Do startu ostatniej kolejki pozostalo nieco ponad 10h ... czekam na propozycje !

/ Gol Ibry wydaje się bardzo dobrym pomysłem ???? /
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
G 370

golkiper

Użytkownik
ja na dziś polecam 3 fajne zakłady na kartki w ÓNI:
Monaco ver 1,5 karki 1,59
Reims over 2,5 kartki 2,43
Toulouse over 2,5 kartki 2,23

Sytuacja jasna więc nie ma się co rozpisywać. Wszystkie 3 drużyny &quot;muszą&quot;. Ostatnia kolejka zero kalkulacji. Monaco drży o LM, a są zespołem, który łapie naprawdę sporo kartek, do tego grają z świetnie grającym ostatnio Montpellier. Linia malutka, fajny typ. Dwa pozostałe to już walka o życie. Jeżdżenie na tyłkach to w ich przypadku obowiązek, widmo spadku zagląda w oczy. Oba zespoły mają przeciwników gdzie nie brakuje bardzo szybkich zawodników, więc mecze będą dynamiczne, 3 kartki w ostatnim meczu sezonu, gdzie często dochodzi do akcji ratunkowych czy przepychanek, to według mnie mało, szczególnie kiedy np. mecz nie będzie się układał i dojdzie frustracja. Kursy strasznie wysokie, polecam.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Widział ktoś żółtą kartkę dla Ibry?

e:

Wyżebrałem w Betssonie kurs na kartkę Ibry. Myślę, że jeśli strzeli to zrobi jakieś fajne pożegnanie i kto wie, czy nie zdejmie koszulki. Oczywiście mój typ to czysty strzał, ale Ibra mocno grzeje się na ten mecz. Człowiek z charakterem, więc ostatni mecz na stadionie PSG może być wyjątkowy. Jeśli kartkę dostanie w sytuacji boiskowej to odbiorę to w perspektywie farta. Głównie nastawiam się na zdjęcie koszulki po golu.

PSG - Nantes
Ibra dostanie żółtą kartkę 5,00 Betsson ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Ramzesa.
Betsson - &gt; PSG - NANTES -&gt; kartki -&gt; zlatan otrzyma zolta kartke - TAK 5.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Widział ktoś żółtą kartkę dla Ibry?

e:

Wyżebrałem w Betssonie kurs na kartkę Ibry. Myślę, że jeśli strzeli to zrobi jakieś fajne pożegnanie i kto wie, czy nie zdejmie koszulki. Oczywiście mój typ to czysty strzał, ale Ibra mocno grzeje się na ten mecz. Człowiek z charakterem, więc ostatni mecz na stadionie PSG może być wyjątkowy. Jeśli kartkę dostanie w sytuacji boiskowej to odbiorę to w perspektywie farta. Głównie nastawiam się na zdjęcie koszulki po golu.

PSG - Nantes
Ibra dostanie żółtą kartkę 5,00 Betsson
Ja to zagralem bo spodziewam sie gola Zlatana i jakiejs cieszynki na pozegnanie w formie zdjęcia koszulki i pokazanie jakiegos napisu
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
To było coś...Niesamowite mecze, wielkie emocje.

Reims ogrywa 4:1 Lyon !!! Jest wręcz spokojne o awans...Przecież Tuluza w 78 min musiałaby strzelić dwa gole...no i strzela...w 78&#39; i 80&#39; wygrywając z Angers 2:3.
To co pokazało i zrobiło St.Etienne woła o pomstę do nieba...Przegrali, nie strzelili gola i tym samym stracili na rzecz Lille grę w LE. Ciężko mi to pojąć...

Spadek notuje Reims, GFCA oraz Troyes.

Dziękuję wszystkim za całość aktywności oraz ciekawe analizy, czy przemyślenia przez cały sezon !

Zapraszam bardzo gorąco do znacznie większej aktywności w przyszłym sezonie !

LIGUE 1 będzie bardzo interesująca... Czy PSG po raz kolejny zostanie Mistrzem ? Czy Marsylia się odrodzi ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom